Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cute...
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
dabAni6
image
image
image
image
image
image
image
image
ReD_FoXy
Khem... cerams taadu te nebuus... ja kaads taas jau buus ielicis pirms manis es shausmiigi atvainojos wink.gif

image
image
image
image
image
image
image
Me zin ka peedeejais vareetu buut pie chibi... bet taas actinjas ARE SO CUTE!!! smile.gif
Yume
Vah... tas taču ir no sukisyo... emmm, tādu es to Charu vēl nebiju redzējusi... hmm, man likās tas bija negatīvais tēls... paplašinu savas horizontes. happy.gif

Nu un tas offtopika profilaksei.
image
Kotoko
QUOTE(vincent valentine @ Apr 28 2005, 18:48)
does anyone speak english!!!???oh,and these are cute....*cough*hence the title happy.gif  ohmy.gif  wink.gif  rolleyes.gif  dry.gif  sleep.gif
*


Yeah, I'm new here and I do. Um, what language are you guys all speaking?

Here is a cute pic, by the way...
image
dabAni6
image
image
image
image
image
image
image
dabAni6
image
image
image
image
image
image
image
jurc
Nezinu kas tas ir, tik zinu ka tas ir baigi lielais.
image
image
image
CryRat
image
Eking
Man patika it sevišķi baltā bilde ar ziemu!
image
image
image
image
image
bloody_dragon
image
image
sandzi
image
Hikaru
image
Yume
oi, oi, oi... Jurchik, to pirmo bildi taču nemaz nav reāli apskatīties visu, kas bija grūti samazināt? blink.gif

Un lai nav offtopic- Peace Maker..
image
dabAni6
image
image
image
image
image
image
CryRat
image
Sakurazawa Izumi - Kizuna
dmonster
Četru SUPER CUTE bilžu grupējums:
Vasara
image
Rudens
image
Ziema
image
Pavasaris
image
Revol
image
aisu kiruiimu tongue.gif
Eking
image
jurc
QUOTE(Yume @ May 9 2005, 20:24)
oi, oi, oi... Jurchik, to pirmo bildi taču nemaz nav reāli apskatīties visu, kas bija grūti samazināt?  blink.gif
*


Patīkamāk tak redzēt oriģinālbildes nekā samazinātas. Un ja nu kāds izdomā izdrukāt un pielikt pie sienas?
Patīk man huge bildes!
bloody_dragon
image
image
CloudX
image
not_alone
rakājoties pa kaadu franču forumu,uzgāju lūk,šādu Chii bildiiti.nju vispār jau atsauksmes bija grandiozas,uz vienu bildi k-kur 28,ja ne visas 38 lapas ar komentāriem,un visi kā viens slavēja bildi..personīgi es šādu bildi vēl nebiju redzējusi,jāteic,ka tiešām skaisti smile.gif

image
edg
QUOTE(not_alone @ May 25 2005, 14:04)
rakājoties pa kaadu franču forumu,uzgāju lūk,šādu Chii bildiiti.nju vispār jau atsauksmes bija grandiozas,uz vienu bildi k-kur 28,ja ne visas 38 lapas ar komentāriem,un visi kā viens slavēja bildi..personīgi es šādu bildi vēl nebiju redzējusi,jāteic,ka tiešām skaisti smile.gif

Man raadaas flashbacki, ka minitokyo vareetu buut shito redzeejis. Un tur tad arii vinja noteikti visaa pilnaa izmeeraa. Bet manai atminjai nevar uzticeeties!
not_alone
njaa,minitokyo es viņu arī šodien redzēju,bet pirms tam tikai tajā forumā smile.gif anywayz,bilde ir smuka smile.gif
wonderful_smilez
imageimage
jurc
Chii no cita skatu viedokļa
image
Kikumi
Sorry, ja atkārtojos! smile.gif

image
image
image
jurc
wiii... wiiiii... wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii... kawaiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..............
image
Luki
Umm Cute...

image
image

I think they are..
sandzi
image
Winry
Skumji , bet tomēr cute!!

image



image biggrin.gif
Reward
sjeit visas bildiites ir supper!!! Kur lai taadas atrod..................
Winry
Taadas var atrast(vairaakumu vismaz)....google.lv!!! biggrin.gif
Winry
image
image biggrin.gif
Ayumi
image
tongue.gif
image
ReD_FoXy
Pieodiet atvainojiet BET shiis achteles ir vienk KAWAII!!!! blink.gif
image

un veel klaat modernizeetas ''Powerpuff girlz''... Man patiik... RESPEKT autoram! image
ReD_FoXy
Divas ljoti jaukas bildiites...
image
Un vakar maakoniitis man prasiija lai atrodu ljoti miilju un jauku meiteni... Vakar man tas neizdevaas bet shodien gan... Ceru ka ir oki un ka taa neatkaartojas...
image
Winry
image
ReD_FoXy
Visas kaa viena veltiitas maakonim - lielajam cutuma cieniitajaam... Ceru ka patix un ka taas neatkaartojas!! wub.gif

image
image
image
image
image
bloody_dragon
image
image
sandzi
image
Ayumi
image
image
sandzi
image
Zuzix
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Zuzix
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Zuzix
image
image
image
image
image
image
image
image
image
ReD_FoXy
image
image
image
image
image
image
ReD_FoXy
Maakoniitim... Vai esat ieveerojushi ka vinsh ir vislielaakais cute cieniitaajs, un plusaa veel nomoka mani liekot tos mekleet... dry.gif
image
image
image
image
image
sandzi
image
ReD_FoXy
image
image
image
image
image
image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.