Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Kādu internetu lietojat?
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
Pages: 1, 2
Taka
Tātad - gribu savākt mazliet statistikas par otaku.lv interneta paradumiem.

Būtu labi, ka jūs iemestu arī infu, cik maksājat mēnesī un kādu ātrumu (LV un ārzemju) jums par to nodrošina.

Sākšu ar sevi:
Kabeļinternets no LivasNET, 15Ls/mēn, 1536kbps down/768 kbps up, ātrums tiek garantēts pa LV, ārzemes - cik sanāk. Pēdējā laikā, kopš LivasNET izmanto Latvenergo trubas caur Somiju - ļoti labi.
zenofex
MiTS LV - Pastāvīgais pieslēgums - Ethernet
11.80 Mēnesī
Ātrums - nezinu cik man ir garantētais, bet Latvija - ap 32Mbit, ārzemes - līdz 4Mbit

Vieniigi man liekas biski vinji pielieto portu shapingu, jo no weba man parasti naak aatri, a no p2p - lēni... Nu bet kopumaa nesuudzos.
jurc
Darbā 2MB deac patstāvīgais pieslēgums, downloads ap 200kb/s. Maksājam 140Ls/mēnesī. huh.gif
kaarleens
Laimiigais mdsl lietotaajs downloads ap ~ 50kb/s
uploads 14kb/s
no apollo servakiem var dabuut 240kb/s (arii no otaku.lv =)
maksaaju ~21-22 ls menesii
Revol
Tas pats mDSL, info kā postu augstāk.
Nevar nemaz sūdzēties, iet stabili, p2p netiek bremzēts. Varēja būt lielāks upload ātrums, download ātrums pilnīgi pietiek, nespēju tik ātri skatīties visu.
Hideki
Ar ko atšķīrās kabeļpieslēgums no fiksētā?
NEONET, laikam jau kabeļpieslēgums, ja caur lan karti, ka kautkādu ātrumu garantētu neesmu dzirdējis. smile.gif 13 ls mēnesī, bez real IP.
Max ātrums 130Kb arī ārzemēm(pēc flashget), kas man liktos pilnīgi pietiekams, ja nebūtu ļoti atkarīgs no tā, cik useru viņu vienlaicīgi izmanto un visu laiku nemainītos. Ir brīži, kad pat ceļš līdz forumam jāizcērt ar pingiem. sad.gif Bet ja inets pilnībā nobrūk - salabo ļoti ātri.
Ātrums DC max redzētais 60KB/s, parasti līdz 25 KB/s, passive mode. Laigan nē, tas ir tikai no 1 usera, tā drošvien kādi 100 KB kopējā atruma no rīta sanāks. Low id un tāpec lēns EMule un laikam arī bittorent.
Varbūt būtu labāk, ja viņiem nedaudz piemaksātu par reālo ip, bet tā kautkā drošāk. rolleyes.gif
Cik tas sanak kbit vai Mbit neesmu skaitijis.
Nuin
Ātrums 1Mbps(mani apmierina) biggrin.gif . Maksāju 10Ls mēnesī. smile.gif. Peslēgums svnets.
ETM
Inets: Telia kabeljteleviizijas modeems 128/64 Ls9.95/meenesis. Dinamiska IP. Daargi jau ir, bet alternatiivas iipashi nemana. Ljoti stabils piesleegums, tas gan jaatziist. Visu laiku iet uz maximaalo noslodzi. Ar aarzemeem nekaadu probleemu. Vienbriid bija nobrucis, bet tas 5 meeneshu laikaa pirmaa reize un tik uz pusstundu, pie kam latvijas nets gaaja. Man peec tam veel zvaniija un atvainojaas.

Ja kaads zina kur var labaaku (lasiit aatraaku, leetaaku) netu Riigas centra rajonaa dabuut, luudzu PM man.
Taka
QUOTE(Hideki @ Feb 7 2005, 14:20)
Ar ko atšķīrās kabeļpieslēgums no fiksētā?
NEONET, laikam jau kabeļpieslēgums, ja caur lan karti, ka kautkādu ātrumu garantētu neesmu dzirdējis.  smile.gif  13 ls mēnesī, bez real IP.
Max ātrums 130Kb arī ārzemēm(pēc flashget), kas man liktos pilnīgi pietiekams, ja nebūtu ļoti atkarīgs no tā, cik useru viņu vienlaicīgi izmanto un visu laiku nemainītos. Ir brīži, kad pat ceļš līdz forumam jāizcērt ar pingiem.  sad.gif Bet ja inets pilnībā nobrūk - salabo ļoti ātri.
Ātrums DC max redzētais 60KB/s, parasti līdz 25 KB/s, passive mode. Laigan nē, tas ir tikai no 1 usera, tā drošvien kādi 100 KB kopējā atruma no rīta sanāks. Low id un tāpec lēns EMule un laikam arī bittorent.
Varbūt būtu labāk, ja viņiem nedaudz piemaksātu par reālo ip, bet tā kautkā drošāk.  rolleyes.gif 
Cik tas sanak kbit vai Mbit neesmu skaitijis.
*



Kļūdījos - gribēju uzrakstīt kabeļTV, uzrakstīju "kabeļpieslēgums" hehe
Taka
ETM: nu ja 10Ls/mēn tev ir dārgi, tad... no coments. blink.gif
Var dabūt lētāku, bet labāku un ātrāku diez vai.
Arī Zviedrijā tu par tādu naudu neko labāku nedabūsi - kaut kādu DSL ar 256kbps down maksimums.
Batou
laikam paariešu no LTK uz Telia. ja viņi var par 10Ls piedāvāt to pašu ko LTK (tb stabilitāti), tad priekš kam man maksāt 2x vairāk?
Rune
Esmu izredzētais mDSL users happy.gif Kaut gan ar mDSL nemaz nav tik slikti, ja salīdzina kas bija pirms 2 gadiem, un kas ir tagad.
deleted-ray
mpe-net
download ~~ 850kB/s LV un no aarzemeem pirmaas 30min liidz 200kB/s peec tam nokriit liidz 8kB/s (naakamajaa dienaa atkal pirmaas 30min...)
upload 128kB/s no malas un ~~800kB/s no citiem mpe useriem
14.80Ls/meenesii
ETM
Nu sorre... te zviedri kaada huba mainchataa lieliijaas ar 10M/10M piesleegumu pa 30 eiro. Man pa 30 eiro labi ja 512/256 sanaak. Man 10Ls nav daargi. Vienk 128/64 pa 10 Ls tas IR daargi. Ja buutu reaali labaax nets, buutu ar mieru maxaat arii vairaak.
Un Telia IR labaaka par mDSL (leetaaka un stabilaaka), pa 17 latiem var dabuut 256/128, kas jau sit pushu mDSL, bet te nav taa sauktaa "open garden".

Yume
Ek, LAN protams rullē, bet ja tas ir Balticom's tad tikai asfaltu.
ārzemes uz proxy su*s.
Seven_of_zero
Mdsl, citu neko sini Rigas dala dabut nevar(par sapratigu summu), iznemot Dial up . biggrin.gif . Vispar sudzeties nevar.
Taka
Nē, nu protams Latvijā par Ls20 (tie paši 30EUR) 10M ārzemju konekts mums tuvākajā laikā diemžēl nespīd sad.gif
Ella
Man ir DVA kabeljinternets,
Maksaa 12.50 meenesii
Aatrums, nu tas kas raxtiits 3Mbs pa Latviju un 1Mbs aarzemju.
sandzi
man ir balticom kabelis 9 ls menesi un atrums 2MB i arzemes i latvija
Wiper
QUOTE(zenofex @ Feb 7 2005, 13:29)
MiTS LV - Pastāvīgais pieslēgums - Ethernet
11.80 Mēnesī
Ātrums - nezinu cik man ir garantētais, bet Latvija - ap 32Mbit, ārzemes - līdz 4Mbit

Vieniigi man liekas biski vinji pielieto portu shapingu, jo no weba man parasti naak aatri, a no p2p - lēni... Nu bet kopumaa nesuudzos.
*



Arii tur seeezhu.

Vismaz agraak vinji uz dienu divaam saaka smagi sheipot ja ko daudz vilka no aarzemeem.. dauz - tas bija 3-4 seeerijas paaris stundu laikaa..

Es gan censhos pa taisno nesuukt - a to kaa es WoW speeleeshu, ja saaks sheipot smile.gif

Bet vispaar esmu pilniigi apmierinaats. Piesleegums ir stabils (gadaas protams biski probleemas, bet reti), vismaz Mezhciemaa.
-nDigo-
es izmantoju Balticom paketi kura maksā 11.80, tajā ietilpst līdz 5Mbps pa Latviju un līdz 1Mbps arzemēs(sūda proxy ienīstu viņu dry.gif ).
Yume
QUOTE(_Indigo_ @ Feb 8 2005, 22:52)
es izmantoju Balticom paketi kura maksā 11.80, tajā ietilpst līdz 5Mbps pa Latviju un līdz 1Mbps arzemēs(sūda proxy ienīstu viņu dry.gif ).
*


Emm, a man pa Latviju ir 10Mbps, ārzemes arī nevarētru sūdzēties,kautgan maksāju tāpat, bet tas balticom's proxy, cik forši bija, kad viņi vienu brīdi bija uztaisījuši tiešās ārzemes, nekādu problēmu.
Rob_X
FastNet 20ls meenesii fastnet
nu daudz suudzeeties nevar, diezgan stabils, ja nem veeraa ka dc++ ar kaadiem 60 konektiem saglabaa aatrumu ar apm. -20kbs zaudeejumu. p2p buutiibaa tikko norubiija bishk deelj paarmeeriigaas bittorrent izmantoshanas smile.gif un torrenti parasti atnaaca tik aatri ka ne smakas no gaidiishanas smile.gif un protams lanaa mums jauka piipe (ja nav slikts routeris, ko vini taga uzlabo) pie 8mbs vai 1mbs
NOLF
Telia kabeļpieslēgums - 512/256, 19.95/mēnesī.

Lai gan palēns, līdz šim nav bijis iemesla sūdzēties - izcili stabils - kopš 2003 gada vasaras dienas, kurās ir bijuši kādi traucējumi var uz 2 roku pirkstiem saskaitīt, kā arī nav mēģinājuši apgriezt portus vai sūdzēties par patērētā trafika apjomiem. Cik esmu spēlējis, arī ar online spēlēm nav problēmu.
ETM
Tad jau tev modeems ir nopirkts. Ja modeemu iiree tad 3 lati pa virsu naak. Laikam man ar buus jaanjem kaads lieklaaks piesleegums.
Shinobi-sama
Inets na haljavu .. max aatrums ir ierobezhot(kaa nekaa na haljavu) liidz 30 kb +/- 5kb i aarzemes i latvija... (moshko peec 3-6 meeneshiem buus upgreids liidz garanteetajiem 10M pa visu pasauli(hehz man domaajot siekala sateceeja) ... nesaprotu ko tas LDZ var tuuljaaties.. nu bet tas moshka ir 20% varbuutiiba taakaa ceriibas stroit nav jeegas biggrin.gif )
Vels kad beidzot jelgavaa buus reaalaks nets par mdsl...

btw tas balticom inets.. ir pieejams jelgavaa ariii?
-nDigo-
QUOTE(Yume @ Feb 9 2005, 00:14)
Emm, a man pa Latviju ir 10Mbps, ārzemes arī nevarētru sūdzēties,kautgan maksāju tāpat, bet tas balticom's proxy, cik forši bija, kad viņi vienu brīdi bija uztaisījuši tiešās ārzemes, nekādu problēmu.
*


nu nez kas tie par 10Mb/s par kuriem tu runaa, Balticom maajas lapaa nekaa taada nav dry.gif
tostermaize
PDSL max ko izspiedis ir 30kb/s bet parasti velk taa videeju ap 15kb/s
cena 9ls meenesii un pa modeemu 2.50Ls (modeemu pirkt nellaava)
windhover
Sēžu kojās un priecājos par netu 5Ls/mēn.. Aatrums? Nav problēmu: darba dienaas ~14KB/s, bet brīvdienās ~35KB/s (vienalga parasta mājas lapa vai torrenti), vieniigi šad un tad girbas nošauties kamēr kādu image'iem bagātu lpp atver. Stabils? Diez vai.. rolleyes.gif
CloudX
image

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Telco Balt (ekonimiskais piesleegums)
latvija / ārzemes
512 / 512 Kbit/s
Tiešais starptautiskais trafiks
10.00 Ls Meenesii.
Suudzeeties nevaru atrums patieshaam labs.
ETM
njaa taads aatrums MAN buutu bezjeedziigs, jo tur jau scazi masiivu vajag 8) Bet 1. apriilja joks labs 8)
FaNtA
man ir nelaimiigais LIVAS
2 patstaaviigas ip
paredzeetais aatrums latvijaa liidz 2mbps
aarzemees liidz 60kb/s
standarta aatrums LAT - ~100kb/s
aarzemees ~50kb/s
maksaajam 21ls/m un es jums saku, mits ir labaakais kas latvijaa ir piejams, jo LIVAS ir vienkaarši ******* rupji sakot
deleted-ray
Jā mits ir labākais. Nu vismaz man beidzot atdeva uploadu atpakaļ no 128kB/s uz kādiem 500kB/s (tas priecē, tā kā esmu dāsns cilvēks) smile.gif
deleted-ray
CloudX, kursh ta to joku nezin smile.gif
image
FaNtA
QUOTE(Ray @ Apr 2 2005, 13:02)
Jā mits ir labākais. Nu vismaz man beidzot atdeva uploadu atpakaļ no 128kB/s uz kādiem 500kB/s (tas priecē, tā kā esmu dāsns cilvēks) smile.gif
*



laimiigais, bet kaapeec, KAAPEEC! mits ir tikai mezciemaa, juglaa un purvciemaa :/
>:( es nozeeloju ka pervaacon prom no mežika
CloudX
QUOTE(Ray @ Apr 2 2005, 13:08)
CloudX, kursh ta to joku nezin smile.gif
image
*



tu sev ticamu aatrumu uztaisiiji .NIce biggrin.gif you win ! laugh.gif
deleted-ray
QUOTE(FaNtA @ Apr 2 2005, 13:08)
laimiigais, bet kaapeec, KAAPEEC! mits ir tikai mezciemaa, juglaa un purvciemaa :/
>:( es nozeeloju ka pervaacon prom no mežika
*


Ja kas, tad man ir mpe ne mits smile.gif
xikes
Taatad.
Palasot sheit saposteeto informaaciju, secinu, ka mits.lv ir diezgan uzticams provaiders.
Tagad esmu paareeclies uz dziivi Juglaa un esmu noleemis pievienot (beidzot ir taada iespeeja) arii savu PC globaalajam tiimeklim, un sheit pastkastiite vai pliist no daznedazaadiem neta sniedzeeju pakalpojumu piedaavaajumiem.
No paareejiem visvairaak izceelaas tieshi mits.lv ar 51Mbit/sek Latvijaa un 3Mbit/sek aarzemees.. un tas viss esot pieejams pa 11.80Ls/meen blink.gif . Gribeeju vienkaarshi zinaat vai shie aatrumi tieshaam ir tik ticami kaa raxtiits? It kaa jau, lasot komentaarus, puesliidz paarliecinaajos par mits stabilitaati, bet tik un taa gribas guut pilniigu paarlieciibu. Iechkojot vinu maajas lapu, secinaaju, ka aatrums esot veel lielaaks.. wacko.gif Anyway.. cilveeki, kuri sho lieto, kaadi plusi/miinusi? Kaadi paarsteigumi mani gaida, ja izdomaashu izveeleeties sho kantori?
help.. happy.gif
Sērfijs
QUOTE(xikes @ Nov 25 2005, 09:22)

*


Es esmu apmierināts ar mits darbību, internets pārāk bieži nepazūd (varbūt gadās reizi mēnesī uz 30 min - 2 h), tehniskā daļa ir sazvanāma pat pēc viņu teorētiskā darba laika beigām un brīvdienās, ātrumi ar ir stabīli, tāpēc two thumbs up.
Janus
Kritu uz nerviem pagaidam kaiminiem kaut ka tacu ir kaut kas jadara. smile.gif
Kazuki
apollo pilseetas internets. nekas dizhsh nav, bet taakaa es internetu daudz neizmantoju, tad man pietiek. meenesii maxaaju 9 ls
Dero
QUOTE(dark_angel @ Dec 2 2005, 15:43)
apollo pilseetas internets. nekas dizhsh nav, bet taakaa es internetu daudz neizmantoju, tad man pietiek. meenesii maxaaju 9 ls
*



Atsakies ātrāk!!!!
Kaede
Man ir cmuks kabeliitis pa pusizsabu... laugh.gif
Meenesii maxaaju k-kur padsmit latu. Nezinu, cik aatrs shitais skaitaas, bet man pilniigi pietiek!
Kazuki
QUOTE(Dero @ Dec 2 2005, 18:26)
QUOTE(dark_angel @ Dec 2 2005, 15:43)
apollo pilseetas internets. nekas dizhsh nav, bet taakaa es internetu daudz neizmantoju, tad man pietiek. meenesii maxaaju 9 ls
*



Atsakies ātrāk!!!!
*



redz pat ja gribeetu atteikties, tad nevareetu, jo iznjemot lattelekom nekas cits labaax nav pieejams. turklaat kaa jau teicu man pilniibaa pietiek arii ar shiim nelielajaam iespeejaam. lai paarbaudiitu e pastu pietiek arii ar apollo. (vismaz man)
X_Kamui
Ahahahah es joprojam neieredzu savu inetu XDDDDDD
es pat jau nezinu cik par to maksaaju....
Dero
Es te visu nepalasīju(jo esmu ļoti slinks lasītāja biggrin.gif ), bet vai tad LV lielākajās pilsētās nav Lan pieslēguma?
Kazuki
Ja ieprieksheejais posts bija domaats man tad teikshu ka pilseetaas varbuut jaa, bet es jau pilseetaa nedziivoju. taa ka man naakas smierinaaties ar to mazuminju kas ir un kost pirxtos. ;D
Dero
QUOTE(dark_angel @ Dec 2 2005, 20:29)
Ja ieprieksheejais posts bija domaats man tad teikshu ka pilseetaas varbuut jaa, bet es jau pilseetaa nedziivoju. taa ka man naakas smierinaaties ar to mazuminju kas ir un kost pirxtos. ;D
*



nav domāts nevienam konkrēti kādam, bet vispārīgi! Bet poh internets LV ir kļuvis ''nepieklājīgi lēts'' salīdzinājumā ar 3-4 gadiem atpakaļ !! laugh.gif
GM
Mājas dīzelis ar visām no tām izrietošajām sekām. Tiesa, pēdējo četru gadu laikā esmu tā pieradis pie pastāvīgi brūkošā un neejošā mdsl, tā ka mainīt ar negrasos. Plus, klientu servisā mani jau bezmaz vai pazīst. tongue.gif
Church
QUOTE(Dero @ Dec 2 2005, 20:37)
...
nav domāts nevienam konkrēti kādam, bet vispārīgi! Bet poh internets LV ir kļuvis ''nepieklājīgi lēts'' salīdzinājumā ar 3-4 gadiem atpakaļ !! laugh.gif
*


pachampstinu muti meegjinot atcereeties kaadreizeejaas dialupa, vai itsevishkji izdaliitaas liinijas izmaksas. pat prieksh organizaacijas. pat ar speedu 9600 vai mazaaku. par ko tauta tagad springst? viss, kas tagad - leeti / aatri ;>
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.