Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Final Fantasy
Anime forum > Anime > Games
Pages: 1, 2
baseboalbatboy
unsure.gif A moš es vēl nēsmu kādu nosaucis?
Kikumi
Vai vēl nebija Final Fantasy X-2? blink.gif
Un vai Final Fantasy: Advent Childern arī nebija spēle? huh.gif Šajā jomā esmu zābaks... ph34r.gif
Nuin
Ak un vēl ffXI un XII. Laikam onlainā.
baseboalbatboy
QUOTE(Nuin @ Feb 10 2005, 20:08)
Ak un vēl ffXI un XII. Laikam onlainā.
*



Vai onlainā arī var spēlēt ..........kādā adresē
baseboalbatboy
QUOTE(Kikumi @ Feb 10 2005, 20:07)
Vai vēl nebija Final Fantasy X-2? blink.gif
Un vai Final Fantasy: Advent Childern arī nebija spēle? huh.gif Šajā jomā esmu zābaks... ph34r.gif
*



Tu vismaz katko zini ka ir tāds FFXII es tos uzrakstīju jo zināju ka ir 5 un 9 daļa

Mēģinu tagad kādu dabūt
Kikumi
Man tas FF jau cirkulē galvā tik ilgi, ka man jau širmis iet ciet...
baseboalbatboy
Nobalsoju par FF X bet nēsmu spēlējis sad.gif (ak es dumpest)A cik saprotu tās spēles labas vai grafika arī?
sandzi
tu nesi nosaucis tactiks, cristal cronikle, x-1 un x2 smile.gif
baseboalbatboy
QUOTE(sandzi @ Feb 11 2005, 05:33)
tu nesi nosaucis tactiks, cristal cronikle, x-1 un x2 smile.gif
*



Dabūju Final Fantasy Tactics Advanse tagad sēžu uz kautkādas kartes kas jādara tālāk?
Leonheart
Labaaka buus Final Fantasy XII, nobalsoju par FF6
X_Kamui
Balsoju par IX manuprat vislabaka no tam....... wink.gif
Wiper
Advent Children - taa ir (buus) cgi filma, bazeeta uz FFVII
FFXII (nejaukt ar FFX-2) laikam kaut kur uz rudens pusi paraadiisies, single player.

Shogad vispaar PS2 rpg faniem buus daudz ko dariit - XenosagaII, FFXII, SuikodenIV un veel bija kaut kaadi gaidiiti gabali, kurus vairaak neatceros
CloudX
Balsoju par IX ,jo shkjita visintersantaakaa un aizraujoshaakaa,...prieksh manis.
Nuin
biggrin.gif Nevarēju vakar izšķirties vai balsot par X, vai IX. Beigās iznāca IX.
Jaladin
Come on!!! ff IX bija vis*****akais no FF ko esmu speeleejis. Vinjsh toch bija paaraak beernishkjiigs. FF8 un FFX da best! Ah un, ko esmu no screenshotiem redzeejis par FFXII, tad neliekas, ka buutu kaut kas super kruts... Nu charu dizains nav kaa Tetsuya Nomura taisa.... Ah un FFXI(mmorpg) ir sameeraa neforshss... Totaali parasts peec mmorpg standartiem maksaa daargi un nekaa forsha no FF seerijas...
X_Kamui
FF IX speleju kad man bija 13 gadi..... nu ja viņa ir mazliet bernishķiga, bet man viņa ļoti patik.... launais Kuja!!!
Es par rpg spiežu ta, ja ir nereals, superigs ļaunais puisis un ir labs(normals wink.gif ) sižets - tad šita spele ir laba.... (Neskaitot Diablo tipa speles-tos es vispar cenšos nespelet dry.gif )
FF VII - ari superiga ...... smile.gif
Nuin
Es spēlēju 7, 8, 9, 10, 10-2. smile.gif Visvairāk man patika protams, ka 9, jo sižets ir ļoti interesants. To spēli es izgāju jav kādas 6 reizes un man tā neapnīk. biggrin.gif biggrin.gif
X_Kamui
Es kadas 5 reizes izgaju smile.gif - tiešam neapnik un neapniks..... laugh.gif
Kuja-Transe tas vispaar ir nereals zelis ohmy.gif biggrin.gif
CloudX
smile.gif Zidane trance arii nav nekas slikts.........
Dzonis
no manis spēlētajiem FFVII un FFVIII visvairāk piesaistīja FFVII.8ajā daļā kaut kā pietrūka + nepatīkt tas maģijas vākšanas pasākums.7ā daļa tika spēlēta ar baudi un necerēti ātri izieta (viegla bija sad.gif )
xikes
FF9 nosleeguma dziesma Emiko Shiratori - "Melodies of Life" ir vienkaarshi super.. biggrin.gif
X_Kamui
wink.gif Man labak patik dziesmas no ff9 - Your not alone, Kuja Last Battle(Best).... (Nobuo Uematsu) , bet Melodies of live ar laba.... smile.gif
Ghoul
man labaak patika 8 ( vieniigais ko normaali esmu speeleejis ) un esmu skatiijies kaa Jushiro speelee 9 es tikai skatos un jau slikti paliek........ cool.gif un 8 ir visstiliigaakais..................................
Jaladin
Yup 8 foreva un 9 sishets bija debiiils! Un vislabaakais bija "Eyes On Me" by Faye Wong FF8 ending theme(nu iisteniibaa tas bija priekshpeedeejais)
X_Kamui
smile.gif Mdee... varbut ari debils pec jusu domam laugh.gif
bet 8 manuprat sižeta vispar nava... tongue.gif
Nuin
Bāc! Kai tu lasi manas domas? biggrin.gif
NU vienkārši vārds vārdā. smile.gif
dENuA
QUOTE(-Kai- @ Feb 12 2005, 10:04)
FF IX speleju kad man bija 13 gadi..... nu ja viņa ir mazliet bernishķiga, bet man viņa ļoti patik.... launais Kuja!!!
Es par rpg spiežu ta, ja ir nereals, superigs ļaunais puisis un ir labs(normals wink.gif ) sižets - tad šita spele ir laba.... (Neskaitot Diablo tipa speles-tos es vispar cenšos nespelet dry.gif )
FF VII - ari superiga ...... smile.gif
*



da b.l.j.a. ti d.e.b.i.l. kas tev pret Diablo??? vien no labaakajaam Hack & Slash !!! dirsaa tevi ar slotu !!! un pa logu araaa !!!
Ghoul
QUOTE(-Kai- @ Feb 16 2005, 16:30)
smile.gif Mdee... varbut ari debils pec jusu domam laugh.gif
bet 8 manuprat sižeta vispar nava... tongue.gif
*


Oōo jaa es tevi toc par debiliki saukshu ...... 8 ir labaaks sizets par 9 ( 10 itkaa veel labaaks ) bet ja juus sakat ka nee tad man jautaajums vai juus to maz liidz beigaam izgaajaat ( visaadi sizeta paveersieni) ............ bet 9 ir kaa kaut kaada beernu pasaka........... mad.gif taa luuk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mad.gif
X_Kamui
QUOTE(Jolanta @ Feb 18 2005, 10:31)
da b.l.j.a. ti d.e.b.i.l. kas tev pret Diablo??? vien no labaakajaam Hack & Slash !!!  dirsaa tevi ar slotu !!! un pa logu araaa !!!
*


Stulba spele smile.gif ļoti... un viss no coments...

QUOTE(S.U.D @ Feb 18 2005, 10:40)
Oōo jaa es tevi toc par debiliki saukshu ...... 8 ir labaaks sizets par 9 ( 10 itkaa veel labaaks ) bet ja juus sakat ka nee tad man jautaajums vai juus to maz liidz beigaam izgaajaat ( visaadi sizeta paveersieni) ............ bet 9 ir kaa kaut kaada beernu pasaka........... mad.gif  taa luuk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mad.gif
*


Nevajag besities... smile.gif gandriz izgaju... un es nesaku ka ff8 ir ibļaina, stulba spele tai vienkarši ir švaks sižets... un vispar tas ir manas domas par spelem un viss laugh.gif man pof ko jus tur rakstat..... viss!!! tongue.gif
Un par to bernu pasaku - ļoti laba pasaka... smile.gif
tu pats izgaji FF9...?? huh.gif
Wiper
QUOTE(-Kai- @ Feb 18 2005, 15:27)
  laugh.gif man pof ko jus tur rakstat.....  viss!!!


Gmm, ko tad vispaar sheit meklee ?
X_Kamui
QUOTE(Wiper @ Feb 18 2005, 16:28)
QUOTE(-Kai- @ Feb 18 2005, 15:27)
  laugh.gif man pof ko jus tur rakstat.....   viss!!!


Gmm, ko tad vispaar sheit meklee ?
*


Man nava pof uz šito topiku, bet uz to ko raksta FF9 kritiki.... wink.gif
bypass
Galu galā, vai tiešām ir tik svarīgi, kura ir krutākā daļa? Pie tam minot, ka te ir izlaists Final Fantasy Tactics uz PSX un Final Fantasy Tactics Advance uz GBA. Tā lūk, mieru.
X_Kamui
wink.gif Visi Finali ir forši - es to zinu....

Un par to FF Tactics ta laikam ir laba spele smile.gif
es par to daudz(samara) lasiju bet pardošana nekur neredzeju... sad.gif
Laba mantiņa priekš FF speļu fanata... biggrin.gif
Ghoul
[/quote]
Nevajag besities... smile.gif gandriz izgaju... un es nesaku ka ff8 ir ibļaina, stulba spele tai vienkarši ir švaks sižets... un vispar tas ir manas domas par spelem un viss laugh.gif man pof ko jus tur rakstat..... viss!!! tongue.gif
Un par to bernu pasaku - ļoti laba pasaka... smile.gif
tu pats izgaji FF9...?? huh.gif
*

[/quote]
Speeleejis gan neesmu bet gandriiz visu skatiijos( Jushiro speeleeja............) un Diablo nemaz nav slikta speele vienkaarshi veca............................................ cool.gif
Jaladin
Heh, pat, ja FF8 nav sizheta tas tik un taa ir labaaks par FF9 sizhetu. Esmu izgaajis abas un FF9 man bija taa: "Kaut aatraak izietu aaarghh kaa besii shitie stulbie beerni!!! "
Saderam, ka tu taalaak par 3 disku ff8 netiki

Ah un Diablo atziits(oficiaali) par labaako rpg ever (es protams uzskatu, ka BG II ir the best)
bypass
Oficiāli atzīts? laugh.gif
Diablo noteikti nav labākais RPG ever. Kā labākais hack&slash - iespējams. Un vispār, kuram te ir tiesības kaut ko atzīt par labāko? Katram savs viedoklis.
Wiper
Es vispaar diablo neuzskatu par RPG... bet tas nu taa...

SeriousFanat
QUOTE(Wiper @ Feb 21 2005, 17:46)
Es vispaar diablo neuzskatu par RPG... bet tas nu taa...
*



Diablo jau arii nav RPG tas ir vairaak Massive Massacre Online tongue.gif
X_Kamui
QUOTE(Jushiro Sakaki @ Feb 21 2005, 12:40)
Saderam, ka tu taalaak par 3 disku ff8 netiki
*


biggrin.gif Yap... man apnika....
100lvl gandriz visiem, viss izmacits eidoloniem Training centra, karoch spelet palika nu ļoti garlaicigi... un ta magijas vakšana uuuuuu.... sad.gif

Hehe atceros ka fanoju par ff8 karšu speli oooo... ta man patik vairak neka ff9 Tetra... un vel eidoloni ff8 ir labaki rolleyes.gif
.... bet

smile.gif FF9 man labak iet pie sirds un priekš manim ta ir labaka daļa... smile.gif

(viss mani pedejie vaardi šaja topika)
Wiper
Pagaidaam labaako kaarshu speeli esmu redzeejis Xenosagaa
Jaladin
Aga taapeec jau arii sliktas atminjas pae ff8, jo par 3 cd taalaak netiki. Kas pa probleemu? Kugji nevareeji atrast?
Un diablo diemzheel ir rpg(kaut hack&slash) bet vislabaakis rpg ir BG II
Wiper
Man taisni pirmie divi FFVIII diski patika vislaabaak (seviski pirmais). Treshais mazaak, ceturtais pavisam shvaks likaas...

Neskatoties uz to man FFVIII patika labaak par FFIX. Bet taa ir gaumes lieta.
Ghoul
QUOTE(Jushiro Sakaki @ Feb 22 2005, 12:02)

Un diablo diemzheel ir rpg(kaut hack&slash) bet vislabaakis rpg ir BG II
*


tu BG II nemaz neesi speeleejis............... es ar ff8 beidz speeleet pie treshaa diska bet tad izdomaaju turpinaat bet izraadiijaas ka biju izdzeesis save'us 9 es speeleeju uz datora ar emiisha paliidziibu ....)
Jaladin
Heh, jaa FF8 1. un 2. cd ir the best (2. pirmaa puse) peec tam taa...
Nu neesmu BGII daudz speeleejis(laika maz), bet ko visi saka...
Ghoul
QUOTE(Jushiro Sakaki @ Feb 22 2005, 17:44)
Heh, jaa FF8 1. un 2. cd ir the best (2. pirmaa puse) peec tam taa...
Nu neesmu BGII daudz speeleejis(laika maz), bet ko visi saka...
*


ēs jau zinu( kaa vienmeer tikai tev preteejo saku laugh.gif )
SeriousFanat
QUOTE(Jushiro Sakaki @ Feb 12 2005, 01:42)
Come on!!! ff IX bija vis*****akais no FF ko esmu speeleejis. Vinjsh toch bija paaraak beernishkjiigs. FF8 un FFX da best!  Ah un, ko esmu no screenshotiem redzeejis par FFXII, tad neliekas, ka buutu kaut kas super kruts... Nu charu dizains nav kaa Tetsuya Nomura taisa.... Ah un FFXI(mmorpg) ir sameeraa neforshss... Totaali parasts peec mmorpg standartiem maksaa daargi un nekaa forsha no FF seerijas...
*



he, he XI pat izdeveeji teica lai necenshas pirk speeli tie kuri pieradushi pie standarta FF, jo pimk. MMORPG, otrk. laikam uz PS2 un tad tur vaig kaut kaa netu, un par maksu registraacija, vaardu sakot daargi sanaak...
SeriousFanat
hmm... manupraat taads X-1 nemaz nepastaav...
X-2 (my favourite tongue.gif ) uztaisiija kaa atskeelumu no X un XI ir cita lieta...
swordsman
man sitaa speele taa ne iipasi bet speeeleet var
Wiper
Woohoo, beidzot man XenosagaII atnaaca! Vieniigi ar to laiku taa pashvakaak sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.