Help - Search - Members - Calendar
Full Version: pāris zīmējumi
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
anti
agrāk es arī mēdzu kaut ko pazīmēt - kad vēl pele normāli strādāja un iedvesma bij ;)

šitas zīmēts ar zīmuli pirms gadiem 2-3, skenēts un izkrāsots uz datora.
image

tālākie visi ir zīmēti ar Shi-Cyan Oekaki.

image

(acis šķības un seja greiza, zinu :/ )
image

image

image

(nau īsti anime stilā, bet tas ir sava veida fanarts par Sesshoumaru no "Inuyasha")
image
Ghoul
Ljoti labi patiik jaut. ar kaadu progu kraasoji????????????? pirmai ziimeeejums patiik vislabaak................. laugh.gif tgad tik shiim galvaam uzziimee kjermemi !!!!!!
anti
QUOTE(S.U.D @ Apr 4 2005, 13:26)
Ljoti labi patiik  jaut. ar kaadu progu kraasoji????????????? pirmai ziimeeejums patiik vislabaak................. :lol: tgad tik shiim galvaam uzziimee kjermemi !!!!!!
*



pirmais (skenētais) krāsots ar Corel PhotoPaint, pārējie zīmēti/krāsoti ar ShiCyan Oekaki.
nu, tālāk jau šitos nezīmēšu.. pele vairs nestrādā kā nākas, tāpēc zīmēšanu jau labu laiku esmu atmetusi. un vēl šādi tādi iemesli.
Kikyou
Woah! O_O Smuki zīmējumi... it īpaši tie, kas oekaki. ^__^
Ļoti tas 3. zīmējums patīk.
Un tad vēl "flaffijs" (Sesshoumaru, hahaa XD).
dcrow
jautaajums, vai juus nezinat kur var nopirkt dzelzs nagu kas uz pirksta velkas!!! Imantaa ir kautaakda baaze saka, Bulli, vai kautkaa taa? vai nezinat adresi?
anti
nau pabeigts pagaidām vēl, bet nu.. apmēram jau saprast var :)
zīmēts CorelDrawā.

image
Kima
WOW!!!!!!Waru tikai piebiedroties paareejiem...manupraat superiigi.....
anti
paldies :)

nu, te vēl daži no vecajiem:

viens no pirmajiem, kas zīmēts oekakā (ausu nau un pirksti vienāda garuma. kroplīc):
image

image

argh. jpg kompresija šito nogalina :/ bet kā png man viņš nau saglabājies.
image

image

kārtējā elfu dūda :)
image

nujā, tipa hentai :) izskatās, ka viņai noslīdējis viens pups, bet vispār bij domāts, ka šamā pieliekusies uz vienu pusi. nu, nekas, jāļauj jau kroplīšiem arī dzīvot :>
image

viens no retajiem, kas zīmēts uz papīra. tā vispār bij dāvanai labai paziņai :)
image
NetHamster
Man jau lloti patiik, nav nemaz tik sskkibi kaa tu domaa. Dazzus jau biju redzeejis ieksh CG foruma, atceros, ka tie tika noveerteeti labaak ne kaa tu te komentee smile.gif. Man laikam viss vairaak patiik taa "elfu duuda" tongue.gif

Ir LApI, galvenais, tik turpini ziimeet smile.gif!
Pinky
meiteen, tev ir talants ! smile.gif
asamashii ritori banpaia
asiņainā, elfu un pēdējā dūdas ir ļooooti feinas smile.gif
Pikis
Ko lai vel piebils, iespaidiigi smile.gif taa asinainaa naturaali labais ziimeejums, un tas peedeejais arii, nu tas kursh uz papiira ziim.
anti
pēc ilgiem laikiem kaut kas ir ticis uzzīmēts.

fons un tie ķeburi ar šādiem tādiem fotošopa brušiem taisīts, © slinkums meklēt un pieminēt.

image
Kikumi
Aplūkojot pēdējo darbu, gribas domāt par kādu 16.gadsimta mākslinieku... Ļoti skaisti un estētiski! smile.gif
anti
šitas nav pabeigts (kā jau tas ir labi redzams tāpat), pamazām vēl top - darbā gan, kad pa naktīm strādāju un paliek garlaicīgi.

image
Shaisuke
Ljoti skaisti... Priekshpeedeejais un darbs pirms tam man patiik visvairaak... Tu esi ljoti talantiiga...

~BN~
anti
itkā bija domāts Envy no FMA, bet nujā, nav diezko līdzīgs :) tāds pārāk labsirdīgs izskatās.
nu nekas. un mati ar nav kārtīgi pabeigti, bet nu.. tas tādēļ, ka man darbalaiks uz beigām iet.

tika zīmēts darbā ar ne visai ērto peli un sēžot uz trakoti neērta krēsla :)

image
edg
Pareizi uzmineeju, ka anti ir viens no tiem cilveekiem, kuru ziimeejumi nav cilveekam pa speekam. Citplaneetieshi...
Ramiel
slikti ka vinji visi ir "beediigi" , bet taa navm slikti, interesanti skatiities kaada ir ziimeeshanas stilu daudzveidiiba sheit :>
Tigra2
sesshomaru mati nav tik plāni un šķidri. Čolkai jābūt biezākai, mati ir sudrabaini nevis balti. Flafijs nav tik brūns. Acīm jābūt par pustoni tumšākām. Drēbes nav rozā, bet sarkanas.

neapvainojies darbs nav nemaz tuk slikts, es vienkārši braucu virsū visiem, kas manu mīļo sesshomaru uzzīmē greizi
anti
izmēģināju tādu programmu kā ArtRage - vispār tīri jauka priekš tādas paķēpāšanās :)

image

iesaku jums arī pamēģināt, programma nudien ir vienkārša :)

ā, un Tigra - nujā, zinu, ka tajā zīmējumā daudz kļūdu, bet nu šams ir gadus 2 vecs, tā ka diez vai tagad vairs ko tur labošu.
Namejs
pameegjinaashu...shitam man nepatiika mati
anti
LOLOMG HOLY NECROPOSTING

IPB Image

Plaukstas par mazu, kakls pakaļā, auss par zemu, kas vēl?
Shumins
Liekas asins krāsa nav izvēlēta laba...

IPB Image

Citādi jau ir okey.

Dažs tikai nevar svētkos pieēsties pilnu vēderu, bet tāda jau dzīve - visu arī nevar gribēt laugh.gif
anti
Nujā, krāsiņas nav mana stiprā puse :(
Arts
Anti ar kļuvis par drawfagu. Holy shit on a stick in niggers bum, who's smoking crack with a cop on meth arresting liberal junkies.
Keep on drawin'!
Pārbaudi rokas, tās ir par mazu. Un,moar anatomy, es neredze ķeskas un citus štruntus, tikai pabiezu tauku slāni.
Vajag garākus augšstilbus.
Pārējie norādīs uz Tavām kļūdām.
IPB Image
Tas būs jauks makro... wub.gif
anti
Mhm, vot jā, kājas par īsu. Man vispār ar proporcijām diezko neveicas.
Tur, cik skatos, ar ribām arī galīgs bardaks, heh, bet nu, kā bij tā bij, zīmēju uz izjūtu, tā ka tas arī rezultāts.
Ar iekšām un ķeskām ir tā ka bija ķipa domāts ka viņam iekšā nav tas, kas mums visiem. Tagan gan grūti saprast, oriģinālzīmējumā labāk redzams, bet viņam ir acis tur tajā uzšķērstajā. Kaut kā tā.

Ar drawfagošanos ir tā, ka zīmēt jau zīmēju padaudz - darbā uz piezīmju lapiņām visādu sviestu. Vienkārši nevelk tam visam nopietnāk pievērsties.

Un TEH TRUE FFFFFUUUUU purnam ir emocionālāka sejas izteiksme :)
FuschichO
Man ļoti patīk FFFUUU komiksiņi. Pašai arī katru dienu kāds pārītis sižetu iešaujas prātā. Jāsāk pierakstīt tad varētu arī sazīmēt.
Cowkiller
opaa ir nu gan laiki pienaakushi! anti posto ziimeejumus. man interesee kas tevi pamudinaaja?

anyway apskatiiju ziimeejumus un varu teikt ka ir ok! dazhi gan man nepatika... bet manu atziniibu sanjem tas uzshkjeerstais! ^^

gaidiishu progresu. biggrin.gif
anti
Cowkiller, tie pārējie pirms 5iem gadiem te poustoti, nav diez ko jāņem vērā. Vienkārši negribēju taisīt jaunu topiku, tāpēc uzrako savu veco.

Hvz, kā ar progresu būs, tb, kaut ko jaunu jau maz zīmēju. Es baigi slinkoju, man vairāk tādas lietas kā tas "Uzzīmē!" topiks patīk.


Nekas nepamudināja. Izkrāsoju vienu no lineartiem, kas man apkārt mētājās un izdomāju, ka jāieliek internetos. That's it.
edg
IPB Image
DarkDevilCat
pretigi =/
anti
Tad jau labi, ja pretīgi - vēlamais efekts ir panākts.
Kikyou
Ahahaha, man patīk!
Skatiens tāds DOHHH APGAISMĪBA!
anti
edg labi sanāk :)
Arts
THE GOOGLES! THEY DO NOTHING!

Spamo vēl, anti!
Keydan
IPB Image
Did sombody say GOGGLES?
anti
Lol, Keydan ;]

Anyway, šitie ir kaut kādi veci, skanera man nav, tāpēc fočēti, therefore kvalitāte pakaļā. Kaut kad moš sanāks ieskenēt un nopietnāk tam visam pieķerties. Vai labāk vienkārši ko jaunu uzzīmēt.
Nananana~

IPB Image
(Viena kāja resnāka par otru, atspīdumi tam apģērbam nav riktīgi un tādā garā.)

IPB Image
(Galva par lielu. Un viduklis pa tievu. Un gurni pa mazu. Un un un un. TEH PROPORCIJAZ AAARGH IT KEELZ MEEH ASDGFH.)
Cowkiller
pavisam noteikti, kraasainais ir sliktaaks nekaa tas ar liinijaam, patiik detalizaacija! ^^
anti
Krāsainajam toreiz mazāk laika arī veltīju; viņai, nabadzītei, pat kāju nav, kā redzi. Laikam man slinkums bija, hvz.
Cowkiller
ieliec kaadu jaunaako ziimeejumu luudzu.
anti
Jaunākais, kas ir bijis, ir iekš "Uzzīmē!" topika. Darbs un intensīva WOW dzenāšana pēdējo ciktur gadu laikā neatstāja īpaši daudz laiku kam citam. Patiesībā tie trīs, ko es te pēdējos iepoustēju, toreiz tapa tikai tāpēc, ka man nebija neta :D

Anyway, kad būs, ielikšu, jā. Man gan vēl anatomija un proporcijas jāsamācās., galvas mūžam par lielu sanāk un plaukstas par mazu.. Pat nezinu, kāpēc tā.
Janots
man gan pirmais labaak patiik. tikai omg, kapeec tik mazas plaukstas??? vai tas ir tavs stils?
anti
QUOTE(Janots @ Nov 4 2009, 23:33) *

man gan pirmais labaak patiik. tikai omg, kapeec tik mazas plaukstas??? vai tas ir tavs stils?


Nē, tās ir kļūdas, nevis stils. Man ar proporciju zīmēšanu ne visai gāja.
edg
QUOTE(anti @ Nov 4 2009, 02:24) *

(Galva par lielu. Un viduklis pa tievu. Un gurni pa mazu. Un un un un. TEH PROPORCIJAZ AAARGH IT KEELZ MEEH ASDGFH.)

Tikai tāpēc, ka nepielieto photoshop maģiskās aftertouch iespējas.
IPB Image

P.S. Tās nav googles, tas ir mīlīgs kucēns unsure.gif
IPB Image
anti
Viss jau būtu labi, edg, bet krāsiņas gan tādas nesaskanīgas :) Un tur tie baltie laukumi baigi metas acīs!
Kikyou
QUOTE(edg @ Nov 5 2009, 21:04) *

IPB Image

Fui cik skaisti!
anti
lolwat.

IPB Image
anti
Related.

IPB Image
Arts
IPB Image
Ja es uploadoju zombiju bildes, tad es approve. Tīģerim pietrūkst purns. Zatlera runa sūkāja. Un HAPPY NEW YEAR!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.