Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Yoroshiku :D
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4
harima
Skatos tev normaali sanaak. Kad buus naakoshie?
Arts
We have another master except for me... sad.gif Tava precizitāte ir apskaužama,tu varētu mācīt..Mana sirds ir pilna skaudības ieraugot tavus zīmējumus.Tu ļoti labvs zīmētājs...es gribētu redzēt tavu Art kādā Anime konkursā....Kaut es tā varētu...
yorsa-kun
Nu tad taa saas kko uzskribuleet, ziimulis truls gadiijaas un asinaat ar negribeejaas iet taapec tik un taadaa kvalitaate biggrin.gif Gan jau riit ielikshu kko izstraadaatu un pilnaa augumaa
image
Sushi
Skaisti uzskiceets! Man iipashi patiik pirmie triis! Un tas aizkjeepaatais arii nav slikts! biggrin.gif
Winry
Wow....tās actiņas ir tik cute, ka tik turies!!!....Tas pirmais džeks (ne aizķēpātais)....ir labais ....man patiik viss labaak!!!! biggrin.gif biggrin.gif
Ghoul
superiigas skices, sejas liekas taadas... eemm suliigas ( laugh.gif ), dziivas, tev patiikams stils. Luudzu uzziimee kaadu normaalu ziimeejumu, i mean riktiigu cilveeku ar kaajaam rokaam un paareejo, lai vareetu ieverteet ko maaki smile.gif
yorsa-kun
Nu tad taa atradaas no vienas puses apziimeeta a1 lapa , tad nodomaaju kko uzbliezt ar rapinju bez ziimulja un dzeesenes...
Click to view attachment
Aven
R3spect! Tev izcili sanaak! Pamaaciisi arii mani? tongue.gif
Kaede
Sakot no vēdera un uz leju kaut kā savādi izskatās, bet tā- reāli labi sanācis! smile.gif
yorsa-kun
Laikam tas dibens tieshaam pa lielu, bet ko padariis izdzeest ar vairs nevar. Paldies par atbalstu!
nitra
Sanācis baigi labi, tik tā roka, kas aizsedz aci, bik dīvaina izskatās...
Tigra2
Skaisti tikai rociņa nedabīga. tas, ka dibens pa lielu nav nekas slikts, visām meitenēm tak nav šauri gurni.
yorsa-kun
shoriit uznaaca skiceejama kaite, nu tad ieveerteejiet ^^
Click to view attachment Click to view attachment
asamashii ritori banpaia
ļooooti labas skices
Erik4xp
Otrs ir labais... Bet pirmajam paduse ļoti savādi izskatās...
yorsa-kun
ienaaca doma praata ka vajag padomaat kaadu charu liidz galam tad te buutu taa kaa taads aizsaakums
Click to view attachment
kahi
ņormāli! tev ir gan proporcijas, gan stils, labie darbiņi! vieniigi dažviet krūtis par lielu!
Arts
Tas būtu tu???Bieži vien,zīmētāji taisot personāžus ņem piemēru no sevis.Pamēģini uzlaist kādu mangu. wink.gif
rebel
QUOTE(yorsa-kun @ Apr 1 2006, 11:19)


shii ^ posta otrajaa ziimeejumaa: svaarki-josta. eeek. bweh.
bet vispaar - patiikamas skiciites, varbuut uzziimee kko ari taadu..mazdruscinj pabeigtaaku? vareetu sanaakt gliishi.
Pakkun
sssuper!!! tev toch jaaziimee manga, vai arii jaapiedalaas anime taisiishanaa. aatri un kvalitatiivi darbinji - wOw
yorsa-kun
domo domo par labiem vaardiem, vajadzeetu biku biezhaka paziimeet un par tiem pabeigtiem darbiem ir tiesa visi taadi skices sad.gif jaamegjina laboties
yorsa-kun
beidzot paraadiijaas briivaaks laiks, nedaudz papostoshu ^^
Click to view attachment
Keydan
Ne parak detalizeti bet man patik.
Akito-kun
Smuka skice... biggrin.gif biggrin.gif .. radaas jautaajums... kas ir tie verkji vinjam aiz muguras??? huh.gif
Nerine
baigi smuki zīmējumi! happy.gif man patīk. gaidīšu vēl kādu!
yorsa-kun
tas aizmuguras vinjam domaats soma gjitaarai sleep.gif ^^
radaas doma par mangas uzbliezhshanu, te paaris koncepcijas skices galvenie varonji
Click to view attachmentClick to view attachment
Keydan
Zer gut! Tu nemeiginaji zimet karotajus???
yorsa-kun
sevishkji neesmu meegjinaajis, nez ja ir veleeshana var pameegjinaat
Vilrika Naktszvaigzne
Vienkārši brīnišķīgi darbi. Neko pielikt, ne atņemt. Tev iet no rokas zīmēšana. Tavos darbos redzamas pietiekoši daudz detaļas, apģerbs arī lanbi izdodas un sejas, pats galvenais, sejas šķiet dzīvas, vismaz pēdejajos smalkāk izstrādātajos darbos. Savukaŗt skicēs redzams, ka tās varbūt ar laiku varētu kļūt par lieliskiem darbiem.
Gaidīšu vēl kādu tavu darbu.
yorsa-kun
PRIECĪGUS VISIEM SVĒTKUS
Click to view attachment
Click to view attachment
Ragana
Apsveikumi pierāda, ka tu māki izpatikt tautai...
Tavos darbos mēdz būt diezgan daudz kļūdu, kas radušās dēļ ātrās zīmēšanas, bet kopumā saglabājas labs, dabīgs iespaids, nav milzīgu proporciju kļūdu, un pat kaut kādi knight un karotāji ir smuki, nevis ūbermuskuļaini Švarcnēgerbriesmoņi...
Vēl man patīk tas, ka tu nedari tā kā daudzi šajā forumā - skilli nekādi, bet zīmē viskautko sarežgītu, vēl krāso... Kādas jēgas to darīt, ja pati skice ir rausmīga?
Tu toties necenties taisīt lielākus darbus, kamēr neesi pilnībā nostiprinājis zināšanas un iemaņas. Tas ir labi, bet, ja zīmēsi mangu, tev būs vairāk jāpiestrādā...
Lai nu kā, es vēl apskatīšos to mangu- koncepcijas skices izskatās ļoti labi.
Keydan
Otrais tads evil santa? biggrin.gif
yorsa-kun
Paldiesinsh "raganai" par labiem vaardiem
^^ jaa tieshaam taads ziemassveetku zaglis driizaak smile.gif
Kentaishi
Evil Sexy Santa es teiktu drīzāk... saucās no Grinča repertuāra- nozagsim Ziemassvētkus.

Laimīgu Jauno gadu arī jums saules wink.gif

Yorsa-kun tev tāpat kā vēl 2 cilvēču galerijām kurām piegriežu vērību ir talants. Ameizing, nesaprotu kā jūs mākat uzzīmēt visas tās kustības un tā tālāk. Lai vai kā respect... zīmē vēl, lai man būtu ko iepētīt wink.gif
yorsa-kun
radaas viena cita doma par mangu, sagribeejas tomeer izdomaat kko par fighting ikkitousen, tengou tenje stilaa smile.gif reku buus konceptuaalie feisi aka vieplji ^^ pameegjinaashu sesijas laikaa vismaz paaris lapas saziimeet

Click to view attachment Click to view attachment
Bika6
lapa pa labi augsējā kreisjā stūrī vien karši skaisti smile.gif
yorsa-kun
pabeidzu skatiities NHK un shoriit sagribeejaas kko uzskiceet - spriezhiet pashi
Click to view attachment
Asuka
man baigi patīk kā tu zīmē sejas izteiksmes ^^ smuki. man vislabāk patīk tā 3. postā (kur ir zīmējumi) 1. bildē tā šokētā sejiņa - vienkārši super! bet kādēļ visiem cilvēkiem ir kantainas sejas un deguni? ^^ bet kopumā ļoti smuki. man patīk
Arts
Uztaisi komiksu!!! tongue.gif
yorsa-kun
Kaa saka pats vainiigs - uzprasiijies- reku buus pirmaas divas lapas protams atkal skichu veidaa ^^
storijs par skoolnieku par kuru njirgajaas un tad kaadu dienu vinsh atrod TO smile.gif
meegjinashu nakamaas lapas ziimeet kaartiigaak, takaa tas ir pirmais meegjinaajums tad bare wih me
Click to view attachment Click to view attachment
yorsa-kun
man iepatikaas ka iznaaca shitaa skice, gribeej redzeet atsauksmes
Click to view attachment
Kazuki
taada laba f-off sejas izteiksme sanaakusi biggrin.gif
izskataas peec tiiri daudzsoloshas skices.pameegjini izstraadaat liidz galam.
Misa
njā skice laba...sola iznākt kkas jauks.
Huney Bunny
hmm.. njā, tev tīri labi sanāk skices ^^ laugh.gif
aeonseraph
Tev token ir talants! gaidu vēl zīmējumus smile.gif
yorsa-kun
kewl kaads veel arii iecheko manu galeriju rolleyes.gif , shitaa skichu lapa man patikaas, jo noskaidroju, ka neprotu ziimeet figuuras uz maza formaata lapaam, tad luukojiet
Click to view attachment
Cowkiller
neveelies kaadu pabeigt liidz galam? wink.gif
Tenma
hm... man jau nu patīk Tavs stils...
Asuka
yup, talanta tev netrūkst.
ieteiktu izvēlēties vienu no šiem čariem, un kārtīgi, un līdz pēdējam izstādāt, lai būtu uz ko skatīties, un brīnīties. XD
skices smukas, un sejas simpātiskas. prieks skatīies. smile.gif
yorsa-kun
aw paldies. es biju ljoti sasparojies kko pabeigt sho nedeljas nogali, bet kautkaa par skaadi skaneris neiet sad.gif laikam nav lemts nu cerams, ka aizies tuvaakaa naakotne wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.