Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Yoroshiku :D
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4
yorsa-kun
Nu tad taa, es esmu jauninjais sheit so please be gentle tongue.gif. Iechekoju paaris bildes dazhiem sanak reaali labi, nenjemshos nevienu kritizeet. Un man pasham gribeejas kko uzzimmet - luuk kas no taa sanaaca ^^
Tsukino
yorsa-kun tev ljoti labi sanaak, man visvairaak patika 2 un 4. Tev labi sanaak dreebes. Un arii sejas... laugh.gif
baseboalbatboy
Forši smile.gif !, bet vai tu jau ilgi zīmē?
yorsa-kun
HAHA! sejas- nu ja cits nekas nav biggrin.gif. Par ziimeeshanu- nopietni es veel joprojaam nezimeeju, slinks paaraak. Bet taa kladees un shur tur kaads laicinjsh jau ir. Agraak skolaa klazhu otraa puse vienmeer pieziimeeta, saakaas ar Dragon ball ^^
Sigfa
Lol, vinjam labi sanaak dreebes? mnjam.. tur tikai viens dreebes gabals ir un tas pats ir skice.

Pameegjini uzziimeet kaadu pilnu bildi, skatiisimies kaa sanaaks. Skices jau maak kursh katrs.
Tsukino
Nu cik es atceros, ja pie skices kaut ko salaidu deelii, tad ziimeejums diezko nebija...
yorsa-kun
Luuk buus veel paaris bildes. Te jau meeginaaju arii pilnaa augumaa ziimeet, bet man liekas ka nepaaraak labi. AA jaa un paaris purni atkal klaat ^^
dmonster
$) Es redzu jauku nākotni, ja būs treniņi tad beigās būs riktīgs master arts.
TradeMAAK
Viss sašvīkākts. Kur skills?
yorsa-kun
Tur jau taa lieta ka skilla nav un taapeec arii sashviikaats happy.gif
xikes
Hmm..nav nemaz tik slikti.. dazaam bildeem proporcijas bishku pieklibo.. bet ir ok..
Tu izmantoji kaut kaadus tutorial? Labpraat iechekotu sho tutorial..
Isabel Carmin fon Edelhain
QUOTE(TradeMAAK @ Jul 9 2005, 00:21)
Viss sašvīkākts. Kur skills?
*


Buutiiibaa tas vairaak ir skice nekaa completed work. Un kur tu esi redzeejis perfektu skici?Prieksh saakuma nemaz tik slikti nav.
yorsa-kun
Wow atradu forshu tutorial saitu, pameeginaju nedaudz pashviikaat ^^

Tomeer peec tutorial ir bishki labaak ziimeet enkaa no galvas.
veejsh
roka labi atstrādāta- var redzēt ka darbi tapuši uz ašo, nav mocīti ar dzēšgumijām, bet izskatās labi. Tas ir labs rādītājs, sevišķi ja skaities iesācējs un neko daudz neesi zīmējis, kaut gan es arī zīmēt iemācījos pārsvarā ķēpājoties pa visvisādu mācību priekšmetu kladēm, un zinu, ka tas ir viens no vienkāršākajiem variantiem wink.gif tagad tev tik jāmēģina taisīt pabeigti darbi biggrin.gif
Eidorian
Pamēģini labāk vienreiz uzzīmēt kaut ko lielāku!
yorsa-kun
Man iisti nav pareizie darbariiki lai kko lielu aka pabeigtu ziimeet ^^, un veel viens faktors ir slinkums, kas buutiibaa ir pat noteicoshaaks par ieprieksheejo. Shitie mazie darbi vinji jau top 5 minuutees taa uz aatro uzshviikaa un gatavs, iisti nav jeegas vinjus kkaa pabeigt. Ja jau saak kaartiigi tad arii jaapabeidz^^.

Eidorian
Kādi darbarīki? Ar parasto zīmuli un A3 vai A4 lapu pietiek.
Un, kad bija pie Klušas jāzīmē tie mūļi, tad nebija slinkums? Re ka toreiz uzzīmēji...
yorsa-kun
Tomeer izskataas ka man noziimeet sanaak bishku labaak unsure.gif
Click to view attachmentClick to view attachment
Kima
nu nez.....jebkuraa gadiijumaa otrs ziimeejums (kur acs) ,man patiik labaak, kaut kaa dziivaak vai?
yorsa-kun
Te buus viena skiciite pilnaa augumaa. Ka redzams skils nav uzlabojies, taadeelj arii sashviikaats^^ Man slinkums zimeet ilgaak par pusstundu=pClick to view attachment

Taa 10-15 minuutes pagaajushaas veel viena skice gatava ^^ sho var saukt par tribute to Bleach ^^
Click to view attachment
Eidorian
Ja tev slinkums zīmēt ilgāk par pusstundu, tad dari tā - zīmē 30 min, tad pīppauze, tālāk turpini, tad atkal apūties, un tā tālāk...
Ayumi
tev patieshaam labi iznaak! tur gandriiz vai nav ko piesieties! happy.gif
acis vienkaarshi super! turpini, es gaidu vel skices.
yorsa-kun
Nu tad te buss veel paaris skices prieksh Ichno-sama tongue.gif
image
Eidorian
Labs, man patīk! Šitie daudz labāki par iepriekšējiem.
Sushi
Yorsa-kun, paldies, ka saliki taas sejas izteiksmes! man vinjas vajadzeeja, bet par cik tur tiem mangas tutoriaaljiem kkaadi nez kas, nevar atrast!
yorsa-kun
Taas sejas izteiksmes es no viena saita noziimeeju, tas bij vieniigais kas tanii saitaa bij noziimeejams ^^,tagad tas saits ir paarceelies uz jaunu vietu ja gribi pasties varbuut kkas noder.http://www.mangatutorials.net/
yorsa-kun
Man jau bleach patiik^^
image


UN vel viena bilde, kuru es bljaaviens gribu uzlikt par avatar bet neiznaak sad.gif
image
Kikumi
Esmu kļuvusi par tavu fanu! Rādi vēl savus darbus! smile.gif
Ayumi
taa peedeeja bildiite, baigi forsha! smile.gif
tev tam ''bleach'' dzekam kautkas ar rokaam naw ok.
yorsa-kun
She buus veelviens "ziimeejums" tongue.gif
Knightooooo^^ nedaudz beediigs bet man patiik
image
Andromens
vienkarshi un smuki, tiaki izskatas pec civleka bletja bundzaa un nav nekadu riktiga knightoo pazimes!
Kur strotjis a ?!?!?!?
yorsa-kun
Te veel viens uz aatro.. domaaj kaadu metaalistu uzziimet bet sanaaca kkaads apkuriijies PANKS ph34r.gif
image
Sigfa
hmm, ir pat tiiri ok, nesaakshu gan te tagad kritizeet. Pasham uzreiz gribaas iemeegjinaat roku.
Ramiel
laps vecais, shis i 1 no labakajiem xD
AmnE
tieshaam labi, tikai vajadzeetu taam rokaam vismaz aprises uzziimeet.. bet taa visumaa tieshaam kruti... piekriitu raqqaman!
asamashii ritori banpaia
seja ļoti laba sanākusi - foršs stils..
yorsa-kun
Luuk buus veel viena izniekota lapa ^^ un aiznjemta vieta uz servera... bet ko dariit^^
image
ReD_FoXy
blink.gif Esmu shii cilveeka pieluudzeeja... Shitaa ziimeet... Vienk WoW.... blink.gif
asamashii ritori banpaia
neliels ieteikums - nezīmē sejas tā ka matu līnija beidzas deguna līnijā - tas ļoti nosit kopējo uztveri. principā centies izvairīties pabeigt līniju uz citas līnijas.. bet tā man ļoti patīk.. vienkārši no savas pieredzes zinu par tām līnijām.. tongue.gif
yorsa-kun
Taisniiba jau ir es tev piekriitu par taam linijaam, tiesham tur kkas nav kaartiibaa uzreiz kad taa salaizh kopaa
yorsa-kun
Shonen Battu ^^ uz aatro uzbliezts
image
ReD_FoXy
blink.gif huh.gif SUPERIIGI!!! wub.gif

P.S. - Ziimeejumu liekot vareetu samazinaat lai to vareetu labaak paarskatiit...
P.P.S. - Kkas ar kaajaam nav taa... poza neatbilst rumpja pozai... vismaz man taa shkjiet happy.gif

Bet darbs patieshaam ir vienkaarshi superiigs!!! Cik minuutees uzbliezi? laugh.gif
yorsa-kun
Labi ja 10 minuutees^^ taa poza laikam tieshaam nav sanaakusi... huh.gif domaats bija itkaa boya kustiibaa ...naakam reiz buus vairak jaapiedomaa/ jaapaveero sevi spogulii laugh.gif
Tigra2
Man tas apkurījies panks patika vislabāk, viņš tāds laimīgs izskatījās, laikam iemīlējies.
yorsa-kun
NU tad nezin kapeec bet man shodien uznaaca no riita ziimeejamaa kaite^^ luuk kas no taa sanaaca
image
image
image
-nDigo-
skices diezgan labas.. tik dazhaas vietaas ir taa ne paaraak. teiksim otrajaa ziim. no peedeejaa posta, tur manupraat kaukas nav kaa vajag!
Janots
tas bruninieks baigi forshais, tik eenu pietruukst...
Eidorian
Kas ir, yorsa-kun, neklausi manam padomam?... veeljoprojaam ziimee tikai skices..
Varbuut ir veerts kaadu skici attiistiit taalaak, liidz gatavam ziimeejumam!?
yorsa-kun
Mosh kad tikshu maajaas(pie skanera) uzziimeeshu kko nedaudz lielaaku.
anishuara
weee kawaiiiiii.... man ta patik tavi zimejumi... laugh.gif laugh.gif laugh.gif dievinu... tu tik ta turpini... happy.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.