Help - Search - Members - Calendar
Full Version: GANTZ
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Guest
grupa pilnigi dazadu cilveku, naves bridi, tiek neizprotama veida sintezeti/ teleporteti uz kadu izoletu realitati. celonis tam ir kadas nezinamas izcelsmes melns lodveida objekts.
user posted image
Saiko
pēc tava nelielā apraksta izklausās pēc Cube & Hypercube: Cube 2 ... nebija jau itkā slikta filma...
Yume
A vinjsh jau ir nosabots? Es gribeeju paskatiities. Man apraksts likaas daudzsoloshs.
Fatalis
Ekrānuzņēmumā it kā ir redzami subi, ne?
Takashy
Kragamuffin lapaa jau pirmaa seerija i...
Rune
Nja, es jau domaaju, ka atkal okupanti uzdarbojushies, pat sheit.
ShinChan
QUOTE (Rune @ Apr 24 2004, 09:52 PM)
Nja, es jau domaaju, ka atkal okupanti uzdarbojushies, pat sheit.

Tad jau buutu iedrukaajusji "gansi". Nacboliem ne liidz anime, tiem citas lietas praataa wink.gif
arteck
Nu, man izskatās daudzsološi. Vismaz pirmā epizode ieintriģēja. Gaidu nākamo ep'u.
Batou
izklausaas intrigjeejoshi.
Fxp
Nezinu, pēc otrās epizodes noskatīšanas pazuda jebkāda vēlēšanās tuprināt skatīties. Seriāls ir manāmi cenzēts, kā rezultātā zūd notiekošā loģika. Vēl tikai atliek pieminēt neizteiksmīgos galvenos varoņus un banālo sižetu (tas gan var mainīties seriāla demonstrēšanas laikā).
skabais
njaa.. ari es jutos vilies pec otras epizodes sad.gif
tacu parasti galigo sledzienu izdaru pec 4-6 ep noskatisanas - sakums tomer bija daudzsoloss - un pagaidam nekas daudz par sizetu nav zinams.
arteck
Man gan pēc 2. ep noskatīšanās gribas turpināt skatīt. Vienīgais, kas izbesīja bija tā viena keksa žēlabas un gaudas. Tik tizli izskatījās dry.gif
Batou
galvenaa varonja zheelabas un gaudas? (kaukaa nepatika taas vinja domas par katru - kaut gan diezgan tipiskas dotajam vecumam (14-16g.)).

kopumaa interesanti, kaut biju gaidiijis vairaak. tas savukaart laikam ir taadeelj, ka ljoti ljoti patiikami paarsteidza ievadmuuzika (j d'n'b), savukaart pashi dialogi bija diezgan sekli. nu redzees kaa buus taalaak.
arteck
Nē, tas nebija galvenais varonis. Tas otrs, ar garajiem matiem. Kad viņš to monstru tur nevarēja nomočīt. Kaut kāds murgs.

Jā, un par intro man arī prieciņš. Vienīgi jāatzīst, ka tagad drošvien tas parādīsies arvien vairāk un vairāk tādejādi pievēršot skatītāju uzmanību. Lai nu kā d'n'b / jungle vairs nav gluži tāds underground kāds bija agrāk. Nu jau tas ir izplatīts samērā plaši tautā. Vienīgi tas, ka viņiem patīk tāds d'n'b, ko daudzi sauc par kislotu (skābi), gaļu u.c. Man pašam tāds ne visai pie sirds. Atmospheric is what I need sleep.gif
ShinChan
Mjaa, te nu ir piemeers, kaa var pilniigi norakt labu koncepciju. Cik intregjeets jutos skatoties pirmo seeriju tik viilies otraas viduu. Dialogi un monologi tik pliekani, ka raudaat gribas. Abu centraalo varonju paardomas un moraalaa staaja ir vispaar kaut kas praatam neaptverams, par puspliko meitieti nemaz nerunaajot (kaada velna peec vinja vispaar tur atrodas?). negribaas nospoilot dazjiem , kas nav redzeejusji, taapee tie taalaak lai nelasa.

mani pilniigi sasjaava tas, ka jau pirmajaas divaas seerijaas no visa ljauzju bara paliek vien cetri,nu vareeja njemt kaut vai klasisko horror muuvju sizjeta gaitu death few minutes, than again death, nevis one big hack & slash paaris minuutees un paldies ka juus taadi bijaat jakudza, neapmierinaatais cigaresju zellis, skolmeistars un kas tur veel. Tad kaada jeega bija ar vinjiem vispaar iepaziistinaat. Runaajot par brigaades pretiniekiem, te raadaas anime veidotaajiem izteeles pietruucis Halka, Fredija Kriigera, Frankensteina un Cjipoliino apkopojums vienaa. Nezinu vai man maz ir veeleesjanaas gaidiit turpmaakaas seerijas, ja nu vieniigi interes peec, vai ir iespeejams veel taalaak sabojaat labo ideju.
Guest
ShinChan - labais komentars! laugh.gif

vispar si sezona tada janciga - jaunu gabalu kaudzem. pirmo reizi redzu tadas kvantitates, tacu kaut kas jedzigs - uz vienas rokas pirkstiem.. sad.gif

tas ko esmu izsijajis:

Kenran Butoh - stipri velk uz Full metal panic

Koi Kaze - Haibane ranmei un Somedays dreamers cienitajiem

Monster - isti vel neesmu iebraucis, bet izskatas pec nopietna gabala ar labu sizetu

Shura no Toki - kautinu gabalu cinitajiem - varetu but tas, kam vajadzeja but Ninja Scroll TV serijam

skabais ielogojies forumaa pirms posteet. un ja tomeer redzi ka neesi ielogojies un jau esi noposteejis, editee postu un pieliec made by skabais, nevis 2 identiskus postus.
skabais
QUOTE
skabais ielogojies forumaa pirms posteet. un ja tomeer redzi ka neesi ielogojies un jau esi noposteejis, editee postu un pieliec made by skabais, nevis 2 identiskus postus.


nu sorre sorre - ta nelagi sanaca.. sad.gif

bet nu mulkigi kaut ka - sis forums neielago manu loginu sad.gif
ikdiena lietoju loginu tris citos saitos - ActionTrip, Driverheaven, Rage3d - samie visi "mani atceras" biggrin.gif

tapec ari neiedomajos, ka saja foruma bus nepieciesama "klokvarpsta" laugh.gif
CloudX
Emm a kautkur caaur torentiem var nokachaat sho animi,ja var tad vareetu luudzu iedot linku? wink.gif
kaarleens
2 sezonu es vilku sheit kur 1 vais neatceros http://randomnothings.com:6969/index.html?sort=1
Lija
palikusas man ir tikai triis peedeejaas epas... ko lai saku...
ja nebuutu daudzo echi/hentai efektu.... dry.gif
tiiri labs gabals... wink.gif
piekriitu ka saakums ir nedaudz garlaiciigs un saliidzinosi ar paareejo dalju nosit vleeleesanos skatiities (tacju taa kaa mes to skatiijaamies nakts laikaa pie ETM tad pec pirmajaam 14 seerijaam kljuva patiesi aizraujosi... )
shis ir pilnigs pretstats taam animeem kuraas neviens nemirst... jo seit mirst visi.. arii galvenie varoņi un liekas ne vienu reizi vien...
Pastaav intriga par nosleepumaino GANTZu, ar friikiigu humora izjuutu...
pamatiigu šoku ieguust peec 21, 22 seerijām, kad liekas ka tām ir jau jaabuut peedeejām... tacju veel liidz beigaam ir 4 seerijas!!!
Liekas ka pilniigi visi ko paziist galvenais varonis beigaas nomirst... pilniibaa visi!!!
oki no spoil.. happy.gif

p.s. svariigs jautaajums kas radaas skatoties so seriaalu! Kā suns var ieliist tajaa super kostiima??? blink.gif
+Chibi+
Nu, tā kā kādam (un es nerādīšu ar pirxtu, kam) iekš DC++ sačakarēti sēriju nummuri, man iztrūkās 19 sērijas.. *yawn* Pārējās ir.. Tagad gaidu 19.. Bet tā kā Lija nav online, nekas man nenāk. *raud*


So, par seriālu.

What i like. Nu, tieši Gantz. Tieši tā frīkīgā mašīna ar frīkīgo humora izjūtu. Un vispār serāls kopumā ir briesmīgi smieklīgs. Un intrigējošs. Jo nekad nevar zināt, ko Gantz sadomās. Paredzamu seriālu ir tik daudz..... Protams, kopumā jau visu var izdomāt, but details, yes,it's all about details.

Anyway. To be continued.

Lija
QUOTE(Shumins @ Nov 17 2005, 18:12)

Peedeejaa seerijaa galvenais varonis:
Visus buus novaacis...visi mirushi, Gantz vinju itkaa palaizj valjaa uz sliedeem...Notiek tas pats kas pirmaa seerijaa un balta gaisma...Sviests ne beigas... mad.gif
*




kaapeec tu njeemi un nospolji???? es tacju teicu ka triis seerijas veel neesu redzeejusi liidz beigaam... ph34r.gif

QUOTE(+Chibi+ @ Nov 17 2005, 18:49)
Nu, tā kā kādam (un es nerādīšu ar pirxtu, kam) iekš DC++ sačakarēti sēriju nummuri, man iztrūkās 19 sērijas.. *yawn* Pārējās ir.. Tagad gaidu 19.. Bet tā kā Lija nav online, nekas man nenāk. *raud*

Jo nekad nevar zināt, ko Gantz sadomās.
*


neraadi gan ar pirxtu, citaadi veel kaads uzzinaas un tad buus fui fui... starp citu tur viss ir kaartiibaa... un seerijas iet peec kaartas... so take it!! ph34r.gif

uuu un Gantz sadomaas daudz, sauliit, daudz... cool.gif
+Chibi+
QUOTE(Lija @ Nov 17 2005, 20:50)
QUOTE(Shumins @ Nov 17 2005, 18:12)

Peedeejaa seerijaa galvenais varonis:
Visus buus novaacis...visi mirushi, Gantz vinju itkaa palaizj valjaa uz sliedeem...Notiek tas pats kas pirmaa seerijaa un balta gaisma...Sviests ne beigas... mad.gif
*




kaapeec tu njeemi un nospolji???? es tacju teicu ka triis seerijas veel neesu redzeejusi liidz beigaam... ph34r.gif





jo viņam nenormāli patīk darīõt riebīgas lietas, un viņš aizmirsa, ka tu esi Yumes sieva, so tev tikai parādīt ar pirxtu, un viņam būs bans uz mūžiem mūžīgiem?
Lija
QUOTE(+Chibi+ @ Nov 17 2005, 22:33)

jo viņam nenormāli patīk darīõt riebīgas lietas, un viņš aizmirsa, ka tu esi Yumes sieva, so tev tikai parādīt ar pirxtu, un viņam būs bans uz mūžiem mūžīgiem?
*


BWAHAHAHAHA... izraadaas ka aiz visiem baniem un procentiem sajaa forumaa staavu es.. happy.gif tee hee hee... fear me... man ir kruta "aizmugure"...
ops oftopic... back to Gantz
muusu krutais puistiitis(Kei-kun) ir kljuvis veel krutaaks ^^ tee hee hee..
+Chibi+
Tā. Vakar naktī piebeidzu to Gantzu. Disappointing. Jo es visnotaļ gribu zināt, kas Gantz tāds ir, un man vienlaga, kas tur beigās kā dēl paliek dzīvs. >.< So, Kei-kun, you didn't live up to my expectations.

On a side note. Neskatoties uz to, ka biju vīlusies, kopumā e tomēr atzīstu, ka man patika skatīties šo dīvaino gabalu. Un respekt, ka divi no galv. varoņiem mirst tik agri. happy.gif Neba nu es esmu asinskāra, bet tas kaut kā vienmērsniedz kaut kādu realitātes sajūtu. Dzīvē jau labie vienmēr mirst ātrāk. Nevis - vēl ir 6 sērijas, viņš nevar nomirst. A re kā, nomira gan. Soe kind of twisted satisfaction it gives.


Žēl gan, ka suns nomira. Es jau cerēju, ka viņš beigās būs mastermind. XD
Lija
QUOTE(+Chibi+ @ Nov 18 2005, 16:32)

Žēl gan, ka suns nomira. Es jau cerēju, ka viņš beigās būs mastermind. XD
*


jaa par suni gan ir diezgan zeel jo likaas ka tam visam ir daudz dziljaakas saknes apaksaa..^^ jo kaa tas suns var ieliist tajaa apspiileetajaa kombinzoonaa kuraa jau meiteneem ar "big tits" bija sameeraa gruuti ieliist, jo negaaja paari "konkreetajai vietai"..
(veel peedeejo seeriju neredzeeju, nets neiet.. saucu un trobeleeju meistarus..)
+Chibi+
QUOTE(Lija @ Nov 18 2005, 17:44)
jo kaa tas suns var ieliist tajaa apspiileetajaa kombinzoonaa kuraa jau meiteneem ar "big tits" bija sameeraa gruuti ieliist, jo negaaja paari "konkreetajai vietai"..

*




pašas vainīgas, nav ko audzēt tik lielas krūtis! Skriet arī pēc tam grūti! Phe! Women! Hmmm...
Bet ko tas tērps vispāŗ sunim varēja dot.. Neba nu mazais skrēja ātrāk..
Lija
QUOTE(+Chibi+ @ Nov 18 2005, 17:05)
QUOTE(Lija @ Nov 18 2005, 17:44)
jo kaa tas suns var ieliist tajaa apspiileetajaa kombinzoonaa kuraa jau meiteneem ar "big tits" bija sameeraa gruuti ieliist, jo negaaja paari "konkreetajai vietai"..

*




pašas vainīgas, nav ko audzēt tik lielas krūtis! Skriet arī pēc tam grūti! Phe! Women! Hmmm...
Bet ko tas tērps vispāŗ sunim varēja dot.. Neba nu mazais skrēja ātrāk..
*



vinjam bija super astes vicinaasanas tehnika, kaa arii laiziisanas speejas palielinaas...^^ es gan iisti neatceros vai uz astes vinjam bija tas teerps?

Sievieteem ar lielām kruutiim skriet nav obligaati, pietiek jau ka vinjas staav malaa un nenormaali kliedz un spiedz par visu ko.. gan jau kaads "ozobocennij" varonis atnaaks paskatiities vai nabadziitei ko nevajaga un vienkaarsi to izglaabs vai arii aizies bojaa vinjas lielo kruusu deel a pasas tik pa to laiku kameer nabadzinju slaktee nost ir kruumos... slepena taktika??? vai arii tikai geeni??... ko no sitaa jaasecina... jaaudzee lieli pupi??? huh.gif
jurc
Manas domas par šo seriālu.
Noskatījos ātrāk kā biju iecerējis (ehh.. negulētās naktis). Vai tāpēc ka šis seriāls bija intresants un aizraujošs. Ok, katrā ziņā bija intresanti zināt KAS NOTIKS TĀLĀK? Kas tā par melno bumbu istabas vidū? No kurienes tā radās? Un kas tas par cilvēku(?) iekšā? Seriāla laikā tā arī atbildes uz šiem jautājumiem neguvu. Atliek vien minēt ka tas ir nācis no citas planētas.
Pirmais kas tiešām iepatikās tajā seriāla - tika izmantots CG aka kameras kustības.
Bija ievilkts cut versija seriālam, noskatoties pirmās 4 sērijas uzzināju ka pastāv arī uncut versija. Automātiski novilku un sāku skatīties no sākuma. Atšķirība bija acīmredzama. Cut versijā bija izgriezti visi plikumi, asinis vispār tur nebija, cilvēku iekšās ar nerādīja. Katrā ziņā skatījos ar jaunām emocijām.
Viena lieta gan bija neciešama, kuras dēļ tā vien gribējās pamest šo seriālu, bet nu ziņtkāre darīja savu. Varoņu uzskati un žēlabas. Visa seriāla garumā to vien nācās klausīties kā viņu vaimanas par to ka nedrīkst nogalināt, tas nav labi utt.. Tur jau pat sanāca tā - "Piedod, es viņu nevaru nošaut, jo viņš ir DZĪVS! Neskatoties uz to ka viņš ir briesmonis kura lielākā tieksme ir nogalināt pārējos." Nu jā, dēļ šīs gļēvulības pāris arī dzīvību zaudēja. Un tā sieviete - ko viņa tur vispār darīja? Ok, viena no seksīgajām sievietēm kas ir redzēta animēs, bet nu missijās viņa to vien tik darīja kā kliedza "Katou-kun tu tikai nemirsti, Katou-kun es tevi tulīt izglābšu, Katou-kun nēēē!!" un tādā garā turpina kliegt kādas 5min.. Dooh! Beigu beigās pasūta kādu citu lai viņu izglābj.
Viskatāmākas bija kaut kur ap 14-20 sēriju, kad viņi cīnījās ar tiem tempļa monstriem. Tad arī beidzot viņi saprata ka dzīvi netiks atpakaļ kamēr nenogalinās viņus. Un dēļ šī momenta man vajadzēja gaidīt 10+ sērijas? Nožēlojami. Kautgan beigu sērijās atkal vecā nelaime piemeklēja, sākās gaudošana. Tas nekas ka tas sīcis bija nosgalinājis n-tos cilvēkus, bet tā pat viņu nevar nošaut jo viņš ir nepilngadīgs. Dooh. Nu labi, tas vecais par savu dumjību samaksāja ar savām smadzenēm izšķaidītām pa visu telpu.
Katrā ziņā ja to visu esat gatavi paciest, tad seriāls ir skatāms. Echii(Hentai) gabali to padara vēl mazliet skatāmāku.
Lija
QUOTE(JurCHiX @ Dec 5 2005, 13:22)
... Ok, viena no seksīgajām sievietēm kas ir redzēta animēs, bet nu missijās viņa to vien tik darīja kā kliedza "Katou-kun tu tikai nemirsti, Katou-kun es tevi tulīt izglābšu, Katou-kun nēēē!!" un tādā garā turpina kliegt kādas 5min.. Dooh! Beigu beigās pasūta kādu citu lai viņu izglābj.
*



arii shis moments, mums skatoties, izraisiija milzu diskusijas...
nekaa nezinu par to vai vinja ir seksiigaakaa, tacju pupainaakaa gan.. happy.gif un tas paver plasu paarunu loku par to "kapeec anime varonei ir jaabuut sasodiiti lieliem pupiem, ja vinja neko reaali nevar to deelj padariit"... es stipri saubos vai ar saadu "daavanu" ir nenormaali viegli paarvietoties... kur nu veel buut nenormaali speejiigai veselu varzu kaut kaa "apgalinaat"... so nabadziitei nekas neatliek kaa panikaa kliegt un cereet ka kaads pasapmierinaats un paarbudinats gailis izdomas "nabadziiti" izglaabt...
my favorite varonis sajaa seriaalaa bija nesaubiigi suns...
ShinChan
QUOTE(Shumins @ Dec 5 2005, 16:57)
Diez ko Chinchan or +Chibi+ dariitu  laugh.gif
*


Par Chibi nezinu, es pat nezinu vai chibi zīmē ar krūtīm, bet par sevi varu teikt droši — izbaudītu katru mirkli un nemocītos nekādās morālās dilemmās, it īpaši ja jāslaktē citplanētieši, kas rij lokus vai kam no galvas lien ārā cāļi (IMO stulbākais citplanētiešu koncepts ever). GantZ pirmā sezona bija tik neiedomājāmi kaitinoši tizla, ka man pat radās grūtības formulēt savu viedokli par to, brīžiem tiešām uznāca vēlme šķaidīt monitoru un pašrocīgi nožņaugt visus atskaitot suni.
Sigfa
Hehe, beidzot noskatiijos. Sajuuta radaas, ka aarpraataa nepabeigts, vai preciizaak- nelaikaa nogriezts nobeigums.

Bet par seriaalu katrs var spreist, mani vairaak fascinee fakts, ka shaadu brutaalu, moraali sashkjobiitu, profaanaa paarbaaztu, sadisku, un paari visam- ljoti atklaatu animi/ mangu japaanaa laizh apritee pusaudzhu (12-18+) zhurnaalaa ar taadu pashu meerkjauditoriju. Gruuti pateikt, kaads tad iisti bija Gantz veestijums, varbuut vienkaarshi, pateikt, ka jaabuut humaanistiem, bet varbuut vairaak dazhaadu cilveeku dveeseles skatiijums? Man vairaak velk uz otro. Visu to kas animee ir var biezhi vien izjust uz savas aadas, pat ja anime tas tiek pasniegts stipri paarspiileejot, lai skatiitaajs nejustu, ka vinjam sit pa pieri ar vinja pasha domu gaajienu un vinjsh vareetu domaat "Ha, kas tie par muljkjiem, es gan dariitu labaak/aatraak/savaadaak, es gan neesmu taads." Bet es gan biju speejiigs paskatiities uz sevi itkaa no malas un pasmieties par visu to stulbumu kur var saskatiit analogjijas ar manu dziivi. Lai vai kaa, man jau patika. Japaanji tieshaam ir daudz briivaaki nekaa konservatiivie latvieshi. Kaa jau Church pie kruukas alus teica, "Latvieshiem seksa teemaa ir pilniigs tabuu, kurpretiim aarzemnieki pret to izturas tikpat briivi kaa pret alus dzershanu." To arii vareeja maniit animee. Nu, iesaku, iesaku. Visiem, kam nav juutiigi nervi.

Ja tev ir juutiigi nervi, tu saaksi raustiities spazmaas pie monitora, un nevis tapeec, ka tur daudz asinju, bet gan deelj taa, ka viss ir tik leeens~ , ka tas briizhiem kljuust kaitinoshi, bet beigaas, tas manupraat dod taadu kaapinaajumu, ka reti kas var to sist cauri.
harpy
Piekriitu Sigfa, ka beigas ir galiigi nejeedziigas, kautgan ja padomaa, kaadas gan shai anime citaadaakas beigas vareeja buut? Noslakteetu ar peedeejo "galveno varoni"? tas ir vieniigais nobeigums,ko es varejeu iedomaaties, savukarat shis ir optimistiskais nobeigums, nju ja taa to var saukt.

Viena no manamamiiljaakajaam asinjainajaam anime, murr, jo vairaak asinju jo labaak, shitajaa anime vinju ir daudz, hehe, lai arii sizhets un idejiskaa ietilpiiba bikinjaas pieklibo, bet tomeer, nevar teikt, ka tas ir vienkaarshi truls galas gabals. Diezgan saistosha personaazhu savsratpeejo attieciibu izveide kaa arii personaazha ieksheejaa izaugsme, taakaa tik traki naf. Katraa zinjaaman man miilja anime( animes, tsk, manc nedala shamo sezonaas,man liekaas naf vaadziibas sevishkjas).
Es shai punktu zinjaa iedaliitu 7,5/10 smile.gif
Church
QUOTE(harpy @ Feb 22 2006, 21:30)
..
Es shai punktu zinjaa iedaliitu 7,5/10 smile.gif
*


imho shovam i jaadod 7.5/10 tikai ja tiek lasiita manga. standalone anime daudz zemaak veerteejama.
harpy
QUOTE(Church @ Feb 23 2006, 00:31)
QUOTE(harpy @ Feb 22 2006, 21:30)
..
Es shai punktu zinjaa iedaliitu 7,5/10 smile.gif
*


imho shovam i jaadod 7.5/10 tikai ja tiek lasiita manga. standalone anime daudz zemaak veerteejama.
*


nju manc tik dalju no mangas palasiija(man liekas, neatceros...*pagasa pauriiti*..varbuut taa bija kaada cita a asinjainiem skatiem siastiitamanga...*pakasa pauriiti akal*...
manam vienk patiik asinjaini gabali shad tad...
Psycholog
Noskatiijos...neko jaunu nepateikshu...varu tikai piekrist shinchan, ka tieshaam reizeem radaas veelma pasham noslakteets visus iznjemot suni
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
(kapec vinji suni nogalinaja ?! sad.gif )

Nezinu, ne tur iisti kaartiigs saakums bija nedz beigas praatiigas...vieniigie labie momenti bija kad muusu galvenais varoniitis sadusmojaas un saak laist kautkaadu action (nezkapec man radaas prieksstats, ka vinjsh ir nedaudz paarspeeleejies datorspeeles o.O)

Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Visi nomira, atdzivojaas, pafilozofeeja, nomira...un jeega?


P.s. Odnako hardcore actions koridoraa starp tiem diviem bija tiiri ok ^^
ed_soprano
aaa.....baigi patika multene,..super...ar asiniiim gan ir baigi pa daudz ,bet pierod +DD
gribeejaas beigas garaakas ,bet nu nekas,..vismaz labas
bet iesaku paskatiities..tiem kam asinis ..visaadi kautinji interesee.man liekas .ka uztaisiits labi,dazkaart vajag acis pievert uz stulbiem momentiem,bet nu kur taadu nav +DD
kruta ..kruta...kruta...iespaido multene +D
FuschichO
Mani ne asinis ne kautiņi neinteresē pašmēķīgi, bet bija interesanti skatīties. Arī mocīja ziņkāre par tēmu "Kas ir Gantz"?

Pirmo reizi redzēju tādu intīmo lietu novietošanu starmešu gaismās. Manas acis vēl nebija skārušas animi (ne hentaju) kur

Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
džeks pašapmierinās


Principā tā ir tikpat parasta lieta kā maizes ēšana, tikai nevienam nepatīk par to sevišķi skaļi runāt, kur nu vēl rādīt.
Sephy
hmm es taa neteiktu. kurhs gan nezin klasiskoSinji scenu no evangeliona laugh.gif
FuschichO
Es nezinu, jo neesmu vēl noskatījusies, bet zinu, ka tas ir MUST SEE hehe. Man viss vēl priekšā biggrin.gif
FuschichO
Teksti, teksti. Tērēšu savas acis animēm, nevis tekstiem. Dodiet hc bildes labāk!!!! laugh.gif
Lestats
A pair of high school students, Kei Kurono and Kato Masaru, are seemingly run over by a subway train, after saving the life of a homeless drunk who had fallen onto the tracks. Following their untimely deaths, Kei and Kato find themselves transported—alive and well—along with a number of people who have also just died, to the interior of an unfurnished Tokyo condominium from which the Tokyo Tower may be seen—and none of them are able to leave. At one end of the room is a featureless black sphere known as "Gantz". By way of green text that appears on the surface of the sphere, Gantz informs those present that their lives have ended. The following words appear on the black sphere's surface: "Your lives have ended. What you do with your new lives is entirely up to me. That's the theory, anyway."

heh viena no manām mīļākajām anime wink.gif

Church
iespaidi taadi, ka dazhi beidzot var saakt lietot search funkciju un nerazhot jaunus threadus paraleeli esoshajiem tongue.gif
a par pashu .. manga labaaka/taalaak.
Lestats
ok skaidrs nakamreiz pārbaudīšu vai jau kur treads tads nebija wink.gif
ankhu
noskatijos.. patika. Bet saka ka Red Garden ir baigi lidzigs .Teiksu ka Red Garden ir 2X labax
Lestats
red garden?varbuut nelielu apraxtu hmph?
Lestats
arigatou gozaimas
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.