Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Dzelojis + Story
Anime forum > Anime > Fan fiction
Tomoko
Mees bijaam laimiigi.
Mees smeejaamies,
Mees smaidiijaam...
Tad tas notika..
Tu biji satriekts.
Tu vairs neredzeeji ko dari.
Neviens tevi nesaprata.
Neviens, iznjemot mani.
Es centos no visiem speekiem tev palidzeet,
Bet tu mani nedzirdeeji.
Es gaidiiju briinumu, un tu arii..
Tas nepienaaca.
Un tu veel joprojaam nesmaidiiji.
Visus apmekleeja briinums, tevi nee.
Tu juties neiezprasts.
Taapat kaa es..
agraak..
Tu vairs nesmaidi.
Vairs nekad..
Tu centies izdzivot starp shiim ledus sienaam,
kas tevi ieskaava,
spieda, pazemoja un tevi izniicinaaja
Tu biji viens, tu centies aizsargaaties
Tas nesanaaca,
Tu sabruki....


Nju taa apmeeram... unsure.gif
Rudoru-san
He, es laikam esmu pirmais šī darbiņa lasītājs! Jāsaka, ka ļoti interesanti & saistoši! Uzreiz liek iedomāties par kādu Anime... Patiešām labi, liekas, ka Tu par kādu konkrētu personu raxti... laugh.gif
Sushi
Baigi labi Tomoko!!! biggrin.gif Man nez kaapeec atgaadina Linkin Park dziesmu Crawling... smile.gif Taa tik tureet! biggrin.gif
Tomoko
QUOTE(Missy @ Sep 15 2005, 18:21)
Baigi labi Tomoko!!! biggrin.gif Man nez kaapeec atgaadina Linkin Park dziesmu Crawling... smile.gif Taa tik tureet! biggrin.gif
*



Tu zini, Tev taisniiba, jo tikai tagad apjeedzu, ka ledus sienas bija dziesmaa Crawling! rolleyes.gif Un, ja ta godiigi, tas ir mans maajasdarbs literatuuraa, uzraxtiit un noformeet dzejoli, un kautkaa gribeejaas kautko origjinaalu un savu smile.gif!
Winry
Biagi labi...un tieshaam atgaadina animi......tik izteikti un izjusti.....nu zini veel kaadu, veel kaadu!!!! biggrin.gif laugh.gif
Sushi
QUOTE(Tomoko @ Sep 15 2005, 19:34)
QUOTE(Missy @ Sep 15 2005, 18:21)
Baigi labi Tomoko!!! biggrin.gif Man nez kaapeec atgaadina Linkin Park dziesmu Crawling... smile.gif Taa tik tureet! biggrin.gif
*



Tu zini, Tev taisniiba, jo tikai tagad apjeedzu, ka ledus sienas bija dziesmaa Crawling! rolleyes.gif Un, ja ta godiigi, tas ir mans maajasdarbs literatuuraa, uzraxtiit un noformeet dzejoli, un kautkaa gribeejaas kautko origjinaalu un savu smile.gif!
*



Nu ja! biggrin.gif Tikai tur bija iisteniibaa kristaala sienas. Vismaz taa es lasiiju k-kur internetaa! rolleyes.gif
Tomoko
QUOTE(Missy @ Sep 15 2005, 18:40)
QUOTE(Tomoko @ Sep 15 2005, 19:34)
QUOTE(Missy @ Sep 15 2005, 18:21)
Baigi labi Tomoko!!! biggrin.gif Man nez kaapeec atgaadina Linkin Park dziesmu Crawling... smile.gif Taa tik tureet! biggrin.gif
*



Tu zini, Tev taisniiba, jo tikai tagad apjeedzu, ka ledus sienas bija dziesmaa Crawling! rolleyes.gif Un, ja ta godiigi, tas ir mans maajasdarbs literatuuraa, uzraxtiit un noformeet dzejoli, un kautkaa gribeejaas kautko origjinaalu un savu smile.gif!
*



Nu ja! biggrin.gif Tikai tur bija iisteniibaa kristaala sienas. Vismaz taa es lasiiju k-kur internetaa! rolleyes.gif
*



Kristaala? Vai, sorry, bet es nezinaaju... Bet tad vismaz ir atshkjiriba starp klipu un manu dzejoli happy.gif smile.gif!
Man shodien iedvesma tongue.gif! Veel buus kautkas jaaparaksta }=) rolleyes.gif !
Sushi
Dereetu gan! wink.gif Tachu Crawling man ir miiljaakaa Linkin Park dziesma, kaut arii veca... smile.gif Bet turpini raxtiit! biggrin.gif
Tomoko
QUOTE(Missy @ Sep 15 2005, 18:49)
Dereetu gan! wink.gif Tachu Crawling man ir miiljaakaa Linkin Park dziesma, kaut arii veca... smile.gif Bet turpini raxtiit! biggrin.gif
*



Klausos, gjeneraal'! biggrin.gif Jaanoformee texc, un tad jau varees kjerties pie raxtiishanas smile.gif! (ja sanaaks laikas) wink.gif
edg
Truukst vaardu. Viss, ko es veelos teikt, izgaist pusceljaa. Taapeec es tikai klanos. Visu cienju.
Sushi
Closed??? A? huh.gif
Tomoko
Ok, topick un-locked ^^!
pinksakura
Ļoti labi uzrakstīts....man patīk... laugh.gif
Tomoko
Paldiess, paldiess! smile.gif
ShinChan
Baigie primadonnas gājieni. Uzrakstam vienu dzejoli, sagaidam piecas atsauksmes. Bez paskaidrojumiem slēdzam topiku. Bez paskaidrojumiem atkal to atveram. WTF?

Bet dzejolis tik tiešām vairāk atgādina dziesmas liriku. Starp citu, kas tam čomam vainas? Bija ar vēzi vai alkoholismu sirgstošs?
Tomoko
Nu es atvainojos dry.gif , taa iznaaca *no comments!!!*
Bet ar alkoholu nekas nebija tongue.gif! Mans chars nebija dzdeeraajs tongue.gif! Vinjam kautkas psihiski skaara (kaac nospraaga vai tml.) un paareejo var atrast textaa wink.gif smile.gif !
ShinChan
QUOTE(Tomoko @ Sep 16 2005, 16:20)
(kaac nospraaga vai tml.)
*


...gluži kā vecs suns ar aizcietējumu putekļainā sētmalē
Tomoko
QUOTE(ShinChan @ Sep 16 2005, 17:23)
QUOTE(Tomoko @ Sep 16 2005, 16:20)
(kaac nospraaga vai tml.)
*


...gluži kā vecs suns ar aizcietējumu putekļainā sētmalē
*




dry.gif cik preciizi
Sushi
Forshi, ka atkal atveeri! smile.gif Labs turpinaajums!
CirvjaKaac
Nu feini! Man patīk!
Tomoko
QUOTE(Missy @ Sep 16 2005, 18:28)
Forshi, ka atkal atveeri! smile.gif Labs turpinaajums!
*



Nu, nekas iipashs nav mainiijies happy.gif!
edg
QUOTE(Tomoko @ Sep 16 2005, 16:20)
Nu es atvainojos  dry.gif , taa iznaaca *no comments!!!* 
Bet ar alkoholu nekas nebija tongue.gif! Mans chars nebija dzdeeraajs tongue.gif! Vinjam kautkas psihiski skaara (kaac nospraaga vai tml.) un paareejo var atrast textaa  wink.gif  smile.gif !
*


Man, pirmo reizi lasot, arii likaas, ka taas ir psihologjiskas probleemas. Otro reizi lasot, teksts vairs tik ljoti neaizraava, taapeec bija daudz reaaliskaa doma - alkoholisms. Bet pietureejos pie sirdij tuvaakaa. Bet sizhets tur nespeelee lielu lomu.
Tomoko
QUOTE(edg @ Sep 16 2005, 23:07)
QUOTE(Tomoko @ Sep 16 2005, 16:20)
Nu es atvainojos  dry.gif , taa iznaaca *no comments!!!*  
Bet ar alkoholu nekas nebija tongue.gif! Mans chars nebija dzdeeraajs tongue.gif! Vinjam kautkas psihiski skaara (kaac nospraaga vai tml.) un paareejo var atrast textaa  wink.gif  smile.gif !
*


Man, pirmo reizi lasot, arii likaas, ka taas ir psihologjiskas probleemas. Otro reizi lasot, teksts vairs tik ljoti neaizraava, taapeec bija daudz reaaliskaa doma - alkoholisms. Bet pietureejos pie sirdij tuvaakaa. Bet sizhets tur nespeelee lielu lomu.
*



Nu, es atvainojos, es esmu tikai beernc, ko gan normaalu es varu izdomaat! tongue.gif
Kaoru
Nezinu, man ljoti patik *cepure nost*
Rudoru-san
Tad tomēr atvēri topicu, ko? rolleyes.gif
Uzraxti vēl kaut ko, kā redzi visiem patīk... Man arī. laugh.gif
Tomoko
QUOTE(Rudoru-san @ Sep 17 2005, 13:04)
Tad tomēr atvēri topicu, ko?  rolleyes.gif
Uzraxti vēl kaut ko, kā redzi visiem patīk... Man arī.  laugh.gif
*



Nju, jaagaida LIELAA iedvesma... un man liekas, ka taa tuvojas c(;! rolleyes.gif
Rudoru-san
He he, labi... rolleyes.gif
*turot īkšķus gaida Tomoko lielo iedvesmu*
Sakura
ļoti forsi un interesanti!Tu esi veikusi savu majas darbu uz godu! smile.gif Uzraksti stastu! smile.gif
silk
Man patīk...esi i kārtīgi iedziļinājusies problēmā biggrin.gif
Tomoko
silk, paldies! smile.gif tu esi viens/a no retajiem cilveekiem kam patiik mana dzeja biggrin.gif!
Tomoko
Te kādreiz bija posts.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.