Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pashziimeetaas Foxgirls
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Sushi
Es tomeer sapratu, ka tas buutu interesanti- redzeet, kaa katrs sheit (kas grib) ziimee k-ko konkreetaaku! Vienalga vai uz datora ziimeetie, vai uz papiira. mellow.gif

Pati arii iepostoshu sevis ziimeetu lapsinju! cool.gif
Bet ne shobriid!

anishuara
image

nu ne es to zimeju bet mana masa nju bet man liekas ka sanaca smuki happy.gif
Ghoul
QUOTE(anishuara @ Sep 20 2005, 19:56)

nu ne es to zimeju bet mana masa nju bet man liekas ka sanaca smuki happy.gif
*


OMFG, tava maasa ir izcils mangaka ( ziimeeshanaa )!!!!!! lai liek ziimeejumus te!!!!


neliec atbildēs iepriekš ielikto bildi!!!
anishuara
QUOTE(S.U.D @ Sep 20 2005, 19:59)

OMFG, tava maasa ir izcils mangaka ( ziimeeshanaa )!!!!!! lai liek ziimeejumus te!!!!
*



xa xa xa tas bija vinjas skice es tikai izkrasoju... nju tad jau redzesim man parejie zim ir fo4enju veida un shet tos nepienem mad.gif tapec ja gribat vairak tad atlaujiet ari fo4enes likt tongue.gif
Sushi
OBLIGAATI! Davai Anishuara, pierunaa vinju! ph34r.gif
edg
Vai tad shis topiks nebija paredzeet foxgirl ziimeejumiem? Ja Red_Foxy neiebilst, varu iemest sheit vinjas avatara fanart.
Ghoul
baidaaties no uberart of S.U.D, tagad es juus visus pwnoshu paintaa!!! laugh.gif
image
yorsa-kun
WoW maasai tiesham labi sanaak, gribu redzeet veel. SUD WOW veciit pats paintaa to uzziimeeji?:S
Ghoul
QUOTE(yorsa-kun @ Sep 20 2005, 21:38)
WoW maasai tiesham labi sanaak, gribu redzeet veel. SUD WOW veciit pats paintaa to uzziimeeji?:S
*


jaa protam, tagad pamaniijis, ka tas ir jautri, turpinaashu ziimeet paintaa, naakotnee ceru apsteigt edq!!!!!! Bet diez vai sanaaks sad.gif
yorsa-kun
^^ edq kaads uuber pro vai?smile.gif shis foxy thing tuvinaas jau peec stila edq avataram!
edg
QUOTE(S.U.D @ Sep 20 2005, 20:41)
jaa protam, tagad pamaniijis, ka tas ir jautri, turpinaashu ziimeet paintaa, naakotnee ceru apsteigt edq!!!!!! Bet diez vai sanaaks sad.gif
*


Pietiek jau, ka tu ar ziimuli mani paarspeej kalniem. Ko man dariit, ja tu labaak par mani paintaa aardiisi?
QUOTE(yorsa-kun @ Sep 20 2005, 20:44)
^^ edq kaads uuber pro vai?smile.gif shis foxy thing tuvinaas jau peec stila edq avataram!
*


Es nav uber pro. Uber pro ir TradeMAAK. Manus ziimeejumus var redzeet te: http://otaku.lv/index.php?showtopic=1543

P.S. Mans niks ir "edg". Tas ir saiisinaajums no mana vaarda.
yorsa-kun
Gomen gomen es nebiju piefikseejis ka ar G pie SUD'a smile.gif postaa es saskatiiju q sorry^^
ReD_FoXy
QUOTE(edg @ Sep 20 2005, 22:08)
Vai tad shis topiks nebija paredzeet foxgirl ziimeejumiem? Ja Red_Foxy neiebilst, varu iemest sheit vinjas avatara fanart.
*


Man nav nekaadu iebildumu... rolleyes.gif
Es justos ljoti pagodinaata... Maybe pati kko uzziimeeshu un iemetiishu sheit kad tikshu pie skanera, sarunaats? happy.gif
edg
image
Ja godiigi, shis ziimeejums ljoti atgaadina Arcueid no Tsukihime ar ausiim.
Kikyou
QUOTE(edg @ Sep 21 2005, 20:02)
Ja godiigi, shis ziimeejums ljoti atgaadina Arcueid no Tsukihime ar ausiim.
*



A man gan, Red Foxy avataru. ō_o
Angelina
jaa, man ar ljoooti izskataas peec Red Foxy avatara ph34r.gif
Sushi
BEIDZOT!!! Luuk mana foxija! Vinja gan taada popsiiga...
image
edg
Tas mans ziimeejums jau man arii bija Red_Foxy avatara fanart. Man likaas, ka to var noprast no mana ieprieksheejaa posta.
asamashii ritori banpaia
image
sorry ka atkal jau izmantoju savus vecos darbus, bet ja jau iederas tēmā un pie skanera joprojām netieku..
Tigra2
Zīmēta ar diviem krāsu zīmuļiem, bez dzēšgumijas,varētu ielikt arī pie kā sanāk tā sanāk zīmējumiem
image
edg
QUOTE(Tigra2 @ Oct 2 2005, 18:24)
Zīmēta ar diviem krāsu zīmuļiem, bez dzēšgumijas,varētu ielikt arī pie kā sanāk tā sanāk zīmējumiem
*


Droshi zini, ka taas ir lapsas nevis kakja ausis? Aste arii dereetu...
Tigra2
QUOTE(edg @ Oct 2 2005, 19:37)
QUOTE(Tigra2 @ Oct 2 2005, 18:24)
Zīmēta ar diviem krāsu zīmuļiem, bez dzēšgumijas,varētu ielikt arī pie kā sanāk tā sanāk zīmējumiem
*


Droshi zini, ka taas ir lapsas nevis kakja ausis? Aste arii dereetu...
*


Kaķi nav sarkani, rudi, lapsām un kaķiem ir līdzīgas ausis, uzzīmēšu klāt asti.
image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.