Help - Search - Members - Calendar
Full Version: How are you gentelmen!
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
CryRat
par tiem skiniem runājot grūti tur ir saprast bet manuprāt vislabāk izskatās Paper-Chase un Grayscaled... kaut ko pēc iespējas tīrāku un vieglāku acīm un vēl manuprāt daudz labāk ja ir fiksēts izmērs nevis 100%... Orange Dreams ar ir labs tikai ja nebūtu oranžs... der jau tikai skini priekš v1.3 ja ?

principā es varētu mēģināt uztaisīt kaut kādu logo... nejau ka man būti īpaši skilli bet tā pat labāk nekā nekas jau būs... tikai kā tur sanāk cik reiz cik pixeļu lielu viņu vajag ? katram skinam jau savādāki tie logo izmēri... tad varbūt iepriekš jāvienojās skiniu...

runājot par to Member Title mans viedoklis vēljoprojām ir ka vajadzētu atļaut katram pašam viņu rakstīt... tas nekas ka nebūs reitinga... nav ko postot postu skaita dēļ... bet tas tā...

par foruma sadaļām es jau apmēram teicu: "TV, OVA, Movies, Manga, Games, Music, Wanted, Exchange, jStuff, Offtopic..."
volzha
Uzliku to oni style skinu. Norm itkā. Tā tik turēt ar forumu. wink.gif
kaarleens
man ar tas oni style vislabaak patiik rolleyes.gif
Batou
vieniigais ko es gribeetu - lai visa useru infa ir kreisajaa pusee nevis labajaa.
volzha
Kapē outlawz ?
Smogs
I'm fine, than you very much.
Batou
kaa kaapeec? man liekas taa tak visi ir pieradushi smile.gif vismaz tajos kuros es esmu piedaliijies kaa memberis, taa bija.
Saiko
es tā iedomājos ka par ļaunu nenāktu arī games un offtopic sadaļa nu kaut vai tikai offtopic - ko pārējie domā? unsure.gif
Batou
you are absolutely rigth. taapeec es visu laiku domaaju, ka kaut kas truukst.
volzha
Vovo vajag vietiņu fluudošanai. smile.gif biggrin.gif
Roze
Darīts smile.gif
Siriuss[FN]
es jau tiktāl dadzīvojies ka tikai pēc izlasīšanas es sapratu ka kaut kas nomainīts. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.