Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Final Fantasy XI
Anime forum > Anime > Games
Jaffa
Vai kaads ir speeleejis?
Vai tas ir to veerts?
Vai ir iespeeja apiet maksaassanu?
Taatad vai ir bezmaksas servaki... huh.gif
Tjen
Huh square-enix ir labi nodroshinajies pret to lai neviens netiek caur bez maksashanas tongue.gif bet es dzirdeju to ka var pieregoties kautkada saita (square-enix) un tas strada ka forums... un tur tevi var ieverut un iedot free pas smile.gif
Jaladin
Nu vispār cik es esmu dzirdējis no paziņas, kurš kādu laiku spēlēja, ka nav vērts. Ļoti parasts MMORPG ne ar ko neatšķiras... tikai tas ir Final Fantasy.
Jaffa
sad.gif nu ja final fantasy. Taapeets jau arii vajag uzspeeleet. rolleyes.gif
Nu ko zeel ka taa. Moss kaads tomeer kaadreiz kautko uzlauziis un tad buus baigie prieki vecu speeliiti paskatiities.
Crio
Nav jau tik daargi patiesiibaa, es pirms paaris nedeeljaam iegaadaajos.
Pagaidaam man patiik.

Uz nelegaalu speeleeshanu var necereet.
Aven
cik ir jaamaksaa?
Crio
Speele ar abaam expansion pakaam + shippings uz lv = 18Ls
Pirmais meenesis bez maksas, peec tam ~8ls meenesii
One winged angel
Speeli vinjsh neljauj installeet ja uz datora nav installeets Playonline viewer, kuru var dabuut tikai par maksu, man ir speeles ISO thingsisms
tox1c
es labpraat uzspeeleetu... bet par daargu... esmu maksaajis par La2 un man tagad pietiek... biggrin.gif
Crio
QUOTE(tox1c @ Nov 26 2005, 14:44)
es labpraat uzspeeleetu... bet par daargu... esmu maksaajis par La2 un man tagad pietiek... biggrin.gif
*



Lineage man gan ne visai patika, baigi vienmulja - grind, grind, grind, grind... + veel tos soulshotus nepaartraukti spaidot, roka lupataas
tox1c
biggrin.gif ... tagad jau Chronicle 4! soushoti automaatiski...! biggrin.gif
Rusell the carrotstork
Man čumaks pasūtija ībejā. Viņam pieveda, bet pagaidām videokarte sačakarēta. Kad būs gatava viņš spēlēs cool.gif

Bet 8Ls mēnesī nemaz nav dārgi. Un FF faniem jau ne tik. sleep.gif Ja nepatīk tad var iet spēlēt runescape.

Un jā kā jau Jaladins teica, spēlēt dēļ tā, ka nosaukumā ir Final Fantasy. Tur tak var būt mūgli. happy.gif
One winged angel
QUOTE(Rusell the carrotstork @ Jan 19 2006, 12:33)
Un jā kā jau Jaladins teica, spēlēt dēļ tā, ka nosaukumā ir Final Fantasy. Tur tak var būt mūgli. happy.gif
*



Ne tikai, tur ir visi krutie FF prikoli ieskaitot vecos labos summonus: Ifrit, Shiva, Bahamuth utt.
Rusell the carrotstork
QUOTE(One winged angel @ Jan 19 2006, 16:39)
QUOTE(Rusell the carrotstork @ Jan 19 2006, 12:33)
Un jā kā jau Jaladins teica, spēlēt dēļ tā, ka nosaukumā ir Final Fantasy. Tur tak var būt mūgli. happy.gif
*



Ne tikai, tur ir visi krutie FF prikoli ieskaitot vecos labos summonus: Ifrit, Shiva, Bahamuth utt.
*




Zinu, zinu! Esmu playoneline.com mājaslapu izstudējis visu! Bet būt par mūgli man liekas vislabākais, kas var būt!!!! happy.gif

Vēl ir forši, ka tur ir tonberijs.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.