Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Similar
Anime forum > Anime > Art
Pages: 1, 2
Sushi
Sorry, par kaarteejo topic no maniim, bet...
Ieposto kaadu anime bildiiti, kuras varonis ir liidziigs tev!
Shii dereetu man... Man pat shobriid ir preciizi shaadi mati... smile.gif
image
Ceru, ka teemu saprataat! biggrin.gif
Ghoul
Ohohohohohoho, nu nav jau tik ljoti liidziigs, bet liidziiba ir.. lool
image

dazaadaas grimmasees..
image
ik dienas mazie priecinji .... lool
image
Ayumi
nju, dazi ieteica man shajaa anime festaa kosplejot Kisu Sohmu (Fruits Basket)
image
image
esmu gan lielaaka pa vinju bet...
p.s- un I LOVE tigeriishi!! biggrin.gif
iewucis
...njaaa man jau gruuti taadu atrast, jo gandriiz visas anime meitenes ir ar macholkaam...un ja nav tad daudzaam ir citaadaaakaas kraasaas mati..protams tikai ne blondi.... sad.gif
image
vb kaut cik liidziiga shajaai jo dazjreiz taa matus paarlieku, ja veelos buut brunete biggrin.gif (..nju apaksheejie man ir dabiigi bruuni, bet virseejie blondi, bet saknes arii tumshas..... smile.gif p.s gaidu kad izaugs... smile.gif)
edg
Ja pareizi atceros, man cilveeki ir teikushi, ka es izskatos liidziigs shim cilveekam:
imageimageimageimage
Kaede
Nu, es te vnk vienu bilžuku atradu. Jūtos kā tā meitene (vismaz šobrīd)

image
One winged angel
Well... Nu tik ljoti liidziigs neesmu, bet Millions Knives bishku atgaadina mani:
image
image
image
image
image
image

Pats diivainaakais tas, ka kad biju mazaaks vairaak atgaadinaaju vinju kad vinjsh bija mazaaks kaa sheit:
image
image
image
image
AnGeL_LoVe
well in a certain way i'm very similar to Toru biggrin.gif
image
Sushi
A es iisteniibaa nemaz nezinu, kas taa par meiteni tanii manaa bildiitee...
Kaads zin, no kaadas animes vinja ir?
Shoune
ehh, 90% kopijam man, vienigi vinam ir deguns bisku ir mazaks par manejo, heh bet ta var teikt ka es 2., ka tev skiet One Winged Angel ? =)))

image
One winged angel
QUOTE(Shoune @ Nov 30 2005, 00:07)
ehh, 90% kopijam man, vienigi vinam ir deguns bisku ir mazaks par manejo, heh bet ta var teikt ka es 2., ka tev skiet One Winged Angel ? =)))

*



Nee, nu man izskataas, ka vairaak ka 90% liidziigs tev, deguns apm. taads pats, arii mati taadi pashi tikai bish garaaki, a taa viss ok... taapat arii kaa ghoulam atbilda vinja peedeejais ziimeejums nereaali
Shoune
heh nu ja, tas gan ja paskatas bildes kads izskatas Ghoul, tad tiesam ta pedeja bilde ir 100% vins heh =DDD, Ghoul esi laimigs tevi anime attelo ha ha =DDD
Bet OWA he he, ja godigi tu tiesam esi lidzigs tam dzekam no Triguna =DD, 95% kopija tev =D

ehmmm, lai nebutu offtopic =D

Tads es gribetu izskatities...



image
icewirm
Don“t know who he is, but I kinda look like him
image
image
image
image
image
Kenshin
image
image

nav taas pashas veiksmiigaakaas bildes, bbet eniivei nedaudz liidziiba ir.... ^^
ReD_FoXy
She looks kinda like me... Don't u think?
image
Sushi
Njaa.. tev vinja tieshaam ir liidziiga, Foxij! biggrin.gif
Kikumi
Nju, šī meitene pēc manis izskatās visvairāk:

image
yorsa-kun
Shoune kas tas pa anime taads, baigi labais izskataas, vai akal no kkaada geima?
+Chibi+
*cough* Es izskatos pēc veča. Great, ne? dry.gif
image

image

image

image
(tas, lai norādītu garumu... )



ok, mostly it's all about the attitude that makes us... similar?
pinksakura
*cogh**blond*
image
Shoune
QUOTE(yorsa-kun @ Nov 30 2005, 23:47)
Shoune kas tas pa anime taads, baigi labais izskataas, vai akal no kkaada geima?
*



tas ir no kaut kadas Korejas RPG game =))), man pilns kompis ir ar vinam, bet ja vajag es varu iedot adresi kur tu vari apskatities VISUS charsu he he =)))
Isabel Carmin fon Edelhain
Pēcc Pinksakuras ieteikuma likšu šo.... Kurenai no Naruto

image
image
Janus
nezinu esu redzejis daudz anime bet nu teikt ka kadam esu lidzigs neeeee. sad.gif
Kikyou
QUOTE(+Chibi+ @ Nov 30 2005, 23:32)
*cough* Es izskatos pēc veča. Great, ne?  dry.gif
*



Kāpēc gan man tāda klusa aizdoma, ka tev īstenībā ir baigais lepnums par to, ka esi real life Eds... XD

Ā un mans laikam tāpat kā Janus. XD Manī vairs nav nekā animiska. Tad, kad vēl biju 150 cm - maza un mīļa, tad vēl šo to varēja saskatīt, bet tagad... nooo nooo...
Anime cilvēki ir skaisti, Kikyou nav. (Jāa, jāa pusaudžu vecums. <.<)
jurc
Esmu saskatījis lielu līdzību ar Futaba Rentarou no Futakoi Alternative
imageimage

Šis tas ir arī no Takemoto Yuta no Honey&clover (bet tikai pēdējās 4 sērijās)
imageimage
Pinky
image

image

tikai man ir biki garaaki mati smile.gif
Kaede
Šobrīd pēc garīgā līdzinos kam tādam...

image
mms61
image

image
Seniorita
IPB Image
IPB Image
Tomoko
Man kāds(i) ir teicis, ka esmu līdzīga Soubi...hmm.. Man pat esot Soubi glare! (Pietam gandrīz visu laiku) laugh.gif Nē, es neesmu palikusi līdzīga Soubi, tāpēc, ka es to gribēju, bet tāpēc, ka "es tiešām nedaudz līdzinos viņam, ja uzvelku brilles un kādu mēteli ar pūciņu (aste arī der(ne jau kaķa aste! laugh.gif ))".

IPB Image
IPB Image
IPB Image
Nu, pati gan īsti nezinu, bet varbūt, varbūt. tongue.gif
+Chibi+
QUOTE(Kikyou @ Dec 1 2005, 18:25) *

QUOTE(+Chibi+ @ Nov 30 2005, 23:32)
*cough* Es izskatos pēc veča. Great, ne?  dry.gif
*



Kāpēc gan man tāda klusa aizdoma, ka tev īstenībā ir baigais lepnums par to, ka esi real life Eds... XD




Of course I am proud to look a bit like Ed~! Bet fakts, ka es izskatos TIKAI pēc puikām, baigi neuzrunā... Kaut vai arī Enki......
ek1
Es līdzinos mazai meitenei sniegā, jo mani manti un acis arī ir brūnas.
IPB Image
Keydan
biggrin.gif Pec rakstura tas varetu but
Morita:
IPB Image
Vai Sunabozu:
IPB Image

Pec izskata tadu vel neredzeju! Kam varetu but mati lidz plecam, zaļas acs, auguma 193 un svars ap 80???
BEt ES MEKLEŠU!!!

P.S.
Man ir draugs kurš iskatas ka Alukards!!! smile.gif
xikes
Pavisam nesen noskatījos Wolf`s Rain. Biju gandrīz vai šokā, cik gan kādam anime varonim var būt līdzīgi mati manējiem. Gandrīz vai ideāla kopija blink.gif vēl tik brilles jāpieliek tongue.gif
IPB Image IPB Image
IPB Image IPB Image
Heh.. tā vismaz man pašām liekas
Nerine
pirms pāris dienām nogriezu matus, gribēju lai ir tāda fričene kā Kaedei no shuffle: IPB Image
bet sanācu ritīga kopija Yukai no Elfen lied: IPB Image
IPB Image


Nu pilnīgi precīza kopija. happy.gif matu krāsa man ar tieši tāda pati. tāpēc tagad jūtos kā Yuka. happy.gif
Hinata
IPB Image
nu esmu diezgan liidziiga vinai! peec sejas un matiem! vispaar matu griezums un kraasa var teikt taa pat kaa man! blink.gif
Karamele
pēc izskata esmu līdzīga meičai no tās bildes kuru ielika Hinata blink.gif kāds zin vai tas ir no kādas anime vai mangas? vai tikai bilde?
bet jāsaka ka pēc uzvedības un vispārējā garstāvokļa (parasti) esmu līdzīga Dokuro-chan xD un ja vēl man iedod lietussargu or somethin' ph34r.gif
IPB Image
edg
Beidz te puust!!! Varu sadereet, ka pedeeejaa liidziiba ir tikpat ljoti kaa sunim un zilonim. Ogm, vinjiem abiem ir aste11 Kauns nav atrast aptuvenas liidziibas un teikt, ka esat liidziigi? Tad jau visi te masveidaa vareetu postot visu peec kaartas. Jee, es viens pats varu atrast kaut kaadas liidziibas ar pusi no anime viirieshu kaartas chariem! Ja tev, Karamele, tieshaam ir taads raksturs kaa Dokuro-chan, tad es ljoti atvainojos tev un tavam fanu pulkam (ja tev ir taads raksturs, tad tev noteikti ir fanu pulks).
Psycholog
[Sagribejas paspamot un turpinashu to lidz pirmajam warn smile.gif ]
Esmu unikaals, man nav neviena liidziiga anime chara, peec manis pasha parauga vajadzeetu izveidot pilniigi jaunu jaunas paudzes anime charu x)

Ai, vispar ko jus muldat smile.gif Augstakajaa liimenii jums var buut liidziigi mati&acu kraasa ar anime chariem...drusku atcereesimies arii to, ka anime chari ir biezhi vien smagi idealizeeti un turklaat vinju proporcijas arii nav gluzhi taadas pashas kaa cilveekiem (karo4e, ja juus esat liidziigi anime charam visos aspektos, tad juus, vienkarshi izsakoties, esat kroplji smile.gif )
Kas attiecas uz rakstura lidzibam...pirmkart jau, kursh pie velna izdomaaja, ka taadas vispar ir jaameklee? Otrkaart, labaakajaa gadijumaa manupraat juus varat vieniigi buut pieliidzinaami kaadam no anime peleekaa puulja (a es te skatos, ka visaas malaas main chari ir sabaazti), savaadaak jums tieshaam buutu kaa edg apgalvo gadijuma ar Karamele - fanu pulks.

Vispar smagi piekriitu edg (varaskaarajama banomanjakam, t.i. moderatoram smile.gif )

P.s. Es visos aspektos esmu ljoti liidziigs tai maskai, kas man ir avatarii pashlaik
Tigra2
man ir fanu pulks...bet ne paaraak liels. biggrin.gif (2,3 cilveeku apmeeraa biggrin.gif )
varbuut driizumaa buus lielaaks... happy.gif

bet tas taa, atkal offtopic, ja runaajam par liidziibu, taadaa gadiijumaa, jaasaka, ka ir zinaama liidziiba ar suzumija haruhi, bet nepietiekami liela, lai to vareetu iipashi izcelt, uzskatu, ka laikam jaaziimee pashai, ja gribi tieshaam liidziigu charu...

ja uzziimeeshu iepostoshu.

(esmu paaraak wierd, lai kaadaa animee vareetu buut taads chars)
GM
Eh.. lai kā arī man nebūtu vēlmes iepostot japāņu variāciju par savu fizonomiju, kaut kā nav sanācis uzdurties matainam, ar bārdu noaugušam čarakterim, kura mūlī perfektā harmonijā sadzīvo gadu gaitā aizdzerts skatiens un gaumīgas brilles. Vot neraža. Te tev nu bija jap'u plašā fantāzija.

Ja nu kāds neviļus pamana - let me know.
Karamele
edg, kāda jēga no viena mana posta uztaisīt šito lekciju? huh.gif priekš manis tu pierādīj tikai to, ka ļoti vēlies kādam ''iesviest'' ģīmī kaut kādus komentārus. palikšu pie sava un viss.
p.s. ja vēlkāds vēlās ko tādu pateikt es labāk neatbildēšu, lieks SPAMs.
zeloco
IPB Image

biggrin.gif bet ja nopietni, tad taa gruuti pateikt kam... :/ Ir teikts, ka esmu liidziiga Hinatai, bet man taa pavisam neliekas...
mms61
Manī ir nedudz no Suigintou...
IPB Image
...nu un veel nedaudz no Usio
IPB Image
edg
Es atkaartoshos. Karamele jau apvainojaas (un es ceru, ka pamatiigi), bet dazhi jau neko nelasa. Bet, ja nelasa, tad jau nav veerts atkaartoties... Anyway, kaut kas no kaut kaa mums katram ir! Ir veerts izcelt tikai pamatiigas liidziibas! Es to nesaku tikai taapeec, lai kaadam iekostu (bet man nekaitee, ja to taa uztver), bet taapeec, lai taa (liktu "mazliet no shitaa" liidziibas) vairaak neviens nedariitu! Mans pacietiibas meers ir kaa shitais (bilde varbuut piespiediis kaadu izlasiit sho postu :)):
IPB Image

P.S. Bet varbuut es paarspiileeju, un, vispaar, droshi vien.
IMiGS
njaa..interesanti ko nozime "nedaudz", diezgan daudz var par to runat, bet nu reali, vieniga lidziba ar anime un realajiem cilvekiem varetu but sejas krasa/matu forma, to krasa, acu krasa un iespejams vel apgerbs, bet es nedomaju,ka jau ieprieksh kadc teica,ka nevar but lidziga tava sejas formas ar anime personazhiem, jo tad tiesam tu esi pilnigakais kroplis, es reali nespeju iedomaties cilveku,kuram galvaskausa apaksheja dala butu diezgan tristurveidiga. Tadel ieteicams,kad nakamreiz kadc seit lietos vardu "nedaudz", butu labi konkritizet savas domas, lai cilveki nesaktu kritizet izteicienu "nedaudz" utml. pilnība neko neizsakoshus vardus!!
Es piemeram nevaru pateitk kadam anime es butu lidzigs..jo katrs civleks ir unikals un lidzigs vins varetu but tikai sev pasham!
jurc
QUOTE(edg @ Sep 6 2006, 20:34) *

Es atkaartoshos.

edg, šķiet ka šis topiks tevī rada kaut kādas pretrunības, ja par katru nākamo postu tu piekasies. Jā, es piekrītu, ka cilvēki nevar būt līdzīgi anime čariem, bet līdzības taču var saskatīt. Un tieši priekš tā ari šis topiks ir domāts, lai te liktu bildes, ar anime tēlu, kurā tu esi saskatījis līdzību sev. Kāpēc gan tas ir jānosoda?
Ieraugot iepriekš postotās bildes, es prātā iedomājos kāds tas cilvēks izsktās. Un es ticu ka viņš tāds varētu izskatities. Kuriem ir redzētas bildes vai redzēti dzīvajā, līdzības tiešām ir saskatāmas ar iepostotajām bildēm.

Piemēram, tu man liecies līdzīgs šim te:
IPB Image

biggrin.gif:D
IMiGS
QUOTE(jurc @ Sep 6 2006, 23:50) *

QUOTE(edg @ Sep 6 2006, 20:34) *

Es atkaartoshos.

edg, šķiet ka šis topiks tevī rada kaut kādas pretrunības, ja par katru nākamo postu tu piekasies. Jā, es piekrītu, ka cilvēki nevar būt līdzīgi anime čariem, bet līdzības taču var saskatīt. Un tieši priekš tā ari šis topiks ir domāts, lai te liktu bildes, ar anime tēlu, kurā tu esi saskatījis līdzību sev. Kāpēc gan tas ir jānosoda?
Ieraugot iepriekš postotās bildes, es prātā iedomājos kāds tas cilvēks izsktās. Un es ticu ka viņš tāds varētu izskatities. Kuriem ir redzētas bildes vai redzēti dzīvajā, līdzības tiešām ir saskatāmas ar iepostotajām bildēm.

Piemēram, tu man liecies līdzīgs šim te:


biggrin.gif:D


Neviens jau isti nenosoda,vienkarshi visi lielakoties izsaka, plikus izteicienus kaa , piemeram "esmu mazliet lidzigs sim telam.." un viss.. butu izteikushies plashak, nebutu nekada pretenziju,vismaz man smile.gif
ReD_FoXy
Līdzīgāku man neatrast visās ziņās - gan rakstura, gan izskata... laugh.gif

IPB ImageIPB Image
Hinata
ok es izskatos gluzi kaa meitene ar iisajiem matiem, iznjemot to ka man mati ir violeti!! tongue.gif
IPB Image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.