Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Biedru kartes
Anime forum > Kaigan > Jaunumi
Pages: 1, 2
baseboalbatboy
Aaaleluja!Glaabeejs ir klaat ...tieshaam vareetu konkursu vaidot un utt vispirms tam kartinju dizainam un peectam otro raundu biggrin.gif bildes likt vai nee...
Yume
Mazs ieteikums - davai uzzinam sâkumâ cik tas konkrçti maksâs!
Jo man ir pamatotas aizdomas, ka ar piecîti tur gluþi nepietiks.
Blackout
gg, bet nu var vienkaarshi kautkaadu nomazgaajamo tattoo, uzliimes ar taadu uzrakstu: "WWW.OTAKU.LV" he, bet man ar liekas ka ar 5 ls arii nepietiks. Ja liidziigas bankas karteem.. hmph, diezin vai ka pietiksies
baseboalbatboy
<_<Nu nez ko iesaakt shaubiities vai kaa... man shkjiet ka to bankas badariishanu nemaz nevajag jo taas tach tikai biedru kartes ne?!
Church
paaris domas - pirmkaart ieteicamaaks buutu krediitkarsh veidiigs pasaaciens. visi citi - mineetaas uzshuves / atstarotaaji / et cetera - ne visai izmantojami vecaaku cilveeku viduu ;>. otrkaart - lai gan tas protams buus daudz daargaak - veerts uz kvalitatiivaakas medias. lai, pat neesaajot kabataa, aatri neiegaino nelikviidu izskatu. ;>
Taka
a la ISIC karte varbūt unsure.gif
Church
QUOTE(Taka @ Dec 24 2005, 21:16)
a la ISIC karte varbūt unsure.gif
*


yup. + opcionaala nonjemama klipsa pie taas situaacijaam, kad jaapieliek priekshaa pie kabatas oficiaalos pasaakumos ..
.. pag pag. velk jau uz 5-15ls per karti kaa minimums? jaanjem veeraa, ka ne tikai pelnoshi pieaugushie biedriibaa, bet arii skolnieki/studenti. attieciigi - vienkaarsh leets kartona printouts ala viziitkarte masaam, + tie kas veelas/var - samaksaa par kvalitatiivaaku. - obligaatas daargas lietas visiem atbaidiis lielu dalju finansiaali ierobezhotos. pie kvalitatiiva dizaina / noformeejuma gan imho nau veerts ekonomeet, po - materiaals. jo iestraadaajies veidols / logo / asociaacijas ir gruuti mainaamas peecaak. arii neobjektiivs pirmaa iespaida veerteejums no malas uzreiz ir respektablaaks, ja karte izskataas profesionaali, nevis iesaaceejs korelii uz aatru roku samaketeejis. domaaju, ne man vienam no otakieshiem ir paziishanaas ar datormaakslinieku / maketeetaaju / izdevnieciibu tautu ..
baseboalbatboy
Viena lieta ko es izspiediishu no sevis ir ...man shkjiet ka taas krediitkarshu lietas galiigi nevajag...mosh taas kartes peerkot var maksaat (cik vinjas tur jel makasaas)un veel +kautkaadi 2Ls serverim kur to karshu datus un tos bonusus uztureet taa ka ienaak forumaaa uzspiezh uz Mans profils un redz kartes knifus un datus....nezinu es varbuutaas fantazeeju bet ja eju pa taalu tad briidineiet rolleyes.gif
Janus
Man ir aizdomas ka jus visi te mazliet esat ar tam kartem aizravusies. Ja izveidotu
tadu karti ka jus visi te velaties ta maksatu AUUUU dry.gif
lastguru
mans domaa ka 5Ls buutu pietiekami pat lai veel kaut kaadu bonusu klaat pielikt... nez, redzeesim, janvaara saakumaa sakontakteeshos ar kartinju razhoteejiem.
baseboalbatboy
Lietas kas ir jaaizziilee...
1.VAig vai nevaig taas bankas melnaas sviitras (ehh..vienreiz jaauzin kaa sauc)
2.Foto likt nelikt....
3.Dizains...
4.Vispaar grib vai negrib taas kluba kartes...
Yume
QUOTE(baseboalbatboy @ Dec 31 2005, 13:36)

1.VAig vai nevaig taas bankas melnaas sviitras (ehh..vienreiz jaauzin kaa sauc)
*


Tās, nav bankas melnās svīras, tas ir produkta/lietas/personas štrihkods
Paskaties, uz pienapakas tādu pašu atradīsi.

lastguru
a vinjsh nebija domaajis magneetisko joslu?
baseboalbatboy
Aaaa... cilveeki domaa sviitru kodu....
Blackout
pha, saakumaa vajadzeetu izdomaat visaadus pasaakumus, kur ar shiim karteem varees kautko izdariit, kameer vel taadi pasaakumi nav izdomaati, vai nav par agru runaat par biedra karteem? Jo tad kaada jeega - par karti naudu atdevu, a pretii nekaa.... Lietot nekur nevar!
sipps
cik tad ilgi jus varat nomties ar tam kartem? jus sava "super atruma " nevarat noarganizet biedribu un jau vajag kartinas kadel. kapec tad sitas topiks tika izveidots lai varetu paspamot par lietam kas nenotiks tuvako 3 menesu laika?

katka nesaprotu mal un mal vienu un to pasu. darbi kur ir darbi
GM
QUOTE
katka nesaprotu mal un mal vienu un to pasu.  darbi kur ir darbi


Jap. Bail iedomāties, kas notiks, kad pašu biedrību beidzot oficiāli nodibinās.
lastguru
blink.gif biedriiba ir regjistreeta oficiaali jau sen.
GM
QUOTE(lastguru @ Dec 31 2005, 17:43)
blink.gif biedriiba ir regjistreeta oficiaali jau sen.
*



Un fakts, ka es par to ne vella nebiju dzirdējis, vien pierāda, ka tās darbībspējas efektivitāte ir pielīdzināma nullei. tongue.gif
lastguru
nee, tas paraada tavas lasiitspeejas un prasmi mekleet, analizeent, un apstraadaat informaaciju: http://otaku.lv/index.php?showtopic=2355
sipps
vis ta biedribas padarisan ir vajadziga labi ja diviem civekiem parejiem par to ir pilnigi vienalga ir nav. neviens ta ari negriba atdzit faku ka tas viss ir prieks "kakiem"
GM
QUOTE
nee, tas paraada tavas lasiitspeejas un prasmi mekleet, analizeent, un apstraadaat informaaciju: http://otaku.lv/index.php?showtopic=2355


Vaii.. ko tik kareivīgi, lastguru? Atkal nākas pavadīt jauno gadu vienam?
Sigfa
Labi, neskatoties uz visu, sameklēju netā labu(s) piedāvājumu(s) - Alfa Luks vizītkaršu akcija

Tas faktiski ir tas ko mums vajag, laminētas pilnkrāsu vizītkartes pa 4 santīmiem gabalā. Vēl jāpiezvana jāpaprasa cik ir minimālais pasūtijuma skaits. Tas būtu viens variants.

Otrs variants: ADI Aizsūtiju viņiem anketu ar pieprasījumu pec cenām un informāciju. Vēlak ielikšu šeit atbildi. Šis ir daudz normālāks, jo tad nav jāpagatavo masveidā tās kartes, var pa vienai, bet domāju, ka vajag pasūtīt 3 uzreiz un 2 glabāt biedrībā, nozaudēšanas gadijumā izsniegt citu.
ETM
es shaubos vai viziitkarshu variants ies cauri, jo tas ko mees gribam panaakt ir personalizeetas kartes katram biedram, ne? Shaubos ka katrs gribees sev 1000 kartinjas (par nieka 40 latiem).
Sigfa
Nee, standartaa minimaalais pasuutijums ir 50 kartinjas (50 * 0,035 = LS 1,75). Bet jaa, vispaar piekriitu, Laminaatas tesliina kartes ietu krastaa daudz labaak. Nu, redzees kaa ar cenaam.
baseboalbatboy
Redzu ka karshu paatari ir pieklusushi ...gribeetu zinaat probleema ir atrisinaata vai atcelta uz cit laiku?
sipps
nu varbut tapec ka tes nevienu neintrese un pilnigi nevienam nav vajadzigs? parak daudz ideju un vardu un parak maz lietu kas novestas lidz galam. tagat visi ir aiznemti ar superigako ajuno izkalidi go federacijas dibinasanu un ar to saistitajam lietam ja nebutu HA-SANA tad jau ar talak par runam sis projekts neaizietu
lastguru
Sipps, a ko tu pats esi izdariijis? tik kliedz ka viss ir slikti un nekur nekas nenotiek... sabiedriskajaas organizaacijas ari taa: ja kaads grib tad dara, ja neviens negrib, tad nedara. mees varam luugt un teikt: "izdari", bet ne vienmeer tas izdodas... ir gruuti atrast cilveecinju kas grib un var kaut ko dariit... cilveeki ir slinki un es nevaru viens pats visu dariit. baseboalbatboy, negribi shai lietaa mums paliidzeet un visu noskaidrot, tad man ar PM izstaastiit, kas kur un kaa, un tad arii buus kartinjas...
sipps
ta pats tu izteicies ka ta ir sabiedriska oraganizacija, tad man ka sabiedribas dalibniekam ir iespeja izteikties par to ka jus neko nedarat, ja apzinaties, ka jus to nepaveksiet, tad kapec par to vispar tiek runats. es neko nesmu uznemies tiki tapec ka es zinu ka nevienam tas nav vajadzigs. u nesmu apar sliks lai nodarbotos ar nevajadzigam lietam, kam ir vajadzigas tas kartinas? kam? kam vajag, tas ari lai uztaisa, lidzarto sanak ka galu gala nevienam neko nevajag. ja reiz vajadzetu tad aju sen butu izdarits
baseboalbatboy un ja reiz tu esi tika parnemts ar kartinu taisisanau tad mazak posto un vairak dari. jo ka redzams par so temu tev dikti patik runat. a jegas tipat daudz ka ziragam no slidam
baseboalbatboy
QUOTE(sipps @ Feb 11 2006, 20:24)
baseboalbatboy un ja reiz tu esi tika parnemts ar kartinu taisisanau tad mazak posto un vairak dari. jo ka redzams par so temu tev dikti patik runat. a jegas tipat daudz ka ziragam no slidam
*




Neesmu nemaz tik paarnjemts,bet no saakuma doma likaas laba...cik es noprotu peec sava crap-poola nav pielietoshanas jeegas... ... ...un nevienam kartinjas nevai(pagaidaam...(laikam))
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.