Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Biedru kartes
Anime forum > Kaigan > Jaunumi
Pages: 1, 2
+Chibi+
Tātad, dārgie memberi, topošie un esošie, mēs jums piedāvājam biedru kartes, tacu, tā kā mums nav biedru maksas, mēs nevaram jums tāpat vien izsniegt kartiņas, you'll have to pay.

Jūs maxātu apmēram 5LS par Kaigan biedru karti? Vai jūs vispār vēlaties tādu karti?
Nuin
Kartes rullzzzzzz. Esmu gatavs pirkt, bet te jautājums kāda bilde būs??
Aven
Mmmm biedru kartes..nice..
btw ko dod shiis kartes? es saprotu ka taas pieraada ka esi biedrs, bet vai ir veel kaadi bonusi? huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif
+Chibi+
QUOTE(Shumins @ Dec 3 2005, 21:12)
QUOTE(Nuin @ Dec 3 2005, 21:09)
Kartes rullzzzzzz. Esmu gatavs pirkt, bet te jautājums kāda bilde būs??
*



image

*



Yup, šī karte apmēram tāda arī būs, kā Shimicius-san piedāvāja. Vienā pusē būs your real identity, ar visu bildi un vārdu, bet otrā mēs piedāvājam jums radīt jūsu personal chibi form, heh heh, kur būs ar visu niku un visu personīgo info iekš foruma/online.

What do you think?
Zuzix
QUOTE(+Chibi+ @ Dec 3 2005, 22:14)
Yup, šī karte apmēram tāda arī būs, kā Shimicius-san piedāvāja. Vienā pusē būs your real identity, ar visu bildi un vārdu, bet otrā mēs piedāvājam jums radīt jūsu personal chibi form, heh heh, kur būs ar visu niku un visu personīgo  info iekš foruma/online.

What do you think?
*


hmm... es esmu par... būšu ar mieru maksāt arī tos 5ls wai warbūt pat wairāk.. un ideja par tieši kartes weidu ir super wub.gif
Nuin
Ok šitas ir kā member ID card, bet vēlāk vajag Kluba karti ar vienu attēlu tsipa kā kalendārīši.
jurc
Divi jautājumi:
1) Vai kaigan jau ir piereģistrēts?
2) Šī karte būs tikai paša zināšanai ka esi tajā klubā iestājies vai tomēr kaut kādi bonusi ir paredzami?
Aven
Uijjii!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif Taa karte ir tik shmuka!! Es arii taadu gribu!!
+Chibi+
QUOTE(Zuzix @ Dec 3 2005, 22:17)
hmm... es esmu par... būšu ar mieru maksāt arī tos 5ls wai warbūt pat wairāk.. un ideja par tieši kartes weidu ir super wub.gif
*



iestājies klubā! happy.gif


QUOTE(JurCHiX @ Dec 3 2005, 22:20)
Divi jautājumi:
1) Vai kaigan jau ir piereģistrēts?
2) Šī karte būs tikai paša zināšanai ka esi tajā klubā iestājies vai tomēr kaut kādi bonusi ir paredzami?
*



1) Kaigan dokumentus saņems 07.12.
2) Kad sāksies pasākumi, būs arī atlaides un bonusi. happy.gif Kad mēs augsim (ja mēs augsim), tad notiekti viedosies arī ltoi daudz citu iespēju, piemēram, tā pati mediatēka.





Kartes dizains ir apmēram šāds - tajā pusē, kurā ir chibuks, tur, piemēram, labā pusē būs jūsu chibi versija + niks, kreisā pusē - Kaigan logo. Bet otrā ir ID - vārds utt.
Aven
QUOTE(+Chibi+ @ Dec 3 2005, 21:36)
iestājies klubā! happy.gif



Un kaa var iestaaties?
jurc
QUOTE(Aven @ Dec 3 2005, 22:43)
Un kaa var iestaaties?
*


Iesaku tomēr sākumā pameklēt tik elemtāras lietas pirms pajautāt. smile.gif
http://otaku.lv/index.php?showtopic=2117 <-- te arī ir anketa un visa pārējā infa par iesāšanos
Janus
Tatad viena puse real info un otra piemeram.
image
Ja ta tad vajag bet zel bus atkal jaiet foceties. dry.gif
ETM
un ja man alternatiiva: vismaz divus vakarus dzert korgaa skjiet spozhaaka ppiecu latu izkaahsanai, vai tas noziimees ka neviens mani par kaiganbiedru pasaakumos neuzskatiis?
lastguru
Pashlaik tiek domaats par papildus bonusiem (papildus pie atlaideem uz kaigan paaakumiem) karshu iipashniekiem... plashaaka informaacija buus tad, kad taa buus smile.gif
+Chibi+
QUOTE(ETM @ Dec 4 2005, 00:53)
un ja man alternatiiva: vismaz divus vakarus dzert korgaa skjiet spozhaaka ppiecu latu izkaahsanai, vai tas noziimees ka neviens mani par kaiganbiedru pasaakumos neuzskatiis?
*




Tevi absolūti neviens neko nespiež darīt. Kartes izgatavošana ir pēc biedru brīvāš gribas. Diemžēl tu jau esi pieļāvis gadsimta kļūdu, dibinot šo organizāciju, so mebers tu sen jau esi, nezksatoties uz to, ka šķidrā maize tev ir daudz tuvāka.
Yume
Yume grib karti, bet Yume nav biedra, ko Yumei darīt? ( nēs stāties kauganā es neiešu. XD)
+Chibi+
QUOTE(Yume @ Dec 4 2005, 13:03)
Yume grib karti, bet Yume nav biedra, ko Yumei darīt? ( nēs stāties kauganā es neiešu. XD)
*





Tu jau esi goda member aka zinātniskais konsultants. Mēs tvi pasi iesraxtīsim un tev būs īpašā goda mebera karte. Kapish?

happy.gif


Mans skatījums kartei ir apmēram šāds:

Front: image

Back: image

Tas viss ir ļoti aptuveni un apmēram.
lastguru
a... a... a... a kur palka ideja par NERV dizainu?
+Chibi+
QUOTE(lastguru @ Dec 4 2005, 13:36)
a... a... a... a kur palka ideja par NERV dizainu?
*




es trīs sekundēs ar saviem mizerabliem photoshopa skilliem nevaru uzcept perfect Nerv dizaina karti. EXCUSE ME. dry.gif Es tikai to preikšpusi gribēju parādīt... Apmēram. sad.gif Eh.
Zuzix
QUOTE(+Chibi+ @ Dec 3 2005, 21:36)
iestājies klubā! happy.gif
*


>.> pašlaik mājās probzes tāpēc māti uz to nepierunāšu (man tip wajadzēja kko no senčiem tā kā neesmu pilngadīga) - cerības ir tikai pēc jaunā gada... bet iestāšos ^^
Sushi
IZklausaas interesanti un man riktiigi gribaas iestaaties Kaigan!!!
Jaasaak runaat ar maa un jaaiestaajas, kaa arii jaadabuu karte!!!
GM
QUOTE
papildus pie atlaideem uz kaigan paaakumiem


Kuri, protams, notiek ļoti regulāri...
Saki Hanajima
Mēs pie tā strādājam!

QUOTE(GameMaster @ Dec 4 2005, 16:20)
QUOTE
papildus pie atlaideem uz kaigan paaakumiem


Kuri, protams, notiek ļoti regulāri...
*


X_Kamui
Es veleetos tadu kartiņu, tapeec esmu ar visam chetram par....^^
sipps
varbut uzreiz var piedavat ari uztaisti apdrukatus t-kreklus.cepurites, kalendarisus un kruzites. luk genels biznesa plans tiek nodibinats SIA kurs pardod visadus sudinus, jau kautkur paspideja ideja par ANIME tipa veiklinu kura pardotu MANGAS ,pieusamas japanu meitenes u.t.t ideja protams nav slikta tikai ta ari paliks neizdarita.
kapec vaidzigas kartinas? manuprat kartejais ziepju burbulis kurs jau pec paris nedelam tiks aizmirsts. runat jau visiem patik bet novest ideju lidz realizacijai kautka nesanak. ir kads iecere vai projekts kas ir novests lidz galam? ja nav, tad kapec?
+Chibi+
QUOTE(sipps @ Dec 8 2005, 12:53)
ir kads iecere vai projekts kas ir novests lidz galam? ja nav, tad kapec?
*




jo lielākā daļa otaku ir passive, immature fools that know how to talk but have absolutely no idea how to bring the ideas alive? Jo mēs esam pietiekami jauni, lai mums nebūtu nekādas pieredzes? jo Kaigan existē tikai no vakardienas rīta, un neeksistējoša biedrība nevar neko rīkot? Ko tu gribi, lai mēs dienas laikā zabacajem tev i kartes, i pasākumus, i veikaliņu un citus shitus? Sorry, love, bet pat dievam vajadzēja 7 dienas, lai radītu pasauli.
Sigfa
iesaku uztaisiit konkursu par kartes dizainu smile.gif labpraat iemeegjinaatu roku.
lastguru
zini taadu fraazi: "машина может быть любого цвета, лишь бы она была черная"? taatad labpraat redzeetu dizaina variantus, lai tik shie dizaina varianti izskatiitos kaa NERV ieejas kartinjas. Un arii uztaisiiti taa, lai bez probleemaam peec tam vareetu tos drukaat (taatad veelams vektorgrafika)
Sigfa
pashsaprotami. Kapeec tu man to saki? Nu tad ver tik valjaa konkursu. Jaauzkraaj darba pieredze arii uz kautko taadu smile.gif

One more thing: kapeec tieshi NERV ieejas kartinjas? Vai tev tas neliekas nenormaali banaali? Es dotu priekshroku orgjinaalam dizainam.
+Chibi+
QUOTE(Sigfa @ Dec 10 2005, 03:02)

One more thing: kapeec tieshi NERV ieejas kartinjas? Vai tev tas neliekas nenormaali banaali? Es dotu priekshroku orgjinaalam dizainam.
*



Piekītu. Kaigan nedrīxt būt nekādi kopētāji, man daudz vairāk imponē kaut kas tikai mums raxturīgs.
baseboalbatboy
Man shkjiet ka kartinjas vareetu buut laba doma...vismaz kautkaa pikji vareetu iekaseet wink.gif Bet man shkjiet ka uz vinjaam vajadzeetu Niku foto (liidziigu kas ir profile bildei)un pietiek to ranku liimeni un avatar bildigan nevajag jo tie var mainiities....
alt
QUOTE(baseboalbatboy @ Dec 14 2005, 13:14)
Man shkjiet ka kartinjas vareetu buut laba doma...vismaz kautkaa pikji vareetu iekaseet wink.gif Bet man shkjiet ka uz vinjaam vajadzeetu Niku foto (liidziigu kas ir profile bildei)un pietiek to ranku liimeni un avatar bildigan nevajag jo tie var mainiities....
*



ir doma personalizeetu "chibi size" bilzjuku


Cilveeki driikst iesniegt savas idejas kaa jaaizskataas biedru kartinjas...
kartinjas dizains
baseboalbatboy
QUOTE(alt @ Dec 14 2005, 17:15)

ir doma personalizeetu "chibi size" bilzjuku
*




Piem.
Manam draugam buus biedra karte mees diezgan liidziigi... nochibojos veel liidziigaaks un (...domu ceru ka saprataat... wink.gif )
+Chibi+
oi, neuztraucies, nochiboti visi buus iipashi. Ja es chibotu tevi, es noteikti ziimeetu chibuku ar basball bat, un 100% tavam druagam taadas nebuutu, jo vinjsh tachu nav baseboalbatboy. Kapish?
X_Kamui
Bet ja tomer tur buus chibiki... kurš viņus zimees? wink.gif
lastguru
za4peedinja varbuut...
baseboalbatboy
Tad gan trak buus.Piem vissi useri grib sev karti un tad te viens 2 vai 3 cilveeki njemsies un ziimees... rolleyes.gif rolleyes.gif ph34r.gif
ETM
Kaigan biedru kartes. Kaigan. ne foruma, bet gan Kaigan biedriibas biedru kartes. Domaa ka tajaa briiniskjajaa biedriibaa tik daudz bierdru ir?
sipps
QUOTE(baseboalbatboy @ Dec 16 2005, 14:31)
Tad gan trak buus.Piem vissi useri grib sev karti un tad te viens 2 vai 3 cilveeki njemsies un ziimees... rolleyes.gif  rolleyes.gif  ph34r.gif
*



un tads mazs sikums vai tiesma tavuprat kads ar roku uz papira lapas zimes biedru kartes? tas tacu ir pilnigi garam, tikpat labi var jau ari apbruzatas lapeles varetu uzrakstit "kaigan biedrs" un visu parejo penteri, tas tacu nav nopietni.

un kurs vipar sponsores so krtinu izgatvaosanu?
ETM
es gandriiz apgaazos kreeslaa (labi ka visu to lietu stabilizee kreeslam paarklatais chainmails), kad ieraudziiju kaa argumentu kaigan knapi iesaakto, pirmatneejaa izstraades stadijaa esosho, ar fiktiiviem datiem aizpildiito kaigan maajas lapu, kura pie taa visa jau sen netiek bakstiita.

Tepat tka jaabuut kaukur normaalam biedru sarakstam.
baseboalbatboy
QUOTE(sipps @ Dec 16 2005, 13:35)
un tads mazs sikums vai tiesma tavuprat kads ar roku uz papira lapas zimes biedru kartes? tas tacu ir pilnigi garam, tikpat labi var jau ari apbruzatas lapeles varetu uzrakstit "kaigan biedrs" un visu parejo penteri, tas tacu nav nopietni.

un kurs vipar sponsores so krtinu izgatvaosanu?
*



kas tu iedomaajies ka es domaaju ka taas kartinjas ar shkjreereem un liimi taisa!!! laugh.gif laugh.gif
Es domaajis biju par to chibi foto ziimeeshanu! man shkjiet ka katram cilveekam ir savaadaaka seja ne!?
Sigfa
nu taaks, es domaaju, ka katram biedram vajadzeetu pasham izveeleeties kaadu bildi vinjsh uz kartinjas grib. Es piem. noteikti negribu redzeet izkropljotu sevi chibi ziimeejumaa.

Man ir nelaba aizdoma, ka kartinjas personalizaacija un printeeshana tikai vienaa eksemplaaraa maksaas daudz vairaak par 5Ls.
baseboalbatboy
QUOTE(Sigfa @ Dec 16 2005, 16:33)
Man ir nelaba aizdoma, ka kartinjas personalizaacija un printeeshana tikai vienaa eksemplaaraa maksaas daudz vairaak par 5Ls.
*



Var buut ka te ir otku/kaigan veteraani (ai kaa man lv valodaklibo) ziimeetu pa velti ...a mosh labaak buutu ka pats ziimee ko grib un tad to bildiiti kautkaadaa magljiskaa veidaa uz kartinjas dabuun blink.gif ...
baseboalbatboy
Maajaas seezhot izdomaaju ka vispaar balsoshanu dereetu uztaisiit grib vai negrib to bildi uz kartinjaam...
baseboalbatboy
Vai arii taa vai varbuut jaaizdomaa nevis kartinjas bet kautkas cits ....bet ko citu iznomaas to es nezinu..
lastguru
piemeeram, triisstuurainie atstarotaaji ar kaigan logo, liidziigi kaa uz www.litta.lv (tie no kuriem sastaav egliite)?

nu nez, man labaak kartinja patiik... protams ja taa nav no ruutinju papiira, bet gan nopietna, tiidziiga kaut kaadaam caurlaides vai bankas karteem.
Aven
QUOTE
liidziiga kaut kaadaam caurlaides vai bankas karteem.

Tieshi taada tipa kartinjas man pa galvu grozaas, taadas ir labaakaas!!
baseboalbatboy
Nu tad citu neko neizsmadzenjos ph34r.gif .... laugh.gif Katram vaig tetuveejumu ar izrakstu kaigan vai zefiiru un probleema atrisinaata laugh.gif laugh.gif
Aven
QUOTE(baseboalbatboy @ Dec 19 2005, 17:31)
Nu tad citu neko neizsmadzenjos ph34r.gif .... laugh.gif Katram vaig tetuveejumu ar izrakstu kaigan vai zefiiru un probleema atrisinaata laugh.gif  laugh.gif
*


Jaa, laba ideja bet ko dariit ar tiem kuri ir izmesti no biedriibas par sazin ko ?? Miesa jaagriezh nost? tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Sigfa
pieminjai paliktu biggrin.gif

Anyway, kartinjas ir labum labaa doma, bet ir jaanoskaidro vairaakas detaljas: cik maksaa personalizeeta kartinja, kaads buus taas dizains un veel paaris siikumi, ko var atlikt veeleekam. otro vareetu noskaidrot dizaina konkursaa sheit pat forumaa.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.