Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Tiko saaku lietot sho Forumu.
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
Ella
Kaapeec mana profila bilde nav redzama kad ievietoju textu??? Bet gan sejinja kuru esu domaajusi likt texta beigaas....
Batou
tu domaa konkreeti avataru? avatars ir jaaliek *.gif'aa un tas nedriikst paarsniegt noteiktus izmeerus (lai dies man piedod, neatceros). par sejinju beigaas (kaa saprotu signature) - ieliec pie signature txt linku uz turieni kur shii sejinja ir redzama. (zheel, ka viss ir padzeesies, pirms kaads meenesha viss te tika skaidri uzrakstiits mad.gif )

baac ohmy.gif Roze you are absolutely rigth. hmm, nez tas pie foruma opcijaam vai pie usera opcijaam vareetu buut...
Roze
Nu padzeesies nav nekas.. Vienkaarshi nokluseeti tiek raadiitas peedeejaas 30 dienas.
Tad kad atver kaadu forumu apakshaa ir from: un ieliec tur the beggining un buss viss arhiivs.
tihiro
Man vajadziiga palidziiba!!!!!!!!!!Es nodzisu visus veestules,bet nevaru neko nosutiit,jo raksta ka (inbox ir full) ohmy.gif
zenofex
Paskaties arii sent itemus. Tur arii vaig padzeest. wink.gif
tihiro
Paldies,jau pati saprotu happy.gif
Sigfa
tu nevari nosuutiit, jo sanjeemeejam bija pilns inbox.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.