Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Kaa mees to daraam
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Storm
Neliela aptaju par to kadaa veidaa mees veidojam savu art'u... laugh.gif
Niks
Vislabāk jau laikam ar planšeti un gaismas zīmuli.
Tigra2
Kā kuru darbu.
Daži top tikai kompii, daži tikai ar roku, daži - ar visu kopaa.
X_Kamui
Es zimeju tikai ar roku...
un nereali reti ar peli ,)))) jo neprotu uz PC zimeet xD
Storm
jepp. es ar tikai ar rocinju (turklaat kreiso tongue.gif ) uz kompiisha nevaru... unsure.gif taa pele... dry.gif mad.gif
Nuin
Es ar tikai ar roku, jo savaadaak neprotu biggrin.gif

P.S Man klasesbiedrs ir kursh arii ziimee ar kreiso roku. Diezgan labi un kaartiigi.
Kikyou
Es gan ar zīmuli, gan uz datora - kā sanāk.

A vai ta pelei nevar pārslēgt tā, lai viņu var otrā pusē nolikt un ar kreiso roku izmantot? o.o
Bet tad jau atkal, es neesmu kreile tā kā nezinu, cik tas ērti vai neērti. XD

Tas, cik labi tu zīmē nav atkarīgs no tā, vai tu esi kreilis vai nē. Zīmuļi visi vienādi.
Kirara
Piekriitu Kikyou. Es ziimeeju gan taa gan shitaa.
zeloco
QUOTE(Tigra2 @ Apr 18 2006, 16:08)
Kā kuru darbu.
Daži top tikai kompii, daži tikai ar roku, daži - ar visu kopaa.
*


me 2
Dead Star
Mans visu laiku cerīgi lūkojas uz tableta pusi , bet kamēr nav , tikmēr pārsvarā ar peli .. ir jau grūti , bet cenšo , jā un pa reizei ,kad tieku pie skenera ieskenēju arī tur kau ko ^^
Ghoul
ar roku ( ja neskataas uz to, ka nu jau kaadus 3 meeneshus nekas jauns nav tapis :/ ), kaa arii ar peli, bet taa parasti ir tiiraakaa aakstiishanaas (mans avs ziimeets online paintaa ) un neks man nesanaak. Ziimeejumus parasti ieskaneeju smile.gif
Sushi
Parasti jau ar peli (nu vismaz tos, ko lieku otaku) smile.gif
Bet vispārībā, katru dienu zīmēju ar roku. Par cik, man nav skaneris, šos mākslas darbus otakieši neredz.
mms61
Es tik ar roku zīmēt protu! smile.gif
Ar manu peli neko normālu uzzīmēt nav iepējams... sad.gif
Yume
zīmēt..nu ja zīmē, tad zīmē ar zīmuli, a ja tasa rafisko darbu, tad taisa ar planšeti.. *nopērciet man kāds planšeti*
kahi
daa, ka ar roku! atzīst tikai animes un akadēmisko zīmēšanu, ar peli neko taisīt netaisos. par modernu priekš manis!
Keydan
Рукой и мечом!!! biggrin.gif Не признаю ничего другого! ну ещё можно потом на компе подправить... Но всёравно - РУКА!!!
undux
es no saakuma ar parasto ziimuli peectam ar kraasainajiem ziimlujiem..
un bez kompja..
Asuka
viss ar manu bālo rociņu. datoram, nē.
viss kas man tiek zīmēts uz datora, tiek tūlīt aizsūtīts, uz recycle bin XD
zeloco
uhh.. te tak var izveersties biggrin.gif bet nosaukshu savas divas miiljaakaas tehnikas:
1)ar roku aiimeetas liinijas -> ieskaneetas -> izkraasotas (izvarotas) ar kaadas grafiskaas progas paliidziibu
2)ar roku ziimeetas liinijas -> izkraasotas (izpunkteetas) ar tintes pildspalvaam (pirms tam parasti ieskaneeju - just in case - ja sabojaaju kraasojumu (kas notiek vienmeer)) -> ieskaneetas -> par graf. progas paliidziibu paspilgtinaatas kraasas
Sorrow
sašvīkāta skice pa visu lapu --->lieko līniju dzēšana (ne visai sekmīga) ------> ēnošana /krāsošna (veljoprojām pielabojot kontūras)------>ieskanēšana-----> ja neveiksmīgi ieskanējies, tad gaišuma/tumšuma pamainīšna, lai labāk redzams.
šad tad paķēpojos arī ar photoshop.
Cowkiller
QUOTE(Sorrow @ Jun 24 2007, 23:35) *

sašvīkāta skice pa visu lapu --->lieko līniju dzēšana (ne visai sekmīga) ------> ēnošana /krāsošna (veljoprojām pielabojot kontūras)------>ieskanēšana-----> ja neveiksmīgi ieskanējies, tad gaišuma/tumšuma pamainīšna, lai labāk redzams.
šad tad paķēpojos arī ar photoshop.

SAME HERE! wink.gif
exile
1>paarsvaraa skriceleeju kautko blocinjaa ar ziimuli/ieskaneeju/piereguleeju kontrastu un gaishumu photoshopaa
2>Bet dazhkaart kas ir krietni retaak tiek izmantots liela izmeera kartons un elljas kraasas.
3>Un taakaa fotoshops man nav sveshs izreti arii ar to pa4akareejos.
Kaede
Ja zīmēju, tad tikai ar roku. Un vienkārši kādā blociņā. Pārsvarā tas nav nekas nopietns, bet gan nelielas, vienkāršas skices. Pārsvarā sanāk zīmēt ceļā uz/no kautnkurienes. smile.gif
Pj..
ar planšeti ^^ 100%
Cowman
ar roku un nofociiju

bet zeel ka biezi vien izskataas kaa ar kaaju
Cowkiller
95% ar rokaam un kad bija photoshops un laiks tad arii 5% ar peljuku! ^^
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.