Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Black Lagoon
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Pages: 1, 2
fuzz
QUOTE(Church @ Oct 6 2006, 13:14) *



uhhh....labs rolleyes.gif
kahi
šitā church varētu piegādāt katru sēriju, nebūtu pašam jāpūlas... he, he.

lagoon tiešām ir viena no animēm kas jāredz par katru cenu. fascinēja galvenie killeri (the chibi), un viņu smiekliņi. brīnijos, kā tik maziņš var noturēt tādu *slienājas* ieroci.

ja vajag ainu ar manu sajūsmu, iedomājieties nūdeļu cilvēciņu priekā līgojamies.
Church
QUOTE(kahi @ Oct 7 2006, 20:42) *

šitā church varētu piegādāt katru sēriju, nebūtu pašam jāpūlas... he, he.

doh. the name is tokyotosho <g>.
mans prefereejamaakais resurss anime/manga(un mazaak intereseejosho hentai/live action/OST) BT announcing both licensed/unlicensed new releases from lot of trackers. sensibly uptodate, visited at least on daily basis.
pa laikam uzmetu aci arii animesuki.com, baka-updates.com un paaris citiem.
domaaju, visi vismaz reizi paviideejushi resursu iedaljaa forumaa ;P
Psycholog
Runaajot par pirmo seeriju no otraas sezonas, vai tik nebuus taa, ka vinji tagad panjems un paaraak aizvilks uz supernatural pusi vai ko taadu, kas buutu ljoti nepatiikami, jo tas, es domaaju, nav gluzhi tas, ko lielaakums skatiitaaju gaida no shiis animes.
Mazie beernelji man shausmiigi atgaadinaaja par Angel Sanctuary..eh...pievilciigi jau vinji katra gadijuma ir...
Hikaru
Šis man ļoti patika. Mūķenes te ir krutākas nekā Chrno Crusade. biggrin.gif Visvairāk patika sērijas par mājkalpotāju. Ļoti patīkamas pārejas no mierīgas mājas ar dārzu (puķes, taurenīši) skatiem --> uz bāru u.c. vietām, kur notika actions.
2. sezonā likās mazliet par daudz runāja... angliski... dīvaini. Krieviski Balalaika daudz labāk runā. biggrin.gif
Rika
Tika tas gods noskatīties.Nav jau tā,ka mans viedoklis kādu uztrauktu,bet - nice'u.
Šausmīgi patīk Balalaika-sama,Revy-sama,Eda-sama (foršākā mūķene,kādu esmu jebkad redzējusi),Bloodhound-sama (jebšu Roberta) un Chan [Chang]-sama (ja viņš būtu izskatīgāks,I would totally go for him,nu,vismaz ja viņš izskatītos kā Rotton the Wizard X3 (kaut gan “Magic-boy” bija pilnīgi useless) ).
Man patīk tas,kā viņi apspēlē gangsteru tēmu.Visā kopumā-one bloody-hell show,vistiešākajā nozīmē.Žēl tik',ka Rock's no'snap'oja tikai vienu reizi 24 epizožu garumā.Un tie dvīņi-soo~~ cute and deadly!Ja nemaldos,līdzīgs love-love-twin-couple bija arī Shakugan no Shana.Un Shenhua’s runāšanas maniere man atgādina Shampoo no Ranma ½.
And man,kā es mīlu tās frāzes un humoriņu-„God’s on vacation to Vegas”.
On the other hand,kāpēc pretinieki nekad nešauj,kad ir iespēja?Tas kaitina...
Nu,ko lai saka?Ja neskaita risku,kas pieder pie darba un asinspirti,kas kaut kādā veidā atsvaidzina,es esmu gatava pamest mācības un iet Ņujorkas vai kādas citas pilsētas pagrīdē.Žēl tikai,ka gangsteriem ir tik labi wicked raksturi tikai animēs...Tātad,ja vēlaties kaut ko,kur vairāk šauda nekā van Dammes,Čana vai kāda cita filmā,Black lagoon is meant for You.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.