Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Black Lagoon
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Pages: 1, 2
Sigfa
Neko daudz teikt te nav veerts- manupraat jaunaas sezonas labaakais gabals, njemot veeraa, ka shootout ar garshiigu ironiju un sarkasmu ir mans miiljaakais zhanrs (ehh, gungrave laiki) Plus veel patiikaa okeaana briize seezhot uz brunjulaivas ar torpeedaam... ehh, cik patiikami. Animaacija kaa pa vinjnjiem, bet lielaakoties ljoti baudaama, ST iet pie sirds, ljoti atbilstosh un story, no kura pagaidaam(seerija 5) ne minjas, jaasauc par roadside story, kautkaa atgaadina Samurai Champloo ekselenci shajaa aspektaa. Character development arii ir baudaams, taakaa to visu kopaa sametot mazaak par 8 punktiem likt nevar. Varbuut staasts briizhiem ir paarlieku apaatisks.

Veerteejums: 8,5 ; cilveekiem ar speeju noveerteet melno humoru.

shoreiz bildee- pirmaas mangas vaaks. (external host used, image may dissapear over time)
image
Church
QUOTE(Sigfa @ May 18 2006, 15:11)
...
story, no kura pagaidaam(seerija 5) ne minjas, jaasauc par roadside story, kautkaa atgaadina Samurai Champloo ekselenci shajaa aspektaa. Character development arii ir baudaams, taakaa to visu kopaa sametot mazaak par 8 punktiem likt nevar. Varbuut staasts briizhiem ir paarlieku apaatisks.
...

noskatiijos -05+06raw ..
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
imho attaalinaatas ieziimes / maajieni uz actual storyline paraadas paaris chika "greeksuudzees" par riebiigo beerniibu, nihilistiskajiem uzskatiem Rockam, un striidi/lamaashanaas par Rocka joprojaam palikshanu par goodie-goodie. tb gan jau ka beigaas buus love-love + kaut kas ar Levi uzskatu mainju. </mineejums>
Samurai Champloo ar tachu storyline bik beigaas paritinaajaas.
Vispaariigi .. patiikams shovs. Fear the power or japanese salaryman! ;D
Keydan
Ko es varu pateikt? Divos vardos: SKATITIES VISEM!!! smile.gif
Gutts
Ja, sitas gabals ir labs ar smuku bildi un patikamiem melniem jociniem. Un mazliet "pasisti" japanse salary men ir bistami. Pec mangas cik talu es esu ticis tur nekas ipas story nav bijis vel, bet laika vel daudz...

Starpcitu manga man radas diezgan specigs iespaids ka vins tiesam ir mazliet nojudzies kad vins uzdarbojas "laivina".
Rags
Noskatījos pagaidām 5 epas.
Ļoti patīk biggrin.gif 2 epizode bija vienkārši super laugh.gif
Psycholog
Nu..nostieties pirmas 2 epas un lemiet, vai jums patiik vai ne smile.gif
Es to4 peec 2. sapratu, ka skatiishos sho anime
LeoR
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
mmm 6 epizode... Revi ir vienkaarshi monstrs, shitaa apshaut visus uz kuga... vispaar jau izskatiijaas, ka nabaga zaldaatinji pirmo reizi tureetu iero4us rokaa biggrin.gif (taads iespaids par pretinieku radaas arii pirmajaa epizodee, kas tas ir ka neviens nevar vinjai traapiit biggrin.gif )

Bet anime patieshaam interesanta.
Psycholog
Iesaku gaidiit 7. epas subu...noskatiijos raw - pirkstinjus aplaiziit var
Rags
QUOTE(Psycholog @ Jun 1 2006, 07:33)
Iesaku gaidiit 7. epas subu...noskatiijos raw - pirkstinjus aplaiziit var

Tā kārdināt cilēkus ir ļauni sad.gif
Keydan
Tas nav ļauni, tas ir sadisms!!! smile.gif
Church
8taas raw ar kaadu laiku arround. bet jaunas maz-arc-as saakums ar TBC beigaas. Taa ka jaa, gaidaam subotu 7.to ar kaarteejo salaryman evoluuciju. ;>
Sigfa
Holy Cow! 8 seerija... neatceros tik lielisku style display un klasisko killer instinktu kopsh cowboy bebop laikiem. Varbuut vieniigi labaas itaalju gangsterfilmaas.

Muuzika... Cik perfekti iederaas stilaa! labaaku character introduction neesmu redzeejis!

Jaa, tikko noskatiijos, tamdeelj juutos stipraa haipaa.
Spectre
Piekrītu piekrītu maiden with killer eyes, omfg shes sexy biggrin.gif
Iskatījās pec tādas Future android killing mashīnas. God damn viņa zāģēs nākamajā epā. rolleyes.gif Black Lagoon ir vines no iepriekšējās sezonas mast sī projektiem.

Nākamajā tb. nu jau esošajā vasaras sezonā sāksies viens līdzīgs action seriāliņš, redēsim kas no tā sanāks.
goku
mhm šitas labs smile.gif Jāgaida 9epa biggrin.gif 8tatā tak uzkurināja smile.gif
un arī jauns vāks uzlikts image
Psycholog
Veelos kaarteejo reizi atgaadinaat par spoiloshanu...
LeoR
Sasodiits, shis seriaals paliek aizvien labaaks un labaaks,
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
9. epizode bez maz vai uztaisiita kaa parodija par filmu terminators (...kaa teica Roks, vieniigaa atshkiriiba, ka taa kalpone nav Svarcnegers), vienkaarshi neaveerju nesmieties, kad kalpona saaka skriet pakal mashiinai un piekeeraas klaat ar to nazi laugh.gif

Sigfa
bet nu klausies taa kvalitaate shim gabalam ir bezmaz pilnmetraazhas filmas liimenii.

Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Un kaa 9. epaa kalpones mersis izziimeets, kad pirmoreiz paraadaas! Wooohoo! Lieliski!
Rags
Jā, 9 epa bija satriecoša. Taču šķiet ka vismaz 10 būs ne sliktāka biggrin.gif
goku
Mjā, 9 bija laba:D pi piu pi piu biggrin.gif atgādināja Desperados un Once upon a time in Mexico smile.gif 10 tik tiešām izskatās, ka būs neslikta smile.gif
Spectre
K'a jau mi'eja Rags shodien mircaa .... iespejams ka animes radiitaaji bija otro termniatoru parskatijushies pirms 9 epas ..

eh nu neko veel 3 epas liidz finalam ....
P.s. pedejaa epa iznak tieshi janos biggrin.gif laugh.gif
Jackal
Nevaru atminēties, kad es pēdējoreiz skatījos tik labu action! happy.gif
Šī sērija vnk ownz! Jāiet sameklēt Gungrave disks un jāsajūt vēlreiz šāds ieroču spēks ph34r.gif

P.S Man jau sāk palikt žēl tā bāra īpašnieka, nabadziņš nav to pelnījis sad.gif
Church
Bartender never dies © desperado ;>
volzha
I'm in pēc otrās epas sapratu ka anime būs labs!
Rags
Beidzot nosubota 10 epa! tongue.gif
Sākums labs, jo turpinās iepriekšējo sēriju terminator action laugh.gif
Uz vidu sāka rasties bažas ka beigsies ar asarām un naivu happy end...
Tomēr visu cieņu, tādas beigas negaidīju. Tas bija tik jauki un "aizkustinoši" biggrin.gif
Ceru ka nākamās epas ilgi nenāksies gaidīt rolleyes.gif

QUOTE(volzha @ Jul 26 2006, 10:52) *
I'm in pēc otrās epas sapratu ka anime būs labs!

Hehe, same here biggrin.gif
Winry
Nu ko lai citu saka, ka ne....cool!...tas personāžs ir labais, vislabāk man patīk Benny-boy un Levy, tie ir uuber...kad redzēju, ka veidotāji paredz otro sezonu, es gandrīz apkritu(kau arī nav pabeigta 1), tas nekas, jo ir jau vēl tikai 3 sērijas palikušas ko skatīties no pirmās sezonas!
Gaidu gan nākmās sērijas, gan otro sezonu!....I'm all over excited! cool.gif
kaarleens
Negribu protams apvainot fanus, bet skatoties shito man nepamet sajuuta ka skatos holivudas b klases bojeviku, kau kaa mani nepavelk. Bojeviku ziedu laikaa shis buutu iistais pashlaik mani intresee citas veertiibas. Gungrave liimeni shis gabals noteikti nepavelk.
Church
bet ja uztver kaa komeediju/parodiju par action filmaam? klisheju no konkreetaas industrijas ljoti daudz, bet nezkaapeec vairaak velk uz smaidu, nevis vienaldziigu nopuutu.
Rags
11 & 12 nosubojuši Your-Mom. Taču viņu relīzes ir 720p HDTV.
Diemžēl konstatēju ka man viņas bremzē...

Cerams Shinsen pabeigs tomēr arī savu iesākto darbu unsure.gif
Psycholog
Principa peec your-mom nevilku, arii ceru, ka shinseni pabeigs savu iesaakto
Tiem, kas noskatiijushies beigas, konkreeti kas tur notika neprasiishu, bet izskataas, ka vareetu buut arii otraa sezona? smile.gif
Spectre
Liakm jau laika trūkuma dēļ u.c. apstākļu ietekmē es gaidu šinsen relīzi. wink.gif

Second Season - is it true ?

Iskatās ka tik tiešām būs otrā sezona šim gabalam - Geneon grib nopelnīt vairāk naudiņas - cerams, ka nesalaidīs kko dēlī otrajā sezonā ph34r.gif
Winry
Nu tikko noskatījos visu seriālu, un varu teikt ka ja nebūs otras sezonas, tad viņi to stipri nožēlos, jo manuprāt Black Lagoon ir iekoarojis daudzas sirdis ar šo action......jo es, piemēram, jutos labi skatoties seriālu kurā nav nedz ninja tehnikas, nedz maģija, tikai tīrs action, un tas ir pats labākais(un protams nepārspīlēts asiņu daudzums).
Man būtu žēl, ja nebūtu 2 sezonas!Labākais actions, ko šogad esmu redzējusi(ņemot vērā, ka neesmu nekāda dižā action cienītāja tongue.gif ), tiešām gaidu turpinājumu...
Psycholog
Edited: OMFG, atvainojos, nepareizais links ;D Driiz izlaboshu

Edit_2: Te buus iistais links uz Black Lagoon visaam 12 epizodeem ieksh mininovas dry.gif
Sigfa
QUOTE(Psycholog @ Aug 20 2006, 05:50) *


HAHAHAHA! tu esi dzimis trollis.
Neptuuns
Eu, bet ir labs, vismaz pirmaa epizode man patika (lai uzreiz ielektu man aciis un iepatiktos vajag vismaz bishku humoru). Bet nee man tieshaam shitik taalu patiik.
GM
Pa ilgiem laikiem relatīvs posts on-topic arī no manas pieticīgās personības.

Black Lagoon visādā ziņā ir kruts anime pat tādam žanru diezgan nosacīti cienošam kadram kā man, bet lieta, kas nenormāli krīt uz nerviem, ir tas, ka japāņi joprojām nespēj pieiet amerikānisko action mūviju stilā ieturētajiem sižetiem ar tam vajadzīgo precizitāti. Varbūt vidējam aritmētiskajam otaku ir galīgi nospļauties uz tādām detaļām, bet man šausmīgi krīt acīs fakts, ka Rock'a tēls visu seriāli tā arī nostaigā savā biznesa klases garderobē, neskatoties uz to, ka ir daļa no bad-ass bounty hunteru brigādes. Te tev nu bija pavērsiens.

Bet citādi viss kā nākas. Guns, boobs and foul language - tieši tas, ko man vajag.
Winry
QUOTE(GameMaster @ Aug 30 2006, 10:50) *

Varbūt vidējam aritmētiskajam otaku ir galīgi nospļauties uz tādām detaļām, bet man šausmīgi krīt acīs fakts, ka Rock'a tēls visu seriāli tā arī nostaigā savā biznesa klases garderobē, neskatoties uz to, ka ir daļa no bad-ass bounty hunteru brigādes. Te tev nu bija pavērsiens.


Jāsaka, ka tas tomēr krita man acīs...viņam bija tā iespēja tak nomainīt kreklu uz to "hawaya", ko Revy piedāvāja....bet nu, japāņiem labāk patika laikam viņa pieklājīgais stils,(dažādība, tā laikam to sauc) un tāpēc var rasties dažādi komenti par izskatu.
Tramvajs
vispaar jau visi tur staigaaja visulaik vienaas dreeebees..
bet tas jau lielaakajaa daljaa anime taa ir..wink.gif
Psycholog
Taa vienkaarshi bija Rock'a personiibas ieziime taada...domaaju, ka vinjsh vienkaarshi neveeleejaas zaudeet pats savu personiibu un taapeec iecikleejaas uz to, ka neskatoties uz to, kas vinjsh tagad ir, vinjsh sevi nemainiis.
Varbuut arii es maldos (visdrizak taa ir)
Ja kaads tagad taisaas tikai sakt skatiities, mozh pieveersiet uzmanibu nedaudz, man liekas, kautkur pie pirmajaam epaam vai pa vidu vinjsh kautko par to teica...bet varbuut mani kartejo reizi atminja vilj >.<
kahi
1. priecājos, ka Rock nepieņēma havajiešu kreklu.
2. otrās sērijas pats pats sākums ir vislabākais.
tātad. neko vairāk par mafiju, līķiem un šaušanu viņi laikam nevarēja izdomāt, un nevajag ar. ja es kratījos smieklos jau pirmajā sērijā un nebeidzu slaucīt asaras 4. sērijas beigās (ņemot vērā mana flegma kompja vilkšanas ātrumu, tās ir 2 dienas), tad anime ir tiešām izdevusies. pats labākais, ka noskatoties sēriju un ejot vārīt kārtējo kafijas krūzi, var atcerēties vēl šo to, kas liek taviem muskuļiem sarauties krampjos no rēkšanas, un vārīšana krietni ieilgst, jo tev ir jāpieceļas no grīdas bez elpas trūkuma, lai ietu skatīties nākamo sēriju, pēc kuras tiek atkārtotas šis pašas kustības. Levi vnk. burvīgi lec no viena kuģa uz otru. prieks acīm un sirdij. tādi karību jūras pirāti japāņu gaumē. romantikas cienītāji - lai iet ieskrieties.

taaaa gaidu nākamās sērijas.
Sigfa
Jaasaka, ka es gan neko nezheeliigi smiekliigu gan neatceros :/ Par ko ta tu taa reeci, kahi?
Spectre
Apspriežot Jūsu emocijas par šo anime, mūsu organizācija nolēma iegādāties tās pašas sēnes ko Jūs ēdat, vai nepateiksiet kur tās iegādāties?

Piebiedrojos Sigfam - es protams atceros pāris momentus kur varēja pasmieties kopumā no visas animes, bet nu lai viss liktos tik rēcīgi.

P.s. gaidam otro sezonu tongue.gif

P.s.s. Atvainojos smile.gif
Sigfa
Spectre- luugums, Sigfam nevis Sigfai.
GM
QUOTE
Spectre- luugums, Sigfam nevis Sigfai.


Ja jau iesākām offtopic'u - pats esi vien vainīgs, ka esi izvēlējies bezdzimuma niku, matainais.

Ja par tēmu - noskatījos arī pēdējās divas epizodes un secināju, ka pretēji vairumam īpašu vēlmi pēc turpinājuma nejūtu. Visi tie garie seriāļi usually uz beigām paliek sasteigti, neinteresanti un garlaicīgi. Laba daudz nevajag.
Sigfa
Spectre ir bishkinj, bet paziistams, taakaa, pieljauju, ka tas bija apzinoties faktologjiju.

Par turpinaajumu runaajot, ja nu kautko, tad man gribeetos, lai turpinaajums ir par citiem keksiem, vai arii peec, teksim, gadiem trim.
Winry
runākot par turpinājumu, re: http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show...me&aid=4597
Oktobrii buus....yeah! biggrin.gif
Rune
Visvairāk man palika atmiņā moments, kad Chan-san`s izownoja 2 teroristus un arī Revy, veikli pasperdams granātu atpakaļ ar kāju.
Spectre
Ja source nemelo, tad otrā sezona sāksies pēc 15 dienām.
Church
yay
S2 01(13) by Shinsen-subs
Rags
omfg YES biggrin.gif
Winry
black lagoon forever....yeah, uuber!...turpinaajumu! biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.