Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ouran High School Host Club
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Pages: 1, 2, 3
asfiksija
nea, otrās sezonas nebūšot; tās patiešām tādas baumas vien ir.
paldiesdievam, ka manga ir ongoing laugh.gif
Alisy
Šis ir mans mīļākais anime. Katrā episodē var teikt bija kaut kas smieklīgs kas varteikt pamudināja skatīties tālāk. laugh.gif Mani mīļākie characteri bija tie dvīņi. Viņi vienmēr kaut ko izdomāja, par ko atkal varēja vietām izrēkties. laugh.gif
Silhouette
Kaoru un Hikaru wub.gif
Mīlīga anime. Katrā ziņā lieliska izklaide.
Santeroel
Es mainu savas domas - otrā sezona ir patiešam vajadzīga. Jo, lai cik lieliska bija anime, tajā neparādās tas, kas norit jaunākajos mangas čapteros.
It sevišķi 55.tajā

Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.

Haruhi beidzot sāk izturēties kā meitene, kura sāk just simpātijas pret kādu.
Ginta
IPB Image

Jau vairākus gadus klīda baumas, ka Ouran Host Club būs live action un beidzot tas ir visai stabili apstiprinājies - no Jūlija TBS tiks pārraidīta TV drama.

No vienas puses jau forši - varētu to uztvert kā neesošo otro anime sezonu, kas stāstu atklās plašāk.
No otras - nezinu kā jums, bet man anime likās vairāk kā laba un pēc kā tāda viss pārējais visticamāk liksies zem viduvēja. (+Lielākā daļa (ja ne visi) akrieri šķitīs lomām nepiemēroti vai vienkārši neizskaidrojami nesimpātiski. laugh.gif )

Ou, vell, kā būs tā būs - skatīsimies - redzēsim.

EDIT:

Tātad, lomās:
Haruhi: Kawaguchi Haruna (official website)
Tamaki: Yamamoto Yusuke (official website)
Kyoya: Daito Shunsuke (profile)
Hikaru: Takagi Shinpei (profile)
Kaoru: Takagi Manpei (profile)
Hani-sempai: Chiba Yudai (profile)
Takashi: Nakamura Masaya (profile)
Nekozawa: Ryusei Ryo (profile)
-----ņemts no MAL

EDIT 30.06.2011:



This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.