Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ouran High School Host Club
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Pages: 1, 2, 3
Kaede
image

No anidb: Ohran Academy is a high school that rich people attend, but Haruhi is a common girl who won a scholarship. Because her mother died and her father raised her, she is not interested in fashion and acts like a boy.

One day, she happens to enter the Host Club room and breaks a 8 million yen vase. Because her family is not rich, she cannot afford to compensate the club for the vase. The leader of the club orders her to gather 100 guests to repay her debts. In this way, Haruhi become the 7th member to host girl students.

taken from animenfo.

Based on a manga serialized in the shoujo manga magazine LaLa. Animation is being done by BONES.

Nu tad tā. Es arī skatos šo anime un man patīk. Ir kur pasmieties. Ļoti patīk, tikai pēkšņi esmu aizmirsusi viņa vārdu, tas blondais čalītis, kurš safanojies par Haruhi.
Pagaidām gan neko vairāk pateikt nevaru, jo esmu redzējusi tikai kādas 6 sērijais laikam. Kopumā animācija liekas normāla.
Ko sakāt Jūs?!
+Chibi+
Man tiešām, tiešā, ļoti patīk, jo tur ir streotipainākie images ever seen, kas to padara, vismaz manāš acīs, par ļoti uzjautrinošu.

Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Stapr citu, kad es sāku skatīties, es nezināju, ka Haruhi ir meitene, tādēļ pirmās sērijas soks man bija quite natural. ^^



Šitais ļoti ātri savāca sev major fanbase.
Kaede
Es jau arī, kad sāku skatīties, nezināju par Haruhi patieos identitāti un, godīgi sakot, gribētos atzīt, ka kā puisis Haruhi ir kawaii, bet kā meitene man gan viņa nevisai. Vismaz ne ar to čolku pierei priekšā. Bet laikam tas tā tik man. Bet vispār riktīga labinieks ir šitais seriāls.
+Chibi+
Nezin, man viņa visādā ziņā liekas ļoti jauka meitene arī kā meitene. Viņas vienaldzība un aukstasinība ir fascinējoša! ^^ Žēl, ka par īstu, pamatīgu shoujou šitais noteikti nekad nekļūs.
Winry
Tāds krutais seriāls, vnk labais!Tā var ierēkt, unvispār tik rēcīgs seriāls nav bijis kopš Fruits Basket laikiem......krutie puiši un tas King(ķipa) ir nenormāli līdzīgs Shigurei un no Inuyashas tam perversajam mūkam! wub.gif wub.gif wub.gif esmu sajūsmā! biggrin.gif
Keydan
Visi kas grib "тупо поржать" skatities!
Man ļoti patik. Labaks neka daudzi citi Anime kuri tagad ir. Ne tik smiekligs ka GTO bet stavet blakes tomer var. Ideja ir lada, varoņi fantastiski, un ir par ko padomat.
+Chibi+
QUOTE(Winry @ Jun 4 2006, 19:36)
Tāds krutais seriāls, vnk labais!Tā var ierēkt, unvispār tik rēcīgs seriāls nav bijis kopš Fruits Basket laikiem......krutie puiši un tas King(ķipa) ir nenormāli līdzīgs Shigurei un no Inuyashas tam perversajam mūkam! wub.gif  wub.gif  wub.gif esmu sajūsmā! biggrin.gif
*



absolūti pareizs salidzinājums. no sākta gala runā, ka visiem, kam pie sirds Fruits Basket, patiks arī Host Club. Ņemot vērā to, ka tur ir pilns FB seiyuu un Honey-sempai un Momiji vispāri ir viena un tā pati personība, hehe.
Church
mm, arii 9taa epa joprojaam njammiiga. un gagu daudzsolosh soliijums naakoshaas epas sizhetam ;>
Psycholog
Runaajot par pirmajiem postiem - mozh tomeer izmantosies spoilerus? Jo piemeeram es negribeeju zinaat, kas ir Haruhi...shitaadas mazas liietinjas ljoti izmaina tavu pirmo priekshstatu par anime, kad tu vinju pirmo reizi skaties...
Winry
Man ir sekojošs jautājums(offtopic): ik pa cik nedeļām iznāk seriāls(ik pēc vienas vai divām)....because I have no idea! unsure.gif
+Chibi+
katru nedeelju. ne?
Church
spriezhot peec rawu iznaakshanas datumiem - 1x ned.
Winry
skaidrs par šito lietiņu, arigato par info! biggrin.gif
Kaede
Kā es apsmējos par 9 sēriju.
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
man tā patika tas mērkaķis un tās banāna mizas! No sākuma likās banāli, bet tad, kad tas atkārtojās vēl un vēl riktīgi sasmīdināja! Un par tiem kluba biedriem, kādi viņi izstījās arī norēcos!
laugh.gif
ChunkY
Laba anime, smiekliiga un interesanta. Esmu ticis tikai liidz 4. seerijai. Cerams ka taalaak turpinaasies taapat.
+Chibi+
Desimtās sērijas sēņu feature ir vienkārši priceless. ^^
Kaede
Hachi- piekrītu! Es par tām sēnēm ilgi rēcu 10 sērijā! laugh.gif Un Haruhi tētis ir vnk burvīgs tēls... laugh.gif
Winry
*kyaaaaa*man tā patīk šis seriāls, un tā sērija ir cool.........nav citu vārdu kā tikai, gaidu tālākās sērijas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Tomoko
Nu, vakar sāku skatīties, un baiiigi iepatikās! Humoriņš ir baigi labais, arī animācija baigi patīk.. nu vispār, foršs seriāls. Jāgaida kamēr iznāks līdz galam! ^^

QUOTE
Desimtās sērijas sēņu feature ir vienkārši priceless. ^^

QUOTE
Hachi- piekrītu! Es par tām sēnēm ilgi rēcu 10 sērijā!  Un Haruhi tētis ir vnk burvīgs tēls... 

O, jā, Haruhi tēvs ir baigi labais! Un sēnes ar bija superīgas! laugh.gif Tajā epā vislaik bija tikai jāņirdz! ^^
Rags
10 epa bija tiešām lieliska. Visi tie "parasto cilvēku" brīnumi utt... biggrin.gif
Visumā jauks seriāls, relaksējošs tongue.gif
+Chibi+
QUOTE(Rags @ Jun 19 2006, 14:09)
10 epa bija tiešām lieliska. Visi tie "parasto cilvēku" brīnumi utt... biggrin.gif
Visumā jauks seriāls, relaksējošs tongue.gif
*




Redzi, man tomēr ir tendence skatīties vērtīgas lietas.




Bet par 11o sēriju... Nu nezinu, manuprāt, augstākais levels zīmju un bultinju lietojumam, ar ko mēs tajā iepazināmies, bija ļoti augstvērtīgs ( un REVERSE HAREM!!!). Tas Dark Magic cluba vecis, btw, ļoti izskatās pēc Howl'a. ^^
Winry
noskatījos 11 epu un man patika bija dažas nopietnās vietas, bet pārsvarā bija tik pat rēcīgi......un tas reverse harem(kaa +hachi+ pieminēja)bija uuberiigi pateikts, gaidu tikpat daudz sološas sērijas arī turpmāk! wub.gif
Nerine
Es sāku skatīties, man nežēlīgi patīk. Šausmīgi labas sērijas, var nereāli pārrēkties. Chari ir vnk wub.gif dievīgi. Sižets ļoti labs. Es nevaru vien sagaidīt nākošās sērijas.
8. sērija bija baigā. rolleyes.gif Nu, beigas...ļoti interesantas bija. happy.gif Man patika.
Bet, nē, visas ir baigi labās.
Rags
QUOTE(+Hachi+ @ Jun 19 2006, 17:10)
Redzi, man tomēr ir tendence skatīties vērtīgas lietas.

Es to esmu kādreiz apstrīdējis?(izņemot Yaoi tongue.gif)
Tu jau man Honey & Clover pielipināji biggrin.gif Tiesa šo gan pirmo epu redzēju ciemos, tā arī aizgāja tā lieta cool.gif
Kaede
Pirms tam biju izlaidusi 8 sēriju un tikai aizvakar nostījos. Mjā, klusie ūdeņi ir tie dziļie un noslēpumainie. Negaidīju, ka viņš tā izdarīs, nu, jūs sapratāt par ko iet runa. Bet beigās prieks, ka nekas nenotika. rolleyes.gif Malacis Haruhi. Mīļa sērija! rolleyes.gif
Kikyou
Haha, šito es ar sāku skatīties. Rēcīgs. XD
Vienīgais, man nereāli kaitina openinga dziesma. :/ Bet tas tā. Honey-senpai rullz! ^^

Tā rēcu, tad, kad Hikaru un Kaoru to fanservisu taisa... XD
bladez
XD Heh. Esmu noskatījies tikai 2 sērijas, bet jau patīk. Var pārzviegties. Šitam gan es nevaru likt vairāk par 7, jo tas ir shōjo.
Tigra2
Man vienpadsmitā nepatika tik ļoti kā pārējās, ja nu vieniigais tas ''reverse harem''...
Skatos jau no 3 sērijas parādīšanās, taatad visai sen sāku... but i'm lovinit...
...visvairāk man patīk tas wild type.... rrrrrr....
ar nepacietiibu gaidu naakošās epas 9/10
kaarleens
Tieshaam ljoti baudaams viegls gabalinsh ar nesliktu story. It sevishkji patiik ironija par meitenju juusmoshanu pa yaoi biggrin.gif dviinji ir vienkaarshi lieliski, protams narcistiskais princis arii nav zemaa metams, kopumaa vispaar viss charu sets ir labs cool.gif
Kaede
Beidzot redzēju 12 sēriju.
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Wā! Kā man patika tā vieta par to Honey-senpai un miegu. Es norēcos. Un Honey senpai čist ir izliet momiji!!!
Winry
Honey-senpai forever, vienmēr un visur.........šī bija viena rēcīga sērija, itsevišķi tā vieta kur Kinga Teddy bear lidoja zemē ar žvungu, unikāli!@! biggrin.gif Izturēt nevaru, ka tik ilgi jāgaida!Bet nu gaidu tik un tā! wub.gif wub.gif
Catgirl
Honey-senpai ir tik mīļš!!!!!!! wub.gif wub.gif cerams drīz redzēšu arī 13 ep....u.c. dry.gif ,es esmu redzējusi visas ep. izņemot 9 ep. ...kādam būtu kāda ideja kur viņu dabūt??? dry.gif ....par 11 ep., nekad nebiju domājusi, ka tas apmetnī var būt blondīnis..... dry.gif .....
Tomoko
Aww.. šī bija forša epa... ^^
Man baigi žēl Tamaki lācīša! biggrin.gif biggrin.gif Bet tā vispārīgi baigi piemīlīga epa.. (Nu, izņemot to, ka Honey-sempai iekoda Tamaki tongue.gif )
Un tagad atkal kādu nedēļu būs jāgaida jauna epa... -__-
kaarleens
QUOTE(Winry @ Jun 29 2006, 12:10)
Bļins viņas nav lunaranimē....klau kur viņa ir?...Tu jau vispār redzēji jeb tik zini Catgirl? biggrin.gif
*


Lunars vienmeer ir izceelies ar labu suboshanas kvalitaati un viss paareejais arii vinjiem ir ljoti augstaa liimenii, tiemzheel tas neattiecaas uz reliizoshanas aatrumu, ar to vinjiem vienmeer ir bijushas zinaamas probleemas
+Chibi+
QUOTE(kaarleens @ Jun 29 2006, 20:32)
QUOTE(Winry @ Jun 29 2006, 12:10)
Bļins viņas nav lunaranimē....klau kur viņa ir?...Tu jau vispār redzēji jeb tik zini Catgirl? biggrin.gif
*


Lunars vienmeer ir izceelies ar labu suboshanas kvalitaati un viss paareejais arii vinjiem ir ljoti augstaa liimenii, tiemzheel tas neattiecaas uz reliizoshanas aatrumu, ar to vinjiem vienmeer ir bijushas zinaamas probleemas
*




nezinu ar Howst club viņi ievēro stbilu nedēļas starplaiku stapr sērijām, so nothing's bad, it's worth waiting.
Kaede
Nostījos 13 sēriju.
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Es tā norēcos, ka tas brillītēs, tas tumšmatis, bija tārpiņš, kurš sēdēja uz tās sēnes, kad Haruhi izlēca no baseina. Vispār visiem lomas labās bija iedalītas, taču kopumā šī sērija nelikās tik interesanta, ja salīdzina ar pārējam
Tomoko
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Tārpiņš tiešām bija ņirdzīgs, bet viņš tāds aizņemts pēkšņi palika, kad melnā tipiņa māsa izauga laugh.gif

Šī epa tomēr bija murgaina.. vismaz man tā liekas.. o.ō Visas pārējās tomēr ir daudz labākas..
Keydan
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Pec pedejas ep. saka rasties domas par to ka smiekli deidzas!
+Chibi+
Ok, mīļie, beidziet zloupotrebl'at' spoileru option! Labi, pirmajā postā nevajadzēja likt to, ka Haruhi ir meitene, bet come on, jebkurš vairāk vai mazāk domājošs cilvēks saprot, ka topikā, kurā tiek runāts par kādu animi, ir pilns ar spoileriem.

It's just difficult to follow the trail of the discussion if everyone puts a sopiler tag when it is and not needed. >.<
ETM
Ne ne.. spoileru tagiem ir jaabuut ja vien topik descrpitionaa anv pateikts ka te ir nesleepti spoileri.

Cita lieta ir ka bez shiem spoileroiem jaabuut arii kaadai domai. Forums tomeer nav domaats lai atstaastriitu seriaalu. Kas gribees, pashi noskatiisies. Jajau izmanto spoilera tagus tad gribi diskuteet par kaut ko, kas savukaart noziimee ka nav neiespeejami izlobiit kaadu domu kura iekljaujas tajaa topika daljaa kas nav spoileris.
kaarleens
:oftopic:
par spoiliem to tagu noteikti vajadzeetu lietot ja runa iet par seriaala atrisinaajumu, jo ta gan var buut shkrobe tiem pamatiiga , kas skataas un nav redzeejushi liidz galam, paareejos gadiijumos mosh var arii bez vinja iztikt.
Par peedeejo epu kur tika apspeeleeta alises teema teikshu man nepatika praataa nezkaapeec tas viss saliidzinaaajas ar vienu hentai mangu Alice in wonder sexland kau kaa taa laikam saucaas, nu voshem bija garlaiciigi ar nepacietiibu gaidu naakamaas seerijas, kur cerams tiks taalaak atspoguljota Elitaaraas skolas dziive.
Btw man shis seriaals mezhoniigi atgaadina Hana Yori Dango tikai shii ir komeedija a taa bija romance vispaar abi shie shovi izsauc ljoti patiikamas emocijas taakaa ja nebaida old schools varat paskatiities arii sho veco shovu, btw vinjam ir arii LA kas ir bikinj drankjiigaaks bet arii baudaams.
+Chibi+
Sanāk dubultposts, bet nu, cerēsim, ka drūmie moderatori mani par to pārlieku traki nesodīs.

Concerning 16 ep.


Izskatās, ka Host Club virzās uz tādu pašu traģikomēdijas celiņu kā FuruBa un Hachikuro.. Būs nežēlīgi, ja gan Tamaki, gan Hikaru iemīlēsies Haruhi, jo, vells, viņi abi ir tā vērti... Eh. *sigh* Palasīt mangu, vai..
Neparasti bija arī redzēt Hikaru darbojamies atsevišķi no Kaoru, kā nekā dvīņi visu laiku bija tikai kopā. Un jā, es pēc pēdējām episodēm esmu nostiprinājusies pārliecībā, ka Haruhi ar īstiem matiem izskatās daudz, daudz labāk kā ar gariem. Tās astes gan bija.. īpašas. ^^ She should dress girly more often. XP
Psycholog
Par tiem iisajiem/garajiem matiem...manupraat, taa ir maakslinieka vaina, ka vinjsh nemaz necentaas vinju atteelot iipashi pievilciigu ar tiem garajiem matiem (nu vnk tie garie mati ir aarpraatiigi prasti vinjai uzzimeeti) Ja atceramies, arii pirmajaa epaa, pirms pie vinjas kjeeraas host clubs, vinja arii neizskatiijaas nemaz tik sasodiiti labi smile.gif
Nu ideja taada, ka vnk vinja netiek paraadiita paaraak skaista ar tiem matiem, lai attureetu skatiitaaju no veelmes redzeet vinju ar tiem garajiem matiem visu laiku
Kaede
Man ļoti patika 16 sērija.
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Vispār ļoti patika aina baznīcā, kad Haruhi bija paslēpusiesn o pērkona zem galda un pie viņas pienāca Hikaru un man tas viss likās tiiiik mīļi!
. Vispār mana šī brīža tiešām mīļākā anime. Katrā sērijā var izspieties tā, ka garīgais paceļas ļoti aukstu un vai puis dienas ir jāsmaida. rolleyes.gif
+Chibi+
Btw, maybe it's just me, bet Host Club mangu NAV vērts lasīt. It just lacks the intesity and atmosphere.
Seniorita
Ouran host Club!
O ja! man patiiiik!!!! biggrin.gif Honey-Senpai 4ever! biggrin.gif tik miljsh!
patik pedejas serijas (23,24. ko atraku smile.gif ) ar Bossa Nova vai Cassanova vai Kasanoda -kunu (ka kuram patik!) biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif vnk superigi!
kahi
tjā, šamajā tik tiešām var ierēkt, bet tāpat jau skaidrs - agrāk vai vēlāk viņa (haruhi) būs kopā ar to blondo idiņu, tjipa vadītāju. nu, vai vismaz mēģinās kko veidot. tikai nekas nedrīkst notikt ar hikaru, es viņu pārāk mīlu.
Kaede
Gribu banālas beigas, gribu banālas beigas, negribu, lai Tamaki apprec to Eklēru dāmīti un pamet host clubu. Bū unsure.gif

Nu labi, negribu jau es nekādas banālas beigas, gribās jua kaut ko interesantu, bet negribu, lai Tama-chan prec to Eklēru un aiziet no host cluba.

Nu gan Kyoyam tēttis bargs. brr...

Īsāk sakot- ar nepacietību gaidu, kas notiks tālāk un ceru, ka vis atrisināsies un beigas būs pozitīvas. rolleyes.gif
Church
90% skaidrs, ka peedeejaa epaa ar blondgalvi haruhi atpakalj saiesies. vienkaarshi nes peec potenciaala hippy enda peedeejaa epaa. man gan shovs liktos interesantaaks, ja haruhi saietos ar vienu no dviinjiem.
kahi
natsuki, tu redzēji 25 sēriju? laimīgā! man vēl kačājas..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.