Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Arfija,Lusija un Meerija
Anime forum > Anime > Fan fiction
Arfija
[Skolas saakums.1. septembris]
Ieejot pa skolas vaartinjiem Arfija,Lusija un Meerija:
-Man likaas ka pusdesmitos neviena tik daudz veel nebuus...O.O-Arfija attrauca no peekshnjaa paarsteiguma.
-Nu beidz.Vai tad tik traki?Hey!Ejam mekleet muuseejos!-Pavilkdama Arfiju aiz rokas Lusija veda vinju druuzmas vidu lai kadu mekleetu.
-EI!PAGAIDIET MANI!-No mugurpuses Meerija atkliedza.
-Ei!Leenaak,Lusij!Es veel nokritiishu!-Arfija cenzdamaas apstadinaat Lusiju saciija.
-Nu skaties!Reka vinjsh!-Lusija velnishkjiigi nosmaidot saciija un tuvojaas vinjam.
-Nee...Nevajag Lusij!Ne visiem redzot!LUUUUSIIIJJJ!!!!!!-Nokliegdamaas un nepamaniidama ka jau atrodas pie sava sapnju puisha Arfija nokliedza.
-Ataa!-Lusija pamaaja un aizdricileeja taalaak pie maasa.
-Kur vinja palika?-Meerija aizelsusies jautaaja.
-Vinja ir pie vinja! biggrin.gif -Luusija smaidiidama atteica.
-Ahh..Nu vai tev muuzhdien ir jaabutu taadai un jaajaucas citu dariishanaas?-Meerija dusmiigi vaicaaja.
-Nu labi,labi!Un ja kas bez maniim vinji iespeejams nemazaam nebuutu iepazinushies!:P-Luusija laimiiga atteica.
-Nu un kur vinja atrodas?Mums tomeer vinja jaauzmana!-Bazhiigi meerija saciija.
-Neuztraucies.Vinji abi tikai laimiiig shobriid sarunaajas!:)-Pagrizusi galvu uz miilas balodiishu pusi Lusija centaas nomierinaat meeriju.-Nu ejam!-Vinja turpinaaja un devaas uz savas klases pusi.


{please say what you think about this all?}
ReD_FoXy
prieksh manaam smadzeneem pa gruuti saprast kas notiek. less talk more everything else. darbiibas vaig, darbiibas!

bet taa nav jau metams aaraa. romance, you know wink.gif mana liinija
Lucy
huh.gif un kas tad notika taalaak? wai arii tu pie turpinaajuma weel straadaa? rolleyes.gif wispaar wareetu buut labi.. !! Tu taisies to Ziimeet wai kaa? wink.gif unsure.gif

P.S. nju bet ko gan es wareetu spriest? unsure.gif unsure.gif blush.gif
Arfija
Tas buus taads kaa vieglais staastinjsh.Turpinaajumaa buus vairaak un tas risinaasies pa vairaakiem postiem un vairaakaam vietaam.centiesties izteeloties to savos mazajos praatinjos ar fantaaziju!
Lucy
rolleyes.gif rolleyes.gif Es gaidiishu tupinaajumu... smile.gif smile.gif domaaju ka tas wiss kopumaaa wareetu istiities forshi.. laugh.gif laugh.gif man iepatikaas.. ko lai weel wareetu pateikt.. tikai to ka taas ir manas domaas... un wiss... laugh.gif laugh.gif rolleyes.gif rolleyes.gif unsure.gif
Arfija
smile.gif Prikes ka kaadam arii patiik!Riit vai kaadu citu dienu ielikshu turpinaajumu.!Nee!Lieku tagad!

[Saruna ar Vinju]
-ermm..-nosarkusi Arfija stomiijaas
-Chaw!-Vinjsh veesi noteica
-ahh..hehhe...-nevarot bilzt ne vaardu Arfija nogrizaas no zeena
-Tev viss kaartiibaa?-Zeens noraizeejies jautaaja...
-Viss kaartiibaa...-Pekshnji Arfija izdvesa
-Tad labi!-Vinjsh nosmaidiija
-eee...-
-vai naaksi ar mani peec skolas uz parku pastaigaaties?-peekshnji paartraukdams meiteni zeens mazliet piesarcis vaicaaja
-ee...-Arfija paluukojaas uz Zeenu-Jaa...Jaa labi!-
-Tad labi!-Zeens pasmaidiija
-Jaa..Piedod-meitene luudza piedoshanu
-Par ko?-Izbriiniits vinjsh jautaaja
-Par manu kautriibu un nosarkusho seju...-nokauneejusies arfija nogrieza galvu un paluukojaas uz zemi
-Viss kaartiibaa!-zeens censdamies meiteni mierinaat saciija
-Tad labi!-meitene pasmaidiija
-Hey!Man tagad jaaiet!Tiekamies veelaak ja?-
-Mhmm!-meitene pasmaidiija
-ataa!-zeens piemiedza ar aci
-By,by!-
ReD_FoXy
diezgan sausi. sad.gif par daudz runaashanas un par maz darbiibu. piem arfja vareeja tipa savus eem teikt un tu vienk pierakstiit - shuupojoties uz pirkstgaliem nogaazh blakus esosho vaazi. biggrin.gif es nez. sausi. neviens dzjeks ne no shaa ne no taa nevienu neaicina pastaigaaties pa parku anyway. nez nez. redzeesim kas notiks taalaak. raksti veel.
Kikyou
No kidding, sausi. Negribu izklausīties pēc maitas, bet...
Es arī dzērumā pēc trīs negulētām naktīm varētu labāku tekstu uzrakstīt. :/
Lucy
Njamm... piekriitu paareejiem-maz darbiibu... Nju bet in normaali... (manas domas) Liec vietaa izsteeli, un viss buus kaartiibaa!! happy.gif warbuut piedomaa pietaa-kad kaads kautko saka piem. Arfija, izveers to teikto kautkaa neweikli wai arii paarliecinoshi vai kautkaa taa... laugh.gif laugh.gif

P.S. laugh.gif laugh.gif Ceru ka juus saprataat ko es uzrakstiiju... laugh.gif laugh.gif
Arfija
[Leenaa gaitaa ejot pie Lusijas un Meerijas]

"Un tad vinjsh mani apskautu un saciitu- es tevi miilu manu sirdspukjiit!Vai buusi mana draudzene?-un tad es vinju noskuupstiitu sakot jaa....Un tad mees kljuutu par skaistu paariiti...aahh...un tad..."

[peekshnji uzskrienot virsuu jauninjajam]
-Hei!Skaties kur ej!Neveiklaa...-Dusmiigi uzbreecot meitenei Artis saciija.
-Gomen...-Arfija shkjiibi noskatiijusies sacija.
-heh...Ceru ka shitaadas manaa klaseee nebuus....-Zeens klusaam sacijaa tomeer pietiekami skalji lai Arfija to sadzirdeetu.

[Pie Lusijas un Meerijas]
-Hey!Arfij!Tu jau redzeeji muusu jauninjo?-Lusija ieraudziijusi draudzeni jautaaja..
-Umm..Laikam...Vinjsh bija taads izskatiigs,blondiem videejiem matiem,gaishi zilaam aciim?-Vaicaadama Arfija atskatiijaas uz tikko redzeeto zeenu...
-Jaa,jaa!!Taads smukuliitis!-Aizsapnjojusies Lusija teelaini saciija
-Jaa...bet taads bezkaunja...-Nogroziidama acis Arfija nochuksteeja...-Ja vinjsh maaciisies muusu klasee tad turiet vinju pa gabalu no mums!
-Kapeec?-Paarsteigta un uz pirkstgaliem pieleikusies pie Arfijas Lusija vaicaaja.-Vinjsh tach ir tik smukinjsh!-Turpinaadama atkal sapnjot Lusija saciija....
-Nu tapeec...-Vienaldziigi un viegliitinjaam atgruusdama meiteni Arfija saciija.
-Meitenes!-Meerija savaa druumajaa un veesajaa balsii saciija..
-KKOO?-Korii Lusija un Arfija nosauca diezgan dusmiigaa balsi..
-Saakas sviniigaa dalja!Gatavojieties uz stundas bezjeedziigu staaveeshanu un pagaajushaa gada runas klausiishanos.-

[Klasee]
-Taa...Muusu klase ir otrajaa staavaa....tiehsi pa kreisi pirmaas durvis kur pagaajshgad notika anglene dazhreiz.NJaa...-Baigi peetot klasi Lusija nopietni saciija.
-Ejam Lusij!Jaaienjem vietas!Ar ko tu seedeesi Arfij?-Meerija apluukodama pustiksho klasi peetiija seedvietas.
-Es pat nezinu.-Pielikdama pirkstu pie zoda arfija leenaam ejot luukojaas un domaaja.
-RRmmm....-Lusija nemieriiga ruuca.
-O!Es eju seedeet tur!-Noraadiidama ar pirktu uz videejaas rindas tresho solu Arfija saciija un aizgaaja apseesties.
-Es eju tur!-Lusija noraadiidama uz loga rindu un otro solu saciija.
-uhh...bet es eju seedeed tur.-Noradiidama uz durvju rindu meerija saciija un apseedaas pirmajaa rindaa.
-Skoleeni!-Skolotaaja iesaaka garlaiciigo runu.-Mums ir jauns skoleens!iepaziistieties-Artis!-Skolotaaja uzlikusi rokas uz zeena pleciem saciija.
-hey!Es esmu Artis!-Cooliigi un veesi piemiegdams ar aci paareejaam klases meiteneem saciija.
-Vaa!Vinsjh ir tik smukinjsh!Jaa!Taads miiljuminjsh!-Viena peec otras klases meitenes sachuksteejaas.
-Arti luudzu seedies blakus Arfijai treshajaa solaa videejaa rindaa!-Skolotaaja teelaini laimiiga saciija un noraadiija uz nelaimiigo Arfiju.
-B-B-Bbet skolotaaj!..-Arfija cenzdamaas ko iebilzt pieceelaas kaajaas.
-nekaadus bet Arfij!Es ljoti ceru ka SHOGAD! tu buusi labinja nekaa pagaajushogad.-Skolotaaja visai paarmetoshi saciija un kraameejaas pa graamatu skapiiti.
Tikmeer zeens leenaa gaitaa devaas uz Arfijas pusi pa celjam pasmaidiidams dazhaam meiteneem.Apseedies zeens nochuksteeja.- Laikam kljuudiijos!Tomeer manaa jaunajaa klasee ir taadas!-
-Ar ko tu to gribeeji saciit?-Dusmiiga bet valdiidamaas Arfija jautaaja.
-Gan Jau redzeesi!-hehee...nosmiiknjaajis zeens saciija.
-Arti!Kaapec tu pljaapaa?Tam ir domaats starpbriidis!-Skolotaaja pamaniijusi Arti un Arfiju runaajam vaicaaja.
-Skolotaaj!Arfija censhas ar mani flirteet!Es neko tur nevaru padariit!Taa tomeer ir meietene!Pret preteejo dzimumu tomeer jaaizturas labi!-Artis noveelis vainu uz Arfiju saciija.
-Arfij!-Skolotaaja pieveersaas meitenei.
-Bet es neko!Vinjsh..Vinsjh saaka pirmais! mad.gif -Arfija atkal pieceelusies kaajaas dusmiigi saciija skolotaajai.
-Luudzu izej no klases!-Ar pirkstu noraadiidama uz durviim skolotaaja saciija.
-Bet...-
-Nekaadus bet!TUULIIT PAT!-
Un arfija izgaaja no klases ar visai saiigushu sejas izteiksmi un ljaunu praatu uz Arti.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.