Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Notikums!!!
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Notikumi
TheBadEdd
Shodie notika diezgan buutisks notikums man, kaa iistam Otaku - es biju nogaarshot japaanju virtuvi!!!

Teiksim centos njem ne visu pashu daargaako bet taa vai taa daargi sanaaca! wink.gif
Mans "menju"

* Ramen (vai kautkas kas tamliidziigs) tjipa nuudelju zupa - izskatijaas un garshoja peec taam gatavaam zupaam no pacinjas pa 15 sant. gabalaa! Vieniigaa atshkirjiiba ir zupas garsha - dedzinaaja netikai riikli bet luupas arii!!!

* Taalaak mums bija jautri pasuutot naakamo eedienu - Jebimaki, Sakimaki un Tekkamaki!!! smile.gif)) (Varbuut kaads mani sapratiis ph34r.gif ) Nju tiiri nekas, vismaz kautkas jaunz.

Tad bija jautri eest ar tiem kocinjiem, nju bet tas taa!

* Un uzdzeraam mees Pluumju Likjeri, Pluumju Viinu un shnjabiiti("Finland") (lai nesaindeetos) wink.gif

Bet tagad pats interesantaakais - Kad mees paprasiijaam japaanju shnjabi mums pateica ka vinjiem diemzeel neesot jo firma - piegaadaataajs BANKROTEEJA... blink.gif

Peec taa visa izdzirdeetaa man peekshnji saaka likties ka zupa bija no maisinja bet dzeeerieni tiek razoti teepat zem markas "LB"... Luudzu pasakiet ka tas taa nav... smile.gif

Bet kopumaa man patika!

Varbuut kaadam no jums ir ko teikt vai arii juus varaat rekomendeet kur viss ir 100% no japaanas?! Luudzu izsakiet savas domas un priekshlikumus! wink.gif
Kikumi
Arī nesen biju Japāņu restorānā. Suši tur varēja dabūt (kā gan savādāk), visādas zāļu tējiņas un sake. biggrin.gif Par pārējo gan es neesmu pārliecināta vai tas bija japāņu... Un miso zupa būs arī kādreiz jānogaršo! wink.gif
Spectre
Heheee, man ir tikai doma iaziet, bet vienmeer keru sevi uz taas domas ....
Vai tas gadiijumaa nav tepat aiz stuura saliets, sacepts un no pacinaam sabeerts .... biggrin.gif
Manii miit tads skeptiskis ... uz visu taa neuzticiigi skatos he hee heeee
kaarleens
he ramen un miso un sushi gribaas noteikti noproveeet taapat atziishos sake ar neesmu dzeeris pluumju likjieris iipashi nesaista noteikti aizieshu kau kad
volzha
Es ar labprāt aizčapotu, mm tas ja nekļudos bija tur kur divi lashi un mak sheins, domu laukuma malā ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.