Help - Search - Members - Calendar
Full Version: RTL2
Anime forum > Anime > TV, OVA & Movies
Westy
Lasot dazus postus, rodas iespaids, ka vairums (arii es) pirmo reizi skatiijushies anime's pa vaacu kanaalu RTL2. Tad kaa nu tur iisti ir ... ph34r.gif smile.gif

Un kaadas anime pashlaik tur raada ? huh.gif
Roze
http://www.rtl2.de/101.php
ShinChan
Pasjlaik tur raada sviestu. Kaut kaadas kamikadzes "Zjannas d'Arkas", Detektiivus Konanus un Inujasjas. Nav vairs One Piece, kas man patika.
volzha
Kur tas laiks ka es rtl2 esmu sleedzis iekshaa smile.gif. Pasham savs kompis un nets pilns ar skataamo teljuks nav vajadziigs smile.gif
kaarleens
sory vacu valoda tomee izkropjo to visu padariishanu nu bet ja nav variantu ta jau var skatiities
zenofex
Es neesmu vispaar pa vaacu kanaaliem anime skatiijies un arii to nedariishu. Vaacu valodaa neko nesaprotu un tuvaakaa laikaa netaisos arii saprast smile.gif
Yume
Nu jaa, runaajot par RTL2 programmu, nekas labs tur tuvaakaa laikaa arii nav gaidaam.
ShinChan
QUOTE (kaarleens @ Jul 26 2004, 06:09 AM)
sory vacu valoda tomee izkropjo to visu padariishanu nu bet ja nav variantu ta jau var skatiities

Protams, ir jauki ja ir jap. val un kvalitatiivi subi anglju, krievu vai latviesju val (nepiepildiits un nepiepildaams sapnis wink.gif ) Tacju vaacu dublaazja ir klasi augstaaka par visu ko man ir naacies dzirdeet dubleetu anglju val. Izkropljotas, kretiiniskas un spiedzosjas balsis, kas reti kad ir savietojamas ar konkreeto teelu, iipasji tizli anglju val. tiek dubleetas beernu balsis. Vaacu dublieri kaut kaa dziivaki izklausaas un arii emocijas izpauzj daudz "kraasainaak".
Dzonis
mjaa...vieniigais ko te var gaidiit ir Megaman..vismaz speele bija ,teiksim,laba.un tad jau labaak skatiities viva,kur raada ko nopietnaaku.pashlaik,piem.,iet: Aika,Arjuna,Hellsing,Najica,Noir un X.un kur probleemas ar vaacu val.?beerniibaa muljtjiki pa pro7 nav skatiiti? smile.gif
Westy
Cik esmu dzirdeejis pa RTL2 driizumaa buushot DBGT !! smile.gif
Dzonis
vinji to sola jau nezin cik ilgi..
ShinChan
Man iipasji nekas kas saakas ar iniciaaljiem DB neinteresee. Buutu labaak kaadu svaigu miniseriaalu piedaavaajusji, nevis malusji vecaas "ziepenes" gadu gadiem.
volzha
Ja vinji nopirks kaadu 24 vai 26 sēriju animi tad man liekas viņi to 100 reizes kruķīs kamēr kādam nelabi paliks.
Yume
Jap, tieshi taa vini arii dara, paskaties kuru reizi jau KKj iet... un tam ir ap 40 seerijaam.
Es jau kluseeju ka tagad vini cenzeet saakushi.
kaarleens
par krievu valodu nesakiet krievi ir sapratushi kas ir anime piemeram shinii populaarajaa krievu torrent resursaa ir jau diezgan daudz animes taakaa ja ir veelme luudzu bet nu es laikam uzmuuzhiem palikshu jpv valodas ar eng subiem fans =)
krievu resurss http://www.kinozal.com
http://www.kinozal.com/modules.php?name=News&new_topic=46
te staav tieshi viss anime ja gribaas vecaakas reliizes redzeet ta jaaskataas arhiivaa
Westy
Tas pats ir ar Latvijas kanaaliem, piemeeram, Bayblade vai arii tie pashi Digimoni
Takashy
eh,man jau liekas Vaacu dubi tiiri labi... ok,jap. ar eng. sub jau ir vislabaaki,bet vaacu dubi man naak otrajaa vietaa...
um,par to DBGT... neatceros iisti kad es to lasiiju,bet atceros ka es lasiiju vienu reizi kautkur ka RTL2 esot "pazaudeejushi" licensi lai raadiitu DBGT un vienu citu reizi man liekas tajaa pashaa lapaa(www.dragonballz.de) lasiiju ka DBGT tikshot raadiits pa RTL2 tikai ka visas tas vietas kuras saistiitas ar runaam par XXX buushot izgriestais vai kautkas taads(nez itkaa itaalju versija,vai citu val. versija,nez.)... kura no shiim versijaam tad tagad buus?RTL2 tad raadiis DBGT,vai ne?

PS:Par teemu,um man jau liekas RTL2 tiiri labs kanaals(ja padomaaju par to ka RTL2 deelj man paaris gadus atpakalj Anime iepatikaas)... pa Pro7 jau laikam nekad nav raadiiti anime,ne?

Par latvieshu anime dubiem nemaz negribas domaat... eh,tie jau tikai taa pa virsu uzrunaa tos dubus... anglji tad jau vismaz taa sinhroni to izdara...
Dzonis
veel kanaals kursh shad tad iepriecina ir PBK.vairaakas reizes spirited away raadiits kaa arii "nesen" (pirms meenesi??varbuut vairaak) tika raadiits (ordjinaalnosaukumu nezinu sad.gif) "runcis atgriezjas" ( blink.gif ) kaa programaa bija raxtiits.pavisam neslikta filminja.
xikes
Nu IMHO RTL2 nav ne vainas.. nemot veeraa, ka tishi pateicoties, shim kanaalam, saaku skatiities anime.. smile.gif Pirmais nopietnais(cik nu tur nopietns) seriaals laikam bija SailorMoon .. nu vismaz kaadas 50 (vai vairaak ) beigu seerijas redzeeju un tad jau aizgaaja.. biggrin.gif
Nez.. pateicoties rtl2, arii iemaaciijos vaacu valodu.. ta kaa manupraat kanaalam nav ne vainas..
aruka_sei
heh! priekš manis RTL-2 bija zelta bedreIPB Image, jo šo kanālu es sāku skatīties kaut kur no 96 gada.
kad vietējā televīzija ap 2000 gadu nolēma RTL-2 vietā translēt TV3IPB Image, man bija tik skumji ka vairs neredzēšu savas mīļākās animesIPB Image
Niks
Ja būtu pagaidījis vēl divarpus gadus, būtu riktīgs desmitgades necropost.
zenofex
Man šķiet vēl ir pietiekami daudz postu kas gaida savu kārtu, savu cilvēku ar lāpstu. Par vecu postu resurektēšanu man ir dalītas jūtas - pavedienos, kas nav izvērtušies diskusijās un ir vienkārši jautājums-atbilde veidā, manuprāt ir ok nekropostot.

Vecās diskusijas labāk gan neaiztikt.
Cyberdog009
Tā kā tāpat te ir kapsēta, es domāju ka pāris reižu var jau atļaut to necro, jo jaunās tēmas nav diezko interesantas.

Par tematu, pats pirmais anime redzēju pa ltv7 vai ltv1 (tolaik tos abus kanālus sauca savādāk). Tā bija tīri bērniem domāta, liekas ka bija miniseries.

Galīgi neatceros nosaukumu, bet tas viss notika kā senajos mežonīgajos rietumos (kā vesternos) un cilvēku vietā bija dzīvnieki (galvenie varoņi bija trušu ģimene).

Nezinu vai visas sērijas redzēju, bet lielāko daļu noteikti.

Varbūt kāds šeit atceras, un zina kā to gabalu sauca?
Nightberrii
Tagad tur rāda Naruto, Pokemonus un vecās Dragonball sērijas brīvdienās!

Es arī atceros Pokito pa RT2, man tad bija kādi 5 gadi- dievināju DB un Sailor Moon, vēl joprojām šie šovi patīk! smile.gif
Cyberdog009
Kāds vēl atceras VIVA channel? Parasti piektdienās gaidīju Hellsing, kā arī pa nedēļu Noir un Earth Girl Arjuna. Tad kaut kur vēl rādīja tur Najica Blitz Tactics.

Good times.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.