Help - Search - Members - Calendar
Full Version: passtime activities
Anime forum > Anime > Art > Sensei of Art
Pages: 1, 2
Tenma
QUOTE(kelhims @ Mar 12 2007, 23:42) *

IPB Image

Golums sieviešu dzimtē? vnk bik atgādināja...
kelhims
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif lol ee bet točna haha
Pakkun
a jūs domājat, ka gollumam lovi nevajag? biggrin.gif tāpēc jau viņš ir tik nejauks un debīls, un šizofrēnisks, ka nedabū. dabūja - nu ir putins.
Mishelin
Kaut kas ar satriaanii nav labi !! man liekas ka deguns un luupas smile.gif
kelhims
man vienalga galvenais ka līdzīgs biggrin.gif

re mans pirmais patstavigais animes mēģinājums... bik izgaismojusies focene biggrin.gif

IPB Image
Tenma
Gandrīz perfekti, bet kkas traucee... aplūkoju rūpīgāk: kreisajai rokai augšdelms bik par īsu un labā gurna līnija manāmi atšķiras no loģiskākā labās kājas turpinājuma... Sākotnēji domāts zīmēt mazliet citā leņķī?
kelhims
biggrin.gif nu jā tapec jau es to deveju par savu pirmo patstāvīgo, neko nezinu rolleyes.gif
xikes
he hee.. man patiik tas atspiidums no virsmas, uz kuras vina staav. Shtrunts ar paareejo, ja tur nav kaut kas kaa vajag, bet tas atspiidums rullz.
Tenma
QUOTE(xikes @ Mar 16 2007, 14:48) *

he hee.. man patiik tas atspiidums no virsmas, uz kuras vina staav. Shtrunts ar paareejo, ja tur nav kaut kas kaa vajag, bet tas atspiidums rullz.

Njā, tas ir vnk wow...
kelhims
haha tad turpmāk zīmēšu tikai atspīdumus... no kautkā biggrin.gif:D:D

(pec Aigara lūguma)
IPB Image
Ghoul
Jeee, paldies. Beidzot arii mans miiljaakais klauns. *aplaudee*
Shaisuke
Ghhhwā. Mani tie klauni tracina ārā :/
kelhims
mani arī, bet aigariņš palūdza biggrin.gif
aeonseraph
QUOTE(kelhims @ Mar 16 2007, 01:09) *

man vienalga galvenais ka līdzīgs biggrin.gif

re mans pirmais patstavigais animes mēģinājums... bik izgaismojusies focene biggrin.gif

IPB Image


Man liekas ka tai meitenei nav diezko stabila stāja. Izskatās itkā viņa sasapņojusies gāztos uz priekšu un vieīgais kas viņu notur ir tas šķēps:) Un otrā lieta kas krīt acīs ir pēda priekšplānā. Tā proporcionāli ir pārāk maza salīdzinājumā ar otru.
kelhims
zinu zinu biggrin.gif tas nav diezcik nopietni domāts smile.gif
aeonseraph
QUOTE(kelhims @ Mar 28 2007, 15:26) *

zinu zinu biggrin.gif tas nav diezcik nopietni domāts smile.gif


Tad OK smile.gif es jau tik izteicu domas
kelhims
nu viss jau kartībā biggrin.gif

re niekojos ar plastelīnu biggrin.gif

IPB Image
Tenma
QUOTE(kelhims @ Mar 29 2007, 16:51) *

nu viss jau kartībā biggrin.gif

re niekojos ar plastelīnu biggrin.gif

IPB Image

vnk burviigi... izraadaas Tu ne tikai ziimee fantastiski... biggrin.gif
kahi
regeja veči būtu stāvā sajūsmā. dievinu tos zobus. tikai varbūt vajadzēja cepurei svītriņas. tu ar plastalīnu niekojies tā pat vai profesionāli?
kelhims
nu jā par svītriņām es vinu tur nofočēju vel nepabeigtu hehe... nu un ar plastelinu es niekojos tāpat... provesionāls plastelina niekotājs skan diezgan smieklīgi, es vienk esmu pa daļai kokgriezējs, un tur jāveido visadi draņķīši bet par šito es lepojos jo pilnībā pats visu izveidoju, būs jāizgriež no koka arī
Huney Bunny
Man patīk smile.gif Tikai daži man šķiet riebīgi vai kroplīgi blink.gif bet kopumā teikšu tā : Labi!
Kikyou
Johaidī... XD Mākslas skola vai pašmācība?
Huney Bunny
īstenībā jā.. varētu tādus jautājumus uzdot tādam talantīgam māksliniekam ..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.