Help - Search - Members - Calendar
Full Version: passtime activities
Anime forum > Anime > Art > Sensei of Art
Pages: 1, 2
kelhims
Daži no maniem darbiņiem. kritizējiet droši

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image
Uzzīmēju skici... Toma mugurīte

Cilveeks
juutu ka tevi driiz sensejos iemetiis.... wink.gif
jooji
Wooh!
Te nav ko kritizet!! happy.gif
Forshi darbi!!
Cowkiller
mjaaa
ziimeet tu proti gan! laugh.gif
bet izskataas ka tu zzimee aiz garlaiciibas...
vai ta ir?
jurc
Ļauj minēt - tava nodarbošanās - tetovējumi un to tetovēšana. Ar pazīstu vienu privātu tetovētāju, zīmē tik pat labi smile.gif
kelhims
wrong, gribu iemacities tetovēt tik nezinu kur jaiet. smile.gif
Ayumi
Dievīgi, profesionāli zīmējumi happy.gif*Ayu grib vēl!!!*
Pinkpanther
wowch, nezheeliigi labi! tas ar cirviishiem vispaar apburosh choms. happy.gif un tas viss pashmaaciibas celjaa?
kahi
vo. šitie ir zīmējumi. mācieties, ļaudis.
jooji
QUOTE(kahi @ Feb 24 2007, 16:55) *

vo. šitie ir zīmējumi. mācieties, ļaudis.

pareizi teikts!! laugh.gif
Kikyou
QUOTE(jurc @ Feb 24 2007, 15:16) *


Neticami, jurc te bija bet šī galerija vēl nav pie sensejiem? Kas notiek, pasaule!? XD
Bet nopietni, reāli labi darbi, pat ja gribētu, nebūtu īsti kur piesieties. Gribu redzēt vēl, mmmhm.
kelhims
hee, paldies par labajiem vardiem... nu šitais ir pašmācība protams... bet nu zimeju jau no 2 gadu vecuma kad vareju pareizi zimuli noturēt rokā biggrin.gif es gan animes zimet nemaku bet nu iemācīšos un tad iebāzīšu kad bus gatavs... man gan pašam zīmēt vinas nepatik bet nu parcik otaku.lv uzupurēšos...nu katrā ziņā gaidiet kautko uzburšu

QUOTE(Cowkiller @ Feb 24 2007, 11:43) *

mjaaa
ziimeet tu proti gan! laugh.gif
bet izskataas ka tu zzimee aiz garlaiciibas...
vai ta ir?


emm un nē es zīmēju jo man patīk zīmēt biggrin.gif vai Tu gadijumā neesi no Zušu ielas republikas?... ti. Saulkrasti
exile
Kritika - pie kermenju proporcijaam var nepiesieties vieniigi aizbildinoties ar stilizaaciju, tachu 1. darbam neproporcionaalas falangas rokaam, 2. darbam no augshas roka ar spieki izskataas paaraak tizla, papeeti ne tikai galvaskausa uzbuuvi (kluudas otraa plaana skeleta kaulu uzbuuvee).
Labi pret citiem neesmu tik piekasiigs, bet tev jau latinja ir augstaaka. Pie plusiem vareetu likt laba apjomiiga eenoshana, kas izvelk visu darbu, trenneeta acs un roka kas nav stiiva, un protams Disneya stila rokas baltos cimdos biggrin.gif
Shaisuke
Ojā, es zinu, ka mani slānīs, bet atļaušos ielikt vēl ko no šī autora darbiem ^^

IPB Image
Lūk šitāds man uz muguras būs happy.gif Something NANA style, bet dikti patīk ^^

IPB Image

~BN~
Erik4xp
Radījums vienkārši burvīgs... XD
Galva atgādina Ice Age Zobenzobvāveri...
Visi darbi labi izstrādāti.
Īsta māksla... rolleyes.gif
Kikyou
QUOTE(Shaisuke @ Feb 25 2007, 17:04) *

IPB Image


O_O.... Apbrīnojami... Velns... Bez vārdiem paliku. Vienkārši burvīgs.
kahi
smukā trakā feneka lapsa no sahāras - da best. nē, nopietni. ja šis netiks sensejos, tiešām iešu kādā stūrītī sapūt.
Shaisuke
Man tas klauns-kačaks ļoti nepatīk.
Asociācijas ar Insane Clown Posse. ohmy.gif blink.gif
Tenma
aaaaaa.... taaada precizitaate un detalju izstraade... Uz kaada formaata Tu to visu ziimee?
Ami
Voāā, cik tev labi sanāk zīmēt taurentiņus!!! *o* zvaigznītes acīs. man tiešām ļoti patīk. kur tu mācījies zīmēšanu? Tas tak ir ūber...
kelhims
QUOTE(exile @ Feb 25 2007, 16:37) *

Kritika - pie kermenju proporcijaam var nepiesieties vieniigi aizbildinoties ar stilizaaciju, tachu 1. darbam neproporcionaalas falangas rokaam, 2. darbam no augshas roka ar spieki izskataas paaraak tizla, papeeti ne tikai galvaskausa uzbuuvi (kluudas otraa plaana skeleta kaulu uzbuuvee).
Labi pret citiem neesmu tik piekasiigs, bet tev jau latinja ir augstaaka. Pie plusiem vareetu likt laba apjomiiga eenoshana, kas izvelk visu darbu, trenneeta acs un roka kas nav stiiva, un protams Disneya stila rokas baltos cimdos biggrin.gif



Nu par kaulu uzbūvi nudien vari nepiesieties, jo pie ta galigi nebija piedomats. Ja vajag varu arī pareizi zīmēt, man vienk patīk karikatūras un ķiņķēziņi... ja pasūtīsi, uzzīmēšu ko anatomiski pareizu, vienk. es ar to neaizraujos. Man patīk zīmēt tā kā jūtos ērti ^^
Shaisuke
A man patīk viss, ko Tu zīmē. biggrin.gif
kelhims
IPB Image
Ods

IPB Image
Kristaps

dadicated to my two best friends smile.gif

macities nekur speciali gajis neesmu, kaut mācos ravā bet tur ķiņķēzus nezīmē biggrin.gif parsvara zimeju uz a3 biggrin.gif
Cowkiller
tie 2 ziimeejumi...
1 artuurs odinjsh ja?
2 laikam ka kristaps meduneckis ko?
Z is for Z street(zushu iela)
so stick to tha Z street!

kelhims
QUOTE(Cowkiller @ Feb 26 2007, 22:42) *

tie 2 ziimeejumi...
1 artuurs odinjsh ja?
2 laikam ka kristaps meduneckis ko?
Z is for Z street(zushu iela)
so stick to tha Z street!


hahaaai smile.gif Artūrs ganjā smile.gif otrs gan nav mediņš bet orups, šaubos vai pasīzti, ja vēlies redzēt mediņu un gasperu arī tāda bilde man ir biggrin.gif

IPB Image
Gaspers <-> Mediņš biggrin.gif bet nu nav tas sanākušākais zīmējums + nav vel pabeigts

uuun rekur ir mans pirmais animes mēģinājums gaidu atsauksmes...

IPB Image
metaphor
tev BAIGI labi sanaak! O_o tieshi deelj taadiem cilveekiem kaa tu, man ir zems pashnoveerteejums laugh.gif pasham labaak patiik peeddeejais ^^ laaikam jau nav ko piebilst, viss ir vnk ideaals tavos ziimeejumos smile.gif
Kikyou
Tu mani lēnām nogalini... XD Nenormāli labi.
Bet tā jau tas ir, ja cilvēks māk kārtīgi zīmēt, tad varēs jebkādam stilam pielāgoties bez problēmām.
jurc
Pat ļoti labi sanācis "anime stilā". Tā turēt! Ceru ka pēc pāris ierakstiem nepametīsi šo forumu!

Pārceļu uz Sensei of Art. Domāju ka visi piekritīs =)
kelhims
heei paldies... nepametīšu gan smile.gif man te patīk ^^
Mishelin
Es negribu piesieties bet baigi iekrita aciis... Pirmajam ziimeejumam pirksti neatbilst rokai!!!! roka muskuljaina pirksti mazinji tongue.gif

Nu bet kopumaaa visi tavi darbi ir vienkaarshi S U P E R wacko.gif wub.gif
kelhims
QUOTE(Mishelin @ Feb 28 2007, 01:26) *

Es negribu piesieties bet baigi iekrita aciis... Pirmajam ziimeejumam pirksti neatbilst rokai!!!! roka muskuljaina pirksti mazinji tongue.gif

Nu bet kopumaaa visi tavi darbi ir vienkaarshi S U P E R wacko.gif wub.gif


es speciāli viņu kropli taisiju smile.gif
Tenma
QUOTE(kelhims @ Feb 27 2007, 00:31) *

uuun rekur ir mans pirmais animes mēģinājums gaidu atsauksmes...

IPB Image



aaaaa... gandriiz pagjiibu kko taadu ieraugot. nezheeliigi skaisti. taadi cilveeki kaa Tu man paliidz sapurinaaties un sanjemties censties taalaak, jo es redzu, ka to IR iespeejams izdariit. Tu ar parasto ziimuli straadaa? cik sen jau?
kahi
tu gan varētu iet kaut vai desmit mājas tālk, tevi vienalga slavētu. ņemot vērā, ka tas ir pirmais animes mēģinājums, jāņem vērā, ka tas ir tavs 1.mēģinājums, bet izskatās, ka tu esi ilgi jau zīmētāju - animistu aprindās. izskatās pēc final fantasy Yunas.
kelhims
IPB Image
klauns ir izkrāsots biggrin.gif
Pakkun
vēlētos vērst uzmanību uz vienīgo trūkumu, ko saskatīju. neieēnotā nūja.
skeletgalva nūjas galā - cepuri nost! cimdi .. disney be not my fav. handmaker.
aeonseraph
Njaa Final Fantasy Yuna taa nu gan nav. Tas ir Hyung Tae-Kim'a radiitais personaazhs Calintz, speelei Magna Carta. Luuk atteels :
IPB Image

Piekriitu, Kim'am visi viirieshkaartas personaazhi izskataas paaraak sievishkiigi, iipashi sejas.
Bet noziimeet tev tieshaam i labi sanaacis. Kad es saaku ziimeet anime es dariiju taapat - njeemu visaadu maakslinieku darbus un centos izprast stilu noziimeejot darbus. Forshi Keep it up! smile.gif Bij laiks kad es ar aizraavos ar tetoveejumu ziimeejumiem, bet tas bija sen un nekas nav saglabaajies jo paarsvaraa tapa skolaa stundu laikaa visaadaas kladees, iipashi Fizikas biggrin.gif

patiik tavs stils takaa gaidu veel darbus ko ieveerteet.
kelhims
man gan neliekas ka sievišķīgi bet nu velnsviņzin var jau būt...
bet Tu riktigi labi zime man baig patik,
meginasu nesievišķāk zīmēt biggrin.gif:D:D
Mishelin
Nice....
Keep up the good work...
aeonseraph
QUOTE(kelhims @ Mar 1 2007, 18:30) *

man gan neliekas ka sievišķīgi bet nu velnsviņzin var jau būt...
bet Tu riktigi labi zime man baig patik,
meginasu nesievišķāk zīmēt biggrin.gif:D:D


Nee nu es nesaku ka tev sanaaca sievishkiigi. Es runaaju par to ka tam maaksliniekam lielaakotes visi dzheki izskataas kaa sievietes (iipashi ja skataas uz sejaam un kermenja proporcijaam, gurni utt, vieniigais kas dzhekus atshkir no sieviteem ir kruutis biggrin.gif)
Un paldies, prieks ka patiik mani skriceleejumi biggrin.gif
Tenma
QUOTE(aeOn @ Mar 2 2007, 11:41) *

Nee nu es nesaku ka tev sanaaca sievishkiigi. Es runaaju par to ka tam maaksliniekam lielaakotes visi dzheki izskataas kaa sievietes (iipashi ja skataas uz sejaam un kermenja proporcijaam, gurni utt, vieniigais kas dzhekus atshkir no sieviteem ir kruutis biggrin.gif)
Un paldies, prieks ka patiik mani skriceleejumi biggrin.gif


Taatad puiši, kas ir smuki "pa manam" biggrin.gif
Shatako
Patīk pirmspēdējais zīmējums! ^^
Kas tur pa to ruku kkaut kas tek? laugh.gif
ļoti patīk 1 un 2 darbi[tie klauni] vnk super gaidiišu vēl darbus!!!! wink.gif
kelhims
IPB Image

bring it down for the Jimi !
Ghoul
r0x. Bet manu miiljaako klaunu neesi ielicis xP
kelhims
haha man no tā klauna ir kauns biggrin.gif vins ir debils

IPB Image
shaisuke biggrin.gif aaiiigh :*

IPB Image
revolutionary warfare with Damian Marley
Dranzer_g
tas labi, ka savas kljuudas atziisti, nu no siem darbiem man taa sarkanaa piipeetaaja visvairaak patiik, bet tas otrs peec binladena izskataas biggrin.gif
kelhims
tas ir Damians Marleys biggrin.gif
rekur joe satriani


IPB Image
exile
Baigi patiik tava piipeejosha meitene! a ko tev taas peedeejiaas bildes tik miglainas? Taisiiji photoshopaa?
kahi
ļoti izskatās pēc vina dīzela no ridika hronikām. bet ļoti patīk tehnika, kādā taisīts.
Misa
nezinu ko teikt zīmējumi ir wnk ūber! visus pārskatīju.... te jau var sākt fanot ^.^ pēdējajā man patīk tā ģitāra...mmm, tiešām jauka.
kelhims
emm corelī jā.. miglainas? hvz es ar nezinu :D tā pīpējošā meitene ir Danuta domāta.. nu tiem kas pazist. bet kā Aigariņš izteicās, izskatās pēc Čārlija Šīna :D whatever... pameginiet visi arī tas ir vienkārši selektējiet paintbrushiņu :D un ķēpājaties uz nebēdu :D ... galvenais spēlēties ar krāsām

haha... hippy bullshits ieliku tapec ka neka jauna un jautra nav :D

IPB Image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.