Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Bildes?
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Shaisuke
Gribu bildes.
Atsauksmes arī nenāktu par ļaunu...

Oh well, manuprāt šis Incis bija diezgan krapīgs, jo bija auksti. Nākamais plānots uz Maija sākumu, so būs siltāk un es (palīgā ņemot alt biggrin.gif) noorganizēšu ko foršāku, mācoties no kļūdām, kas tika pieļautas šajā incī. ^^
Iori Yagami
Njem mani palīgā arī biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Kaut atkal par inkasentu laugh.gif laugh.gif
Ghoul
Mjaa, visnotalj shausmiigi bija :/ Es gan bildes negribu... lol
alt
QUOTE(Shaisuke @ Feb 25 2007, 16:10) *

Nākamais plānots uz Maija sākumu, so būs siltāk un es (palīgā ņemot alt biggrin.gif)


Man likaas ka bija runa par apriilja saakumu biggrin.gif

oh well :0

lai iet maijs, vismaz buus daudz siltaak smile.gif
Ayumi
Pasākums bija...normāls. Bija savi plusi un mīnusi. Visu izbojāja aukstums. dry.gif(jē, tagad esmu saaukstējusies biggrin.gif)
Man arī kautkā nekārojas tās bildes redzēt... Starpcitu Shaisuke, vai tevis sabildētās bildes arī tiks publicētas?
Kentaishi
Tā kā biju pirmo reizi varētu teikt, ka esmu apmierināta. Daudz jaunu jauku cilvēku, tas neļāva manīt mīnusus un man pat nebija auksti. Vismaz ne pa dienu un vakarā, a vot naktī gan ar plediņiem varēja pamocīties XD protams salīdzinājumā ar Kloķi, kurš sākotnēji gulēja bez segas un pēc tam tika pie mazā rozā pleda man drošvien bija komfortablāk. Domāju, ka organizēšana ar katru reiz būs ar vien labāka un progress būs acīm redzams un rokām taustāms.
Naktspukjiite
Oh well... laikam TĀDU pasākumu palaidu garām. laugh.gif
Shaisuke
Es saņemšos un salikšu bildes. Ayumi un SUD, be afraid!
sandzi
izskatas kad jums gaja jautri aukstuma.... es jusu vieta nemeginatu ziema parak daudz planot savadak vel atsalsies un tad vairs nebus realo cilveku biggrin.gif (izklausas kad gribu pielaizities dry.gif ... LOL)
Seila
Pasākumam nebija ne vainas. (kaut gan no rīta jutos kā pabijusi ledusskapī laugh.gif) Vienīgais, kas to izbojāja bija milzīgais aukstums. Arī pašai pirtij nebija nekādas vainas. Tā vismaz bija viena no pašām siltākajām vietām, kur varēja sasildīties.
TRoTiLs
galiigi garaam bija xD
vajdzeeja neieveerot noteikumus un njemt shnabi, buutu silti un viss kaartiibaa =P

pirmaa reizee kad bij shaadaa otaku pasaakumaa tas bij viens no labaakajiem tusiem kaados vispaar esu bijis, bet shis bij viens no sliktaakajiem biggrin.gif
GM
QUOTE
vajdzeeja neieveerot noteikumus un njemt shnabi, buutu silti un viss kaartiibaa =P


Vajadzēja mācēt nelaist garām savas izdevības, par cik pēc pasākuma ALK bija palikušas vēl divas pudeles destilāta.
Misa
šis bija pirmais šāda veida otaku pasākums uz kuru esmu bijusi, man kopumā patika ,bija daudz jauku cilvēku ... man pat aukstums īpaši prieku nebojāja. Tikai biju gaidījusi kko nedaudz savādāku ^.^ tikuntā bija kewl smile.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
QUOTE(TRoTiLs @ Feb 26 2007, 14:40) *

vajdzeeja neieveerot noteikumus un njemt shnabi, buutu silti un viss kaartiibaa =P

Dažiem tas bij pat par daudz...

Bet pasāciens kā tāds bij garām - auksts un tagad i viegls drudzis.
Shaisuke
QUOTE(Iori Yagami @ Feb 25 2007, 18:47) *

Njem mani palīgā arī biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Kaut atkal par inkasentu laugh.gif laugh.gif


Jā, Tu biji baigi foršais inkasents biggrin.gif Paldies.


Troti, jūs uzturējāties nepareizajā istabā XD lol
kelhims
ajj bija ok neskatoties ka atsaldēju krūšu galiņus
Shaisuke
Kas Tev lika plikam apkārt skraidīt? biggrin.gif
kelhims
QUOTE(Shaisuke @ Feb 26 2007, 20:21) *

Kas Tev lika plikam apkārt skraidīt? biggrin.gif



nekas biggrin.gif un es pliks neskraidiju vienk bija auksti bet ta bija jautri
Ghoul
QUOTE(TRoTiLs @ Feb 26 2007, 12:40) *

galiigi garaam bija xD
vajdzeeja neieveerot noteikumus un njemt shnabi, buutu silti un viss kaartiibaa =P

pirmaa reizee kad bij shaadaa otaku pasaakumaa tas bij viens no labaakajiem tusiem kaados vispaar esu bijis, bet shis bij viens no sliktaakajiem biggrin.gif

Puis, ne tajaa vietaa ne tajaa laikaa biji xDDD

Bet jaa piekriitu, viens no sliktaakajiem gan biggrin.gif
lastguru
nu nez, trotil, ghoul, man gan patika tongue.gif, neskatoties uz dazhiem miinusiem... bija labi biggrin.gif

bn, maybe dazhas bildes labaak nelikt biggrin.gif
Dero
Nedomāju, ka uzzinot, ka kādam patika vai nē, iespaids par pasācienu radīsies, tie kas jau tur ir pabijuši tie var iedomāties to kā tur bija tikai daudz aukstāks nekā tad kad pats biji.

Ielieciet tachu kāds bildes!
aivvv
es nez man likaas lloti normaals pasaakums protams aukstums trauceeja taccu es izguleejos lieliski smile.gif

un atpakall cellss arii bija vinek grandiozs kad alus sazala uz bundzzinnas malaam biggrin.gif
Ayumi
Ziniet, labāk neturpiniet tās bildes likt.happy.gif' Man jau no pirmās partijas šķērmi sametās. Šausmas...
gramozeks
Pasaaciens bija un jautri ar takaa bija. Bija labi pat tad kad man kaajaas ledus gabalos paarveertaas, ta4u tas netrauceeja turpinaaat skatiities MANU Hentai! happy.gif
Oksss.......
"+"
6oreiz man patika tas, ka cilveeki bija gatavi doties 6aaadaa ekstremaalaa braucienaa, kaut arii tos briidinaaja, ka buus ne tik silti cik gribeetos - Jaaa sasooooooooodiiiti auksts! happy.gif
Protams arii patiikami bija ieraudziit pavisam jaunas un netik jaunas sejas (jo taas jau ir tik populaaras, ka dro6vien vinjus jau paziist visur! happy.gif).
6oreiz izgaaja bez jebkaada veida agresijas via nepatiikamajiem briizziem! (tas ir manupraat, jo es ta4u nezinu kas notiek aiz manas muguras).
"-"
NUUUuuuuuu.... Man nepatika, tas, ka neizdevaas ar visiem visu Hentai noskatiities! happy.gif ---- Joks
Ka jaa visi bija pamaniiju6i tur bija naaviigi auksts (telpaas-lejaa, aug6aa bija divaas istabaas kaut cik saglabaajies siltums, kuru uztureeja sildiitaaji - Otaki viens otram blakusss... happy.gif, taa itkaa pingviini akstaa laikaa sanaak baraa lai sasildiitos! happy.gif).
Veel man nepatika, ka ta arii neuzspeeleejaam speeli Twyst! sleep.gif
Prooootams Juus taa arii neizbaudiijaat "GramoMakaronus Otaku gaumee" ko biju pagatavojis, labi ka vismaz paaris cilveeki noveerteeja manu gara darbu! happy.gif
Sameeraa bija labs pasaakums!!!! ^^, Kad veel kas liidziigs buus??? O_o ???
aivvv
ieliktaas bildes ir tikai taas ko es safotograafeeju vilcienaa izspiezdams no cilveekiem alu ar zibspuuldzes paliidziibu taa kaa nav jau tik traki laugh.gif
Kentaishi
es nesaprotu cik dumja es esmu, bet neredzu nevienu bildi... Kur viņas ir iebāztas? O_o vai tiešām mans IQ tik strauji slīd uz leju?
ReD_FoXy
QUOTE(eXplode @ Feb 27 2007, 21:49) *

es nesaprotu cik dumja es esmu, bet neredzu nevienu bildi... Kur viņas ir iebāztas? O_o vai tiešām mans IQ tik strauji slīd uz leju?

Jā.
http://otaku.lv/gallery/thumbnails.php?album=80
sandzi
lol jums bildes no pasakuma ielieciet vel tadas ritigi feinas
Janchux
LOL...

Jautras bildes, kad buus paareejaas?
Jo shiis ir tikai pirmaas, t.i., taas kuras no vilciena. biggrin.gif

Pasaaciens bija normaals, ja vien neskaita to aukstumu un duumus... ;D
Shumins
Atvilkos no darba un beidzot brīvāks brītiņš, lai ko mēģinātu uzrakstīt par Inci 2007 Winter Edition laugh.gif
Gribēju jau vakar savietot savas dažas �Crap� bildītes, taču kāds vakarā bija atslēdzis internetu un forumā netiku... Takā labāk vēlāk nekā nekad.

QUOTE(Isabel Carmin fon Edelhain @ Feb 26 2007, 19:11) *

QUOTE(TRoTiLs @ Feb 26 2007, 14:40) *

vajdzeeja neieveerot noteikumus un njemt shnabi, buutu silti un viss kaartiibaa =P

Dažiem tas bij pat par daudz...


Aptuveni saprotu kurā virzienā māj ar slotas kātu. Kaut kā pārvērtēju savas spējas un sanāca pasākums galīgi ne tā kā biju plānojis. Uzreiz laikam nāksies atvainoties tiem kam konkrēti uzkritu uz nerviem. Nav nekā garlaicīgāka un uzmācīgāka par promilētu Shuminu. Vajadzēja mani izslēgt un ielikt gulēt. Ar sāpošu zodu un zilu aci piecēlies tāpat būtu sapratis, ka esmu sagrēkojies un neapvainotos. Tā tiem alkoholiķiem vaiga (pats citiem darītu tāpat).
Bet nekas izdarīju arī kā laba, ar Sigfu iztīrījām uz sakurinājām pirti. Tā, ka mani nevajag iekļaut melnā sarakstā. Dažreiz ir arī kāds labums no manis smile.gif

Pasākums aukstumā bija so so. Liekas vienīgais ko tur varēja darīt bija skatīt Hentai un pirtī ar ALK ņemt un piedzerties. Tā īsti aukstumā tāpat negribējās iesaistīties nekādās aktivitātēs � drīzāk nolīst kaut kur siltumā un mēģināt pārciest auksto nakti. Bet nevarētu teikt, ka bija slikti, ka izdomāju uz turieni aizbraukt. Sapazinos ar dažiem cilvēciņiem, kurus ļoti gribēju satikt. Tā teikt posti ir salikti miljoniem, bet nekad nav redzēti dzīvē. Tāpēc vien dodu pasākumam pozitīva vērtējuma. Un būtībā, tāds jau arī bija mērķis tam.

Un tie, kas te nīda, ka viss bija garām � paši vainīgi, ka nemāk atrast sev izklaidi. Jo atpūsties arī jāprot, nevis jāgaida, ka kāds speciāli ņems un tevi izklaidēs. Ja nepatika � sēdi mājās un pasūti klaunu, kas locīs baloniņus un uzjautrinās tevi.

Aizbraucu mājās un sametās pavisam skumji. Nezinu kā es jums, bet man gan jūs visi ļoti pietrūkstat. Un ja ņemsit līdzi braukšu kaut uz Sibīriju. Tā paspēju aprast ar tik daudziem interesantiem cilvēkiem, ka tagad vēl neesmu atgājis un atmiņās gremdējos vēl turpat Inčukalnā.

Pareizi, gribējāt jau redzēt kādu bildi. Taču izņemot tās no foto uz datora biju ļoti apbēdināts. Jo būtībā viss sabildētais vai nu ir miglains Craps, vai atkal sarkanās acis. Bildēt un kost, galīgi neiet kopā. Izmetu laikā aiz garlaicības sabildētās bildes, kur mēs ar Sigfu kurinām pirti. Un izlasīju dažas ko vispār var saukt par fotogrāfijām. Gan jau citi būs sabildējuši ko interesantāku.

Salikšu bildes samzinātas uzreiz šeit pat - nav lielas un ceru netraucēs nevienam. Tāka ja nepatīk var rakstīt edg or jurc, lai izņem tās kuras nepatīk - noedit nevar labot postus. Ja grib parējo crap - tam skype.

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

....Turpinājums tālāk....

II Daļa:

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

...Turpini skatīt tālāk...

III daļa:

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

...Un veel viena daļa...


Pēdējā daļa:

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

Ņemat par labu... wink.gif
Kentaishi
Ārprāts, es dzēru kolu un nu man visa klaviatūra ir lipīga kad ieraudzīju savu rožu... Jomajo.. Ārprāts kaut kāds, izskatās, ka es flirtēju ar to sagrauzto čupa čupu... >.< Bet lai nu kā. TNX, ka ieliki bildes. wink.gif
Red_Foxy tnx arī tev, Dero gan man jau atsūtīja saiti uz galerijas zvēru, bet tik un tā prieks par atsaucīgiem biedriem.
sandzi
damn jums tur ir gajis jautri normali izstaba piedumota nu pati izstaba nav jau ta neko bet puse no jums tur neizskatas parak laimigi biggrin.gif
Shaisuke
Tā vispār ir pirts..


Un tā ar sarkanajiem matiem neesmu es.
Jurčik lūdzu izņem to bildi, kur man pamaz apģērba.
kelhims
recīgi ka šinīs bildēs izskatās ka tusiņš notika tikai pirtī biggrin.gif

un par pirti runājot izvāc to bildi... iekš pirtīm nav piedienīgi fotografēt excl.gif

...ha un šķiet, ka gandrīz viss otaku.lv tagad ir slims
Hikaru
Man liekas šis bija nevis tuss, bet spīdzināšanas pasākums ar tēmatiku "Kurš izturēs aukstumu!". biggrin.gif
Vairākas dienas pagāja ,liekas, paliku dzīvs un vesels.
Shumins
QUOTE(Hikaru @ Mar 1 2007, 09:37) *

Vairākas dienas pagāja ,liekas, paliku dzīvs un vesels.


Man gan tik labi neveicas...Veel shodien knapi varu parunaat, galiigi balss aizkritusi ciet.
Bet nekas, vaiga arii paslimot - citaadi visiem tikai lielos, ka man visas slimiibas iet garaam...

Nekas, trakaakais jau garaam un vairs paliks tikai siltaak - tuvojas taksh vasara laugh.gif
Seven_of_zero
Ok te manejas bildes. Daudz neko nesanaca (baterejas pievila) fotografet.
smile.gif Auksti gan bija. bet Pasākums bija ok smile.gif (atrak siltu laiku biggrin.gif )
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image
Church
aardreebes un vilnas segas pirtii rul. ;DD
Dero
(sing)Šodien ārā saulains laiks na nananan.... haha smile.gif

Izskatās, ka visi agri gājuši gulēt, nekāda dence floora? Zābaki, zābaki...labs, tomēr stilam ir nozīme -20^C!!

IPB Image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.