Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mana galerija :)
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3
thearnis
Kārtējo reizi - Paldies smile.gif

Mimi: Lai zīmētu kaut ko nopietnāku, jāmāk labi zīmēt, ko es īpaši nepieprotu smile.gif

Bet lai nu kā, visbeidzot nesen izmēģināju spēkus ārpus Paint. Dabūju Flash MX 2004. Tālu no Paint līmeņa netiku, aizvien izmantoju tikai otiņu un krāsas tūbiņu (vai kā tos rīkus tur sauc), taču priecē, ka šeit vismaz raustītās līnijas daļēji iztaisnojas! biggrin.gif

Šeit kaut kas no radītā laugh.gif

IPB Image

IPB Image

IPB Image
Mimi
õho! Tas pēdējais jau vispār ir ļoti labs, un tas detalizētais fons ir vienkārši super! ohmy.gif
Kaut gan es dodu priekšroku zaļajai lapiņai ^_~
Ļoti mīļā un skaistā noskaņāā. Tās zaļganās krāsas...
Ā, un otrajā darbā man vēl patīk, ka tās līnijas nav taisni precīzas, jā, wow, bet man tas riktīgi patīk... Tādas, mazliet pieraustītas... Uzreiz viss liekas maigāks happy.gif
Pirmais arī ir ok, un labas ēnas.

Ja vien te nepatīk to līniju raustības, tad taisi tās plānākas wink.gif
Tā zaļā lapiņa tomēr ierullā :3. Dievinu tās krāsas wink.gif
Asuka
nu jā, jā jaunizceptie gifi ir labi (tā pat kā iepriekšējie. nu šie ir labāki). vislabāk izdevušies ir par fairy, un barbarians XD (but they came from the other side). nākošie divi arī ir labi, bet man tas pēdējais saistās ar NARUTO. (tu viņu esi redzējis(animi?)). labi tas ir ne pa tēmu. tālāk zīmējumi..
pirmais žvērs ir, ir labs. man patīk ēnojums un ieloces. vienkārši, bet pietiekami interesanti. nākamais. foršais džekiņs. man doma nedaudz nepieleca, bet ir, ir smuki. nu pēdējais jau ir mans favorīts. darbs doma tiešām labi saprotama, ēnojums labs, fons arī, bet tik tās proporcijas neštimmē. kaut kas plecu daļā nav pareizi, un kaut kas nav kārtībā ar kaklu. un man liekas, ka acis ir nedaudz par lielu. bet acis ir smukas ^__^
nu tad turpini trennēties, un vairāk zīmēt tieši zīmējumus, nevis tik ļoti aizrauties ar gifiem. jo tu labāk zīmēsi parastus zīmējumus, jo skaistāki un interesantāki būs gifi smile.gif good luck!!~
Keydan
Hmmm... Kapec pedeja zimejuma BG ir no WWII bet chars no kkadas fantasy?
Pinkpanther
kaa es reecu par to fairy gifu... biggrin.gif eu, bet tev peedeejais darbinjsh ir visai labs, laikam izdevies backgrounds piesaista.
thearnis
Tnx

Mimi: man prieks, ka Tev patīk tas zaļais biggrin.gif

Keydan: A kapēc ne? smile.gif īstenībā tas nav zīmēts kā WWII BG, bet, protams, nav jau arī teikts, ka tas nevarētu būt WWII BG

Asuka: Nop, Naruto esmu redzējis tikai pāris epizodes, bet ir plāni paskatīties vairāk, taču tagad skatos/esmu saslimis ar Neon Genesis Evangelion rolleyes.gif
Shatako
Tavi gifi ir ļoti labi! Man patīk, bet ir arī ķļūdiņas.. Pēdējajā tā šalle varēja būt
mazliet garāk, bet visā visumā ir ļoti labi! ^^
thearnis
Paldies Shatako smile.gif
Tagad atkal kaut kādi gifi....

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image
thearnis
Šķiet neesu veselu mūžību neko ievietojies šeit (un sorry par dubultpostu) smile.gif

Tad nu kks pilnīgi ne-anime'isks. Mini seriāls biggrin.gif principā visiem notikumiem ir tīri simboliska nozīme, bet, protams, katrs jau pats saprot kā grib un māk tongue.gif


IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image


tad vēl kks anime'iskāks..

*dam da dam*

gribu vēl kko pievienot, bet forums neļauj, jau tā par daudz bilžu unsure.gif
Infernal
Feini happy.gif Tef tur visi ir nosiekalojusies tongue.gif pat animigaja bilde lol. Cik ilgi tev iet uztaisit vienu tadu animaciju? smile.gif Esi kadreiz apsveris lietot flash? A to varetu but bisk vieglak, bet iespejams tas vairs nebus tas pats tongue.gif
Keep it up happy.gif
thearnis
Paldies smile.gif vispār ir doma sākt tā pamatīgāk apgūt Flash, tikai jau kādus pēdējos sešus mēnešus slinkuma dēļ neko vairāk par otiņas un krāsošanas funkcijām tur neizmantoju biggrin.gif Vispār tādus mazus darbiņus izmēra un vienkāršības dēļ vislabāk būtu atstāt paint+gif formātā, bet ir idejas arī kaut kam lielākam, un Tur nu ar Paint netiktu cauri sad.gif

vidēji gifiņa zīmēšana aizņem no 2 - 3 stundām, bet nu tas kā kuram darbiņam smile.gif

p.s. par daudz laikam saliku tos gifus, vismaz man dators bremzē šiten ielūkojoties.. ceru ka tā tik man sad.gif
Asuka
jā, tavi gifi paliek aizvien labāki un labāki. tas iepriecina.
tie kroplīgie džekiņi patiesību sakot ir baigie tizleņi, bat tāda laikam ir tā doma.
mans favorīts no taviem jaunākajiem gifiem ir par mazajiem, zaļajiem `unknow` something ar brūnajiem maisiem.
iesaku tev gifus taisīt vairāk ar visiem-sapotamo-humoru. par piemēru var ņemt to pašu par burvi, 10,000 gadiem un lielo sienu.
vēlu veiksmi nākamajos darbos.
Pakkun
QUOTE(Asuka @ Mar 2 2008, 15:03) *

iesaku tev gifus taisīt vairāk ar visiem-sapotamo-humoru. par piemēru var ņemt to pašu par burvi, 10,000 gadiem un lielo sienu.
vēlu veiksmi nākamajos darbos.

iesaku TEV nolekt no augstas ēkas. paklausīsi?

humors ir ironisks un labs. nesaprotu kas tur nesaprotams.. the arnis, turpini, atbalstu!
thearnis
Heee, paldies ;]
Vispār zīmēju ko pašam gribas, un tas bieži var nesakrist ar citu izpratni utt, bet tas tā....

Nu tad kks vēl:

IPB Image

IPB Image

2 šīs galerijas pirmās lapas ...eeee..mm.. ...atjauninājumi

IPB Image

IPB Image

vēl šādi tādi ķēpājumi:

IPB Image

IPB Image

pārlieku šo šeit no iepriekšējā posta, jo Tur tas galīgi neiederas

IPB Image

atliek vien gaidīt kritiku
Ayumi
patīk tas ''jetzt bin ich Chef'' un gifs ar Pūķi un bruņinieku.

P.S - Mazais, tikko izvemtais vēmeklītis bija sasodīti piemīlīgs. biggrin.gif
FuschichO
Wnk lol. Zīmējumi gan patizli. Un to cūku būtu viegli kosplejot biggrin.gif Man tikai būtu bik jāpieņemas svarā. Humors patīk. Pēdējā zīmējumā ir kaut kas.. no narkotikām laikam. Tā izteiksme un kustība... proti, viņš visp nekustās- tikai piegāja un iepisa ar zobenu biggrin.gif Nē, tas tiešām ir satriecoši. Tev vēl ir tizlas proporcijas, be tev ir viens baigi lielais pluss- tev ir labi ietonēti laukumi, kārtīgi, tā kā nav vis tie nekādi ķēpājumi
thearnis
Tnx smile.gif Njā tās proporcijas... tās man neizprast blink.gif
FuschichO
Okay, zen.. varu jau sīkāk iekomentēt
1. Taviem cilvēkiem nav gurnu. Pat džekiem ir viduklis un dibens, ja vien viņi ir fiziski normāli attīstīti. paskaties, kāds dupsis ir Mkelandželo "Dāvidam". Hei- vispār iesaku viņu uzzīmēt, jo tas džekiņš ir baigi smalki uztaisīts + smuks
2. Ja priekšpēdējā zīmējumā puisim novelk viduslīniju sejā, tad mute ir kaut kur pa kreisi aizbraukusi + galva bik pa lielu (vidēja auguma cilvēkā saiet sešas galvas). Ja papētīsi Dāvidu, atklāsi, ka paduses daļā no priekšas var redzēt arī daļu muguras muskuļu. Vispār būtu veselīgi papētīt cilvēkus bez ādas. Zīmētā veidā, vēlams. Tātad- ja viņš ir spējīgs noturēt tādu fakin' krutu zobinu, tad viņam vajag spēcīgus muguras muskuļus, respektīvi, rumpis augšgalā paplašinās. Tas pats attiecas arī uz pēdējo bildi. Nez, var jau būt, ka tev tīk vāgie varoņi ar pārdabiskajām spējām?
3. par bildi, kur džeks profilā. Klasiski acis cilvēkam atrodas apmēram galvas vidū, un viņas nav ielīdušas degunā- jāpabīda pa labi. Viņa profils varētu būt vīrišķīgs, bet noteikti nav mans skaistuma ideāls. Anime ir pieņemts zīmēt nedaudz citus slīpumus, kas varētu būt nereālāki dzīvam cilvēkam, taču tie ir estētiskāki, bet tas gan ir tevis paša ziņā. Nezinu, vai galva ir par lielu, bet ķermeņa augšdaļa noteikti izskatās ļoti smagnēja.

Bet zini- man baigi patīk detaļas, un joprojām patīk cūka- viņai ir īsti cūciski resns un jauks ķermenis- nav ko piesieties smile.gif
thearnis
Ok, paldies par skaidrojumu... vienīgais, ko tā pa īstam zinu (man šķiet no pamatskolas atceros), ka cilvēka augumu jostas vieta sadala divos vienādos gabalos.. emm garumos ;] .. njaa laikam tā bija.. tas nu ir vienīgais, ko cenšos ievērot, pārējais uz labu laimi & kā sanāks... jacer, ka ar laiku sanāks proporcionālāki vārgie puiši ar pārdabiskām spējām ( jā, tādi viņi arī ir domāti) biggrin.gif

p.s. ja veidosi cūkas kopsleju, plz foto astūtīt smile.gif
thearnis
Lai šī galerija nenoklātos ar putekļiem, šei būs daži pavecāki .... veidojumi

zīmēts nezinu-ko-lai-zīmēju garā:

IPB Image

neliela mini-seriāla reklāma mājaslapas ievadlapai:

IPB Image

zīmējuma un skenējuma kvalitāte pieklibo, bet nu tomēr ievietoju...

IPB Image

vēl kks pavecāks (atverot ir kaut kāda jocīga kvalitāte, bet, kad saglabāju datorā, varēja normāli aplūkot):

Click to view attachment

ai, šis ir pats jaunakais - ne pārāk izdevies Dāvida skicējums ( cerams ka Mikelandželo kapā neapgriezīsies otrādi, šito redzot) smile.gif krūšu daļa sanāca ļoti plakana, plus vēl tā viņa labā roka nav ieēnota, izstrādāta + vēl daudz kas cits...

IPB Image

Vispār, paldies, FuschichO par padomiem, es pirmoreiz dzīvē esmu piespiedis sevi sākt mācīties zīmēt smile.gif Tnx

un pēdējais - 10 min veidojums. Bet, lai nu kā - viens no maniem personīgajiem favorītiem:

IPB Image
Arta
neuzskaitīšu, bet patika daudzi tavi darbi. :]
no pēdējiem ~Simple plesures of life~ bija ļoti patīkams un tāds jauks darbiņš. ^^

āh un vel zīmējums, kur ir iedomu draugs un domas, tas arī ir aizķerošs. :]
thearnis
Paldies Art'a. Vispār tie divi minētie zīmējumi ir no tādas, kā eeeem manas "gandrīz vai dienasgrāmatas" (tāpēc arī rūtains papīrs), kur ir tādi personīgāki zīmējumi, tāpēc 2kārt lielāks prieks, ka kādam patīk :]]]
zeloco
QUOTE(thearnis @ Apr 13 2008, 21:46) *

IPB Image



biggrin.gif Shitais atgaadina Hogfather (Tas ir salavecha un kuilja krustojums) biggrin.gif
Tu esi noslinkojis - te nav nekaa daudz kopsh peedeejaas reizes, kad te biju...
Kirara
Bilde "No, I'm not alone" man ir pati mīļākā! blush.gif
FuschichO
Jauki darbi. Man patīk vom-it, jo viņš izskatās visvairāk ne-pa-tēmu, izraisa nostaļģiskas atmiņas utt... Pārējie darbi arī jauki. Un prieks, ka esi sācis nopietni strādāt, keep on the good work wink.gif
thearnis
Hogfather? nu lai tā būtu biggrin.gif lai gan pēc vēdera apjoma skatoties, drīzāk kāds Hoghfather little helper smile.gif par slinkošanu būtu jāpiekrīt...

Un, Paldies Kirarai, FuschichO :]
zeloco
gribeeju ielikt bildi, bet neatradu, diemzheel... sad.gif
thearnis
kaut kādi fanarti... laikam... vismaz 2 no šiem...

IPB Image

IPB Image

diemžēl šo vien sev zināmu iemeslu dēļ tā īpaši necentos kaut cik smuki uzzīmēt - kāds būs, tāds būs...
IPB Image

un izmēģināju ko jaunu - pārzīmēt un pakrāsot visu ar kaut kādu flomasteru.. diemžēl pacietības pietika tik pirmajam kadram, tālāk viss jau sākas uz ātru roku, sanāca diezgan nesmuki huh.gif
IPB Image
Arts
Malacis!
5 pirksti par šitajiem stripiem!
Arta
Riktīgi forši, tev sanāk. 8]
..''the bright side'' biggrin.gif
Cowkiller
hmmm nais! biggrin.gif
gribeetos redzeet veel kaadu, varbuut jau ar kraasaam...
antuanete
hmmm Tu teici, ka pacietiibas pietika tikai pirmajam kadram- sameoji, jo paareejie ar ir ok un neizskataas sliktaaki , viss kopaa izskataas diezgan smuki smile.gif
thearnis
Paldies, visiem smile.gif
Par krāsošanu - man šķiet, ka nemāku - vismaz neesmu īpaši mēģinājis dry.gif
Un nesameloju - personīgi šķiet, tikai pirmais kadrs kaut cik smuki izskatās, tālāk jau tiek švīkāts uz labu nebēdu.. Uz Naruto pēdējā kadrā vispār nepatīkami skatīties huh.gif
FuschichO
Bet ir labs, ir labs.
Alises fanārta kaķis gan ir nozīmēts un viņi abi izskatās kā apčurājušies, bet pārējais ir foršs!!! ^^
thearnis
Paldies...
aha, kaķis par kādiem 90% nozīmēts.. bet Tu man neatgriezeniski sabojāji šī fanarta uztveri - tagad tie ēnas pleķīši tiešām atgādina peļķes... rolleyes.gif
Tigra2
Life note komikss ir the best. Labie vienmēr visu izgāž... XB
thearnis
Idejas ziņā no šiem man ar' tas vislabāk patīk, tik tas izpildījums... dry.gif
zeloco
pirmais tā.. so-so... bet pārējie - super! *thumbsup*
Tenma
he heee... Life note ir kkas... mjaaa... samisējās biggrin.gif
Cowman
teiksim taa straadaats ir daudz , bet dereetu bik vairaak profesionaalisma ( pie Naruto gandriiz no kreesla nokritu)
thearnis
paldies..

un jā, profesionālisms derētu, bet ticu, ka ar laiku būs!

atpakaļ pie galerijas pirmsākumiem - animācijām...

IPB Image

IPB Image

laikam kaut kas nopietnāks

IPB Image

IPB Image

IPB Image

šis tika zīmēts ar mērķi kaut kad izkrāsot.. aah

IPB Image
FuschichO
Tavas animācijas ir tik... ģeniālas. Tu esi mans elks!!!
Kirara
..un man patīk doma 3. un 4. animācijā.
Tramvajs
4. un 5. ir fckin labi.
Tenma
heh, pirmā bilde man sākumā Death note atgāduināja, pirms saku lasīt biggrin.gif
Arta
Animācijas foršas, prieks, ka tādas arī kāds taisa. Interesanti. ^^
thearnis
Paaldies .. :]

QUOTE
Tu esi mans elks

nezinu, šis izteikums liek man justies neērti biggrin.gif es ceru, ka tas ir sarkasms..? biggrin.gif
Kikyou
Hahaha, skrienošais cilvēciņš atgādina nesenos negadījumus Megaman Zero spēlējot. Sākums bija līdzīgs, bet beigās ielecu adatās. :C
Animācijas ģeniālas kā vienmēr (nabaga hipijs!), pagājušās lapas fanarti arī zelts. Tā tik turēt!
Cowkiller
pedeejais ir interesants, ceru sagaidiit driizumaa kraasainu! ^^
Asuka
kā vienmēr ģeniāli.

`hipija nāve` biggrin.gif keep it up.

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.