Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Nothinga un zīmulis
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
Nothinga
Paldies par komnetāriem ^^
Tenma - interesanta asociācija biggrin.gif Varbūt tas tiešām ir kentaurs... Man pašai nav ne jausmas, jo nedomāju, kas tas ir kad zīmēju ^^ Bet paldies par variantu ^^


Nekas jauns vēl nav saskenēts, galvenokaŗt tāpēc, ka zīmētas tikai skices un tie darbi, kas uzzīmēti, vēl nav izkrāsoti, tādēļ pāris zīmējumi no mēneša sākuma.

Lainārts šim darbam zīmēts pašā janvāra sākumā. Vēlāk izkrāsots, izgriezts un uzlīmēts uz tušzila kartona. Gribēju uzzīmēt lecošu/krītošu briedīti ^^
IPB Image
+ virtuāls cepums tiem, kas pateiks vai kaut kur jau šis tēls ir parādījies ^^

Šī ir bildīte, ko izmantoju man šobrīd redzamajā banerī.
IPB Image

Un šo mazo darbiņu es zīmēju mēģinot pastrādāt kaut ko ar steampunk žanru. Pagaidām vēl nekas daudz nav tapis šajā jomā, bet ceru kaut kad drīzumā kaŗtīgi sākt zīmēt steampunk komiksu.
IPB Image

Tas pagaidām viss ^^ Gaidīšu komentārus.
Tenma
smuki, jauki, bet briediitim viens rags aug augstāk kā otrs.
anti
Neskatījos visu tavu galeriju, bet šie pēdējie vairāk atgādina rupjas skices, nevis pabeigtus darbus. Ja paskatās uz pirmajiem pāris zīmējumiem, ko tu iepoustoji, tad tur linearts ir daudz skaidrāks un labāks. Regress FTW. Arī izkrāsoti ir nevīžīgi, drīzāk izskatās sašvīkāts.
Tamashi
Tie pirmie 2 zim. ir diesgan labi, Cik ilgi ir jaziimee lai sasaniegtu tadu limeni? huh.gif
Nothinga
Regress tāpēc, ka slinkums ^^ Reti pie kura darba ilgi strādāju, tāpēc arī tā. IEspējams, ka vajadzētu laboties - pamazām mēģinu. Bet vēl pietrūkst laika un pacietības ^^

Tamashi - labāk paprasi cik ilgi anv jāzīmē. Man anv ne jausmas cik ilgi es zīmēju. No pirmās klasītes gāju maķslas skolā, pabeidzu to astotajā, pēc tam ķēros pie citiem stiliem un beigās nonācu pēc semi-manga-skice stila, ko pēdējā laikā piekopju pamatā neko daudz nezīmējot. Nopietni neesmu zīmējusi ilgi, bet ķēpjusies kādus gadus ...mmm... 12mit.

Man ir vairāki lainārti sazīmēti, bet nav bijis laika tos izkrāsot. Iespējams vēlāk, kad būs laiks tos mazliet palabot pgotoshopā (izmērus un the like) ielikšu. Pagaidām mana jaunākā ideja, kas visdrīzāk palisk tikai ideja ar nelieliem tēlu koceptiem un sižeta līnijām, pasauli. Varbūt kaut kad uzzīmēšu to, ko vēlos ^^ Man šobrīd pārāk daudz kas jau giada preikšā, ko nepieciešams uzzīmēt ^^ (varbūt jāķeras beidzot vienam no šiem projektiem ideju stadijā kaŗtīgi klāt?)

'ky, te būs.
Nosaukums: "A Game of Chess"
Ideja: manga/comics kārtējā pusfantasy pasaulē, šoreiz tuvāk urban fantasy. Nedaudz ietekmēts no Code GEASS un vēl paŗis animēm/mangām.
Tēli: puscilvēkzvēri, mītiskas/fantastiskas radības, briesmoņi.
Nepieciešams: pamācīties zīmēt briesmoņus ^^ (wiii - anatomijas studijas! man beidzot vajag iemācīties zīmēt briesmoņus ^^)

Un, lai penteris nebūtu tikai penteris - pagaidu vāciņš manai idejai.
IPB Image
Ēnas veidotas ar parasto zīmuli - pagaidām. Tā kā tikai ideja, nekas daudz nav izsstrādāts ^^

Laikam, lai zīmētu interesanti un normāli man vajag vēl daudz jo daudz mācīties ^^

/End of a long post with almost no pictures ^^
Nothinga
Chibi attack! ^^
[lasīt no labās uz kreiso pusi (<-)]
IPB Image
Arts
Bija internets,tagad furrijiem tagad vajag skolu.Smagi...
Cowkiller
Arts smagi FAIL! xDDD
asamashii ritori banpaia
pamēģini no zīmuļiem uz kautko asāku pāriet.. something with an edge wink.gif
tā viss ir baigi forši, bet gribētos spilgtāk un asāk! keep up the good work!

p.s. steampunk for ever!!! ļoti laba žanra izvēle - nav viegli strādāt, bet tas ir kautkas, mmmm..

p.p.s. varu iedot vienu ļoti labu grāmatu pa steampunk līniju wink.gif
Arta
čibīši ar zobiņiem ir cuuute. biggrin.gif
Kaede
Cute chibiishi. happy.gif
Shatako
jā, čibuki ir pretty cute, bet man kkā nepatīk tie apģērbi. Un tam vidējajam apavi tādi pašvaki. *_* bet kpsummā ņemot ir cute. :3
Tenma
tie zobiņi ir vnk wub.gif vai labējam uz kājas ir pušums?
Nothinga
Man prieks, ka jus patīk ^^ - viens no labākajiem čibīšu ēģinājumiem pagaidām ^^
Par apģērbiem - piekrītu, bet tikai zaļajā tērptajam vilciņam tērpa ideja ir mana, kaut arī izpidlījums kopumā varētu būt labāks
Jā, viņam uz kājas ir pušums ^^ pārāk daudz skraida apkārt 9un neuzmanīgi)

asamashii - labprāt paskatītos to grāmatu, noderētu ^^

Te kaut kas mazliet jaunāks - mēģināju ēnošanu. Neesmu dorša, vai labi sanāca, bet pašai patīk ^^
IPB Image

pagaidām nekas daudz netiek skenēts, ja neskaita pāris komiksiņus collabiem šeit un šeit

Gaidīšu komentārus!
Nothinga
Jaunums - izveidoju beidzot savu komiksu un sāku to ievietot SJ.
Valoda - angļu; lasīšanas veids - no labās uz kreiso pusi [<- šādi]; updates - ceturdienās un/vai piektdienās.

IPB Image
Kaede
Izlasīju visus ieliktos zīmējumus. Izklausās ļoti intriģējoši. Par zīmēšanas stilu gan neko daudz pateikt nevarēšu, tur lai profesionāļi vērtē un izsakās. smile.gif Gaidu turpinājumu.
beta30



IPB Image


IPB Image


wow!Šie darbi man ļoti patīk.Sevišķi pēdējais-manuprāt ļoti veiksmīgs ieēnojums.Mani piesaista gan šī personāža sejas izteiksme,gan tērps.Liekas tā kā uz austrumu kultūru velk.ļoti patīk aste tongue.gif biggrin.gif

tā tik turpināt,man patīk tavs stils!
Haikis
Labs! biggrin.gif

Man patīk šaha spēles koncepts. labi noformulēta doma.
Nothinga
beta30 - paldies ^^ tērpi gan vairāk kaut kas uz grieķu - ēģiptiešu pusi, en tik ļoti uz austrumiem, drizāk dienvidiem.
Starp citu - labprāt pamēģinātu art trade ar tevi kaut kad nākotnē.

Kae - turpinājuma diena sir norādītas ^^ btw - šodiena ^^

Haikis - pateicos. Vēl nezinu cik labi gan izvērtiesies šī domas pasniegšana, bet centīšos.

Tad nu tā - neskaitot papildinājumu AGoC, kuru šeit nelikšu, piedavāju jums vēl šo to no jaunākajiem darbiem.

IPB Image
Skices radās vienā klubā un kādu brīdi netika pabeigtas. Iedvesmojoša atmosēra ^^ Tēli gan mazliet anoreksiski. Ir pāris neizdevušās vietas, bet kopumā man pašai patīk ^^

IPB Image
Skice, ko plānoju mēģināt izvieodt digitālajā variantā via krāsām, vēl padomāšu.

Pagaidām - viss ^^
Tenma
sajūsmas spiedziens. tie dejotāji ir vienkārši fantastiski, īpaši tas ar ķepām! lai ko arī Arts neteiktu, man patīk Tavi furiji wink.gif (mjā, zinu, ka viņam no šiem maniem komentiem iestājas morālā trauma). Par gaumi nestrīdās. manējā vnk ir dīvaina! wub.gif
Tamashi
Skatos ka tew sanak labak un labak, kruta smile.gif
Un apgjerbs tew sanak superigs!
Man pasham apgjerbs iznak tads patizls un nerumasim včl par telpiskumu, lai gan zimeyu mangu jau wairak ką puss gadu dry.gif
antuanete
wow tieshaam arvien labaak un labaak !!!! patiik tie 2 pirmie biggrin.gif
Nothinga
He he ^^ paldies!
Tenma - es viņa acīs jau esmu pārtapusi par furiju, un man prieks, ka tev patīk ^^ starp citu - ķepainais dejotājs bija pirmais ko uzzīmēju, sanāca arī viss dinamiskākā poza.

Tamashi - šeit ir viens no pirmajiem manis zīmētajiem darbiem anime stilā 2005. gadā. Tev vēl daudz laika ko augt ^^ paldies par komantāru!

antuanete - paldies ^^ mēdz teikt - jo vairāk dari, jo albāk sanāk ^^ un zīmēju es daudz, kaut arī visu te nelieku.


Un tagad kārta jaunumiem. Tiem kas lasa - AGoC ir updated.
Vakar nolēmu pamēģināt paspēlēties ar ūdnekrāsām. Ilgi to nebiju darījis un rezultāts ar nav visspožākais, līdzekļu trūkuma dēļ ^^ taču man patīk ^^
Sonrisa šūpolēs ^^
IPB Image

Cita nekā īpaša nav ^^ Gaidīšu komentārus!
Tamashi
Ha, ja tu błtu redzejusi manu pirmo zģmčjumu tu no smiejliem droshi wien błtu uzsprągusi laugh.gif (tu tikai nepąrproti)

ps.Forsh engelis smile.gif
Tigra2
Pēdējais mīlīgs, tāda jauka un noslēpumaina sejas izteiksme meitenei. :3
Uz pirmo acu uzmetienu smuks, taču vairāk pavērojot, parādās daži sīkumiņi, kas visai būtiski ietekmē kopskatu:
1.Iesaku krāsojot ar akvareļiem, lainartu veidot smalkāku, līnijas būtu vēlams vilkt vieglākas, labāk ar zīmuli.
2.Iesaku attēlojot konkrētu vietu neveidot nepamatotus krāsu laukumus. Kā noprotu viņa atrodās tādā kā darzā, tad būtu vēlams vai nu nedaudz pielikt roku un viegli izzīmēt puķes arī aiz meitenes, vai nu krāsot fonu neuzkrītošāku, vairāk blāvu un vienkāršu.
Protams, darbiņš ir smuks arī tāpat, ļoti labi izdevušies spārniņi un rokas. :3
Kaede
Pirmais dejotājs. wub.gif Dievinu to zīmējumu, vēl joprojām. happy.gif

Un Sonrisa sanākusi burvīgi, man tik ļoti patīk krāsu salikums un tie spārni un... nu jā, dievīgs zīmējums. happy.gif

Pie kkādām kļūdām nepiesiešos. wink.gif
Nothinga
Paldies par komentāriem un padomiem ^^

Sen te nekas nav likts, tad lai iet jaunākais veikums.
AGoC is updated - Ch1p10+filler

šodien tapuši darbi ^^ Nekas īpāss, mazliet sasteigti, nekādi lielie vai dižie. Kļūdu daudz, bet pašai patīk ^^ Zēmti galvenokārt tādēļ, ka tēls, ja neņem vērā komiksu, mazs zīmēts un bija nepieciešams neliels treniņš.

So, Erie Freeflight sēžot uz torņa. Tornis šķībs, puiša proporcijas minimāli ņemtas vērā, iespējamas daudzas kļūdas un liekas līnijiņas ^^
IPB Image

Turpinājumā mazliet dinamiskāka poza, bez jebkāda fona. Proprcijas minimāli ņemtas vērā, kājas jocīgas, labā roka neizdevusies, viens spārns lielāks par otru, seja mazliet dīvaina, liekas sīkas līnijas un citi nieki ^^
IPB Image

Gaidīšu komentārus ^^
FuschichO
O, tie pēdējie tavi man patīk. Iepriekšējie salīdzinoši izskatās pēc ... kaut kā-nekā. Šitie gan jau diezgan smuk-smuki
Nothinga
Paldies ^^ nedomāju, ka savu skičveidīgo stilu esmu pazaudējusi, bet ievēroju, ka mans stils ir mazliet audzis [tēli auguši XD vairs tik ļoti neatgādina mazus bērnus, kā brīdi iepreikš] Well, man iepaticies spēlēties ar pelēkajiem marķieriem, varbūt tie kaut kādā veidā liek darbiem pievērst vairāk uzmanības.
Redzēs kā izskatīsies tas viss vēlāk.
Tenma
tā, pirmajā izskatās, ka viņam būtu krūtis. nelielas, bet tomēr. arī - pastudē šo. tas muskulis sedz tikai rokas/pleca virsējo daļu, nevis aptver visu augšdaļu
otrajā viņa labā plauksta izskatās pēc spīles un ka šķēps maina virzienu katrā redzamajā tā fragmentā.
abos sakarā ar spārniem - man liekas, ka viņi ir par zemu uz muguras piestiprināti - kkur ap vidējām ribām. galīgi neliekas ērti tapt pakārtam gaisā aiz šīs vietas, kur nav stingru skeleta konstrukciju.
DarkDevilCat
QUOTE
Viens no maniem pirmajiem darbiem, kurā centos uzzīmēt būtni ar anime acīm.
IPB Image

Un šeit viens zīmēts ar melno flaumasteri(sākumā ar zīmuli)
IPB Image

Ceru kaut kad drīzumā piekļūt kādam skenerim un tad, cerams, varēšu jums peidāvāt arī citus savus darbus. Jaunākus.

Esmu atvērta jūsu vērtējumam!


2 smuki zīmējumi rolleyes.gif
Nothinga
Temna - tice par pirmajām norādītajām kļūdām ^^ piefiksēju par viņa krūškurvi, taču biju pārāk slinks, lai ko labotu, un anatomija man vēl ir jāmācās, jāmačās un vēlreiz jāmācās, fakts ^^ paldies par linku, noderēs vēlāk ^^ Šķēps arī izskatās salauzīts, nevis taisns kā viņam vajadzētu būt, jo zīmēts ar brīvu roku un tobrīd nedomāju diži par perspektīvēm ^^
Taču par spārniem iebildīšu. Iespējams ka neskaidri uzzīmēts, taču es spārnus nezīmēju tā, ka tie sākas no ribām. Pie ribām atrodas tā dēvējamais spārnu 'elkonis' (ja pieēnm, ka to uzbūve ir līdzīa rokas, kā es parasti tos zīmēju) paši spārni sākas nedaudz virs lāpstiņām, uz lāpstiņām [aptuven to var redzēt šeit, kaut gan darbs arī ir mazliet kļūdains.]

hollow - paldies ^^ Smuki, veci zīmējumi, pēc kuriem es savu stilu deģenerēju, reģenerēju un atkal deģenerēju.


Paldies vēlreiz par komantāriem ^^
Šodienas darbs - kentauriņš. Mazliet neveikls, kļūdains un iespējams ne tāds, kādam tam vispār vajadzētu izskatīties ^^ Taču es lepojos ar to, ka zira daļā, kaut arī mazāka kā tai pēc teorijas vajadzētu būt, vairāk atgādinot kumeļu, nekā peiaugušu rumaku, man ir izdevusies pietiekami labi ^^ Yey par valodā, kurā es neprotu lasīt, rakstītām tutorialu grāmatām ar zirgiem ^^
IPB Image

Gaidīšu komentārus ^^
Keydan
Overal - Ok.
Hands - fail... smile.gif
Kikyou
Zirga daļa ir laba, un pats tēls arī simpatisks, bet tam nabagam taču divas kreisās plaukstas! x_x
Yanka_ronin
hmm. Viņš gadījumā labajā rokā netur akmeni? Man arī sākumā likās, ka šim divas kreisās plaukstas, tomēr, ieskatoties kārtīgi, iedomājos, ka tas varētu būt akmens, ne īkšķis. A varbūt otra kreisā roka. Kā īsti ir? O.O
Nothinga
Yep, es nemāku zīmēt rokas ^^ vēl jāmācās, jāmačās, jāmācās -.-

par divām kreisajām rokām - nop. Tas kas tur redzams nav īkšķis, bet gan neizdevies mazais pirkstiņš, kas dīvainā lenķī piespiests plaukstai ^^ mazliet kļūdījos -.-

un paldies par komentāriem ^^

kaut kas ne tik ļoti anime, ar secinājumu, ka man jāmācās zīmēt putni -.-
IPB Image
btw- šim minkam mēle ir balta ^^
Nothinga
Nothing new to say ^^

Vēl viens akvareļu mēģinājums ^^
IPB Image
turpinām mācīties un mēģināt ^^

[iepriekšējais mēģinājums šeit ^^ ]
FuschichO
Iepriekšējais mēģinājums patika labāk. Izskatās, it kā te tu būtu aizmirsusi, ka lieto akvareļus, kuriem oriģinālajā komplektācijā nav baltās krāsas- tev tur gandrīz nevienas gaismiņas nav, līdz ar to izskatās depresīvi.

Man arī tā sākumā bija. ar akvareļiem sanāk it kā no otra gala- jākrāso ēnas pirmās un tad visu pārējo, citādi sanāks par tumšu
sunder
Tavas skices un melnbaltie darbi man labak piesaista, bet shis ari feins. Varbut vajadzeja ievilkt melnas konturas ta pat ka ieprieksheja darba tik un jau iepriekshminetasi pa to, ka parak drums, bet savadak vis labi - "turpinām mācīties un mēģināt"
Tigra2
Ja tu kādreiz tiešām gribi iemācīties zīmēt ar akvreļiem, tad pieveic savu milzonīgo nepacietību. glare.gif
Krāsas tiek liktas slāņos, un visi šie khm..khmmIPB Imageliecina par visai smagu neprofesionalitāti.

Protams ir arī citi veidi kā zīmēt ar akvareļiem, tomēr ja iznāk riktīga govs pļeka rezultātā, tad secinam, ka veids ir galīgi aplams. laugh.gif

http://www.watercolorpainting.com/watercolor-tutorials.htm

un viens basic tutorial anthro stilā:
IPB Image
FuschichO
Šito vajadzēja laikam ielikt tutorial sadaļā un vienkārši ielinkot šeit, lai būtu kārtība.
Nu tagad visi zinās lielo akvareļkrāsu noslēpumu.
Nothinga
Pateicos par tutorialu un komentāriem. Akvareļi nav mana stiprākā puse, so vēl tikai turpinu ar tiem tikai ķēpāties ^^

Daži jaunāki darbiņi.
Zīmuļdarbiņš. Nekas īpašs, galvenokārt veidots tikai tādēļ, lai citi redzētu kā čari izskatās, priekš ls^^
IPB Image

Maza dejotāja, adjustēta iepriekšējā dejotāja no kāda vecāka darbiņa. Mēģinājums front-back bildei. Charsheets, kuru izmantošu, kad beidzot saņemošos mēģināt animēt kādu dziesmu/fragmentu no dejas ^^ ideja ir - atliek izpildīt ^^
IPB Image

Marķieri. Skeneris apēda violeto krāsu [lenta bija lillā un tagad ir zila -.- labāk izskatās orģinālā]. Beast-fairy no "A Game of Chess". Viņš šeit izsludina konkursu ^^ ja ir interese piedalīties, sīkāk lasīt šeit
IPB Image

Well, all for now ^^
Tenma
eh, un tomēr man tā spārnu forma liekas visai sarežģīta priekš lidošanas... bet tā visai mīlīgs radīmujs liekas cool.gif
DarkDevilCat
pedejais ziimejums ir nice x3
man vsp patik tavs stils, pec manam domam, loti smuks x33
Nothinga
Esmu jau paspejis peirast zīmēt tādus spaŗnus ^^ Well, nav sanacis izmēģināt un reļistiski pilnībā apcerēt šādu spārnus + un - .

hollow - paldies ^^

IPB Image
Atkal zīmējums be kārtīga fona, aks vēl ir šķībs ^^ spēlējos ar marķieriem[flomīšiem] pēc jaukas garas dienas ^^
Mazlie sadrūmis Rierns no Character House.

Pagaidām - viss ^^
DarkDevilCat
woho ohmy.gif
super x3
es ar gribu macet ta zimet sad.gif
Kaede
Pēdējais tik foršs. happy.gif Kedas un strīpaini krāsainas zeķes FTW. laugh.gif
Tigra2
Ir okei, interesants tērps. Redzu, ka pēdējā laikā tev ir uzlabojušās gan plaukstu zīmēšanas prasmes, gan anatomija, gan pozas.
Bet nu, ir viena lieta, kas konkrēti kaitina - un tas ir netīrs lainarts. Tās sašvīkātās līnijas un šmucīgums izbojā ne vienu vien tavu darbu. Ja nemāki uzvilkt precīzi ar pirmo piegājienu, tad vismaz zīmē ar zīmuli un izmanto dzēšgumiju. Tas nav stils zīmēt netīri, tas patiesībā izskatās ārkārtīgi neprofesionāli.
Pamēģini kaut vienu darbu uzzīmēt ar zīmuli, izdzēšot visu lieko, smuki izkrāsot un tad ielikt, redzēsi, ka darba izskats uzlabosies vismaz par 50%.
Kaut vai joka pēc paņemšu tavu avataru un pamēģināšu iztīrīt.

Tā. Eksperiments.
IPB Image
Ja nu gadījumā kas un esmu ar šo postu kādu aizvainojusi, tad lūgums paziņot, es izņemšu eksperimentu laukā.
Nothinga
Hurrrr... sen te nav nekas likts ^^

Paldies visiem komentētājiem ^^

Tigra2 - es neiebilstu pret eksperimentu ^^ PAti pārāk labi apzinos, ka mans lainārts ir netīrs. Un jā, es izmantoju zīmuli un dzēšgumiju. Taču inkoju es ar roku un nereti haltūrēju to darot, ieraugot, ka līnija mazliet tālāk iepsējams izskatītos labāk kā tajā vietā, kur to jau paspēju novilkt ar tinti, tādēļ veidojas tāds 'netīrs' lainārts. IR cilvēki, kuru lainārti ar to pašu zīmuli un rokas inkošanu ir tīri un skaisti, taču es neesmu no tiem. Kādēļ, tādēļ, ka es kā bērns nodarbojos tikai ar to, kas mani attiecīgajā brīdī aizrauj. Ja zīmējums neaizrauj līdz galam un, ja es to nepaspēju pabeigt, tad tas tāds arī paliek. Protams, ir darbi, pie kuriem ķeros vairākkārt klāt, taču tie ir vai nu tadi, kas atlikti malā kā cita dēļ, bet vēl aizvien iedvesmojoši, vai arī tādi, kurus man nepieciešams pabeigt kāda iemesla dēļ.
Pilnīgas ķēpas es nemēdzu apskatei dot. Par pierādījumu varu piedāvāt šo VIP darbu [vēl nepabeigtu] AGoC otrā čaptera vākam. Skicē dzēgumiju neizmantoju, bet gala lainārtu pārkopēju uz citas lapas, kur turpināju ar akvareļošanu.
IPB Image
Pagaidām mans mērķis nav iet uz tīru lainārtu, jo negrasos nekur tālāk izsities ar saviem darbiem mākslas pasaulē. Ja nolemšu, ko tādu darīt, tad arī labošu savas kļūdas un centīšos veidot tīrus lainārtus, neskatoties uz to, ka vēlāk tas būs vēl grūtāk kā tagad. Līdz tam būšu spītīgs ēzelis, kas zīmēs kā pašam patīk ^^

Bet tagad, jaunākie darbi.
Venu dienu secināju, ka pārāk daudz izmantoju tinti un vairs nepabeidzu nevienu darbu tīri ar zīmuli. Te nu būs klasika - parastais zīmulis.
IPB Image
šunauro. Rokas ir kroplas un nezinu cik labi izdevās poza >< Bet rokas tiešām ir kroplas >< nesanāca kā gribējās, bet kaut kas sanāca ^^

IPB Image
Vēl viens zīmuļdarbs, lielāks par iepriekšējo ^^ šoreiz zīmējam laumiņas. IR šādas tādas nepilnības, kas būtu jāizlabo, bet, tā kā darbs jau pabeigts, negribas tām ķerties klāt ^^
Teo un Amija [sīkāk lasīt DA, ja interesē kas par viņiem]

Un tagad cita kalsika - krāsainie zīmuļi. Vēl viens VIP sanāk, cita omanda no 'A Game of Chess' komiksa^^ šoreiz rpetinieki, ka sparādīsies tik ik pa laikam ^^ Komandas ideja pieder citam.
IPB Image
Stāvoši čari vēl jāmācās zīmēt kopbildēs, sievietes es tā arī nemāku zīmēt ^^ Vienīgais, kas man patīk, ir aptuveno cilvēku formu pieņēmušais grifiņš kreisajā pusē ^^ Pirmais komandas 'Silver Angelus' koncept arts, neskaitot čaru skices, so šis tas var mainīties [daudz kas]. Tad redzēs cik daudz viņus varēs manīt nākotnē ^^

Giadīšu komentārus ^^
Arta
Tas pirmais ir riktīgi super sanācis. ^^
Un vēl mani visvairāk piesaista pēdējais, tāds savādāks šķiet. :]
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.