Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Atnaaciet ka sheit :)
Anime forum > Anime > Resources
zenofex
Ir atjaunots un gaida visus mans anime saits, kura adrese ir:
http://anime.bug.lv

Visi velkomeeti!

PS ceru ka Roze neljaunosies ka uzliku linku uz uz shejieni no sava saita foruma sadaljas?

Kaa arii ja veelaties buut rakstu autori, sarunaasim, doshu pieeju rakstu izveidei.
volzha
Apskatīsim un novēlēsim veiksmi tev !
deleted-ray
Good luck!
Btw - Roze, kur tava lapa noziedeejusi???
Kikyou
Ak... shie anime saiti latvieshu valodaa man uzdzen veelmi pashai uztaisiit anime saitu latviski... biggrin.gif bet taa jau ir vispaar kjeepa, dizains tad veel taa - tas kaut cik vienkaarshi man... a bet izdomaat ko likt iekshaa... =(
ShinChan
Infa gan tev pamataa taa pati vecaa palikusi, cerams, ka lapu "atsvaidzinaasi" regulaari. Jebkuraa gadiijumaa veelu veiksmes wink.gif
kaarleens
neslikti good luck
Guest
ir okej es tur izdomaaju jaaieviesh naruto bildiishu galereja man jau peec hdd sabrukuma ir kaa ir ar vinaam, bet es domaaju 2-3 vakari maajas pie PC n sadabuushu visus atpakal biggrin.gif
Spectre
Daaah aizmirsu, ka biju reinstaleejis PC un autologis veel nebija uzlikts, jo 1x tik tagad ieliidu forumaa ......
Roze
QUOTE
Btw - Roze, kur tava lapa noziedeejusi???

Gaida labaakus laikus t.i. redizainu / recodu un mani wink.gif
zenofex
Lapu atjaunoshu cik un kaa vien vareeshu, atkariibaa no laika esamiibas. Bet plaanoju vismaz 1x dienaa kaut ko iesviest.
Par galerijaam - nu pagaidaam var mieriigi katrs kaadu galeriju uztaisiit, stress test taa sakot smile.gif Tu ir kaadi 20gb briivi smile.gif

Tachu ideja man bija ka primaari tur varetu buut Latvijas ziimeetaaju galerijas, taa kaa iipashi aicinaati xikes, Aiks, Yume, sprigan un citi
Ella
Man ir problemaatiski lasiit lapaa kautko jo garumzimju vietaa kautkaadi kjeburi.
Un viss texts nezkaapeec ir pa6aa lapas apak6aa kura (vismaz man) ir ljoti izstiepta.
Taka
Apsveicu ar reanimāciju, Zeno! laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.