Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Izlijusi burbuļrozā nagulaka
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2
Silhouette
Nu ko, simtu gadu(man patīk pārspīlēt) sēžu te browsošanas režīmā, jāmetas nu ar galvu pa priekšu iekšā.
Šajā sadaļā visvieglāk.


Pāris ne-pēdējā-svaiguma zīmējumi sākumam:

Nav īsti foršs, bet sākt ar sliktāko ir visprātīgāk.
IPB Image
I failed at her legs ;_;.

Skricelējumi, kas tapuši dažādu mācību stundu laikā.
IPB Image
IPB Image

Citdien iemetīšu vēl šo to(manos phtohostingos ir tāds haoss, ka neko saprast nevar. dry.gif).

Constructive criticism has been enabled in this topic.
Arts
Naisss,neizskatās pēc ņūvbu zīmējumiem.Kvalitāte-laba,ēnojums-labs,stils-arī labs.
Vajadzētu redzēt pēdējā svaiguma zīmējumus.



Turpini zīmēt,jo Tev tas sanāk! wink.gif
Sword
Forši sanācis man patik tas pirmais macetu es ta uzzīmēt.
kakene
Jaa pirmais paistam labs!! smile.gif
Tie ko tu zimeji macibu stundu laika izskatat baigi interesanti!!
Ar nepacietibu gaidu tavus makslas darbus!! rolleyes.gif
Mishelin
Haha peedeejais tik labs smile.gif
Silhouette
Paldies visiem. ^^

Daži foto. Arī ne no tiem svaigākajiem.
Par rāmjiem lūdzu neaizrādiet, vairs nemēdzu lietot.

Neiedomājami skaistais pēcjāņu rīts.
IPB Image
IPB Image
IPB Image
IPB Image


Porcelāna lelle.
IPB Image
IPB Image

(tur ir rakstīts SAPŅI)
IPB Image

IPB Image

Nu jau laikam būs par daudz.
Mishelin
Nu vienkaarshi briiniskjiigi... smile.gif
Apsveicu tu esi pirmais otakietis kura foto ir augstaa liimenii smile.gif smile.gif Un nav galiigi crap smile.gif
Vieniigais tai meichaj vajadzeeja fonu savaadaaku smile.gif Vinsh taads cuuciigs tagad izskataas smile.gif
exile
Mm, forša galerija, vienīgais, ka pirmajā zīmējumā izskatās ka tā meitene tomēr nedaudz gāžas uz sāniem.
Un par foto nevaru nepiekrist Mishelin teiktajam - nice pics! Kā arī gadījumā tev nav DA akaunts, jo līdzīgu mežu miglā esmu redzējis kautkad sen deviantartā?
Alta Melissa
burviigas fotograafijas ^^
un ziimeejumi arii interesanti, tev padodas.. peedeejais labs biggrin.gif
Pakkun
kūl. fotogrāfijas ir vislabākās. vai es varu desktopam dabūt to ar mežu un sauli, kas spīd aiz kokiem cienījamā izmērā? plīze? sad.gif
Silhouette
Jā, man ir DA akkaunts, bet to es šeit nelikšu, citādi man nebūs prieka bildiņas krāmēt te.
Meitene, kas gāžas uz sāniem ir visnotaļ pārnesusi savu smaguma centru pa kreisi, tieši pretēja iemesla dēļ. Man, ja godīgi, nešķiet, ka tur ir kas ačgārni šajā ziņā, bet neesmu jau eksperts.

(Btw, tā ir domāta Hermione, acīmredzot, no HP tongue.gif)

Paldies visiem. ^^

Jā, vari.
[Offtopic]Ar atgriešanos reālajā dzīvē, Kristap! laugh.gif[/offtopic]

More stuff:


Divi fotošopā sagandēti pašportreti -
Nesmejieties, tas bija sen. biggrin.gif Mošķis skapī.
IPB Image
Mīļais, nāc parotaļāties. Asinis zīmēju nelietojot asiņu otas. Khhmm, jūtos nepamatoti lepna par to, atzīstu.
IPB Image

Mazliet mazāk šopa, vairāk foto. (Es teicu mazliet.)
Z portreti.
IPB Image
IPB Image
IPB Image

***
Gah, atkal jau aizrāvos. sleep.gif
EDIT: Izdzēsu paprāvu daudzumu, lai Jūs, nabagi, neapjūkat no tāda daudzuma visa kā. biggrin.gif Citreiz.
Mishelin
Pirmaas divas bildes vienkaarsho psc wub.gif cool.gif
Paareejaas kaut kas iisti ar kraasaam nav, Reaali bildes nav sliktas tikai redzot ko tu speej gribu lai visas bildes buutu izcilas smile.gif smile.gif
Taa tik turpini smile.gif :*
Silhouette
Bildes tapušas dažādos attīstības posmos un ar dažāda kalibra ziepjtrauciņiem. Kā jau minēju, photohostingos haoss, hronoloģiskā secībā salikt būtu baigais čakars. Paldies. ^^
Mimi
čau, Silhouette, mani nepazīsti, bet es tevi zinu, tu bieži uzturies kurbijkurnē, un jautad es biju šausmīgi fanojusi par taviem darbiem, jo tie ir vienkārši pasakaini skaisti.
no taviem darbiem gribas ņemt piemēru, jo laikam tieši tu biji tā, kas mani iedvesmoja sākt fotografēt, un es esmu viens no tiem otakiešiem, kas met iekšā savus photo crapus, par kuriem tagad te daži spriež. <-< xD

vislabāk man patīk tā pēcjāņu rīta pļava ar rasu, ļoti skaisti.
manas domas - tev daudz labāk padodas fotografēt, nevis zīmēt. smile.gif
kaut tik es tā mācētu...
Tigra2
POSER!
Kā jau vairums fotogrāfu...

Tā, ko lai saka... pirmais zīmējums izskatās pēc Hermiones fanarta, abi nākamie - aizgūti, esmu redzējusi ļoti daudzus zīmējumus iekš DA, kas tapuši šajā stiliņā. tas ir viens tāds interesants emo zīmēšanas stiliņš. Bet to piekopt nevienam nav aizliegts, stiliņam nav ne vainas.
He he, pirmais man tomēr neliekas vissliktākais, man tas patīk krietni vien labāk par abiem nākamajiem, bet tā jau - gaumes lieta.

Runājot par foto. Tev vēl tāls ceļš ejams, lai tavi foto būtu novērtējami kā māksla.
Porcelāna lelle; - Tikai ar galvu un pleciem vien nepietiek, prasītos arī kādu lellīgu tērpu, (kleitiņu un kurpītes) kā arī - tas, kas veido lelli ir skatiens, ar dzīvīgu skatienu, lelli attēlot nevar.

Tas sapņu darbs leikas tāds necils.

Bet ace izevusies ļoti smuka, komplimenti. Tas acī atspīdošais objekts, droši vien fotoaparāts, kautkā atgādina dzirnavas. Laikam, tādēļ, ka melnbalts darbs un nevar noprast krāsu.

Visi nākošie pašportreti - man liekas, ka esi par jaunu, lai šāda rakstura foto, izskatītos īsteni tā kā tiem vajadzētu. Jaunam smukam zaķim ir jābūt jaunam smukam zaķim, ne vecai omei. tas stiliņš labāk piestāv tādām 30~35 gadīgām, nu varbūt, 25~ gadīām tantēm, ne jaunām meitenēm.

Jāņu rīts tavā galā bijis glīts un ar rasu pilns, tie lauki izskatās apburoši.
Silhouette
Man nepatīk, ka cilvēki apgalvo, ka es labāk fotografēju, kā zīmēju. Vienkārši. Bet lai nu būtu, ja jau Jums visiem tā šķiet un tas šķiet arī svarīgi.
Milzīgs paldies par labajiem vārdiem!

Tigra2, Tu mani apjucināji, par kādu pozēšanu ir runa? Stiliņš manis pēc DA varētu arī būt, nekas nav jauns. Vai tā Tu piesienies arī visiem, tā saucamajiem, anime ārtistiem? Ar šo stiliņu DA ir tik pilns, ka katrai kategorijai, kas saistīta ar zīmēšanu un grafiku ir apakškategorija "anime". tongue.gif Vispārībā šajos konkrētajos darbeļos stiliņš ir nevis no kautkādiem DA īmo, bet gan ietekmējies no Tima Bērtona darbiem.
Pašportreti tālāk seko divi, kas nav kategorijā "visi". Pārējos portretos, kā jau rakstīts, ir Z.
Par mākslu - es piekrītu, bet piekrīti, ka arī parasta ierindas mājas albuma bildes tās nav. wink.gif
Paldies par komentāru.
(Rakstot atbildi, paguvu piededzināt pankūkas! laugh.gif)

Turpinot:
Balsis
IPB Image

Šī patīk man un ar to tas laikam beidzas. Oh well. ^^
IPB Image

Attēls ir kāda cilvēka karikatūra. Šis cilvēks ir arī otakietis, btw. Tas, kurš viņu uzminēs, dabūs (visdrīzāk virtuālu)cepumu no manis.
IPB Image
Pakkun
QUOTE(Tigra2 @ Oct 3 2007, 00:00) *



ai kā skauž biggrin.gif

bildes tik daudz, ka slinkums atsaukties uz kādu konkrēti X) lai gan tomēr vislabāk patika mošķis skapī(varbūt tāpēc, ka atgādina bērnību un bambaju xD) un mīļais, nāc parotaļāties.
par karikatūru. nu nebūtu godīgi, ja es minētu. atstāšu to prieku citiem!
Ayumi
QUOTE
Attēls ir kāda cilvēka karikatūra. Šis cilvēks ir arī otakietis, btw. Tas, kurš viņu uzminēs, dabūs (visdrīzāk virtuālu)cepumu no manis.

haha, Dāvis? biggrin.gif

Ehh, gribas kaut ko vēl pakomentēt pie taviem darbiņiem, bet slinkums so izdarīšu to vēlāk. biggrin.gifD
zeloco
Jā, es ar par to, ka tas ir Davio, bet tas man liekas pretty obvious biggrin.gif
Man patīk tavas fochenes... emocionāli (labā nozīmē rolleyes.gif)
undux
Tas I think I like you (vai kā tur bija) ir ģeniāls un par bildēm es varu teikt tikai to ka tās asinis uz naža neizskatās īpaši dabiski.
Mishelin
QUOTE(undux @ Oct 3 2007, 17:27) *

Tas I think I like you (vai kā tur bija) ir ģeniāls un par bildēm es varu teikt tikai to ka tās asinis uz naža neizskatās īpaši dabiski.


NJaa, nenjem galvaa undux, asinis izskataas iisteniibaa ljoti labi, taadas drusku jau uz receeshanu tongue.gif .... taada sajuutua ka undux nav redzeejusi asinis biggrin.gif
undux
nu tās tač' tikai manas domas. es jau sen esmu samierinājusies ar to ka cilvēki parasti domā savādāk nekā es
Silhouette
Ayumi, turu pie vārda.
Un turēšu arī savējo, paņemšu uz Inčukalnu cepumus.

Paldies visiem par labajiem vārdiem.

Asinis neizskatās tā īsti pēc asinīm, bet tas tomēr ir zināms reālisms, manuprāt. Tās vismaz izskatās pēc tumšsarkana šķidruma. laugh.gif

Par acīmredzamu fotošopa spēku runājot, kas mistiskā kārtā dažiem tomēr pamanījās paslīdēt garām nepamanīts -
IPB Image
Attēls prasīja ne vairāk kā minūtes trīs un radīts vien smaida izraisīšanai. Tas tā.

Pirmais darbelis ar tabletu ever -
IPB Image
Pirms kāds jautā, jā, tās pie viņas kājām tik tiešām ir rokas. tongue.gif
undux
labi ka uzrakstīji par tām rokām gribēju jau sūdzēties par to ka tu zīmē cilvēkus ar augoņiem uz kājām
Pakkun
QUOTE(undux @ Oct 3 2007, 22:08) *

[..] cilvēkus ar augoņiem uz kājām

pwned! biggrin.gif

mēles bildi aplūkojot, nevilšus nāk atmiņā gene simmons biggrin.gif
IPB Image
Ayumi
Eu, parastie, vai dark side cepumi? tongue.gif

Nu tad pakomentēšu šeit ko.
Par zīmējumiem - o, gut gut. Tiek piekopts interesants un foršs stils. Man ļoti patīk. smile.gif Pie proporcijām nav vērts piesieties xD. Vienīgais - izkrāsotajai meitenītei tās rokas pārāk saplūst ar kājām. patiešām, nedaudz izskatās pēc augoņiem xD. Visādi citādi - colorings labs un tableti rullz. Tu man devi iedvesmu atkal atsākt zīmēt, danke! biggrin.gif
Par bildēm - Arī pārāk nav par ko piesieties. Bildes ir baigi okei. Prieks, ka šoreiz manas acis nebojā kādi garlaicīgi amatiera darbi. Liec vēl, lai man ir vairāk ko kritizēt. smile.gif


P.S - man patīk tā mēle.
Silhouette
Pakkun, nekas nedzirdēts, esmu pwnota jau n-reizes šajā sakara(thus komentārs zem zīmējuma). tongue.gif

Dark side cepumi - tipa Domino? Pērļbalta miesa ietērpta tumšā. Gōtiski. biggrin.gif
Ayumi
Galvenais, lai ir ar ko pārvilināt kādu nevainīgo tumšajā pusē... :]
Silhouette
Par šo tēmu spamojot...
Come to the dark side we have cookies.

XD
Ayumi
Turpinot spamot - Lieliska, vilinoša reklāma. xD
Btw, ja nav noslēpums, ar kādu fočiku tu fotogrāfē?
Silhouette
Manā house-holdā tiek lietots Canon IXUS 400. Kas ir diezgan labs ziepis priekš tā laika standartiem. Tagad četrmegapikseļu vairs nemaz neražojot.
Tad vēl Z portreti, Porcelāna lelle ir tapuši ar kaut kādu pavecu Sony cyber-shot.
Jāņu rīta bildes vispār taisītas ar kaut kādu dīvainu kreisās firmas ziepi.
Dažreiz manos nagos nonāk Shaisukes Canon EOS 350, bet te nav neviena attēla, kas ar to būt uzņemts.
Gaidu pati savu EOSu jau gandrīz gadu. ;_;
Silhouette
Mī bī bak.
Reku šeku.

Pabiju Tunisijā gluži nesen.
IPB Image


Kompī izraku vecus krikumus.
IPB Image

IPB Image

IPB Image




Un ļoti vecus krikumus.
IPB Image

IPB Image

Feedback, as always, is welcome!
Silhouette
Meh, sliņķi tādi. :@

IPB Image

Tada!
Iemēģinu Corel painteru.
Tur vēl ir jāpiešaujas.
FuschichO
MMMM... fotogrāfijas man dikti patīk un tās vardes jau nu vispār. Tas laikam tāpēc, ka man pašai ne īpaši patīk un sanāk fotogrāfēt un kopumā es par to visu ne s.da nejēdzu, bet tas nu tā. Zīmējumi gan tādi diezgan viduvēji liekas. Nav jau tā, ka kaut kas briesmīgi slikts būtu, nē, nepavisam, tikai mani personīgi viņi, atšķirībā no foto, neiekustina, bet stiliņš jau man liekas diezgan jauks, so keep on as they say!
Silhouette
Mhm, detaļas nav mana stiprā puse un ar krāsām es vispār teju nemāku strādāt. biggrin.gif Man ir ļoti slikta krāsu izjūta.
Paldies!
Practise makes perfect. smile.gif
undux
patīk ka tu esi izdomājusi cilvēkiem īpatnējas proprcijas
Silhouette
Es varu arī savādāk.

IPB Image

Kārtējā random dūda.
Tiesa, esmu par slinku, lai uzzīmētu fonu. Ja saņemšos, kādreiz.... Tad arī vēl kādu detaļu piezīmēšu.
Pakkun
kā jau teicu - seksīgs ķermenis, bet galva jokaina biggrin.gif un tikko pamanīju, ka varu piebilst, ka lielāko daļu jokainuma piešķir pagarais kakls.
zeloco
Viss no pleciem uz leju (ja neskaita dīvainos atslēgaskaulus un ūber garo zeltnesi) ir lielisks...

Viņai nav skausta ohmy.gif
Mati sākas un beidzas kā no papīra izgriesti
Acis un Andželinas Džolī lūpas arī varētu būt, bet pārējais ir brutāli jādzēš ārā un jāpārzīmē...
Kakla izliekums arī ir k-kā anatomiski nepareizs (ja vien tas nebija mērķis)
Pārējais viss ir tiešām skaists... tikai jāieēno arī zem apģērba (piem., zem lencītēm), lai neizskatās, kā vnk nocenzūrēta kailbilde biggrin.gif (Ja, tā ir gribētu redzēt oriģinālu biggrin.gif varu iedot e-meilu)

ps. nepatīk burn/dodge tūlu izmatošana, bet tas jau ir mans subjektīvais viedoklis...
Silhouette
Man nebija nekādu referenču un maksimāla reālisma panākšana arī nebija mans mērķis - mērķis, kā parasti, ir vienkārši iedzīt roku.
Pie skausta tur ir gļuks, jo mati it kā aizsedz pakausi, bet tā vieta nav īpaši labi parādīta.

Un tur burn nav izmantots, bet dodge ir tikai acs varavīksnenē.
Matu sākuma līnija ir dabīgāka, bet diemžēl šitik samazinātā attēlā to vairs nevar redzēt, ņemšu vērā un nākamreiz uzvedīšos brutālāk.

Paldies, Zeloco. :3
zeloco
nez, tieši tāpēc, ka tur vēl mati nāk klāt šķiet, ka ir gljuks... manas domas, kur buutu jābūt skaustam:

IPB Image

Tad uztaisi "detail view" lai var redzdeet matu līniju... neticu biggrin.gif
Gomen par tiem dodge/burn... likās, ka tie :3

edit: tikko ieraudīju vēl vienu kļūdu - ausij jābūt vairāk uz sejas pusi... citādi ausis pie pakauša sanāk biggrin.gif
Silhouette
Vakar tīrot māju uzskrēju virsū matu ruļļiem. Es nebūtu es, ja nesakrāmētu tos sev matos. Vakarā izņēmu. Rezultātu, protams, man gribējās sabildēt, jo skruļļu man galvā tā īsti nekad nav bijis. Bildes sanāca labākas, kā cerēju, ņemot vērā apstākļus. Anyway. Lēts glamūrs.

IPB Image

IPB Image

IPB Image

Pēdējā es izskatos dīvaini, bet gaismas ir foršas.
Mimi
man ļoti patīk pirmā, es nezinu vārdu, kas spētu to izskaidrot.
laikam dievīga. kā no žurnāla ņemta. :]
p.s. tev piestāv skruļļi. smile.gif
Shinobi
Mmmm skaisti fotografee smile.gif Laikam labs fotoaparāts! Man ar savu neko dizenu neizdaisīsi biggrin.gif
aeonseraph
QUOTE(Silhouette @ Oct 1 2007, 17:03) *

Nesmejieties, tas bija sen. biggrin.gif Mošķis skapī.
IPB Image


Šitā ir vnk idēāla bilde!!! Aš pilnīgi žoklis atkārās kā ieraudzīju... nesaprotu kā es iepriekš nebiju iegriezies tavā galerijā blink.gif
Silhouette
Hahaaa, paldies. biggrin.gif
Shinobi, man ir 4 mpx ziepis Canon IXUS 40. Nav jau slikts, bet ziepis paliek ziepis... Es veicu visādas nenormālas izdarības, lai viņu apmuļķotu, tiesa, tās esmu iemācījusies pēdējā gada laikā, tādēļ agrāk kvalitāte ir redzami zemāka, lai gan aparāts tas pats. Bet laikam jau loģiski. smile.gif

Piemēras - lieku uz taimeri un jau pēc fokusēšnas un podziņas nospiešanas samazinu spilgto apgaismoju, lai saīsinātu ekspozīcijas laiku un panāktu augstākus kontrastus.
Silhouette
Atkal paķēpājos. Nodarbojos ar nozīmēšanu. Karyu wub.gif


IPB Image

Reference -

IPB Image

Bizēm man nebija spēka, auskarus aizmirsu. >< Tūdaļ izlabošu... Neizlabošu, arī tam esmu par slinku.
FuschichO
šur tur trūkst kārtīgas ēnas, bet šis darbs noteikti gāja labumā, ne? Tagad tu mums tadu original uzmeistarosi, ka prieks, vai ne? Tikai nesaki, ka esi slinka.
P.S. nebaidies no tumšajiem laukumiem. Matos čista vajag, kontūŗa ap aci ir drusku biezāka, tāpat arī žokļa līnija ir tumšāka, etc. + vēl plastmasas auss biggrin.gif
Silhouette
Spamspamspam.
Jauna kamera.


Davio gotu suns
IPB Image

Totally random
IPB Image

Lauma
IPB Image

Kačis
IPB Image

Zane
IPB Image
FuschichO
Otrā būtu feina, ja fons nebūtu tik... nu atgādina dzīvokli kaut arī vismaz skapis fonā nav redzams
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.