Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Vinzento's work
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Vinzento
Taa kaa viena briivdiena plusaa bija laiks kko uztaisiit ----> ''Here was a dead link'' Nau nekas nopietns un slinkums bija veel eenas taisiit bet varbuut kkad veel nedaudz uzlaboshu....
FuschichO
Gomen, biju vīlusies. sad.gif Esmu tikai iesācēja, taču man šķiet, ka es spētu nedaudz labāk. Zini, viss iespējams, būtu satriecoši, ja tu piestrādātu pie zīmēšanas. Tā kā ta ir vektorgrafika, tad nav jau tik grūti pa punktiem salabot zīmējumu. Es domāju, ka tu pavisam noteikti vari labāk. Vēl jo vairāk- es ar nepacietību to gaidu, jo mani ir apmākusi doma taisīt animi, tas nozīmē, ka vajag daudz labus sabiedrotos... biggrin.gif

Ganbare jo!!! wink.gif

āā un zin, ar līniju biezumu alterēšanu var panākt itin magiskus efektus, citu dimensiju. Parasti biezāka līnija ir zem formas (zods, degungals, virsējais plakstiņš utt.) Pamēgini uzlabot to pašu zīmējumu. kas zin, kas sanāks smile.gif
Vinzento
Pa punktiem salikt jau ir viegli bet probleema bija taada ka man ziimeejums fo4eets no telefoona ( nekaada labaa) un daudzaas vietaas bija gruuti saskatiit liinijas.... bet kaa jau teicu ka veel kko palabosu!

P.S. Un domaa ka es neesmu iesaaceejs =]
Patachan
Nu jā es arī esmu riktīgākā iesācēja, bet sejas forma galīgi garām!
Vinzento
Nu nezinu man gan liekas normaali.... nu bet tas jau tikai mans iesaaceeja viedoklis.... biggrin.gif
Vinzento
Sen jau biju sitos ziimeejumus paarziimeejis bet kkaa negribeejaas nevienam raadiit...bet nu beidzot ieliku.

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

Vieniigi rokas visur man galiigi garaam uzziimeetas kaut arii kaadas 20x dzeesu.... dry.gif
Misa
manuprāt tīri labi.
pirmā roka gan ir biedējoša XD
bet kāpēc tik dīvainas sejas izteiksmes? ^.^
Vinzento
^^
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.