Help - Search - Members - Calendar
Full Version: sveicinaati mani sauc aivvv
Anime forum > otaku.lv > Rules, Problems and Suggestions
Pages: 1, 2, 3, 4
tostermaize
QUOTE
sveicinaati mani sauc aivvv, kurbijkurnes aurors jeb supermoderaators


kaa jau virsrakstaa teikts tu esi supermoderators nu labi tad ej un ievies savaa kurbijkurnee kaartiibu jo ka es tur peedeejo reizi biju no moderatorie vai vinnu darbiem tur nebija ne veests!
ShinChan
QUOTE(Niike @ Sep 19 2004, 09:44)
QUOTE
Tam vienam neregistrētajam varu ieteikt aplūkot manu profilu, tur tev būs mana bilde, tā ka saaciet lasīt baru un mani nolincjot
Ņā tur nu gan bija, ko redzēt. Es uzskatu, ka bija zemē nomests laiks. Un tu vēl piedevām esi vecāks par mani. Tas bija viemnīgais, ko uzzināju un gandrīz atsēdos, jo no tik liela cilvēka biju gaidijusi argumentētākus iztreicienus, bet tev tādu nav! Nu jā un ar alus pudeli ar tiešām vajag lepoties. rolleyes.gif
Turklāt būtu vēl bijis smuks tad būtu šitie murgi vēl piedodami, bet tagad...
*


Mjaa. Nebūtu labāk neko rakstījusi. Es no tevis vispār nekādus argumentus negaidīju, jo zināju, ka tu uz tiem gluzji vienkārsji neesi spējīga. Jums no sjaddiem uzbraucieniem rodas kaut kāds gandarījums, vai sexuaals apmierinajums? Es tev ieteiktu neblamēt kurbijkurne.lv un pamest sjo forumu, savādāk sagrausi pēdējos piozitīvos prieksjstatus par to saitu un tā apmeklētājiem.
Yume
Heh, peedeejos pozetiivo.. nez nez.. ja cilveekam kautko tur vajag tad vinsh seedet taa pat.. piemeeram es..
Bet tas ko vinji te dara ir reklaama, arii antireklaama ir reklaama.
Taka
ŠinČan - piesargies! Pirms ej gar stūri, labāk palūri, citādi ar slotu dabūsi laugh.gif
Yume
Aha, uz kuras taas iipashniek/niece buus atlidojis
ShinChan
QUOTE(Yume @ Sep 19 2004, 09:53)
Bet tas ko vinji te dara ir reklaama, arii antireklaama ir reklaama.
*


Nez vai tam piekritiisju. Ja tu tik pamatiigi blamee savu lapu (kaa to, piemeeram, dara kurbijkurne.lv Superdupermegamoderators) tad viss ko panaaksi, ka cilveeki ies tai ar liikumu, jo buus ieraudziijusji kaadi aprobezjoti cilveeki to lapu uztur.
Taka
Hehe, ŠinČans sāks baidīties no sētniekiem laugh.gif
Yume
nebuut nee, tas ir psihologiski, ja cilveekam pasaka ka tas ir slikti, tad noteikti buus kaads kam tas paliks interesanti un 1 no 5 ienaaks paskatiities
Sigfa
Ehh, zheel, ka nepamaniiju sho threadu aatraak. Buutu jauki ja aivvv buutu izdomaajis sakariigaaku un atbistoshaaku threada virsrakstu.

Taatad izlasot visu sho man arii ir kas sakaams.

Aivvv: uzskaitot tos cilveekus kas ir gan sheit gan kurbijkurnee tu paraadiiji kurbijkurnes 'politiku'. Izskataas ka tu centies pateikt, ka tie kas ir kurbijkurnee no taas vairs laukaa netiks. PSRS variants.

Man jaasaka, ka sheit juutos piederiigaaks kaa kurbijkurnee, jo sheit ir pietiekami daudz ko runaat 'on-topic' bet kurbijkurnee mani intereseejoshais ir off topic, jo tas kaa deelj tur vispaar pieregjistreejos ir paarpildiits ar spamu un pilniigi pasistu (vai mazu beernu) postiem, kuros ir tikai viena spiitiiga nostaaja. (piem. "Hp poters ir labaakais jo roulinga rullee!!!" vai tml.)

un ja tu, aivvv, nespeej izveerst normaalu diskusiju, bet gan vislaik liec galdaa tukshus draudus( tavi spamotaaju pulki te taapat ilgi neuztureesies- paliks garlaiciigi, jo uz normaalaam diskusijaam nav speejiigi), tad labaak nemaz nerunaa, jo tu tagad visu padari veel saspringtaaku, kas nevienam nav vaidziigs.

taalaak, shiis diskuja pashos pamatos ir visai stulba, jo saturiigas informaacijas te nav. ShinChan un Aivvv ir paaraak atshkjiriigi cilveeki, lai veidotu saturiigu dialogu.

PS. bet jautri bija sho lasot, to es nevaru noliegt laugh.gif
Yume
taa, Ok, cienijamie... forumieshi... es saprotu ka vieman otru apcelt ir jautri, bet padomaasim par elementaaru eetiku, varbuut izbeigsim sho te bezjeedziibu?
Ljipa
Es esmu ar mieru beigt, bet... Nu man par šo forumu bija radies līdz šim brīdim tāds pozitīvs iespaids un ļoti patika nākt palasīties jūsu diskusijas, bet tagad es sapratu cik jauki jūs te mākat maskēties par baigiem zolīdajiem tipiem, bet te pēkšņi... Nu man trūkst vārdu. Esat smagi manā vērtību skalā paslīdējuši uz leju. Man nez kapēc šķiet, ka inteliģenti cilvēki(forumi) neaizskar citus cilvēkus (forumus) un nesaukā viņus par zemākiem un sliktākiem, kā tas notiek šeit. Aizejiet uz kurbijkurni un man nezkapēc šķiet, ka tur jūs par sevi vispār nevienu sliktu vārdu neatradīsiet.(nu vismaz vēl vakar vakarā tā bija. Šodien nēsmu vēl bijusi.) Patiesībā es esmu riktīgi vīlusies. laikam jau jums tās sadistiskās multenes vienkārši galīgi smadzenes ir sabojājušas un tas ir viss, kas ir pie vainas. Nu negribētos man būt tādai kā jūs, kas slēpjas aiz baigi zolīdās maskas, bet tad sāk parādīt savu patieso dabu, kura nebūt nav no simpātiskākajām.
Un, tikai nesakiet, ka jums pasakas nepatīk, jo patiesībā jau arī anime un mangu par vienu lielu pasaku varētu nosaukt. Es pat zinu vienu muļķiku anime stilā, kur piedalās trīs raganiņas. Un kautvai tā pati Seilor moon (velaizvien nezinu vai pareizi rakstu. tongue.gif ) viņu ar varētu tikpatkā par burvi nosaukt. Tā taču ir burvestība, spēt ļaunos pārvērst par labajiem un tad vēl viņas pārģērpšanās metode. To pašu varētu teikt par daudzām jo daudzām anime multenēm. rolleyes.gif
darknight
Ir jau ir šis forums pilns ar idiotiem.
Bet kurš forums mūsdienās tāds nav...
Ljipa
QUOTE
ivi Posted Šodien, 13:02
  Ir jau ir šis forums pilns ar idiotiem.
Bet kurš forums mūsdienās tāds nav...


laikam jau nāksies vien piekrist, bet negribas it kā... laugh.gif
ShinChan
Beiz nu labāk moralizēt. Lielā vilsnās, maskēsjnās par zolīdiem cilvekiem, kritieni vērtību skalās bla bla bla. Izlasi labāk pati savu ieprieksjējo postu un tad padomā kādā vērtību skalā tas būtu jāievieto. neesmu gājis ku kurbijkurne un bāzies virsū ar anime vai arī aplicis HP un GP. Paudu vienkārsji savu viedokli, bet rādās, ka dazjiem to ir paarāk grūti sagremot. Kā jau Ivi minēja arī sjajā forumā ir dazjas personas kuru rakstīto es labprāt nelasītu. Nu un? Idealu lietu nav.
P.s. Sailormoon vai kā nu tur viņu sauc ir anime lejas gals, par kuru paarsvarā skatās bērni, kam tiko saakusies iepazīsjanās ar anime zjanru, palūgsju to nepielīdzināt piem., NGE vai Cowboy Bebop. Ja rūpīgāk palasīsi sjo forumu atklāsi, ka dauzi te ir vienisprātis, ka aptuveni 90% anime ir bullšits.
Roze
QUOTE(ivi @ Sep 19 2004, 13:02)
Ir jau ir šis forums pilns ar idiotiem.
Bet kurš forums mūsdienās tāds nav...
*


Šos vārdus gan ņem atpakaļ.. Ja nepatīk, nenāc, bet dieva dēļ lūdzu neīdēt par to cik ir slikti.
Ljipa
QUOTE
Kā jau Ivi minēja arī sjajā forumā ir dazjas personas kuru rakstīto es labprāt nelasītu. Nu un? Idealu lietu nav.
P.s. Sailormoon vai kā nu tur viņu sauc ir anime lejas gals, par kuru paarsvarā skatās bērni, kam tiko saakusies iepazīsjanās ar anime zjanru, palūgsju to nepielīdzināt piem., NGE vai Cowboy Bebop. Ja rūpīgāk palasīsi sjo forumu atklāsi, ka dauzi te ir vienisprātis, ka aptuveni 90% anime ir bullšits.


Nu par tevi ārī tas ir. pašlaik tu lieliski pats sevi rasturoji. Un es tikko pārlasiju pilnīgi visus savus iepriekšējos postus un tīri sakarīgi man ir sanācis. Turklāt tieši tapēc es šeit lasu nevis postoju, jo ne vella no anime nesaprotu, bet praktiski jebkurā(es neteicu, ka visās, tas tā ja atkal kāds piesiesies.) no viņam ir kautkas no maģijas.
darknight
Nespringsti. Neviens neīd. Ar visu jau sen esmu samierinājies.
deBUGa
QUOTE
inteliģenti cilvēki(forumi) neaizskar citus cilvēkus (forumus)

Man ir dazhi jautaajieni kurbijkurnieshiem shajaa sakaraa:
1) Vai kaada foruma biedra domas var uzskatiit par oficiaalu foruma viedokli?
2) Vai foruma autora un supermoderaators viedokli var uzskatiit par oficiaalu foruma viedokli?
Ljipa
QUOTE
deBUGa Posted Šodien, 13:25
  QUOTE
inteliģenti cilvēki(forumi) neaizskar citus cilvēkus (forumus)

Man ir dazhi jautaajieni kurbijkurnieshiem shajaa sakaraa:
1) Vai kaada foruma biedra domas var uzskatiit par oficiaalu foruma viedokli?
2) Vai foruma autora un supermoderaators viedokli var uzskatiit par oficiaalu foruma viedokli?


Viennozīmīgi NĒ, bet vai tad kāds to ir teicis, ka šeit tādi jautājumi izvērtušies. blink.gif Jūs jau mums sākāt braukt virsū nevis mēs jums! Mēs tikai ielaidāmies diskusijā. rolleyes.gif
deBUGa
QUOTE
Viennozīmīgi NĒ, bet vai tad kāds to ir teicis, ka šeit tādi jautājumi izvērtušies.
Viennoziimiigi nee t.i. uz abiem jautaajumiem? Jautaajumi mani... es meegjinu iedziljinaaties notiekoshajaa...

QUOTE
Jūs jau mums sākāt braukt virsū nevis mēs jums! Mēs tikai ielaidāmies diskusijā.
Cieniijamais precizeejiet, kas "mees". Noraadiet kaut vienu 'post'u, kuraa es buutu "sācis braukt virsū". Man piemeeram vispaar pirmaa dzirdeeshana par juusu godaajamaa resursa eksisteeshanu interneta plashumos.


Ljipa
Jā tāda ir mana atbilde uz ABIEM jautājumiem.
Nu un viss jau laikam sākās ar:
QUOTE
P.s vaacies atpakall uz kurbijkurni un to savu skolu (tostermaize)
Ak Kungs! Atminos sen senos laikos kaads jau iemineejaas, ka ar laiku sjis forums paliks taads kaa kurbijkurne, laikam paregjojums saak piepildiities. (ShinChan)
Aj, KK forumaa ne jau vecumaa sleepjas taa nelaime... Vismaz man visvairaak tracina tas, ka tur ir sameeraa daudz taadu kadru, kas muuzhdie visaadas intrigas veido... Un vecums tai zinjaa naf no svara...  (Chrash)


Nu nezinu. Tagad lasot ar vēsu galvu nav jau tik traģiski, bet es kā kurbijkurnes patriots, ko tādu nespēju izturēt. rolleyes.gif
Crash
QUOTE(Niike @ Sep 19 2004, 14:09)
Jā tāda ir mana atbilde uz ABIEM jautājumiem.
Nu un viss jau laikam sākās ar:
QUOTE
P.s vaacies atpakall uz kurbijkurni un to savu skolu (tostermaize)
Ak Kungs! Atminos sen senos laikos kaads jau iemineejaas, ka ar laiku sjis forums paliks taads kaa kurbijkurne, laikam paregjojums saak piepildiities. (ShinChan)
Aj, KK forumaa ne jau vecumaa sleepjas taa nelaime... Vismaz man visvairaak tracina tas, ka tur ir sameeraa daudz taadu kadru, kas muuzhdie visaadas intrigas veido... Un vecums tai zinjaa naf no svara...  (Chrash)


Nu nezinu. Tagad lasot ar vēsu galvu nav jau tik traģiski, bet es kā kurbijkurnes patriots, ko tādu nespēju izturēt. rolleyes.gif
*


Lab', lab', netaisnojies, kuram gan neuznaak fleimoshanas leekmes biggrin.gif

P.S. Un manis teiktais ir tikai reaali noveerotas lietas, nevis kau kaada apd*rshana. To var uztvert gan negatiivi, gan pozitiivi, atkariigs no cilv.
deBUGa
QUOTE
Jā tāda ir mana atbilde uz ABIEM jautājumiem.
Paldies! Juus mani iepriecinaajaat. Tad es laikam varu vairaak nesatraukties, ka "mans" forums tiks bezjeedziigi piefloodots, kaa to draudeeja aivvv.

QUOTE
Tagad lasot ar vēsu galvu nav jau tik traģiski
Shaads piegaajiens ljoti labi noder visaas dziives situaacijaas.
Yume
heh, man protams negribeejaas vairs piedaliities shajaa diskusijaa, jo seezhu starp divaam nometneem, un tas nav labaakais veids kaa nedabuut pa galvu ar akmeniej ko met viena uz otru, achu izlasot Niikes postu par "anime multeniiteem" es nenotureejos....
Saulite.. tu kautavi saprot ko tu tur saraxtiiji.. tas tachu ir smiekliigi... vu meeginaaji uzsveert ka anime ir multenes, es saprotu, bet pats vaards anime tieshi to arii noziimee, un sanaa ka tu divreiz visu laiku teici "es rezeeju.. multenes multenes.. par t un to.."tev pashai par to nenaak smiekli?
Un runaajot par magiju anime, jap, ir ir, un gana daudz. bet tas ir anime zhanrs "maho"kam nav sakara ar "fantasy"kas arii pasaav, bet kaa atsevishk zhanrs. Te neviens nenolaizh ne vienu, ne otru.. te cilveeki vieknaarshi briivi izeicaas to ko domaaja, lidz paraadiijaas muusu cienijamais aurors aivvv un saaka "dirsties"[atvainojos par leksiku] tar to kaadi mees te visi slikti. Ja te bija piemineeta kurbijkurne tas nebuut nenoziimee ka mees neeginaajaam vinju degradeet citu aciis.
Un ShinChan... SailorMoon nebuut nav anime apaksha, tas ir anime pamati, taa pat kaa CandyCandy, taapat kaa Capten Tusbasa vai Ultramens.. uz taa viss ceelaas. Potams katrakm savs, un muusu laika cilveekiem vajag sarazhgiitaakus sizhetus, labaaku animaaciju utt., bet uz to briidi tas bija kautkas sevishks. sailor Moon pirmaas seerijas ja nemaldos bija 1991 gadaa taisiitas, ni sorry ko tu gribeeji tajaa laikaa, man shkiet ljoti atbilstoshi arii politiskajais situaacijai bija.. ja taa dziljaak parok..
ShinChan
QUOTE(Yume @ Sep 19 2004, 13:22)
Un ShinChan... SailorMoon nebuut nav anime apaksha, tas ir anime pamati, taa pat kaa CandyCandy, taapat kaa Capten Tusbasa vai Ultramens.. uz taa viss ceelaas. Potams katrakm savs, un muusu laika cilveekiem vajag sarazhgiitaakus sizhetus, labaaku animaaciju utt., bet uz to briidi tas bija kautkas sevishks. sailor Moon pirmaas seerijas ja nemaldos bija 1991 gadaa taisiitas, ni sorry ko tu gribeeji tajaa laikaa, man shkiet ljoti atbilstoshi arii politiskajais situaacijai bija.. ja taa dziljaak parok..
*


Nesauksim tos par kvalitatiivaa anime pamatiem. Tie ir pamati tam ko te daudzi deevee par 90% suu.u, virkne labas anime paraugu tapa veel pirms 90. -tajiem. Paskaties kaut vai uz Ghibli studijas razjojumiem.
Ljipa
QUOTE
izlasot Niikes postu par "anime multeniiteem" es nenotureejos....
Saulite.. tu kautavi saprot ko tu tur saraxtiiji.. tas tachu ir smiekliigi... vu meeginaaji uzsveert ka anime ir multenes, es saprotu, bet pats vaards anime tieshi to arii noziimee, un sanaa ka tu divreiz visu laiku teici "es rezeeju.. multenes multenes.. par t un to.."tev pashai par to nenaak smiekli?


Nu, bet tapēc jau es arī visu laiku atvainojos par savām kļūdām runājot par animē. Tas arī ir iemesla kapēc šeit nepostoju, jo man nepatīk izrādīt savu nezināšanu. rolleyes.gif
Sigfa
QUOTE
Ak Kungs! Atminos sen senos laikos kaads jau iemineejaas, ka ar laiku sjis forums paliks taads kaa kurbijkurne, laikam paregjojums saak piepildiities
jaa, to es arii atceros, un to teica... eem... Fatalis skjiet. Un vinjsh sheit vairs neraadaas.

es varu tikai teikt, ka tas ir nozheelojami, ka atnaak kurbijkurnes supermoderators un saak lekties ar shejienieshiem. Kaads no taa labums?
Yume
ShinChan.. sauliit, tu nesaliidzini vistu ar piili, Ghibli taisa Move, nevis seriaalus...
Un starp citu tieshi CandyCandy bija pirmais pilntiesiigais seriaals anime veesturee, bet sailor moon viens no pimajiem shoujo zhanra aizsaaceejiem. Taapeec, lai kaa tu to sauktu, bet vinji ir pamati visam. Arii tiem 10%kas nav s***.
ShinChan
QUOTE(Yume @ Sep 19 2004, 14:13)
ShinChan.. saulīt, tu nesalīdzini vistu ar pīli, Ghibli taisa Move, nevis seriālus...
Un starp citu tieši CandyCandy bija pirmais pilntiesīgais seriāls anime vēsturē, bet sailor moon viens no pimajiem šoujo žanra aizsācējiem. Tāpēc, lai kā tu to sauktu, bet viņi ir pamati visam. Arī tiem 10%kas nav s***.
*


Ja nemaldos Mijazaki arī savu roķeli ir pielicis dazjiem seriāliem, bet ne jau par to ir sjis stāsts. Tik pat veiksmīgi mēs varam apgalvot, ka akmens laikmeta cilvēku radītie troksņi (sitot ar koka nūju pa alas sienu) ir ietekmējusji, piem., Mocarta mūziku. Pilnīgi neredzu kā mans iemīļotais Paranoia agent būtu saistīts ar tādu reliktu un bezdomas razjojumu kā Ultramens. Kino tacju arī visi turpmākie rezjisori neietekmējās no brāļu Lumjēru braucosjā vilciena. Tas būtu absurds.
Yume
nebuus gan apsurdi, bet tas ir jaarok dziljaak. un to es nedariishu.. jo teema nav par to...
Crash
Visp no kurbijkurnieshu puses, tas anime devil izgaajiens gan naf visai smuki dariits... dry.gif
Sigfa
da nu... es gan nedomaaju, ka vinjiem patiktu ja mees izriikotos liidziigi, bet tas vareetu arii nebuut no kurbijkurnes. Nevaig paarsteigties ar secinaajumiem...
Yume
hei, neveic priekshlaiciigus spriedumus, mees jau nekaa nevar pieraadiit.. taapeec neapcel nevainiigus kurbijkurnieshus....
Crash
Vienk es zinu vienu cilvi no Kurbijkurnes, kas arii manaa forumaa ko liidziigu paveica... Taapee manas aizdomas ir visai pamatotas... dry.gif
ShinChan
QUOTE(Yume @ Sep 19 2004, 14:45)
hei, neveic priekšlaicīgus spriedumus, mēs jau nekā nevar pierādīt.. tāpēc neapcel nevainīgus kurbijkurnieshus....
*


Protams, protams, Nesteigsimies, jo viņu vakardienas zjultainajiem tekstiem un sjīs dienas iznireļa gājieniem visticamāk nav nekā kopīga. Nu beidz. Tajaa pasjaa laikaa edomaaju, ka kaads no mums buutu gatavs tik zemu nolaisties un aivilkties uz turieni atkaartojot ko liidziigu. Ar to jau atskjiras homo sapiens no homo idioticus.
Sigfa
tur man tev jaapiekriit.
Yume
nee, homo debilius, bet tas siikums..
Njaa.... iisteniibaa, pilniigi iespeejams ka tur ir cilveeki kas ti vareeu izdarit, bet tie ir beerni.. kas saakumaa daba un peec paaris gadiem domaa... taapeec naaksies vien paciesties.. pashiem apniks
aivvv
ziniet man baigi sskkiet ka juus te jau gandriiz divas lapas spamojat....
....bet tas tik taa maajiens
un rose es varu atbildeet par saviem vaardiem...
manupraat sseit ir paaraak vienveidiigi viedoklli buus jaaieviess dazzaadiiba
un es apstiprinu ka protams nerunaaju ficiaali no kurbijkurnes foruma to vispaar mums var dariit tikai viens cilveeks bet mani vada patriotiskas noskannas
aa un sigfa tas uzskaitiijums biaj nejau ka visi ir nodeveeji bet lai paareejie redz ka daudzi no juusu foruma rakasta arii muuseejaa un ka jums vinni ir normaali biedri runa bija par taadiem kaa crash...

ShinChan
QUOTE(aivvv @ Sep 19 2004, 19:23)
ziniet man baigi sskkiet ka jūs te jau gandrīz divas lapas spamojat....
....bet tas tik tā mājiens
un rose es varu atbildēt par saviem vārdiem...
manuprāt sseit ir paarāk vienveidīgi viedoklli būs jāieviess dazzādība
un es apstiprinu ka protams nerunāju ficiāli no kurbijkurnes foruma to vispār mums var darīt tikai viens cilvēks bet mani vada patriotiskas noskannas
*


Atkal vecā dziesma saakās. Visvarenā kurbijkurne. Pa dienu jau te uzradās viens bezsmadzeņu radījums, domājams no jūsu gala, un piespamoja pus forumu ar tekstiem "ANIME SUXXX". Labāk palika. Jā un jūs jau nu noteikti būsiet tie kas noteiks ko mums būs un ko nebūs rakstīt savā forumā. Nesmīdini tautu un paārstē savu Napoleona sindromu.
Ljipa
QUOTE
Atkal vecā dziesma saakās. Visvarenā kurbijkurne. Pa dienu jau te uzradās viens bezsmadzeņu radījums, domājams no jūsu gala, un piespamoja pus forumu ar tekstiem ANIME !!!.

Pasaki vēl ka nēsi naidīgi noskaņots???
aivvv
runaajot par konstruktiiviem dialogiem un passpaarlieciibu vai ssis nav tavs teksts shinchan ???

""papildinājums (īpasji tostermaizei) no manas puses:
1. Nekad neaizrādi man!
2. Nekad un ne pie jelkādiem apstākļiem neatļaujies apstrīdēt manis rakstīto!
3. Ievēro un pieņem par absolūtu patiesību visu ko es rakstu!
Ja ievērosi sjos trīs vienkārsjos likumus, tevi gaida viegla dzīve ieksj sjī foruma, ja nē rēķinies ar sekām. """

un es nezinu kurss spamoja bet aciimredzot probleemas jums radaas ja taadi buus 30 probleemu buus vairaak mums kurbijkurnee taadu ir lloti dauz un daudzi no vinniem jau ri leggendaari taadeell mums netruukst arii spama...
varbuut ka dereetu ar jums padaliities ????? biggrin.gif
ShinChan
QUOTE(Niike @ Sep 19 2004, 19:33)
QUOTE
Atkal vecā dziesma saakās. Visvarenā kurbijkurne. Pa dienu jau te uzradās viens bezsmadzeņu radījums, domājams no jūsu gala, un piespamoja pus forumu ar tekstiem ANIME !!!.

Pasaki vēl ka nēsi naidīgi noskaņots???
*


Iesaakumaa nebiju, tacju ikvienu cilvēku ir iespējams novest. Un mani parasti var novest līdz sjādam stāvoklim ar absolūtu stulbumu. Un virknē jūsu postu tas ir klātesosj.
Ljipa
QUOTE
ShinChan Posted Šodien, 20:39
  QUOTE(Niike @ Sep 19 2004, 19:33)
QUOTE
Atkal vecā dziesma saakās. Visvarenā kurbijkurne. Pa dienu jau te uzradās viens bezsmadzeņu radījums, domājams no jūsu gala, un piespamoja pus forumu ar tekstiem ANIME !!!.

Pasaki vēl ka nēsi naidīgi noskaņots???





Iesaakumaa nebiju, tacju ikvienu cilvēku ir iespējams novest. Un mani parasti var novest līdz sjādam stāvoklim ar absolūtu stulbumu. Un virknē jūsu postu tas ir klātesosj.


Kurš nu to būtu teicis. Pats tu ar tāds diezgan degradēts izskaties un es esmu miermīlīgi noskaņote, bet tu vienkārši par daudz atļaujies. Domā paņēmis alus pudeli rokā krutāks būsi??? laugh.gif Ierēkt par tevi gribas un viss... Labi es neko, es klusēju... rolleyes.gif
ShinChan
QUOTE(aivvv @ Sep 19 2004, 19:36)
runājot par konstruktīviem dialogiem un passpārliecību vai ssis nav tavs teksts shinchan ???

""papildinājums (īpasji tostermaizei) no manas puses:
1. Nekad neaizrādi man!
2. Nekad un ne pie jelkādiem apstākļiem neatļaujies apstrīdēt manis rakstīto!
3. Ievēro un pieņem par absolūtu patiesību visu ko es rakstu!
Ja ievērosi sjos trīs vienkārsjos likumus, tevi gaida viegla dzīve ieksj sjī foruma, ja nē rēķinies ar sekām. """

un es nezinu kurss spamoja bet acīmredzot problēmas jums radās ja tādi būs 30 problēmu būs vairāk mums kurbijkurnē tādu ir lloti dauz un daudzi no vinniem jau ri leggendāri tādēll mums netrūkst arī spama...
varbūt ka derētu ar jums padalīties ?????  biggrin.gif
*


Ar humora izjūtu Jums tiesjām ir problēmas, bet tas jau uz katra pasja sirdsaziņas. Kas attiecas uz tālāko tekstu, nu principā vairs jaubu nav, ka tas spamotājs bija jūsējais. Un Tas ka rezrvē turat vēl paaris tikai aprāda, kas īsti par vietu ir jūsu forums. Manis pēc, spamojat kaut 24h diennaktī, varbūt pazudīs kaut daļa no kompleksiem un dazjam labam arī ūsas saaks augt 12 gadu vecumā. Vai tiesjām neapnīk nemitīgi izrādīt savu klaju bērnisķību un izmantot kaut kādu bērnudarza analogu attecību kārtosjanai. Ar katru postu jūs tikai aizvien vairāk apliecināt, ka ar jums nav iespējams runāt kā ar pieaugusjiem, sarunas tematu apjēgt spējigiem cilvēkiem.
ShinChan
QUOTE
Kurš nu to būtu teicis. Pats tu ar tāds diezgan degradēts izskaties un es esmu miermīlīgi noskaņote, bet tu vienkārši par daudz atļaujies. Domā paņēmis alus pudeli rokā krutāks būsi???  laugh.gif  Ierēkt par tevi gribas un viss... Labi es neko, es klusēju...  rolleyes.gif

Jauki, man prieks, ka viss uz ko tu balsti savus zjultainos izteikumus ir foto, kuraa esmu atteelots ar Aldara gaisjo un pie tam neesmu smuks. Jaa nudien ar taadiem cilveekiem prieks diskutet. Dzelzjaina logjika un neapstriidami argumenti. Bez maz vai garantija, ka esmu uzskaitee narkologjias centraa vai vazajos apkaart ar aizsjuutu ampulu. Piedod, parasti neizsakos tik tiesji, bet Dievs tevi nudien ir apdaliijis ar veselo sapraatu.

Ljipa
Bet, protams! laugh.gif Nu un vai tad tu tā nedari??? blink.gif kurš pierādīs. Un par to argumentāciju... Tev jau pašam tā nav labāka un tici man mans mērķis dzīvē nav kļūt par juristu, tad kam gan man dzelžaina loģika un spēja argumentēt? Tevi izbesīt var arī bez tā visa!!! laugh.gif
Sigfa
tici man, ne tikai vinju...

ShinChan: es shodien biju kurbijkurnee un aprunaajos (cik nu man sanaaca) un turienieshi bija visai atturiigi noskanjoti un apgalvoja, ka tas noteikti nav "vinjeejais spamotaajs". Es ticu... vareetu jau buut, ka kaads cietpauris izdomaajis iegriezties un paraadiit savu nozheelojamo esiibu...
ShinChan
QUOTE(Niike @ Sep 19 2004, 19:55)
Bet, protams!  laugh.gif  Nu un vai tad tu tā nedari???  blink.gif  kurš pierādīs. Un par to argumentāciju... Tev jau pašam tā nav labāka un tici man mans mērķis dzīvē nav kļūt par juristu, tad kam gan man dzelžaina loģika un spēja argumentēt? Tevi izbesīt var arī bez tā visa!!!  laugh.gif
*


Mani izbesīt ir ļoti grūti un tādiem lētiem mazgadīgiem provokatoriem kā tu es redzu cauri. Paarlasījusjies pasakas, izskalojusi smadzenes kurbijkurnē un tai līdzīgos saitos jūties priecīga par katru, kas ar tevi ir gatavs runāt/strīdēties par HP tēmu. Lai jau tev tiek sjis gandarījums. Tikai nezinu, vai sjis sava stulbuma eksibicionisms ir tiesjām nepieciesjams, atceries, ka mēs ar tevi te neesam divi vien un tavus tekstus lasa arī citi cilvēki, tā ka apzināties arī kauna sajūtas nebūtu par vēlu.
Ljipa
Es lieliski apzinos, ka mēs šeit nēsam divi vien un l;abi, ka tā, lai jau visi redz, kas viņiem pa biedriem. laugh.gif Un par to mazgadību un visu pārējo, tev ir kādi pierādijumi? Atkal jau nekā!!! He... he... Aaa. un izbesīšanas- f nu pēc taviem tekstiem spriežot tā vis neliekas. Nu un pie super īstiem HP faniem, lai kā gribētos es arīdzan nepiederu. daudz, loti daudz vēl man jāmācās.
Taka
user posted image

user posted image

user posted image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.