Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cosplay Con.
Anime forum > otaku.lv > Pasākumi
Yume
Piedodiet, bet man navnedz velmes nedz laika akstīt gari un plaši par to, kas ir cosplay, kas ir con un ko šie abi vārdi nozimē, kā vārdu savienojums. Ar to jums var palīdz't pacietīgais un viszinošāis onkulis googl'is.

Te var palasīt tuvāk par aktualitātēm

Un te var reģistrēties

Ja pēkšņi sasāpās kāds jautājums, tad var droši nomest man PM.

Tāad īsumā plāns ir tāds.
šī gada 24.augustā, WTC (World Trade Centre, tas ir tas, kur notika šī gada AnimeFests) notiks CosplayCon, pirmais in pagaidām vienīgais Baltijā.
Šoreiz būs daidz vairāk iespēju izpausties uz skatuves, kam būs veltīta gandīz pus diena. Balvu fonds ir paplašināts, nominācijas pavairotas.
Cona noslēgumā iespējams ka parādīs kādu animi uz lielā ekrāna un ir gaidāms koncerts, no lielaikajai daļai labi pazīstamajām TD aka Tokyo Dolls aka something more.. ( sorry meitenes, es tiešām neatceros kā jūs tagad saucaties. )..

Vienīgais m;inuss - dienas biļete uz pasākumu būs 3 Ls. Taču, tautieši, ja jūs sāksiet krāt jau tagad, tad tam nevajadzētu būt pat pamanāman jūsu mēneša budžetā.
Kaede
Hmm, izklausās kas tāds, kur varētu nedaudz pagrozīties. smile.gif Protams, līdz mēneša otrajai pusei ir krietns brītiņš, tādēļ precīzi vēl nezinu. Bet gan jau es un Nothinga atvilksimies. happy.gif
Ayumi
ja būs naudiņa, ieradīšos ar savu kameru.
Yume
QUOTE(Ayumi @ Aug 4 2008, 18:31) *

ja būs naudiņa, ieradīšos ar savu kameru.

sāc krāt to naudiņu laicīgi. 3 laši nav tik liela summa, lai to nevarētu saskribināt.
Yume
Augstu godātā publika.
Man jautājums, kas tieši saistīts ar augstākizsludināto pasākumu.

Vai kāds plāno cosplay'ot charu's no xxx Holic?
gramozeks
Hai Yume! happy.gif Kas tad tu būsi Kosplayā???
Hmmm...! Pasākums nav slikts! Būs japacenšas tik ar tautas savāk6anu! Varu drusku nosponsorēt dažus! Kuri man tiešam ir tuvi! happy.gif Un arī jauniešus no 1-16 gadiem!!! Tik atrakstaties te vai PM! Ar ko spēšu ar palīdzēšu! happy.gif
Galvenais, lai celtu Anime-Cosplay popularitāti topošā Otaku paaudzē! happy.gif Lūk tā!
Tenma
Hm, anyway, šeit info parādījās par vēlu, lai es kko varētu kcik nopietni pasakt kospleja sakarā. Tomēr domāju piekāpt vismaz paskatīties, ko citi labu sastrādājuši smile.gif
Ginta
QUOTE(yume)
pirmais in pagaidām vienīgais Baltijā.

Are you sure? huh.gif

Anyway... Pagaidām izskatās, ka sanāks piekāpt. (diemžēl gan pati ne-cosplay-ošu, bet ja tas ir atļauts (?), ņemšu līdzi fotoaparātu un iemūžināšu šo pasākumu nemākulīgās amatiera bildēs, kuras pēcāk visai pasaulei izrādīt. XD)
Yume
Ginta - he, nu tas kas bija Lietuviškas kamerāden minēts, tas bija tik pat liels, cik mums otrajā festā.. khem, tas ir - ne īpaši. Mēs esam jau stipri pāri šim līmenim.

Tenma - wtf, tev bija dotas 20 dienas
ir pilnīgi pietiekoši ar to laiku, ja tu kautko sāc darīt cītīgi, nevis gaidi, ka tas nokritīs kā debessmannā no paradīzes.
Ginta
QUOTE(Yume @ Aug 21 2008, 12:24) *

Ginta - he, nu tas kas bija Lietuviškas kamerāden minēts, tas bija tik pat liels, cik mums otrajā festā.. khem, tas ir - ne īpaši. Mēs esam jau stipri pāri šim līmenim.


Nu, to jau es neapšaubu. ^^ Starpcitu- ja jau pirmais lielais Baltijā, kaimiņi par to tika informēti? ...just a thought. Ja jau viņi ir sajūsmā (XD), ka Latvijā jau ir daudz maz sakarīgi AniFesti, tad lai brauc ciemos arī uz CosplayCon.
Yume
khem, tā kā po letoviškas Yume ne ir būt labi runāt, bet tikai ka sunītis, var saprotošām acīm uz runātāju skatīties un asti luncināt, tad ar viņiem runāšana vēl nebija ( bet apsveru, ka uz nākamo festu es runāšu arī ar viņiem ) bet, Eesti kaimiņi gan tika informēti un pagaidām plānotā 20gab daudzumā ieradīsies jau šodien.
Tenma
QUOTE(Yume @ Aug 21 2008, 12:24) *

Tenma - wtf, tev bija dotas 20 dienas
ir pilnīgi pietiekoši ar to laiku, ja tu kautko sāc darīt cītīgi, nevis gaidi, ka tas nokritīs kā debessmannā no paradīzes.

pirmkārt, man nav opcijas šūt mājās - man ir remonts un tās istabas, kuras ir lietojamas, nesatur tik daudz vietas, lai kko pasāktu ar šujmašīnu, kuru nav kur nolikt, nedz arī, kur izņemt kādu piegrieztni. kaut ko pa roku galam es neesmu ar mieru. pietiekami agri būtu pirms remonta sākuma - līdz Jāņiem tongue.gif otrkārt - esmu strādajošs radījums. treškārt, man ap to pašu laiku uzkrita vēl kāds steidzams "projekts" ar augstāku prioritāti studiju sakarā. Ja man ir pietiekami laika un vietas, es 3 brīvās dienās varēju uztaisīt vienkāršu korseškleitu. Ir doma, ka uz nākamo animefestu man kaut kas būs - materiāli jau nopirkti, vismaz lielākā daļa smile.gif
Ayumi
uz šito pasākumu es nevaru paņemt kādu akreditāciju kā fotogrāfs un lai mani ielaiž pa brīvo vai vismaz iedod kādu atlaidi? xD
man patlaben baigi žēl to 3ls.
cdmax
QUOTE(Ayumi @ Aug 24 2008, 02:51) *

uz šito pasākumu es nevaru paņemt kādu akreditāciju kā fotogrāfs un lai mani ielaiž pa brīvo vai vismaz iedod kādu atlaidi? xD
man patlaben baigi žēl to 3ls.

Ja jau pašiem dalībniekiem jāmaksā čaukstošais, kur nu vēl kādu citu bez maksas laidīs. Cik es sapratu sponsoru viņiem nav tapēc naudu grābj cik var un no visiem smile.gif.
Hikaru
[WTB S-grade Cosplay] biggrin.gif
Agri vai vēlu tas notiktu. Bija Lineage 2 cosplay. Super. blush.gif Kā nekā LA2 ir vissmukākās bruņas no visām Online spēlēm.
Vispār kopumā pasākums patika. Garastāvoklis bija labs. Uz mani arī viena konfekte uzkrita, pat ķert nevajadzēja. biggrin.gif
Spectre
Žēl, ka ETM nebija - viņam toč patiktu D0rfa cosplays - tik ļoti atgādināja viņa veco čaru ar niku ZATH biggrin.gif

Majestic Sets ownzorz smile.gif

Katrā ziņā cosplays bija līmenī bij uz ko paskatīties un pamielot acis. Vairāk un vairāk ir labu kostīmu.

P.s. naudiņa jāvāc bija, jo tik tiešām nebija sponsoru, vietas īre ir jāmaksā par aparatūru ir jāmaksā - prezentiņi arī maksā naudiņu, kā arī dzievai cilvēki vēlās šitā noņemties par pliku velti.

Jāsaka paldies, ka mūsu rangi ir paplašinājušies, jo 4 fests bija mīnusā, organizatori beigās no savas kabatas maksāja.
Pateicoties 5-tā festa apmeklētībai kustība atkal atjaunojās.

P.s. Ja nevēlaties maksāt naudiņu ta ir jāpiesaista sponsori - ticiet man tas nav viegls darbs, jo mērķauditorija ir "dīvaina" (giggle) un apmeklētāju skaits ir salīdiznoši maziņš unsure.gif

Nākam sestdien klubā pulse būs jPop jRock party (pa dienu) no 13:00 - 21:00
vairāk info rus valodā CLICK HERE



EDIT:

Linku ir pietiekami daudz kā arī bildes vēl tiks adotas un adotas tapēc rekur ir links uz anime.lv topiku kur bāž iekšā linkus uz cosplay con bildēm

COSPLAY CON '08 BIL'des
rebelstrik
jā tie l2 čari izskatījās labi, dwarfenei iznācā vislabāk, kustības un uzvedība tieši kā spēlē un mj light sets arī labi izveidots, interesanti cik ilgi kko tādu jātaisa? tongue.gif
p.s.
rēka paķēra ieraugot rickrolled video xD
Ginta
Laikam jāizsaka lielais paldies Hikaru, ka pastāstīja šo to par Lineage (jo, lai gan arī nezinātājs kā es varētu pateikt, ka kostīmi ir labi, bez paskaidrojumiem, no priekšnesuma nebūtu nekāda prieka)

Ūn... ja kādam vēl pietrūkst bildes, varat cienāties arī ar dažām manām.

p.s. Maru un Moro = <3
Yume
hehehe.... jā, bildes sanāca somehow , par maz visiem, jo laika bildēties nebija, un arī laikapstākļu bidēties nebija.

Tomēr, bija pietiekoši jautri.
Aven
QUOTE(rebelstrik @ Aug 26 2008, 15:59) *

jā tie l2 čari izskatījās labi, dwarfenei iznācā vislabāk, kustības un uzvedība tieši kā spēlē un mj light sets arī labi izveidots, interesanti cik ilgi kko tādu jātaisa? tongue.gif
p.s.
rēka paķēra ieraugot rickrolled video xD

Tieši to es biju pajautajis tērpu veidotajam - 2mēneši pa 6stundām katru dienu
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.