Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Optiskā ilūzija
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
FuschichO
Uz kuru pusi jums griežas šī dāma?

Man stabili pretēji pulksteņa rādītāja virzienam. Fui, nē, es tikko izdarīju tā, ka varēju redzēt, ka viņa griežas uz otru pusi. Jej, man abas puslodes ir gandrīz līdzvērtīgas ^.^

Cerams, es neko nejaucu, bet, ja bilde kustās pulksteņa rādītāja virzienā, tad vairāk izmantojiet labo smadzeņu puslodi, ja pretēji- kreiso.
Labā smadzeņu puslode atbild par mākslinieciskām, intuitīvām darbībām, kreisā- par racionālām un loģiskām.

zenofex
Īstenībā viņa stāv ar muguru pret skatītāju un kustina vienu kāju un rokas smile.gif
Tenma
man pārsvarā uz labo pusi. reizēm uz kreiso.
FuschichO
QUOTE(zenofex @ Apr 27 2009, 13:54) *

Īstenībā viņa stāv ar muguru pret skatītāju un kustina vienu kāju un rokas smile.gif


Tā nu gluži nav, cienītais. Man domāt, ta ir 3D figūra, pareizāk, tās siluets. Viņas kustība ir nemainīga, bet smadzenes izvēlās, uz kuru pusi viņa griežas, jo, tā kā tas ir siluets, nav iespējams noteikt, vai viņa pagriezusies ar seju, vai ar muguru pret skatītāju smile.gif
ankhu
sitas maxlas stils saucas -oparts
DarkDevilCat
Nez, man gan pūlksteņ rādītāja virzienā. rolleyes.gif
edg
Mēģināju iegūt zenofex variantu. Prātā var sajukt, bet mainīt virzienu izdodas tikai ar lielām pūlēm, tas pēc katra pagrieziena nav reāli. Baigi nogurdinošs un kaitinošs gifs...
Faplo
Ļoti viegli ir mainīt virzienu skatoties uz balsta kājas celi... smile.gif
Church
galvenais ir ar spirtu notiiriit optisko asi
Tramvajs
Man griežas pulksteņa virzienā. Sākuma izdevās pagriezt arī uz otru pusi, bet tagad vairs nekā. dry.gif
zenofex
Like Faplo said. Jāskatās uz kājām, tad ļoti viegli mainīt virzienu.
+Chibi+
Lai uz kurieni es skatos, tāpat visu laiku pa pulksteņrādītājvirzienu. Glava sāp vien mēģinot lūrēt un kaut ko mainīt...
FuschichO
Šinī forumā gan daudz emocionālu cilvēku. O.o Pulksteņrādītāja virziens. Nu- pēc tam, kad vairākas reizes pārslēdzu virzienu, likās, ka starp abām smadzeņu puslodēm ir uzpampis tilts. Vemt jau gribās biggrin.gif
Karamele
Ā, šito pirms vairākiem gadiem biju redzējusi. Tad likās itin viegli ''pārslēgt'' puses. Tagad griežas uz kreiso pusi visvairāk. Dīvaini, manās smadzenes no loģikas +/- ne smakas nav.
Isabel Carmin fon Edelhain
sanāca pagriezt uz abām pusēm smile.gif un tāds kā lags... brīdi sastinga.. īsāk sakot sviests ar viņu
Tenma
tā... skatoties uz papēdi virziens nu jau mainās krietni vieglāk, brīžiem gan iesprūst uz kādu pusi. pirms tam reizēm izdevās aizverot acis un iedomājoties, ka vinja griezhas otrādi: atver - un griežas ar (yaaay! māku sagrozīt realitāti!). cool.gif tam varētu būt kāds sakars ar manu haotismu unsure.gif rolleyes.gif
FuschichO
Mana māte centās man ieskaidrot, ka esmu stulba, un tas gifs tiešām maina virzienu- ka esmu apmuļķota biggrin.gif Bet es viņai teicu, ka tas tehniski ir neispējams, un ka stulba ir viņa. Uhh.. atradušas par ko strīdēties- .gif. laugh.gif
Sigfa
QUOTE(FuschichO @ Apr 29 2009, 02:09) *

Mana māte centās man ieskaidrot, ka esmu stulba, un tas gifs tiešām maina virzienu- ka esmu apmuļķota biggrin.gif Bet es viņai teicu, ka tas tehniski ir neispējams, un ka stulba ir viņa. Uhh.. atradušas par ko strīdēties- .gif. laugh.gif


atveram gifu editoraa (ala fireworks) un izbaudam veel konkreetaaku mindfuck, un saprotam kas tur notiek.
Tigra2
Tas gifs ik pa laikam maina virzienu, nezinu nekādu optisko ilūziju nesaskatu.
FuschichO
QUOTE(Sigfa @ Apr 29 2009, 11:52) *

QUOTE(FuschichO @ Apr 29 2009, 02:09) *

Mana māte centās man ieskaidrot, ka esmu stulba, un tas gifs tiešām maina virzienu- ka esmu apmuļķota biggrin.gif Bet es viņai teicu, ka tas tehniski ir neispējams, un ka stulba ir viņa. Uhh.. atradušas par ko strīdēties- .gif. laugh.gif


atveram gifu editoraa (ala fireworks) un izbaudam veel konkreetaaku mindfuck, un saprotam kas tur notiek.


Man nav fireworks, tāpēc pastāsti, kas tur īsti notiek. :3

Tigra, interesanti, kāda ir taisnība. Varbūt mēs visi esam apmuļķoti?
Kaede
sākumā griezās pulksteņrādītāja virzienā un tad es palūkojos uz viņas kājām un viņa pagriezās otrādi. biggrin.gif
Church
es skatiijos, skatiijos, skatiijos, - un vinja kljuva par viirieti.
<prozit>
Shumins
Man griezjas uz abaam puseem - viss atkariigs no taa, kaa tiek pirmaa briidii uztverta peec atvershanas bilde :3

Veel interesantaaku efektu var panaakt, atverot vairaakas bilzjas. Protams, katra uzsaak kustiibu savaa laikaa.

IPB Image

Tad katra griezjas uz savu pusi, vai arii abas griezjas vienaadi... (Interesantaak)
Kikyou
Hahah, šis ir jautrs.
Iemācījos visai fiksi viņu uz pretpulksteņrādītāja virzienu pagriezt, vajag tikai sākt galvā skaitīt kaut ko vienkāršu, piemēram, 2+2=4, 4+4=8, 8+8=16, parasti līdz 16 jau viņa ir pagriezusies. uz pretējo.
kurae
Nez manuprat griezas pa labi biggrin.gif Ka pulkstenis jutas biggrin.gif
sunder
Visu laiku griezas pa kriesi. Ilgi chakarejos, kamer galva saka kupet, bet nu ir lielam mocibam izdevas paris rinjkus ari pa labi pagriest. Sen esmu zinaji, ka neesmu radosh cilveks sad.gif
Tomoko
Es te tā papētīju - pamatā tā džuse griežas pulksteņrādītājvirzienā (kā jau lielākai daļai), tomēr pagrieziens uz pretējo pusi notiek, tiesa, ne tik ilgs kā pirmais.
Kas ir tā dīvaini, kad viņa apgriež pusapli un tad iet pretējā virzienā, tā kustība notiek vēlreiz, divas reizes (nu, labi, šis skaitlis mainās) pret pulksteņrādītājvirzienu un tad atkal pa. Nu vispār baigi sviestaini, man jau bezmazvai slikti sāk palikt, bet tur iespējams arī jāvaino negulētās naktis.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.