Help - Search - Members - Calendar
Full Version: KRD Presents;
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
Pages: 1, 2, 3
FuschichO
labaak nepaarspiilee ar auduma krokaam. Shur tur veel "spiid cauri" taas pashas vecaas kljuudas, bet nu- patiikami redzeet, ka kaads censhaas un darbojaas
KuroRyuuD
Har har har
Paldies~~

Te būs kas jauns, atkal skice gan, bet šobrīd neko labāku nevaru piedomāt klāt, gan kādu citu dienu palabošu viņam šo to, kautko pielikšu klāt, kautko noņemšu, uhh, un tā tālāk.
Pozu izmantoju to pašu ko iepriekšējā posta pēdējam lineart`am, mazliet pamainīju roku stāvokli tikai.
Ceru, ka patiks!
IPB Image
Kikyou
QUOTE(KuroRyuuD @ Apr 21 2010, 17:16) *

IPB Image

Man patīk.
Cowman
wow tieshām iespaidīgi darbi - tu visiem darbiem ieturi tādu šrēdera stiliņu?



IPB Image WRYYYY bastard ur better than me!!!
Keydan
QUOTE(Cowman @ May 12 2010, 08:59) *

WRYYYY bastard ur better than me!!!


IPB Image

Also, tā turpinat!
Cowman
yap
KuroRyuuD
laugh.gif
Šrēdera stiliņs, haha, tā pārsmējos, taisnību sakot, pat nebiju iedomājies nekā tamlīdzīga, bet tagad, kad tu pieminēji šo, es vairs nevaru paskatīties uz saviem darbiem nodomāt ko citu, kā tikai Šrēders!
Ahem jokes aside,
Te būs kas netipisks, bet arī nekas pārsteidzoši savādāks. Check it out, yo.
IPB Image
sunder
Smuki, tik tiešām smuki.
Negribas neko sliktu pa šo teikt, tik shis tas(manuprāt) ir bish savadi.
Plecs liekas tāds nedaudz dīvains, un vel tā kāja liekas tāda masīva, izskatās, ka viņa ir resnāka pa vidukli. Arī gribetos lai ta seja butu nedaudz vairāk pagriesta uz "skatitaju" pusi. Kautgan labak neņem mani pa pilnu, es galigi tūtē sagājis esmu visu nakti matemātiku mācoties

Katrā ziņā zīmējums liekas acīm tīkams. smile.gif
KuroRyuuD
Droši saki kas jāsaka.
Par kājām pilnībā piekrītu, masīvas, bet whatever, nākamreiz centīšos laboties =3

Khe khem,
Te būs krāsotais variants, apmēram 4 stundas.
IPB Image
KuroRyuuD
Nom nom nom.
Pirmais pieprasījuma darbs, XenTek`a personāžs - Reene dominatriksas, jeb Kundzes ietērpā.
Ķiķiķiķiens.
IPB Image
Tigra2
Tā zaķene tāda vīrišķīga... :<
Smuki jau izzīmēts un var redzēt, ka esi centies, tomēr, nav iznācis sexy. Kad, skatos uz šo bildi, man liekas, ka tas ir uzpmpēts vecis. Pārāk masīva plecu daļa un pārāk neizteiksmīga gurnu līnija. Jābūt otrādi.
Meitenes ir krietni vien smalkākas.
IPB Image
anti
Nu, nu, nav jau arī tā, ka visas meitenes ir vienādas, tā teikt, vienā fabrikā saštancētas, visas metrs piecdesmit ar smalkiem kauliem, lielām, naivām acīm, cep kotletes un mīļi smaida.

Ir arī muskuļainākas sievietes - un tas nebūt nenozīmē, ka viņas uzreiz ir nesievišķīgas vai izskatās pēc transvestītiem.

Nesaku, ka zīmējumā nav kļūdu, taču man tur attēlotā meitene liekas gana sievišķīga.

P.S. Un pirms kāds paspējis kaut ko ietroļļot - nē, ar muskuļainām sievietēm es nebiju domājusi šitādus ķēmus.
Isabel Carmin fon Edelhain
Gribējās iebilst, ka reālas neanime meitenes pēc proporcijām iedalās četros tipos:

Smilšu pulkstenis - krūšu daļa un gurni ir vienāda platuma ar izteiktu vidukli. šis tips skaitās kā ideālās proporcijas sievietei;
Karote - šaura krūšu daļa, kamēr gurni ir izteikti, pilnīgi. Ķermeņa apakšdaļa ir krietni smagnējāka;
Konuss - pretējs karotei. Nereti tādas mēdz būt sportistes un
Lineāls - krūšu daļai, viduklim un gurnu daļai puslīdz vienādi apmēri.
Dažās vietās vēl izdala Ovālu un Rombu,par ko nebija dzirdēts, bet pēc nosaukumiem to paši var aizdomāties kādas proporcijas ar to domātas.

Kļūdas darbos un sava specifika ir, bet kamēr izskatās pēc sievietes, problēmas neslēpjas platākos plecos vai neizteiktākos gurnos kā gribētos redzēt.
SinYuki
nu ko lai saka iista karotaaj daama wink.gif domaaju ka augums vinjas teelam piestaav.
KuroRyuuD
Haha, nav gluži karotāja, drīzāk Kundze, bet nekas =)
Ņemšu vērā tavu iedalījumu Isabel, man jau ar sāk likties, pārāk vienādas visas...

Anyway, te nu būs krāsotā versija un pirms kāds saka kautko par apģērbu ka pārāk spīdīgs, jā nav sanācis, bet arī - mēģināju izkrāsot kā lateksu.
IPB Image
KuroRyuuD
Double post FTW.

Ahem, pamēģināju kautko jaunu, mazliet savādāku, bet tādu pašu.
Hope you`ll like it.
Criticize pls.
IPB Image
anti
Mm, kaut kas nav īsti kārtībā ar labo plecu, liekas tā kā pa.. īsu?
Detalizācija gan pa pirmo.
FuschichO
ai, es daudz labprātāk redzētu baru ar parastiem, lineāriem, kailiem, neizēnotiem un PAREIZIEM cilvēkiem, kā kaut ko tik tiešām sarežģītu un detalizētu, ko pat mana roka droši vien negribētu čakarēt. Nu tomēr nevar būvēt pili purvā.
KuroRyuuD
Žēl ka nepatīk FuschichO *sad face*
Lai nu kā izkrāsoju,
IPB Image
Tigra2
Tiekšu to pašu, ko iepriekš:
QUOTE(Tigra2 @ May 27 2010, 16:54) *

Tā zaķene tāda vīrišķīga... :<


Nu, protams, vienmēr jau var pateikt, ka tas tā domāts un tiri, piri... bet tas nav iemesls taisīt sievietes tik neglītas, ka biegās pat zīmējums paliek nebaudāms.

Pirms mēģini radīt visādus kiborgus, varbūt pamēģini nedaudz apgūt paša cilvēka zīmēšanu? Savādāk tie skinny-fat cilvēki ar neizprotamajiem tauku kumšķiem padusēs un vēl nezin kur atstāj mani neizpratnē. ō_ō
Kikyou
Es nezin, man nešķiet, ka viņa būtu tik traki vīrišķīga... >:
Isabel Carmin fon Edelhain
QUOTE(Tigra2 @ Jun 6 2010, 08:48) *

Tiekšu to pašu, ko iepriekš:
QUOTE(Tigra2 @ May 27 2010, 16:54) *

Tā zaķene tāda vīrišķīga... :<


Tigra, lūgums skatīt pamattipu iedalījumu dažus postus augstāk wink.gif

Drīzāk gan teiktu sportiska meitene, kas pārmaiņas pēc preicē acis šajā forumā.
Tigra2
QUOTE(Isabel Carmin fon Edelhain @ Jun 6 2010, 17:09) *

Drīzāk gan teiktu sportiska meitene, kas pārmaiņas pēc preicē acis šajā forumā.


Es ļoti labi zinu, kā izskatās īsti cilvēki un kādos tipos tie iedalās, un tieši tāpēc, lūgšu paskaidrot - kopš kura laika sportiskām meitnēm ir tauku kumšķi uz lāpsiņām un gurniem? huh.gif

Muskuļainas sievietes tā pilnīgi noteikti neizskatās - lai arī cik ļoti atslābinātas tās nebūtu. Nedaudz muskuļains piemērs un vairāk muskuļains piemērs
Nothinga
Ja salīdzina pirmos ar pēdējajiem darbiem - ir redzams uzlabojums ^^ Taču Kaut kas nav īsti tā. Iesaku pamēģināt pazīmēt parastus cilvēkus, nozīmēt pozas un apģērbu no fotogrāfijām, patrenēties dažādas izteiksmes, sarežģītākas kustības. Šobrīd visi darbi šķiet vienādi ^^
Starp citu, lai arī detalizācijas līmenis ir labs un augsts, īpaši pēdējā darba, nav kur pieķert acis. Man personīgi nepārāk simpatizē. Iesaku pamēģināt vienkāršo ķermeņa līnijas, lai vairāk izceļas bruņas.
Nedaudz pamēģināju paskicēt - te
Tā pati le'dija (manā stilā gan), bet ar vienkāršotākiem ķermeņa izliekumiem. (īsa skice, man palika galaicīgi ^^')

Viss, ko teicu var tik arī neņemts vērā ^^
Veiksmi turpinot!
KuroRyuuD
Paldies par komentāriem!
Nothinga, patiesībā es to noteikti ņemšu vērā un kad kautkas būs izdevies iepostošu rezultātu, jo es pats skatoties uz saviem čaļiem, čalenēm redzu ka ar viņiem kautkas nav tā.
Pēdējam darbam;
* ar labo plecu nekas nav kārtībā, tas liekas par īsu, jo nav sabalnsēts at kreiso
* rumpis ir burtiski vecis ar krūtīm, rofl, bet patiesībā es gribēju lai viņa izskatītos muskuļaina viņas personāža dēļ, mazliet pārcentos
* man besī kā es zīmēju kājas, man to ne vienreiz vien ir nokritizēuši, tās izskatās nekādas
* man ir vēl ļoti un dikti jāpiestrādā pie deguna
* labā roka arī, es domāju pirkstus, ir galīgi garām, tā itkā pirksti būtu iespiesti kājā, pati roka arī tizla
Taču ir arī lietas par ko es šai darbā lepojos;
* kreisā roka
* ragi(kuri nāca diezgan viegli, esmu dabūjis to efektu ko meklēju)
* raksti(pavisam basic stuff, bet sanācis neslikti, manuprāt)
* ideja, pati par sevi

Esmu krustcelēs starp WIN un FAIL.

Jebkurā gadījumā, iespējams kāds šito ir redzējis, jo ir domāts vienam projektiņam. No sākuma ar zīmuli, pēctam šopā labots un tur pat arī novektõrots un izkrāsots. Pozai izmantoju fotogrāfiju, +/- nedaudz pārvedoju, bet neko daudz.
Atvainojos ka nav matu un ka plika, bez detaļām x)
IPB Image
Nothinga
(Personīgās references atkal ^^)
Man nepatīk elkoņi un ceļi. Elkoņiem vajag plūstošāku pārēju, šobrīd izskatās, ka viņai būtu apsieta neredzama virve tieši ap locītavu, kas iespiežas ādā un liek pietūkt apakšdelmam. Tas pats ar taisno celi, tikai tur - divas virves. Maliet par daudz vīrišķīgs kakls, kakla muskuļojums. Viduklis pārāk taisns. Pamēģini uzzīmēt kā smilšu puksteni (tikai ar ne tik šauru vidusdaļu ^^
kājas augšdaļā par resnu, gurni izskatās par zemu tādēļ (vismaz man).

Starp citu, mazs padoms: ne visu vajag nozīmēt 100% kā attēlā ^^ drīkst veikt arī izmaiņas, lai darbu padarītu simpātiskāku ^^
FuschichO
Nu kāpēc... kāpēc???? Neredzu pilnīgi nekādu jēgu neveiklas zīmuļskices izstrādāšanā. Tā ir laika zaudēšana. Tā vietā tu būtu varējis uzzīmēt 20 skices un varbūt pārmaiņas pēc arī kaut ko iemācīties. Skatoties uz šo, pat prātā nenāk, ka tur kaut kas varētu būt no foto.

IPB Image
KuroRyuuD
Labi, tādā gadījumā, tu redzi ka man uz mācīšanos no savām kļūdām prāts itin nemaz nenesas. Tu, cik saprotu, esi saņēmusi māksliniecisko izglītību, saki man Fuschicho, vai man vispār ir vērts turpināt, vai mest to lietu pie malas?
Isabel Carmin fon Edelhain
vienkāršāk un pašam labāk ir turpināt,tā vietā lai klausītu visus, kas saka, ka nav nekādas jēgas, jo te potenciāls ir atšķirībā no tā vairuma, kam te tiešam labāk nolikt zīmuli. Ar mācīšanos no kļūdām uzreiz nekas nemainīsies. Reizēm tas pat ir ilgstošs process, kam rezultāti manāmi pēc mēnešiem vai gadiem nevis uzreiz tā uz sitiena.
FuschichO
Ir "jāuzsit roka". Protams, ka ir vērts turpināt mācīties, un es pat nerunāju par mācīšanos no kļūdām, kas gan arī ir visai pašsaprotama lieta. Es uzskatu, ka zīmēt var iemācīt pat pērtiķi. Atkarīgs- kā to dara (māca).
Tava mācīšanās metode manā izpratnē ir galīgi nepareiza. Tu attīsti fotošopa tehnisko skilu nevis pašu zīmēšanu. Tas tomēr nav viens un tas pats.

No savas pieredzes varu teikt, kaut gan es zīmēju samērā daudz un man ir zināma pieredze, ir MILZĪGA atšķirība, ja es pāris dienas paskicēju fiksos zīmējumus no foto vai dabas- pēc tam uzreiz viss labāk sanāk. Tik dabiski un vienkārši. Savukārt, kad ilgi neesmu trenējusies, tad sanāk nu... samērā neveikli. Tiešām, nav jēgas kopēt dabu. Tas, kas skicējot jādara- jāprot izvērtēt lietas, izdarīt novērojumus, kas būtu noderīgi turpmākajā darbībā, piefiksēt anatomiski-vizuālas īpatnības. Tavā pēdējā skicē nav ņemtas vērā daudzas standarta cilvēka formu īpatnības, kas šajā forumā atkal un atkal pamācīšanas nolūkā tiek atkārtotas dažādos tredos.

Galu galā- mācību procesā darba kvantitātei, neparastā kārtā, ir daudz lielāka jēga un nozīme nekā tad, ja jau pašā sākumā tiecas uz kvalitāti. Pretējā kārtā sanāk diletantisms. Kvalitāte ir pvn, kas nāk pēc tam, un sākumā uz to vispār nav vērts spiest. Nu padomā, kā gan var radīt labu darbu, ja nav apgūtas pamatlietas?

Galvenais ir darīt. Darīt tā, kā ir izdevīgāk. Un tev noteikti ir dotības, tikai jāiemācās tās auglīgi likt lietā.
KuroRyuuD
Long time no post.
Sveiki atkal, bļaujat, kliedzat fleimojat, bet vienkāršus zīmējumus man, goda vārds, nesagādā nekādu gandarījumu zīmēt.
Please~
IPB Image
Nothinga
*clapclap* <- for the details

un tagad sekos, lielais BET ^^
-standstill poza: šajā gadījumā mazliet pārvietots roku izvietojums, bet man šķiet, ka labāk izskatītos lecošs/notupies/skrienošs vai kā citādāk kustošs personāžs ar brīnišķīgi plīvojošu apmetni un aprīnojami etalizētu bruņojumu. Varu teikt, ka vienkārša stāvēšana jau sāk palikt garlaicīga ^^'
-plecos 'ieaugušais' apmetnis: derētu pavilkt apģērba līniju nedaudz augstāk kā pleca līniju. Tas izskatās pēc laba, bieza auduma (manuprāt, lai gna tik pat labi varētu būt zīds vai kas viegls, bet, kāpēc, pie Halvas, tamlīdzīgs personāžs vilktu zīda apmetni ar kažokādas apdari?) un, ja tas ir biezs, tas tam der izteiktākas krokas un jāatrodas augstāk par auguma līniju. Man gan šķiet, ka vēl varētu izteikt vairāk plecus, jo, salīdzinot ar pārējo bruņojumu, tie šķiet diezgan pliekani un neizteiksmīgi ^^'

Lai nebūtu tik skumji un kļūdas vien - seko plusi ^^
+ detalizācija: to vienmēr tavos darbos var redzēt augstā līmenī, bet smukās detaļas un smalkumi vien to nevar līdz galam glābt ^^'
+ izteiksme: viņš izskatās dusmīgs/pikts/īgns/rupjš (<- izvēlies piemērotāko) un tas vien jau piedod vairāk dzīvīguma kā blank-stare! Apsveicu!


Mazs ieteikums - skicē. Vienkārši skicē, sākot no dvieļa, kas nomests uz galda, beidzot ar sportistiem no fotogrāfijām vai futbola spēlēm. Kad uzskicēsi vismaz vienu figūru dienā (un uzskicēsi, nevis izstrādāsi! Un ar skici ir saprotams kaut kas šāds kaut vai) un pāris dienas būsi pamēģinājis skicēt - izaicini sevi un izstrādā kaut vai šo pašu tēlu, ko pēdējā darbā, kādā aktīvā pozā ^^ Tikai ieteikums ^^
KuroRyuuD
Zdraste nashalnika, eta ja, kuroryuudama, menja segodna narisovala sama etama.
Nravicama?

F* that, Sveiki Otaku, esmu atgriezies ar jauniem štruntiem, jeb zīmējumiem, ceru ka kautkur esmu labojies. Šis čalis ir tas pats ko es pirmo še iepostoju, pēctam vairākas reizes pārzīmēju un beigās izkrāsoju pat O.o
Šis čalis, ir pagaidām tikai ar zīmuli zīmēts uz A4 lapas, kādu dien` pārzīmēšu PShop`ā un izkrāsošu, bet pagaidām paciešas`!
Man īsti nepatīk labā roka, nav laba vai ne?
Anyways C&C appreciated.
IPB Image
Isabel Carmin fon Edelhain
Našaļika, rukasaman nehoroša, savsem ņehoroša

paseko debīgajai pleca līnijai kā tā iet. roka izkatās kā no krūšu kurvja izaugui un prasās pēc pacelšanas līdz vajadzīgajai vietai, bet visādi citādi progress ir gana pamanāms
Arta
A` man patīk kreisās rokas pirksti.
Keydan
Man patik labas kajas pēda!
KuroRyuuD
A bet man nepatīk vairs itin nekas kas saistīts ar iepriekšējo bildi, tādēļ lūk - jums jauna ^^

IPB Image
nikitaa
Ou maī gāš, neesmu postojusi un rādījusies šeit ar gadiem...

Darbs jau itkā smuks - detaļas smukas, bet zem tām smukajām cakām un kruzuļiem slēpjas dažas kļūdiņas. Torss labs, bet kājas un pēdas nepārliecinošas.

MAti - F.Fūūūūūūūūū! KAutkas nav labi ar matiem - tie ir parāk lieli/kupli. Sejiņa pārāk maza salīdzinoši ar ķermeni. :]

..bet vispār ļoti labi - malacis! Ta tik turpināt! :]
KuroRyuuD
Piekrītu, mati ir šausmīgi, vienkārši es, pirms sāku zīmēt pārējo ķermeni, pamanījos izkrāsot matus un seju. Lai nespoilotu izslēdzu krāsas un visu, tāpēc šobrīd izskatās nesmuki. Bet ja godīgi domāju pārzīmēsu seju ar visiem matiem, kautkā, pārāk pliekani izskatās... ne?

IPB Image
FuschichO
drrzaak bezzodaini <___<
KuroRyuuD
rofl, tas bij lieki..
Arts
Krāsojums man nepatīk. Mīkstās ēnas, krāsu toņi, ādas krāsa, sīkas detaļas. Problēma ir tā,ka izskatās pēc fakinas animes. Nav reālistiskais. Ir pārāk daudz animeisku iezīmju. Nav zoda, mati, kuri ir parūka, mazā mutīte, neizteiksmīgais deguns, kas liek izskatīties pēc Pandoras iedzīvotāja attāla radinieka. Izskatās sirreāli.
Piemērs:
IPB Image
IPB Image

Linearts tik pilns ar detaļām, noslīpēts, ēnas, krāsojums, tērps pārpilns mēsliņu, kuriem nav praktiskas nozīmes. Izskatās bezjēdzīgi.
KuroRyuuD
mehhhhhhhhhhhh =P

w/e

Sen nekas nav likts.

IPB Image
Arta
Progress, progress, āa progress! Kā man patīk progress~
Vienīgais, kas ir smieklīgi ir tas tur starp kājām. =D
KuroRyuuD
Hm, aiz neko darīt impulsīvi uzķēpāju kko PSā. Divas saules, mākoņi, saliņa un zemes horizons. Nasing spešel, bet!
Enjoy.

IPB Image
Cowkiller
sorry cant enjoy...
Tenma
sala nevarētu būt zīmēta tieši uz horizonta, jo tas nozīmētu, ka viņa atrodas aiz tā un ir vājparātā milzīga wink.gif šobrīd izskatās tā, it kā tā sala būtu uz galdamalas uzmesta lupata, kas karājas pāri
KuroRyuuD
Meh, pie kājas to augstāko zīmējumu, skricelējums vien ir.

Anyway, sen neesmu licis zīmējumus, progress?
IPB Image
KuroRyuuD
So yah, no mana nelielā stāstiņa, augšējā personāža demon-forma.
Enjoy!

IPB Image
Cowkiller
wooov demonforma padara kruutis lielākas un kaajstarpei ganjau piešķir asus zobus! biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.