Help - Search - Members - Calendar
Full Version: JPTL 1/2/3/4
Anime forum > Ņihonbunka . 日本文化 > Japāņu valoda
Tamashi
Wai kads zina kur Lavija var nokartot JPTL testus? Un vispar, vai par shiem testiem nav jamaksaa ar?Wai 1 no veidiem nav vienkarshi macities japanu valodu Riga, un tur to nokartot?
Sērfijs
QUOTE(Tamashi @ Jul 23 2009, 16:04) *

Wai kads zina kur Lavija var nokartot JPTL testus? Un vispar, vai par shiem testiem nav jamaksaa ar?Wai 1 no veidiem nav vienkarshi macities japanu valodu Riga, un tur to nokartot?

Es Tavā vietā sāktu ar latviešu valodas apguvi.
Tamashi
Tu esi idiots, man vienkarshi psp nav Lv valodas, ja nezini neko par jptl, vareri vienkarshi paturet muti.
Ginta
QUOTE(Tamashi @ Jul 24 2009, 10:47) *

Tu esi idiots, man vienkarshi psp nav Lv valodas, ja nezini neko par jptl, vareri vienkarshi paturet muti.

Tas drīzāk par to, ka izmanto "w", jo, gadījumā ja nezināji, tāda burta kā tāda latviešu valodā nav.

Un JLPT (nevis JPTL) nav tests, ko var vienkārši kuru katru dienu iet un kādā vietējā iestādē nokārtot. (Skaties wikipedia) Eiropā tas notiek reizi gadā un ne jau nu Latvijā.
Tamashi
Aha, skaidrs, paldies. Vismaz zinasu kur, lai gan uz Angliju braukt, lai nokartotu JLPT, ipasi negribas.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.