Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Velnišķīgais zīmētājs
Anime forum > Anime > Art > User'u galerijas
de-vil
Sveiki visi, jau 3 reizi reģistrējos otaku.lv
1 reize 1 galerija
1 reize 2 galerija
2 reize
Un šī ir 3 reize ^^
Iesmesls aizmirsu paroli, aizmirsu e-pastu, pārtraucu zīmēt uz nenoteiktu laiku, bet esmu atkal atpakāļ.
1 darbs

IPB Image
Meiģināju eksmermentēt ar krāsām un paintu. Redzu arī savas kļūdas - acis ir kā zvaigznes viena lielāka otra mazāka, man mute aizņem zoda vietu, rokas šķības.

[/b]2 darbs

IPB Image
Eksperments ar paintu 2. Gribējās uzīmēt pērtiķus kuri karājas kokos, rezultāts. Biju paredzējusi uzīmēt arī fonu- debesis ar mākoņiem, bet beigās tā arī neuzzīmēju. Zinu izskatās mazliet pēc bērnu darba.

El4an
5 gadu laikā progress ir minimāls..
mans padoms- zīmē ar zīmuli to, ko redzi un piefiksē sakarības objektu izmēros.. koncentrējies uz visu bildi kopumā, nevis uz atsevišķām detaļām.. tad arī zodi, acis utt sanāks normālas..
anti
QUOTE(de-vil @ Mar 13 2011, 17:33) *
Zinu izskatās mazliet pēc bērnu darba.

Nu ko nu tik kautrīgi.
Cowkiller
+1 anti

tu izveido jaunu galeriju jo neviens neposto vecajaa... hmm tas laikam noziimee to ka darbi shajaa galerijaa ir pietiekami lieli meesli lai cilveeki neveeleetos tos apspriest! saku to no personiigaas pieredzes. biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.