Help - Search - Members - Calendar
Full Version: flickr.com
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
aruka_sei
es nesen ieregistrējos flickr.com un es domāju tur augšuplādēt savu zīmējumus ^__^
varbūt kāds zina kā var aizliegt savu fotogrāfiju lejuplādēšanu saitā flickr.com
aruka_sei
UP!
Lars
QUOTE(aruka_sei @ Aug 11 2012, 06:13) *

es nesen ieregistrējos flickr.com un es domāju tur augšuplādēt savu zīmējumus ^__^
varbūt kāds zina kā var aizliegt savu fotogrāfiju lejuplādēšanu saitā flickr.com
Patēlošu nerdu. Ja lietotājs redz tavu bildi, tad viņš jau ir to lejupielādējis.
aruka_sei
QUOTE(Lars @ Aug 19 2012, 01:47) *
Patēlošu nerdu. Ja lietotājs redz tavu bildi, tad viņš jau ir to lejupielādējis.

es bieži sastapos ka bilde ir redzama, bet lejupielādēt to nevar un vēl raksta ''The owner has disabled downloading of their photos''

piemērs - http://www.flickr.com/photos/cruioso/63513...in/photostream/
Church
Iesaku veelreiz paarlasiit Lars-a postu.
"Nevar lejupielaadeet" ir labi ja tik pierastaako veidu, kaa right click/save, disableeshana. Pietiekoshi viegli apejama. Ja veelies lai citiem nav pieejama, neizvieto tur, kur "tikai" apskataams.
aruka_sei
es jau tiku galā ar šo lietu smile.gif

es uzstādiju funkciju ka bildes var lejupielādēt tikai registrētie lietotāji, bet guest'i lai pamokās ar printcreen biggrin.gif

tagad var šo tēmu var klapēt ciet)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.