Help - Search - Members - Calendar
Full Version: o_0
Anime forum > otaku.lv > Offtopic
GM
This place seems familiar... aš' šķiet, ka te ir kaut kad jau būts.
anti
Nevar būt! Kas tu tāds, pavisam nezināmais svešiniek?
GM
Labs jautājums. Manu acu priekšā pavīd flashback'i ar resnītēm kaķu kostīmos, nenosakāmas izcelsmes metroseksuāļiem un baznīcu. Weird, when you think of it...
Shumins
Vakardien Twitters bija uzkāries dry.gif ?

QUOTE(GM @ Nov 20 2012, 00:15) *

[..] Manu acu priekšā pavīd flashback'i ar resnītēm kaķu kostīmos [..]


Savs šarms tām tomēr piemīt, kas atklājas tikai pēc ilgākas pabūšanas citur.

BTW, vai tiešām arī šeit turpmāk būs lasāmas sen nedzirdēta metroseksuāļa domas par to cik visi esam FAIL?

IPB Image

Tad jau aukstie rudens vakari solās nebūs tik garlaicīgi cool.gif
GM
Nez, kas ir skumjāk - tavi vientuļie vakari, vai tas, ka šim forumam-sprāgonim kaut kādu dzirksti varētu piešķilt tikai es.
aruka_sei
QUOTE(GM @ Nov 21 2012, 19:34) *
ka šim forumam-sprāgonim kaut kādu dzirksti varētu piešķilt tikai es.

Un kā tu grasies piešķilt kaut kādu dzirksti šim forumam?
Shumins
QUOTE(GM @ Nov 21 2012, 20:34) *

[..] kaut kādu dzirksti varētu piešķilt tikai es.


Ehh būtu jau labi, ja tev tas izdotos. Taču šaubos, ka tas būs iespējams dry.gif

Lai ko darītu, vajag kaut nelielu interesi un izpratni par šodien aktuālām tēmām. Kā arī pārvarēt savu slinkumu un ko uzrakstīt.

Domā, ka tev vēl ir kas iekšās un jau nebūsi apaudzis ar sūnām?

Pagaidām vari gulēt tikai uz veciem lauriem. Gandrīz kā Britnija.
Noskuj pliku galvu, paliec resns un uzliec sev tetovējumu - visiem liekas interesanti, kas tevi pazīst ph34r.gif

Laiks iet, varoņi mainās. Un viss labais vecais aizmirstas.

IPB Image
Sērfijs
QUOTE(aruka_sei @ Nov 21 2012, 22:33) *

Joined: 17-October 11


Jauniņie, jauniņie nekad nemainās.
utkins
weee kads jums te foršiņs forumiņš
utkins
starp citu ADMIN, kas notiek ar galerijam? viņam nevar tikt klāt.


Sigfa
Labdien, kas šeit par pasākumu? Es nāku ar dāvanām.

IPB Image
GM
QUOTE(aruka_sei @ Nov 22 2012, 00:33) *

QUOTE(GM @ Nov 21 2012, 19:34) *
ka šim forumam-sprāgonim kaut kādu dzirksti varētu piešķilt tikai es.

Un kā tu grasies piešķilt kaut kādu dzirksti šim forumam?


Redziet, jaunaiscilvēk, kad jūs vēl bijāt stadijā "teku no dibena un vagīnas pusi", Jūsu padevīgais un assorted tēli bija šī foruma episkākais triumvirāts. Likumi tika lauzti, meitas tika atstātas atraitnēs, zāle viennozīmīgi arī vairs neauga. To visu jau var atkārtot, ja ir uz kā rēķina. Pagale diemžēl viena nedeg.
Shumins
aruka_sei ir okey cool.gif

Pēdējais spameris, kas vēl kaut ko uzraksta.

Un pēc sešiem izdzertiem Rimi akcijas FAXE Red paziņoju:

- Nost ar elektrību!

- Sailor Moon izglābs mūs visus blink.gif

Arta
Es laikam arī skaitos jauniņais. Still. dry.gif sleep.gif
Ok, man vienkrārši gribējās ielikt smailijus..
Es vispār nesaprotu, ko es te daru.

Anime? Anyone?
Shumins
QUOTE(Arta @ Nov 25 2012, 21:59) *

Anime? Anyone?


Ar Anime vēl neesmu uz Jūs dry.gif

Kad iznāk jaunākās Psycho-Pass un Btooom epizodes, ar lielu prieku tās noskatos.

Citādi reti izdodas ko sakarīgu atrast, esmu pārāk izvēlīgs.

Arī zem žanra: Mecha + Tragedy + Seinen nemaz tik daudz Animes neiznāk. Vai arī tās ir pārāk banālas, lai piesaistītu manu uzmanību.

Lai arī Anime industrija vēl nav nomirusi un ik pa laikam kas interesants tiek izlaists, vienalga priekšroku dodu savam kulta seriālam Walking-Dead.

IPB Image
Arta
Par seriāliem nesāksim, man trūkst bremzīšu tur.

Man reiz
em uznāk tāds ''gribu redzēt animēee'' un tad ir jāpaskatās kāda sērija jau iesāktam shovam; pārņem tāda forša sajūta, refreshing in a way, paskatīties uz smukām bildītēm un paklausīties japāņus, ah~

Bet laikam reti man tas sanāk, reizi dažos mēnešos. But still, es neuzskatu, ka būtu pametusi vai būtu apnicis, laika reizēm nav, jo ir tik daudz štruntu ko skatīties, mūziku klausīties un, ja vēl jāzīmē..

Par The Walking Dead, pat mammai iesmērēju skatīties, vēlviena atkarīgā. =D
Niks
BTOOOM! par labu nosauktu gan būs pagrūti - ik pa pāris gadiem tādu uzražo. Death Note, Mirai Nikki, Deadman Wonderland (kāds no faniem vēl šito atceras?), Gantz un neskaitāms daudzums vēl nožēlojamāku gabalu, kam pat nosaukumus vairs neatceros, bet, ja tik ir slepkavošanas, asinis, iekšas, vēl briesmīgākas, groteskākas, šokējošākas lietas un, protams, psihopātiski, nojūgušies pusaudži ar dieva kompleksu, tad tautai patīk, lai arī sižets viens un tas pats jau vismaz gadus 10-15 kā minimums.
Psycho-Pass ir Urobuchi Gen sarakstīts - no vienas puses kā svaiga gaisa malks, no otras, mani tomēr viņa rakstītie sižeti neaizrauj, lai arī Fate/Zero vidū Saber un Kiritsugu dialogu par bruņnieciskuma un varoņeposu ietekmi uz jauniešiem laikam nemūžam neaizmirsīšu (atvainojos, ja esmu to jau agrāk pieminējis).

P.S. Ja tā labi padomā, tad arī Psycho-Pass ir daudz kopīga ar pārējiem minētajiem darbiem, bet tas drīzāk kaut ko pasaka par mūsu rezidento lietuvēnu. :|
sunder
QUOTE(Niks @ Nov 27 2012, 15:44) *

Njā, katram savs viedoklis par to kas ir labs.
Fate/Zero itkā sākumā likās ka būs labs, bet tā arī līdz beigām to nesagaidīju. Vienīgais pozitīvais ar ko tā anime izcēlās - tur nebija fanservice(laikam?). Un vai tad Death Note ir slikta anime? Anime gan balstās uz to, ka čalīts kladē skribelē cilvēku vārdus, bet tas viss tika pasniegs labā līmenī. Un Gantz, ja atskaita garlaicīgās sarunas un personāžu attiecības bija labs gabals mindless fun. Ja runā par līdzīgiem sižetiem tad gandrīz visas harēmas un pārejie "highschool" gabali ir vienādai, un ik pa laikam sanāk uz tādiem negribot uzrauties. Reiz noskatījos Clanad Afterstory, un likās ka kaut kas puslīdz orģināls, bet tad drīz vien redzēju Ano Hana un Air, un tādai paši gabali vien likās.

Ik pa laikam pats vel pa kādai animei novelku, bet cerības kaut ko izcilu ieraudzīt sen vairs nav. Vienīgais ko šobrīd gaidu ir kad pabeigs Bakuman 3. sezonu
Shumins
QUOTE(sunder @ Nov 27 2012, 17:03) *

QUOTE(Niks @ Nov 27 2012, 15:44) *

Njā, katram savs viedoklis par to kas ir labs.


Tieši tā - piekrītu tev 100% cool.gif

Jo īpaši pa Fate/Zero.

Kāds arī teica, lai obligāti noskatos, jo esot iznācis ļoti labs. Speciāli pat novilku uber kvalitātē, lai nekas no labā nezustu. Bet skatos un miegu ciet.
Izņemot Yuki OST, Loli Hentai tārpu kaudzē - tur nebija ko redzēt.

QUOTE(Niks @ Nov 27 2012, 16:44) *

Ja tā labi padomā, tad arī Psycho-Pass ir daudz kopīga ar pārējiem minētajiem darbiem, bet tas drīzāk kaut ko pasaka par mūsu rezidento lietuvēnu. :|


Būšu degradējies - vienam nekad nenāk līdzi pie manis uz mājām biggrin.gif

Lai nu kā, ir dažas Animes/TV Shows kuri spēj radīt jaunas emocijas un pārdzīvojumus pelēkā un garlaicīgā esībā.
Un ja pēc to noskatīšanās varu vakaru iegrimt garākās pārdomās, izvērtējot attiecības ar citiem, savus uzskatus un mērķus, tad konkrētais gabals ir WIN! Kaut arī saucas Gantz cool.gif

IPB Image
aruka_sei
QUOTE(GM @ Nov 23 2012, 18:33) *
Redziet, jaunaiscilvēk, kad jūs vēl bijāt stadijā "teku no dibena un vagīnas pusi", Jūsu padevīgais un assorted tēli bija šī foruma episkākais triumvirāts. Likumi tika lauzti, meitas tika atstātas atraitnēs, zāle viennozīmīgi arī vairs neauga. To visu jau var atkārtot, ja ir uz kā rēķina. Pagale diemžēl viena nedeg.

...потерпевшие, плавно перетекающщие в поцыэнтов.... ©Phlanger
wIZARD
Cenšos balansēt starp dažādiem izklaides veidiem tā, lai neizsmeļu, vai nenogurstu no tiem. Sekoju līdz vairākām mangām, seriāliem, palurkoju 4chanā, uzgeimoju onlinā. Life is good. smile.gif
Pēc maniem standartiem šis forums ir pietiekoši aktīvs.

http://www.youtube.com/watch?v=XpCzZdZepn0
aruka_sei
QUOTE(wIZARD @ Dec 2 2012, 06:59) *
Pēc maniem standartiem šis forums ir pietiekoši aktīvs.

Es arī piekrītu IPB Image
Shumins
QUOTE(wIZARD @ Dec 2 2012, 07:59) *

[..] šis forums ir pietiekoši aktīvs [..]


Un paliks vēl aktīvāks cool.gif

Tikai jāsaņemas un forumam jāpievieno daži aktuālie Anime apraksti pie "TV, OVA & Movies".

Un protams kāds viens Offtopic par online games un citiem interesantiem resursiem internetā, kur patīkami nosist laiku.

Par cik šis vienīgais anime forums latviešu publikai un tiek ļoti iecietīgi moderēts - saskatu labas atgūšanās cerības.


Un pat vēl labāk, jaunas izaugsmes iespējas uz jauno spameru rēķiņa blink.gif

IPB Image
Arts
Forums ir miris.
Šeit es nāku nostaļģijas burts, lai aplūkotu vecās galerijas, vēl nesamaitātus foruma pavedienus, jūtos kā muzejā. Kaut kur starp 2004. un 2010. gadu. Forums, kurā strāvuļoja dzīvības dzirkstis, tagad miris. Iesaldēts ar tā laika svaigo interneta kultūru.
Foruma sabiedrība ir izkliedēta, moderācija ir neeksistējoša, jo, ko vēl var moderēt? Pāris postus mēnesī? Visi jaunie spammeri ir spokos, 9 priviliģētos biseksuāļos, redditā vai čanos.
Es varu tikai diagnosticēt foruma stāvokli, nevaru tam palīdzēt. Cilvēki ir atraduši citas vietas: kur rakstīt par savu mīļāko animi, citas vietas, kurā spamot savas garastāvokļa bildes un bezjēgā jēlas mēmes, kur izlikt savus garadarbus, zīmējumus, mēslus.
Šī vieta ir tukša, beigta, nevienam nevajadzīga un pamesta.

IPB Image
FuschichO
Man ir žēl, ka principā nomirusi art sadaļa. Man patīk Erulaif zīmējumi, bet nav īsti ko par tiem teikt. Agrāk bija vismaz vētrainas diskusijas par šķībi iezīmētiem deguniem. Laikam tas tāpēc, ka Tigra un Kikyou pazuda. Kāpēc viņas vispār pazuda, ko?
Shumins
Nu Art sadaļa pārcēlusies uz DeviantART, kur tai arī jābūt.

Muldēšana par šķībām rokām un deguniem tāpat bija bezjēdzīga. Itkā kāds no tiem lieliem komentētājiem vispār prata zīmēt cool.gif

Tāpat arī pazudusi ALK kompānija, kura izmantoja šo vietu, lai kādam bezsakarā uzbrauktu.

QUOTE(Arts @ Dec 10 2012, 02:22) *

[..] Šeit es nāku nostaļģijas burts [..]


Protams, nekur citur tev savu seksismu un uzbraucienus bārstīt neļauj - izbanojot.
Troļiem tagad grūti laiki ph34r.gif


Beidzot, mazliet saņemoties, šīs vieta varētu kļūt par Anime centrētu - brīvu no Haters forumu!
Arts
QUOTE
Protams, nekur citur tev savu seksismu un uzbraucienus bārstīt neļauj - izbanojot.
Troļiem tagad grūti laiki


Tas lika man pasmaidīt. Nesaprotu, kur mani šeit heiterus, neviena tak nav.
Niks
Es joprojām te esmu, un es ienīstu lielāko daļu no populārā - SAO, BTOOOM! (grasījos jau izdzēst, bet Sawashiro Miyuki dēļ noskatījos 4. epu un aizgāja, dammit); kas te vēl topā.. 中二病でも恋がしたい! - 8. epizode ir faktiski vienīgā, ko varētu nosaukt par interesantu; vai es teicu, ka ienīstu SAO? It kā pēc AniDB sanāk, ka patlaban topā ir arī Tonari no Kaibutsu-kun - sākums labs, bet strauji zaudēja tvaiku; un K - ak Haruhi, te pat nav īsti ko kritizēt - smuka animācija + fan service, nekā cita tur vispār nav un nebūs. Un vēl es ienīstu SAO...

Par SAO:
Spoiler! Highlight the box below to view the hidden text.
Pirmais sējums par Aincrad jau ir faktiski fanfic kvalitātē, bet īstās šausmas sākās tā beigās, jo pašuzupurēšanās, kas normāli jau būtu reāli 中二病, bet vismaz finito, vietā ir holividuas cienīga atmošanās slimnīcā, kam seko nu jau padsmit sējumi, kuri atkal un atkal atkārto vecās kļūdas ar:
  • apnicīgu atkārtošanos
  • kļūdainu un nožēlojamu technobable, ko nevar nosaukt pat par sci-fi
  • bezjēdzīgām detaļām, kuras pēc pārdesmit lappusēm atgriežas, lai sirsnīgi iekostu pakaļā (jē, 10 minūšu lidojuma ierobežojums ALO; ieroči bez sword skills te ir nekam nederīgi, te gana labi gan PvP, gan PvE)
  • nekontrolēta jaunu personāžu (parasti paši zināt kura dzimuma) ieviešana, kas tikai pastiprina neplānota harēma efektu
  • tad galvenais pārītis ir vai nav precēts - tā kā Aincrad likās, ka būs nešķirami, m!?
  • personāži vienmēr ir ar maksimāli smagu pagātni - vismaz 4 bāreņi vai faktiski bāreņi starp galvenajiem varoņiem; čupiņa ar neārstējamām slimībām un tādā garā uz priekšu
Church
Niks: buushu iisteni riebiigs latvietis un prespoiloshu tev visu prieku ar t.sk. naakoshajaam arcaam (eg. gungale), kuras nav teikts, ka animee tiks biggrin.gif
P.S.
Ja patiik litrpg, ieteiktu arii Moonlight Sculptor.
Niks
Nesanāks, ne velti es ielieku spoiler tagos, jo tur ir minimāli spoileri vismaz pirmajiem 7 sējumiem (GGO ir 5. un 6.).
Pārlaižot acis pāri, secināju, ka tas saits vispār nav ticis tik tālu, cik es, turklāt man ir jāsaņemas, lai vispār tur kaut ko saprastu, tā kā nospoilot jebko būtu pagrūti arī tad, ja es jau nebūtu pats lasījis.
Pfyelf
QUOTE(Arts @ Dec 10 2012, 01:22) *

Forums ir miris.


Skatoties no "jaun"pienācēja redzes punkta - drīzāk beigts, nekā dzīvs. Vismaz kā animeforums - anime šeit gandrīz neapspriež... Droši vien jau vispār pagājis tas laiks, kad forumi bijuši populāri, jo šis nav vienīgais animeforums, kur iedzīvotāji čīkst, ka forums ir beigts x_x
Shumins
QUOTE(Pfyelf @ Dec 15 2012, 00:56) *

[..] drīzāk beigts, nekā dzīvs. Vismaz kā animeforums - anime šeit gandrīz neapspriež... [..]


Tā viš tagad ir cool.gif

Neesi vienīgais, kas to ir pamanījis. Slinkums dara savu.

Labāk aiziet uz kādu blogu, ko interesantu izlasīt - nospiest "like".
Vai arī ierakstīt kādu rindiņu iekš twitter un cerēt uz progresīvu čivināšanu.

"Так Дела Не Делаются!"

Forums pēc būtības ir publiska vieta diskusijām.

Ja neviens nevar piedāvāt materiālu diskusijai vai arī ko jēdzīgi atbildēt (čatotāji un "like" spiedēji), tad ir klusums. Un pa tukšo foruma laukumu vējš dzenā zāles kamolus laugh.gif

Ir doma ko interesantu pievienot, tikai nepietiek laika. Darbs un tikai darbs. Pat šodien.
Varbūt pēc ziemassvētkiem, kad būs neliels atvaļinājums spamam ph34r.gif
Niks
Iespējams, ka Shumins ir trāpījis naglai uz galvas - forumu, kas nav nekas cits kā glorificēti mailing list, ēra ir beigusies, laiks tīmeklim 2.0, tāpat kā IBM/Intel PC, šķiet, tiešām nomainīs kaut kas cits; x86 varbūt paliks, bet vienīgā jaudīgā, bet puslīdz atvērtā platforma ne.
aruka_sei
Varbūt gana, ierausim pa vienai un viss būs ok IPB Image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.