Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pikis
Anime forum > Anime > Art > Sensei of Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
ShinChan
par peedeejo: spaarni un fons ir daudzmaz ok, mati ariidzan, bet ar seju un rokaam ir lielas probzas, nezinu vai vajag uz ko konkreetu noraadiit, atteelaa ir skaidri redzams, ka sejaa nav ieveerotas proporcijas un kreisaa roka visticamaak ir ar divaam lociitavaam. Bet darbs padevies smuks (spaarni man patiik jo iipasji).
Sigfa
hmm.. isteniibaa man peec skolas laikam nebuus ko iisti dariit.. es laikam pameegjinaashu vienu uzziimeet. lai gan digitaali veel cilveekus neesu meegjinaajis ziimeet.
zenofex
O, tas ir Kikyou labaakais darbs pagaidaam wink.gif
Ar seju ir probleemas, bet nekas kritisks, vai tad mangaas visi vienmeer ir tik neparspeejami simetriski?
Kikyou
QUOTE (zenofex @ Jun 10 2004, 02:00 PM)
O, tas ir Kikyou labaakais darbs pagaidaam wink.gif
Ar seju ir probleemas, bet nekas kritisks, vai tad mangaas visi vienmeer ir tik neparspeejami simetriski?

^^
Pie tam man ne ziimeeshanaa ne kur nemaaca pareizas proporcijas dry.gif un arii mana roka ziimee paaraak iisu laiku lai taas ieveerotu... Un no tutoriaaljiem es naturaali nevaru iemaaciities....
Yume
Proporcijas es ar prieku pamaaciitu... tikai jaatiek liidz teviim..
Kikyou
QUOTE (Yume @ Jun 11 2004, 08:42 AM)
Proporcijas es ar prieku pamaaciitu... tikai jaatiek liidz teviim..

Pa jaanjiem laid uz ventspili, tur kuldiigas ielaa kur pukju podi ieriikojam ugunskuru XDDDDDD

Bet ja es iespeejams tieku uz Riigu uz vienu no shitajaam anime projekta sapulceem.... =D
Spectre
Taa jau buutu itkaa teema jaunam topikam, bet nu tas taa .........
Meybiii animaali dziivo Zoo daaarzaa, bet meybiii arii mees vareetu vaakties taa pabiezhaak, lai paceltu drawing skilu .....
Yume, kaa noprotu Tev ar ziimeeshanu nav probleemu .... [man taadas ir]
1x nedeelaa vai arii 1x divaas, vareetu savaakties tie, kuri gribeetu pamaaciities ziimeet un kaads kas maak tiiri okej vareetu pamaaciit...... protams, ja ir laiks un veeleshanaas ......
Yume
Taa... gomen par offtopic... nu ideja jau labi, tikai.. manis kaadu laiku nebuus.. uz ar laiku arii taa ir kaa ir, kameer stradaaju, bet uz augusta pusi gan vareetu taadu atrakciju sataisiit...

Cilveeki, man galiigi nav laika keepaaties ar Photoshopu.. varbuut ja kaadam nav ko dariit vareetu sho beernu nokraasot... skice man jau dikti patiik.. bet kraasains noteikti buutu labaaks...
user posted image
Sigfa
Yume, a tev tas mans vecais darinaajums nepatika?
Kikyou
Edit: *me raksta uz taafeles*... Nekad vairaak nekraasoshu scanus... nekad vairaak nekraasoshu scanus...
Nu moins iznaaca galiigi drankjiigi -.-

user posted image
Sigfa
nav tik traki. es ielikshu savu veco variantu...

user posted image
Yume
Sigfa.. patiik, patiik.... bet tas ir melnbalts.. es man bija interesanti ka tas vareetu buut kraasains... happy.gif
Kikyou laugh.gif sarkanas zekes, tas ir originaali...
Man patiik kaa tu vinam matus uztaisiiji... happy.gif
tihiro
QUOTE (Yume @ Jun 5 2004, 08:15 AM)
Eeee.. kad te teema...
Es lasiiju un man pilniigi sagribeejaas jus iedot palasiit Tori Maia's mangu... vieniigias nu es no zinas biju speejiiga izlasiit tikai vienu chapteru, taadu sado-mazo veel jaapameklee... wacko.gif Bet nu man ir draudzene kurai patiik taads stils.... [man jau tikai briiniities peliek] starp citu, tas nebuut nenoziimee ka jaagriezhaas pie psihiatra... var jau arii taa secinaat kaapeec un kas patiik .. happy.gif

Varbut iepazisti ar savu draudzeni?Myms ir kopiigais biggrin.gif ph34r.gif
Kikyou
user posted image
Situaacija: Persona seezh pie datora, garlaikojaas, atver adobe photoshop un ziimee bezsakaru....
O_o;;; Neprasi kas tas taads ir... Nav ne jausmas...
Yume
atgaadina Transmutaacijas apli no FMA....
Bet man patik... happy.gif
Kikyou
QUOTE (Yume @ Jun 14 2004, 08:56 AM)
atgaadina Transmutaacijas apli no FMA....
Bet man patik... happy.gif

Starp citu, FMA laba anime ir? Daudz par to dzirdeets, nav redzeets...
Sigfa
mulkjiigs jautaajums. Ja jau tik daudz par vinju runaa un zheelojas, ka licenzeets, tad jau labs, ne?
ShinChan
QUOTE (Sigfa @ Jun 14 2004, 09:29 AM)
Ja jau tik daudz par vinju runaa un zheelojas, ka licenzeets, tad jau labs, ne?

Ne obligaati un ne vienmeer.
Yume
Bet FMA ir!!!
Tas ir kautkas tieshaam skatiishanaas veerts, tikai vieniigias ka 52 seerijas, bet nekas... gan jau.... noteikti iesaku noskatiities...
tihiro
Izsakiet savu viedokli............ smile.gif
tihiro
Un par so arii ..... smile.gif
xikes
Njaa.. Ar ko shitais ir ziimeets? Cik es varu saskatiit, tad kraasainie ziimuli+akvarelkraasas+veel kaut kas...
Man kaut kaa otraa bilde labaak patiik... it sevishki jau taa acs... smile.gif ja nu vieniigi vina vareeja buut galvai mazliet vairaak pa vidu.. Taa jau tiiri neko...
ShinChan
Pirmais pavelk uz kaut kaadiem sjiiziigiem impresionistu darbiem (kurus es ne paaraak miilu) totaala kraasu kakafonija. Un man liekas, ka bez ierocja vareeja iztikt.
Nu otrs darbs jau krietni labaak iet pie sirds
Yume
Nu ko, man jau patiik kad darbi ir kraasoti ar rokaam, itsevishki ja ar akvareleem, bet nu tie pashi ziimeejumi.. khem.. paaraak daudz kluudu gan proporciju gan perspektiivas gadiijumaa.
Bet kraasas taapat smukas..Es tagad arii nonemos ar akvareleem, redzeesim kas sanaaks..
Pikis
Nesaprotu ko juus tur tajaas proporcijaas lienat, vai tad juus neesat redzeejusi skaistus tadrbus kaut arii tie nav peec visiem llikumiem sataisiiti. Uz ziimeejumu skataties nevis uz siikumiem, bet gan kaadas emocijas izsauc maaksals darbs.
Nesaprot juus tacu katraa darbaa var piekasiities pie siiikumiem jo neviens darbs nav tacu ideaals. Meiginiet uztvert emocionaalu efektu kaa tas ir manga Blame ziimeejumos dry.gif
Yume
heh, Piki.. es kluseeju, jo Blame es taalaak par pirmo chapteru nebiju speejiiga lasiit, man neatika.
Bet proporcijaas, ja tas buutu domaats ziimeet taadaa stilaa, kaa impresionsisms, peec kaa tas nedaudz izskataas, tad tas buutu redzams, un es neko neteiktu par proporcijaam, bet tur bija domaats kautkas cits, un ja tas ir nepareizi, tad cilveekam uz to ir jaanoraada.
Tas ko tus saki paraadaas tad kad cilveeks jau ir pietiekami labs ziimeetaajs, ka vinjam ir savs stils. Bet shajaa gadiijumaa tas ir vienkarshi veel neietrenneta roka.
Gomen tihiro, nothing personal, bet taa tachu ir. Vai ne? huh.gif
Pikis
QUOTE (Yume @ Jun 18 2004, 11:26 AM)
Bet shajaa gadiijumaa tas ir vienkarshi veel neietrenneta roka.

Amm......... man bezsaubaam ir jaasaka tas ka neietreneeta roka vel ir visiem no mums, jo iists meistars, es, nezinu var buut tikai peec daudziem 10-mitu gadu trenina....... tongue.gif
ShinChan
Ja cilveeks piedaavaa savu darbu veerteejumam, un pats veel luudz to pakritizeet, tad kaapeec gan to nedariit? Protams, ka nav starp mums prof. maakslas kritikju, tacju savu subjektiivo viedokli varu izteikt da par jebko, tas arii nav a priori jaapienjem kaa vieniigais pareizais. Nu nepatika man tihiro pirmais darbs: par spilgtu, par greizu un par daudz ierocju. Pieljauju, ka kaadam patika. Sjajaa gadiijumaa buutiski ir mekleet nevis vienu pareizo ideju bet gan apkopot daudzu cilveeku domas un no taa izlobiit sev noderiigas atzinjas un konstruktiivo "graudu". Taads tad arii ir sjiis sadaljas meerkjis.
Kikyou
Nu taa gan ir, tihiro teica lai met aaraa kritiku =) Bet man tikuntaa tihiro ziimeejumi patiik.
Aa un Yume... Nopumpeeju 19 pirmaas seerijas FMA (paareejaas veel pumpeejaas), un ko varu teikt... *speechless* ... ... *spaarda dc++* Pumpeejies fiksaaaaaak @0@!
Man personiigi ljoti patiik (jap jap jap ^.^), muusu maajas otram otaku (atsleegas vaards: braalis biggrin.gif) taapat.
tihiro
ph34r.gif
Sigfa
Heh... man tagad, peec tam kad buushu berserk novilcis, (ljoti, ljoti labs...) staav vilkshanas seciibaa, FMA... (nu, veel love hina again, bet tas ir sviests)

Jaaprasa pashai Tihiro, kaa tur ir domaats. Ja domaats reaalisms, tad galiigaa pakaljaa, bet ja impresionisms, tad tiiri neko. vieniigais prasaas dazhaadiibas backgroundaa.

Ok, tas jau ir sviests. Sirreaalismu var saakt taisiit, tad kad labi maak reaalistiski ziimeet, un zin lietu anatomiju. (anyway, man patiik viss kas ir zem kakla liinijas tongue.gif)
tihiro
Paldies protams par juusu miilajiem vaardiem "pakaljaa" biggrin.gif
Priekskam juus ziimeejumus saraustiet pa gabaliem, vai tad nevar vienkaarsi ieposteet ieksaa un iedot jums paskatiities.Shajos darbos nebija uzdevums paraadiit jums kaukaadu tur maakslas stilu, bet gan uzinaat juusu pirmo iespaidu, ja tu neredzi tanii nekaadu jeegu tad varbuut vainaa ir tevii..... sleep.gif

Njaa un kaadaa tad stilaa ir juusu darbi ?
Sigfa
stilaa? man stila nav. Man ir zhanrs peec kaa vados, un 99% gadiijumu, ziimeeju sirreaalismu.

var jau iedot vnk paskatiities, bet ja tev naptiik kritika, tad vnk pie bildes taa arii pasaki smile.gif es jau nevienu negribu aizvainot, vnk izteikt savas domas.

Un vai es ko teicu par jeegu? Varbuut vnk esmu par stulbu lai uzkjertu ziimeejuma dziljo jeegu... tad arii par to kluseeju, bet doma/ideja man ir skaidra.

ak jaa, vaina varbuut arii ir manii... japaskataas, ko par sho teiks citi.
tihiro
Juusu kritika man dod stimulu dariit labaak smile.gif ,paldies.Es zinu ka esmu paraak agresiiva,passa esmu loti kritiski noskanota mad.gif Katrs darbs man noziime loti daudz,visi ir ka mani beernini:)
Kima
Piki, es gribeetu tew pateikt ka man baigi patiik ka tu ziimee, gan kaa tu speele ar eenaam(man shitais ne iipashi sanaak)gan proporcijas!Super! biggrin.gif Shis ir no manis!Buutu forshi ja tu ieliktu veel paaris!
Pikis
Nu ko gan es te daudz varu pateikt, Bishku taadas palielas nee ko biggrin.gif , nezinu vareeji taaas sirsninas (vai kas tur domaats bija) lidojoshaaas tomeer neziimeet.
Nu un pameigini bishku kaartiigaak ziimeet......... biggrin.gif
Jaffa
peec maniem uzskatiem galvenais ziimeejumaa ir lai tu vari vinna ieskatiities un tev rodas kautkaadas dzillas domas vai kaut kaadas asociaacijas nezinu kaa paareejiem bet man liekas kad tavaas bildees tomeer kautkas ir ..... taa tik turpini (bet piekriitu pikim, bissku kaartiigaak vajag rolleyes.gif )
Pikis
Nu jaa es seit laikam sen jau neesu neko ielicis, bet nekas kad buus iespeeja ieliksu diezgan daudz bildiisu ir jau vairaakas jaunas iekraajusaas biggrin.gif gaidat
asamashii ritori banpaia
a šī ir tāda kā vispārīga sadaļa amatieriem, vai vienkārši ir tikusi pārņemta? nu varbūt man nebija jēgas taisīt savu bet likt te? te vismaz skatās kāds..
Pikis
amm jaa es domaaju ka te var mieriigi likt visi savus maakslas darbus, es vismas vienmeer te lieku biggrin.gif
kitty
TIHIRO tavs zimejums mani loti iespaidoja!!!! rolleyes.gif
laikam vajazdeja pastradat pirms kaut kas taads sanaks dry.gif ,tapec ka es ari gribeju uzzimet kaut ko taadu,bet tik forsi neseneca blink.gif
ceru es vel redzesu tavus zimejumus smile.gif
tihiro
ph34r.gif
tihiro
Jys mani baidaties.............? ohmy.gif happy.gif
xikes
Shitam peedeejam man patiik, kaa iznaakusi seja...
Yume
Aha, man arii... tieshaam smuki.. iisteniibaa, shis man patiik viss! cool.gif
Sigfa
eheheee... shitais gan ir labs!

iipashi seja. vot shitaa turpinaat. Poza arii jauka.
kitty
es uzreiz sajutu ka tev ir talants cool.gif baigi labs zimejums!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
liekas tu attelo jutas kas tevi blink.gif
es vienkarsi gribu saprast kas liek tev zimet? rolleyes.gif
Pikis
Vienigi ko es varu izdariit tas ir piekris visam kas bija ieprieks teikts, biggrin.gif taa tik turpini tihiro, un gan jau turpmaak atklaasies pilniibaa tavs talants smile.gif
Some1
Jaapiekriit paareejiem, tieshaam labi ziimets un arii ljoti izteiksmiigs... What more can i say...
Kima
1. jau arii baigi labais! Bet shitais man arii patiesham patiik labaak smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.