Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Pikis
Anime forum > Anime > Art > Sensei of Art
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Pikis
Nezinu kad nauko dariit dazreis saku domaat kaa vareetu izskatiities ideaala bebe lai radiit forsu atmosveru wink.gif
volzha
Not bad, not bad.
Pikis
QUOTE (Pikis @ Mar 12 2004, 11:21 AM)
Nezinu ko teiksit ,bet kautko taadu es meiginu taisit kad nauko dariit un parasti tas ir peec skolas biggrin.gif

nu un vel taads . varbut nakos nedel paraadisu vairak.
Saiko
tiešām labi - i like it !

ja nu gadījumā tavs mērķis bija iegūt some c&c tad manuprāt pirmajā bildē mazliet pietrūkst detalizācijas / detaļu aizmugures fonā kā ari tā dzīvnieciņa ( Chocobo? smile.gif ) galva izskatās mazliet weird all in all great work on shading... otrā bildīte man pat patīk labāk vienīgais kas "krīt" acīs ir roku garums huh.gif manuprāt viņas ( rokas ) ir way too short salīdzinājumā ar augumu vēl arī krūtis nav īsti vienāda izmēra smile.gif patiesībā manuprāt pat labajai vajadzētu būt nedaudz lielākai kā kreisajai vadoties pēc pozas kādā viņa stāv... but then again who i'm to criticize - compared to u i'm nothing...
Rune
QUOTE (Saiko @ Mar 12 2004, 11:50 PM)
Chocobo?

nee nee , tas no Star Wars rolleyes.gif
xikes
cool ... labais .. taa tik turpini...
es jau ar shad tad kaut ko ziimeeju .. nez varbuut kaareiz arii sheit kaut ko iepostet...? huh.gif ..
hmm .. tu kaut kur speciaali maaciijies ziimeet, vai tas tev taads hobijs?
Pikis
QUOTE (xikes @ Mar 15 2004, 03:46 PM)
cool ... labais .. taa tik turpini...
es jau ar shad tad kaut ko ziimeeju .. nez varbuut kaareiz arii sheit kaut ko iepostet...? huh.gif ..
hmm .. tu kaut kur speciaali maaciijies ziimeet, vai tas tev taads hobijs?

davai nebremze savaadak man vienam radit savus ziimeejumus paliek kautkaa neerti , biggrin.gif Vispar es jau macos makslas viduskolaa kuru sajjaa gadaa pabeiksu pec tam cerams iestasos makslas akadeemijaa rolleyes.gif
Pikis
QUOTE (Rune @ Mar 13 2004, 07:16 AM)
QUOTE (Saiko @ Mar 12 2004, 11:50 PM)
Chocobo?

nee nee , tas no Star Wars rolleyes.gif

Meiginiet izpras to kas tur ir domaats blink.gif
Pikis
QUOTE (Saiko @ Mar 12 2004, 11:50 PM)
tiešām labi - i like it !

ja nu gadījumā tavs mērķis bija iegūt some c&c tad manuprāt pirmajā bildē mazliet pietrūkst detalizācijas / detaļu aizmugures fonā kā ari tā dzīvnieciņa ( Chocobo? smile.gif ) galva izskatās mazliet weird all in all great work on shading... otrā bildīte man pat patīk labāk vienīgais kas "krīt" acīs ir roku garums huh.gif manuprāt viņas ( rokas ) ir way too short salīdzinājumā ar augumu vēl arī krūtis nav īsti vienāda izmēra smile.gif patiesībā manuprāt pat labajai vajadzētu būt nedaudz lielākai kā kreisajai vadoties pēc pozas kādā viņa stāv... but then again who i'm to criticize - compared to u i'm nothing...

Ne iisteniib tas ir labi ka kritiizee var vismas tad redzeet savas kluudas ,isteeniiba pasam kluudas ir gruutaak ieveerot .Kritika noruuda ,dot stimulu censtie s laabaak . rolleyes.gif
Roze
Pameegjini ar Phtoshopu patiiriit un iekraasot =]
Rune
QUOTE (Pikis @ Mar 15 2004, 05:19 PM)
Meiginiet izpras to kas tur ir domaats blink.gif

Puukis , sieviete un mazais perversais wink.gif
Fatalis
QUOTE (Roze @ Mar 15 2004, 06:50 PM)
Pameegjini ar Phtoshopu patiiriit un iekraasot =]

Ko vajag, to vajag.
Pikis
QUOTE (Roze @ Mar 15 2004, 05:50 PM)
Pameegjini ar Phtoshopu patiiriit un iekraasot =]

Nu kaut ko jau meiginaaju kaa tagat , varbut parak tumss un bes aktiivaam linijaam ,bet labaak dry.gif Es zinu ka kaukaa truuks bet kaa nevar ieraudzit
Roze
Fons vareeja buut tumshaaks vai citos tonjos.. Un varbuut kaadu detalizaacijas siikuminju smile.gif
Pikis
QUOTE (Rune @ Mar 15 2004, 07:24 PM)
QUOTE (Pikis @ Mar 15 2004, 05:19 PM)
Meiginiet izpras to kas tur ir domaats  blink.gif

Puukis , sieviete un mazais perversais wink.gif

Var jau skaatiities uz ziimeejumu taapat vien un iraudzit to kas tur ir ,bet var arii meiginaat saskaatiit tanii simboliskas ziimes .Jasak ar to kas kriit aciis vispirms un manaam domaam taa ir taa sieviete kura ir lielaaka neka parastais cilveeks kurs ir nosleepies aiz klints-tas noziimee ka ta ir DIEVIETE kura ir saa ziimejuma galvenaa varone, tad seko puukis kuru nevar sapras priekskam tad tas vaidziigs,bet kad beidzot irauga to dzeku tad var domaat ka puukis ir dzeka bailes no dievietes .Pats dzeks ir parasts mirstiigais kuram nav drosmes staaties kontaktaa ar so sievieti, tadel dzeks arii ir noslepies un domaa ko dariit .
Varjau buut ka sis ir tikai dzeka iedomas par kaadu cilveku kuru auksti veertee un nezin ko teikt satiekot vinu, un tadeel dzeka aciis vina klust kaa dieviete ....... ph34r.gif
Pikis
QUOTE (Roze @ Mar 16 2004, 10:28 AM)
Fons vareeja buut tumshaaks vai citos tonjos.. Un varbuut kaadu detalizaacijas siikuminju smile.gif

Ar detalizetiem siikuminiem man ir probleemas taa pat kaa ar fona vel pie taa vajag patreneeties sad.gif priekseejie plaani vienmeer man laabak sanak nekaa otrais plaans. smile.gif
ShinChan
Tam sievietes aktam njeemi kaadu dziivu modeli, vai vienkaarsji peec atminjas maaleeji?
Pikis
QUOTE (ShinChan @ Mar 17 2004, 11:16 AM)
Tam sievietes aktam njeemi kaadu dziivu modeli, vai vienkaarsji peec atminjas maaleeji?

Jaasaka godiigi pirms kauko es ziimeeju es vispirms nezeeliigi daudz saskatos visaadas bildiite no animes ,mangaam un protams no hentai bildiites un tad kad saaku kautko smoreet virsuu man ir zemapzinaa visaadi varianti kurus es uz lapas liekot izveidoju pavisam savaadaku. Nu princiipaa no saakuma es gan vienmeer noziimeeju, bet beec tam saaku kautko pats no sevis veidot un ar laiku saaka sanaakt, nu vot tagat es biezi vien treneejos ,isteeniiba sapnis ir panaakt taadu liimeni kadu ir sasniegusi dazi labi animes meistari, varbut nakotne ta ari buus...
smile.gif
tautietis
iesaku to digitaalo bildi nevis kraasot pa virsu, bet pie layer options uzlikt piemeeram kaa darken vai overlay, paskaties pats kaa labaak..
ShinChan
QUOTE (Pikis @ Mar 18 2004, 10:33 PM)
isteeniiba sapnis ir panaakt taadu liimeni kadu ir sasniegusi dazi labi animes meistari, varbut nakotne ta ari buus...
smile.gif

Nu ko, lai izdodas wink.gif
xikes
Peedeejaa laikaa nav laika pat kaut ko paziimeet, kur nu veel netaa ieliist..
Ok, tu mani iedroshinaaji, lai gan maniem ziimeejumiem liidz tavam liimenim veel loooti taalu, bet nu lai iet ... Varbuut taapeec, ka man taa ziimeeshana taads hobijs un es nemaaciijos kaut kur special .... ok tad ...
xikes
..te buus viens in color..
xikes
QUOTE (xikes @ Mar 20 2004, 10:07 AM)
..te buus viens in color..

shitais bija viens no peedeejiem ...eh nu to bg es protams pats neziimeeju...
ok..veel viens in color...
xikes
ak dies, kur vini milziigi sanaak ....
shitais veel no DBZ laiku iedvesmas...
xikes
prieksh shitaa es laikam iedvesmojos no viena naruto wallpaper....
http://www.animewallpapers.com/wallpapers/.../full_5_800.asp
ok..
xikes
ok nu veel peedeejaa shai reizei...
volzha
Nu ko te ko teikt, man patika.
Pikis
QUOTE (xikes @ Mar 20 2004, 10:26 AM)
ok nu veel peedeejaa shai reizei...

Nu beidzot kaads arii pidaalaas arii ar saviem ziimeejumiem , vispaar jau idejas ir baigi laabaas tikai atiisti ziimeesanas skilu un viss buus OK, man ir jautaajums kaa tu taas kraasainaas tik forsas daabuuji ,vai tu uz FotoShopa cakaareejies , vismas kad es to meiginu man aatri apniik un nekas nesanaak sad.gif
Pikis
Sitais man radaas Blamer iespaidaa (diezgan svaigs ziimeejums)
Pikis
Un sitais arii tiesi Blame iespaidaa vispaar jau baigi iepatikaas taa manga taadeel
gribeejaas kautko tamliidziigu radiit pasam... smile.gif

Peec laicina buus arii tresais ziimeejums...
arteck
Vecīt, ir labi!
xikes
QUOTE (Pikis @ Mar 21 2004, 06:39 PM)
man ir jautaajums kaa tu taas kraasainaas tik forsas daabuuji ,vai tu uz FotoShopa cakaareejies , vismas kad es to meiginu man aatri apniik un nekas nesanaak sad.gif

nu jaa .. to tik tieshaam vareetu nosaukt par chakaeeshanos smile.gif .. jaa gan ar to pashu veco labo photoshop ...
It kaa jau nav nekaa gruuta, tikai ziimeejot veel uz papiira jaaziimee ar peeciespeejas tievaakaam kontuurliinijaam ... un tad var viegli izkraasot..
Es jau arii veel liidz galam neesu izdomaajis, kaa lai dabuun veel tievaakas taas melnaas liinijas ....
Pikis
Nu un velviens kaa jau soliju no iespaida Blamer
................ rolleyes.gif
Saiko
pēdējā bildīte manuprāt ir tiešām izdevusies tikai vai tik nav Blame! mangas nosaukums nevis Blamer wink.gif
ShinChan
Skatoties uz iepostotajiem darbiem tiesjaam gribas paardzimt par Miervaldi Poli un izmantot vinja talantu lai ziimeetu mangu. Nolaadeetaas kuslaas rokjeles sad.gif
xikes
ahhh .. shito peedeejo redzot es tik tieshaam juutos melns un mazinsh .. unsure.gif
eh .. nu man veel looti taalu liidz taadam liimenim .. respect ..
nu labi uzdroshinaashos ieposteet veel kaadu no savaam bildeem, kaut gan nav ne tuvu taveejaam...
ok..
xikes
nez citreiz sagribas kaut ko izveidot wallpaper formaataa...
Pikis
QUOTE (xikes @ Mar 23 2004, 04:25 PM)
ahhh .. shito peedeejo redzot es tik tieshaam juutos melns un mazinsh .. unsure.gif
eh .. nu man veel looti taalu liidz taadam liimenim ..

Principaa kad es pat skatos internetaa uz dazaadiem maakslinieku darbiem man paarnem taadas pasas domas blink.gif kurta es , taa nu gan es nevareetu bet iisteniibaa ja padomaa kaa vini pasi ir nonaakusi liidz savam liimenim, nedomaaju ka vini jau piedzimstot maceeja smoreet nenormaalas lieetas, man tik liekas ka pasos pirmsaakumos visi tie geniaalie maakslinieki ir cakareejusies kameeer speejusi sasniek savu liimeni kaudgan varu dereet ka vini arii dazreis uzskata savus darbus par neizdevusiem kaut muusu aciis taadi darbi ir ustverami kaa vienkaarsi BAAC...?



Es tik gribu pateik to ka no citiem nav jaanobiistas, bet gan jaasmelaas idejas un
nedriiks apstaaties pie taa ko esam sasniegusi, jo vienmeer jau veelesimies vairaak, un gribeesim protams visu dariit labaak un tiesi taadas domas dazreis ir tas dzineej speeks.
Taapeec tik uz prieksu smile.gif Respekt
Pikis
QUOTE (Saiko @ Mar 23 2004, 01:47 PM)
tikai vai tik nav Blame! mangas nosaukums nevis Blamer wink.gif

Nu ko es varu pateik pareizrakstiiba man nav taa speeciigaakaa lieta taa pat kaa atmina uz dazaadiem vaardiem vai cipariem (ciknu diivaini tur buutu es varu aceereeties tikai savu maajas telefona numuru sad.gif )
edg
xikes - taveejaa wallpaper dzheks peec latviesha toch izskataas biggrin.gif nu japaanisks vinjsh toch nav smile.gif tieshaam kaa vieteejais...

Pikis:
QUOTE
varu dereet ka vini arii dazreis uzskata savus darbus par neizdevusiem kaut muusu aciis taadi darbi ir ustverami kaa vienkaarsi BAAC...?

jeb konkreetaak Hayao Miyazaki biggrin.gif

Tizli, ka uzziimeet var tikai to, ko var pilniibaa izteeloties - man viss pa vienu ausi iekshaa pa otru aaraa - taapeec jau skatos anime nevis lasu mangas tongue.gif Vienreiz ziimeeju kaut kaadu zveeru - uzziimeeju rumpi, kaajas un aizmirsu, kas tas par dziivnieku sad.gif Aciimredzot arii ziimeejums nebija neko labais, ka saprast nevareeju tongue.gif

Zini, vareetu iztaisiit latvieshu netradicionaalo ziimeetaaju klubinju, kuraa neviens nemaak vai nu proporcijas sataisiit, vai vispaar kontuuras nespeej izteeloties u.t.t. Sakraat visas bildes kolekcijaa... heh tongue.gif
xikes
QUOTE (edg @ Mar 25 2004, 12:44 AM)
xikes - taveejaa wallpaper dzheks peec latviesha toch izskataas biggrin.gif nu japaanisks vinjsh toch nav smile.gif tieshaam kaa vieteejais...


biggrin.gif he he.. nu es jau nedomaaju kaadas tautiibas vinsh buus, kad vinu ziimeeju, gribeejaas tikai kaadu cilveeku uzziimeet ar visaadiem apgeerba aksesuaariem...

Heh par to ziimeetaaju klubinu.. vispaar cool idea .... vispaar vajadzeetu kaadu vietu, kur izlikt savus neizdevushos darbus ... tongue.gif .. biggrin.gif ... he he ....
xikes
QUOTE (Pikis @ Mar 24 2004, 11:03 AM)

Principaa kad es pat skatos internetaa uz dazaadiem maakslinieku darbiem man paarnem taadas pasas domas blink.gif kurta es , taa nu gan es nevareetu bet iisteniibaa ja padomaa kaa vini pasi ir nonaakusi liidz savam liimenim, nedomaaju ka vini jau piedzimstot maceeja smoreet nenormaalas lieetas, man tik liekas ka pasos pirmsaakumos visi tie geniaalie maakslinieki ir cakareejusies kameeer speejusi sasniek savu liimeni kaudgan varu dereet ka vini arii dazreis uzskata savus darbus par neizdevusiem kaut muusu aciis taadi darbi ir ustverami kaa vienkaarsi BAAC...?



Es tik gribu pateik to ka no citiem nav jaanobiistas, bet gan jaasmelaas idejas un
nedriiks apstaaties pie taa ko esam sasniegusi, jo vienmeer jau veelesimies vairaak, un gribeesim protams visu dariit labaak un tiesi taadas domas dazreis ir tas dzineej speeks.
Taapeec tik uz prieksu smile.gif Respekt

Nu jaa es piekriitu..
Atceros, ka kaadreiz, kad saaku meeginaat ziimeet, tad radaas viens taads ziimeejums, kursh man tad likaas kaa manu speeju vislabaakais sniegums.. likaas ka labaaks jau nekas man vairs nekad neizdosies ... he he biggrin.gif ... bet nu tagad ... kad es par to iedomaajos un uz to ziimeejumu paskatos, naak nedaudz smiekli ... laugh.gif
njaa taa jau tas ir .... tongue.gif
xikes
lai iet veel viens wallpaper...
shis jau sameeraa pavecs...
xikes
pameeginaaju kaut ko citaadu ...
edg
xikes, tev taam meiteneem sejas taadas liidziigas... Pameegjini uzziimeet kaut ko no tipiskajiem stiliem. Piemeeram, njem Love Hina, un pameegjini uzziimeet katru no vinjaam. Galu galaa, vajag tachu 1 dzheku un kaadas 5 meitenes biggrin.gif

Ja tev labi sanaaks, tad tik jaasaak anime ziimeet... es vareetu tevi moraali atbalstiit tongue.gif
xikes
nez kuras tu domaa.. ja to engeli un to meiteni, kurai apkaart tie energijas vilni, tad taas jau domaatas kaa viena un taa pati ..... hmm.. kaa tad iisti atshkiras tie anime personaazi viens no otra... nu cik es esmu ieveerojis, tad galvenais peec kaa vini ir atpaziistami ir matu kraasa un sakaartojums, tad naak acu kraasa, apgeerbs, un tad varbuut kaada specifiska acu forma vai citas sejas iipatniibas.... nu taa man liekas smile.gif
par to anime
Eh... smile.gif laikam liidz tam anime man veel "nedaudz" jaapatreneejas, kaut kad ideja, tamliidziiga man bija, pat jau dazas sizeta fineses biju izdomaajis ... tikai nav sevishki daudz laika lai daudz treneetos ziimeet... un turpinaat savu ideju .. bet gan jau kaadreiz .....varbuut ...kas zina....
Guest
Kautkas ko es baigi mociju nu, bet vismas manaam domaam tas bija veerts laugh.gif
ohmy.gif wacko.gif [IMG]http://roze.lv/f/uploads/20040331_412_IN&JAN_copy_2.jpg
Pikis
QUOTE (Guest @ Mar 31 2004, 10:10 AM)
Kautkas ko es baigi mociju nu, bet vismas manaam domaam tas bija veerts laugh.gif
ohmy.gif wacko.gif [IMG]http://roze.lv/f/uploads/20040331_412_IN&JAN_copy_2.jpg

Ups baigais gluks sad.gif piedosanu naa neivaidzeeja buut
nu bet tagat vaidzeetu izdoties.................................
........................ laugh.gif
ShinChan
la femme fatale ohmy.gif
Seto
peedeejais labi sanaacis _RESPECT... cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.