Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Kas mangas zīmēšanā grūtākais?
Anime forum > Anime > Art > Tutorials
Pages: 1, 2, 3
dmonster
Heh man ir tagad grūtāk ar backgroundu vienai A3 bildei.
Janus
Galvenais nrsajaukt atelu izkartojumu. smile.gif Ja nesajauc tad viss bus kartiba. biggrin.gif
Winry
Nu man nesanāk uzzīmēt - pirkstus,kājas un augšdaļa dažreiz kad nohaltūrēju!!!.....xe xe xe))


Bet tā pacenšoties var uzzīmēt visu kā vajag!!! biggrin.gif

P.S Un ēnas arī...tas kaut kāds murgs!!!
Tomoko
A ziniet kas man nesanaak? rolleyes.gif a man nekas nesanaak! laugh.gif kjermenis it iipashi.. unsure.gif
Tomoko
QUOTE(baseboalbatboy @ Jan 28 2005, 08:53)
Sabāstu visu kas man ir ...bet sad.gif  sad.gif nav skenera sad.gif  sad.gif
*




tas slikti, bet Poligonaa ir taa - jo vairaak bildes, jo mazaak jaamaxaa! (mees ar maasu skeneejaam kaadas 8 bildes, un samaxaajaam kaadus 80 sant.... iisti neatceros cik.. bet tik un taa sameeraa maz laugh.gif )
baseboalbatboy
QUOTE(Tomoko @ Jun 16 2005, 13:52)
QUOTE(baseboalbatboy @ Jan 28 2005, 08:53)
Sabāstu visu kas man ir ...bet sad.gif  sad.gif nav skenera sad.gif  sad.gif
*




tas slikti, bet Poligonaa ir taa - jo vairaak bildes, jo mazaak jaamaxaa! (mees ar maasu skeneejaam kaadas 8 bildes, un samaxaajaam kaadus 80 sant.... iisti neatceros cik.. bet tik un taa sameeraa maz laugh.gif )
*



Poligonā?Kur tāds ir ?Ja Rīgā dan nav labi jo pats dzīvoju Jelgavā sad.gif .
Tomoko
QUOTE(baseboalbatboy @ Jun 16 2005, 17:31)
QUOTE(Tomoko @ Jun 16 2005, 13:52)
QUOTE(baseboalbatboy @ Jan 28 2005, 08:53)
Sabāstu visu kas man ir ...bet sad.gif  sad.gif nav skenera sad.gif  sad.gif
*




tas slikti, bet Poligonaa ir taa - jo vairaak bildes, jo mazaak jaamaxaa! (mees ar maasu skeneejaam kaadas 8 bildes, un samaxaajaam kaadus 80 sant.... iisti neatceros cik.. bet tik un taa sameeraa maz laugh.gif )
*



Poligonā?Kur tāds ir ?Ja Rīgā dan nav labi jo pats dzīvoju Jelgavā sad.gif .
*



nu...... Poligonc jau ir Riigaa.... sad.gif
Tsukino
Es gan suudzos tikai par pirkstiem- greizi, pa garu, pa iisu un neliidzeni.
Savaadaak es ziimeeju labi.
Bet pie skenera tieku paaris reizju meenesii. dry.gif
Ayumi
man gruutaakais ir kaajas un vispaar kermenis.(bet es labi tieku galaa! biggrin.gif )
X_Kamui
ph34r.gif Heh, tagad kaut ka ar apgerba zime6anu saka kļut pa6vaki....

neslikti, bet tomer kaut ka ne ta ka vajag...

biggrin.gif Mazak apgerba uz chariem vajag sakt zimet... rolleyes.gif
Ghoul
Man pieklibo proporcijas ar paareejo ir taa kaa ir, man likas, ka normaali!
Dero
Acis nav tas grūtākais tikai tad ja tās ir jāzīmē jau uz uzzīmētas sejas tad tā ir problēma, jo grūti atrast pareizo novietojumu tām.
Pats grūtākais ir visu salikt kopā bez kļūdām, jo katrs var uzzīmēet atsevišķu detaļu.
image
Tsukino
Zinu... Man gribeejaas nozimeet vienu meiteni ar lielaam, mirdzoshaam un ljooti skaistaam aciim, bet taada stele, ka jau biju jau visu uziimeejusi- kjermeni, matus un paareejo, tikai acis ne nokjeepaajos stundu liidz bija izdevushaas.
Taa kaa- acis pa priekshu!
baseboalbatboy
Es nez es zīmēju papriekšu galvu untad acis pielāgoju tai!
Tsukino
He he... interesanti.
Jaa, taa laikam ir vispariezaak.
Taa jau tikai mana vaina ka es esmu ieradusi saakt ar vidukli.
A, kaa tu noziimee? Vai vispaar...?
Noziimeejot jau navar taa pielaagot- tai jaabuut ziimeetai kopijai.
Hmm, ja ir daudz ideju nevajag noziimeet, bet man ideju ta maz.
A, tev?
Dero
Ar ko katrs sāk tā ir gaumes lieta, svarīgi ir kāpēc to dara un lai sanāk=)
xikes
Njaa.. laikam jau gaumes lieta.. bet 98% gadiiumos, kad saaku ar aciim, sejaa ievieshas kaut kaada proporciju kluuda..
Vispirms sejas kontuuras, tad acis.. nu taa es esmu pieradis..
Noziimeeshana vispaar trenee ziimeeshanas skill`u.. Pat ja tev ir daudz ideju, ko ziimeet, neko neuzziimeesi, ja nezinaasi, kaa to dariit. Taapeec vispirms deriigi ir paarziimeet dazaadus, pasham patiikoshus atteelus, un tad veelaak, kad jau sanaak gluzi kaa kopijas, var meeginaat ljaut valu savai fantaazijai.. wink.gif
dmonster
Man iet sākumā skelets - no galvas uzleju iedodu tam vai tai ādu un to, kas pieder pie tās.
Kikyou
QUOTE(Tsukino @ Jun 18 2005, 21:46)
Zinu... Man gribeejaas nozimeet vienu meiteni ar lielaam, mirdzoshaam un ljooti skaistaam aciim, bet taada stele, ka jau biju jau visu uziimeejusi- kjermeni, matus un paareejo, tikai acis ne nokjeepaajos stundu liidz bija izdevushaas.
Taa kaa- acis pa priekshu!
*



Es jau parasti sāku ar acīm. Varbūt tāpēc man iznāk daudz kļūdas, bet man tā vienkārši iegājies... Ja es iesāku ar seju tad man reti kad iznāk zīmējums tā, kā es gribu, un arī parādās tā pati problēma - nevaru acis uzzīmēt. XD
rebel
ar aciim saakt...tas man buutu par gruutu..parasti saakums ir sejas forma,tb zhoklja liinija un zods,tad jaw taalaak galwa un kakls un kjermenis..seju kkad procesaa..buus jaapameegjina kaadrejz iesaakt ar aciim. man jaw liekas,ka,ja ir seja,tad atliek tik iedomaati waj ar ziimuli wiegliiteem nowilkt to 'acu liiniju' un tad uzkonstrueet pashas acis..wismaz es taa daru.
man ir gruuti idejas paarweerst rezultaatos.. smile.gif un,ja es izdomaaju,ka nu baigi kjershos klaat un taisiishu 'maaxlu',tad dazhrejz nochakareejos taa,ka pilniigi paariet wisa weeleeshanas kko ziimeet,jo shkjiet,ka galiigi garaam iet. wieglaak ir taa kkaa spontaani,kad kkas ienaak praataa..tad nju ir taada chupa ar netiiraam un kjeepiigaam skiceem.. happy.gif
lastguru
manupraat jaasaak ar aareejiem konturieem, un tikai tad jaaziimee ieksheejaas detaljas, jo savaadaak zuud proporcijas un sanaak gljuki. ar ieksheejaam detaljaam var saakt ziimeet tikai pusliidz profesionaalie maakslinieki, kam roka jau "uzsista"...
Pinky
es vispaar nemaaku zimeet rokas/pirkstus sad.gif
Tsukino
Nu, jaa rokas biezji gribas pasleept, bet tad ziimeejumaa es neielieku visu ko vareetu, un tad tam nava jeegas!
Te ir viens close up ar meitenes roku- ielikshu veel vienu kad atradiishu...
image
Maybe kaadam drusku paliidzees...
zet
rokas ir murgs!!!!! sad.gif

EndlessReality
QUOTE(zet @ Aug 29 2005, 14:53)
rokas ir murgs!!!!!  sad.gif
*


Ir jau arī blink.gif Es tās vienmēr paslēpju...
X_Kamui
QUOTE(zet @ Aug 29 2005, 13:53)
rokas ir murgs!!!!!  sad.gif
*


Nav jau tik traki, bet dažreiz gan var piebesit tos zimet...
QUOTE(EndlessReality @ Aug 29 2005, 14:32)
Ir jau arī  blink.gif Es tās vienmēr paslēpju...
*


Labak uzzimet garaakus.... nu tos "рукава" (es pavisam jau vecs paliku, saku aizmirst vardus)
lai tikai daļa pirkstu butu redzama, vai uzzimet cimdus biggrin.gif

Ka jau saciju vissssgrutakais ir pareizi uzzimet apģerbu.... wink.gif
Tigra2
Manuprāt visgrūtāk ir uzzīmēt tēlus daudzveidīgus. Man kaut kā visi sanāk līdzīgi.
dmonster
Murgs ir tad, ja tu uzzīmē padaudz zīmējumu un tad ievēro: "Johaidi visi izskatās apmēram vienādi!"
kaitou-lala
man visgruutaak i uzziimeet kaajas,rokas un apgjeerbu...
Tigra2
Mjā, ir gadījies...18 lapas, visas meitenes vienādas, visi zēni vienādi...labi, ka neuzzīmēju vairāk
Church
unisex generation ;>
Isabel Carmin fon Edelhain
Visbriesmīgakais ir pazaudēt interesi pret iesakto.
dmonster
QUOTE(Isabel Carmin fon Edelhain @ Aug 30 2005, 20:00)
Visbriesmīgakais ir pazaudēt interesi pret iesakto.
*


Lai tik kāds pasaka, ka viņam tā nav bijis, ka zīmē ir jauna ideja un gribas uzreiz sāk ar jaunu zīmējumu un pamest to uz "laiciņu".
X_Kamui
QUOTE(Tigra2 @ Aug 30 2005, 13:38)
Mjā, ir gadījies...18 lapas, visas meitenes vienādas, visi zēni vienādi...labi, ka neuzzīmēju vairāk
*


A tev nav gadijies ka puiši ar meiteneem izskataas vienaadi?? rolleyes.gif
QUOTE(dmonster @ Aug 31 2005, 08:51)
Lai tik kāds pasaka, ka viņam tā nav bijis, ka zīmē ir jauna ideja un gribas uzreiz sāk ar jaunu zīmējumu un pamest to uz "laiciņu".
*


tongue.gif Es vienmeer daru visu liidz galam.... smile.gif

Vismaz ta bija iepriekš, kas zina varbuut man rit viss piebesiisies un es visus savus darbus iemetišu miskaste....
Jackal
Man pats grūtākais šķiet izveidot acis, bet pēc tam sejas kontūru un panākt lai tas viss kopā izskatās kaut cik normāli dry.gif
Isabel Carmin fon Edelhain
QUOTE(Jackal @ Aug 31 2005, 15:07)
Man pats grūtākais šķiet izveidot acis, bet pēc tam sejas kontūru un panākt lai tas viss kopā izskatās kaut cik normāli dry.gif
*


Neesi mēģinajis otradak? Seja un tad acis.
Ghoul
QUOTE(Tigra2 @ Aug 30 2005, 14:38)
Mjā, ir gadījies...18 lapas, visas meitenes vienādas, visi zēni vienādi...labi, ka neuzzīmēju vairāk
*


Agraak, profesionaaliem anime maaksliniekiem arii taa bija, skatiitaajs nespeeja atshkjirt, kursh chars ir kursh, taapeec maakslinieki saaka kraasot matus dazaadaas kraasaas!

Pasham iipashi daudz probleemu nav, vieniigi drausmiigs slinkums, ideju truukums, ziimeejumi mazliet neproporcionaali sanaak un mazliet pieklibo kustiibu atveidoshana, bet taa viss ir OK!!!!!!!!
Ayumi
Grr! tagad man Big problem ir rokas, nekaadi vinas nevaru uzziimeet no dazaadiem skatpunktiem u.t.t dry.gif mad.gif
pinksakura
man ļoti grūti uzīmēt cilvēkam proporcionālu ķermeni bet seja man gan sanāk normāli.... dry.gif laugh.gif
EndlessReality
Man problēma ir lai tas viss izskatītos dabiski... Tipa, nav uzreiz, varu mest miskastē.
Ghoul
QUOTE(EndlessReality @ Sep 1 2005, 17:21)
Offtopic: Vai te vienmēr paiet nedēļa kamēr kāds atbild?
*


es nesapratu ko tu jautaaji, taa ir anime, taj nav jaaizskataas dabiski ( pilniibaa nav ). Bet tu vareeji izmantot EDIT un iepostot, LUUDZU PALIIDIET, lai nevaidotos spams!!!!!!!!! Pameegjini konkreetaak izskaidrot radushos probleemu un es centiishos paliidzeet!!!!!!!
Cips
Cik es lasu, vissgruutaak ir uzziimeet rokas pirkstus. Vai kaajas pirkstus...

Man arii gruuti uzziimeet pirkstus, tapeec es gandriiz vienmeer ziimeeju tikai augshdalu.
Shatako
Ņu laikam jau rokas & plaukstas nu arī ēnas.Bet zīmēt mangu man patīk tikun tā... biggrin.gif smile.gif
Suu
vis lielaakaas gruutiibas man sagaadaa pirksti, tie mani tracina bet ziimeeju kameer sanaak cieshami, galvenais ir pacietiiba.
zeloco
rumpis... un liidz ar to visa paareejaa anatomija izskataas vnk X_X
X_Kamui
XDDD man tagada gruutibas ar izkrasošanu un viss wink.gif
iewucis
....hmmm...visgruutaaak???....issti pat nezinu...dazjreiz ir gruuti izfantazetu teeerpu vai frizuuru un parasti vai nu no k-kaadas bildiites noshpikoju vai salieku kopaa divas......vainu dazjreiz ziimeeju piem. savu frizuru vai taadu kad ir kaadam paziistamam cilveka, paty ar dreebeem dazjreiz taa daru... vnk uzziimeeju savas... smile.gif
.....ar rokas nav gruuti uzziimet....(ziimeju tikai 3 vai 4 roku veidus)...tikai gruuti ir izdomaat citaadu pozu(rokai) vai normaali taa uzziimeet pem. pigu, super ar taa joziigi sanaak....
ephi
em fo....tiko uzrakstiju kautkaadam nepaz cilve kauko ...piedod kas tu biji smile.gif)))emmm gruutaaakais liakaas....nezinu driizaak nemaaku ziimeet seju ....preiizaaak acis...nu jaa skjiibas ziimeeju nesen:)varbuut kaadam ir ieteikumi ....ja ir suutiet privaati plz smile.gif:)emmm nju ja sorry cilv kam es uzrakstiju apm sho pashu textu :/
Aven
Rocinjas pirkstinji plaukstinjas... muuuurgssss!!!!...dazhkaart sejas un peedas.
Es saaku ar skeletinju tad vieglaak ieveerot proporcijas, peec tama uzziimeeju miesu, tad censhos detalizeet...ak jaa arii visaadas kustiibas nesanaak sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
vampire_kiss
visgruutaak manupraat ir atteelot kustiibu....es luuk lasu saiyuki un apbriinoju cik preciizi ir attelotas visas kustiibas...un patieshaam izskatas ka teeli kustaas ...to var panaak tikai iisti profesionali..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.