Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Kas mangas zīmēšanā grūtākais?
Anime forum > Anime > Art > Tutorials
Pages: 1, 2, 3
baseboalbatboy
Kas mangas zīmēšanā grūtākais ... (man acis ph34r.gif )
X_Kamui
Fpgerbs un enas...... dry.gif
Kikumi
Man plaukstas (precīzāk pirksti), kājas un mati...
baseboalbatboy
tongue.gif ak jā man pirksti arī
Yume
man laiku pa laikam ir problēma nesalauzt proporcijas.
Un BG, bet tā nav problēma, tas ir slinkums. biggrin.gif
Ghoul
Neproporcionaali sanaak, bet taa tikai ar pacietiibu( vienmeer piegriezas) biggrin.gif
xikes
QUOTE(Yume @ Jan 2 2005, 17:26)
Un BG, bet tā nav problēma, tas ir slinkums. biggrin.gif
*


piekriitu..
Tad veel kaa Kikumi mineeja - plaukstas un pirksti.
Un veel - apneemiiba uzziimeet arii liidz galam, nevis kaut kur viduu peekshni atmest visam ar roku.. mad.gif
Ella
Man ir probleemas ar apavu ziimee6anu taadaa skatiijumaa kad kaajas nav katra uz savu pusi, kkaa no priek6plaana ne visai sanaak un taas bildes taadas pastiivas man izskataas =[
Pikis
Nevaru saprast kaapeec, bet man gruutiibaas sagaadaa tieshi kaajas ( peedas)
pie shiis lietas es gandriiz vis ilgaak seezu un piedomaaju kaa tad ir pareizaak..
Yume
ņem un skaties savas kājas biggrin.gif
xikes
Ak, jaa peedas arii man parasti rada gruutiibas..
Sev izskaidrojumu (peedu ziimeeshanas gruutiibaas) esmu atradis apmeeram shaadu:
Es saaku ziimeet cilveekus no galvas, un kameer tiek liidz kaajaam (peedam), paiet laiks un rodas sajuuta, ka 98% jau ir padariits, veel tikai palikushas nieka peedas.. "kas tad tur..?" Ar shaadu sajuutu parasti peedas meeginu ziimeet aatri kaa nekaa 2% tikai.. Parasti slinkums domaat kaadas iisti izskatiisies kurpes (un vai vispaar buus smile.gif ) nemaz jau nerunaajot par pareizu eenojumu un, kaa nesen secinaaju, papeedi un potiiteem wink.gif .
Beigaas nonaacu pie sleedziena, ka peedas ziimeet ir ampmeeram tik pat gruuti kaa plaukstas, un taa peec arii pie peedaam jaapieliek vienliidziigs radoshaas izdomas un izteles daudzums, kaa pie plaukstaam..
Kikumi
Vai kāds man nevar ieteikt, kā lai proporcionāli uzzīmē sievietes ķermeņa augšdaļu, lai pleci nesanāk extra plati, gluži kā vīrietim? blink.gif
Yume
blink.gif a viņi tādi sanak? Uzzīmē sāurākus, kas tad tur ko darīt.
Nez, ja tiktu pie skanera parādīt kā ļoti vienkārši atrast vietu kur jābeidzās pleciem, bet nu, tāda nav, tad neko.
Kikumi
Eh, esmu jau mēģinājusi. Laikam būs vien jāsēžas pie papīra lapas un jātrenējas, kamēr ārsts nāk... biggrin.gif
Ghoul
Meegini taadus pavisam shaurus un tad varbuut sanaaks ja nesanaak tad dzees un ziimee attieciigi platakus vai shauraakus. smile.gif
Kikumi
Labi, mēģināšu darīt. Varbūt vēlāk iepostošu... happy.gif
Ghoul
Nu dari taa un galvenais NEPADODIES un laicik ljoti gribeetos turpini meegjinaat!!!!!!!!!!!!!!!!!!! laugh.gif
DarkRockslizer
QUOTE(Kikumi @ Jan 4 2005, 13:09)
Vai kāds man nevar ieteikt, kā lai proporcionāli uzzīmē sievietes ķermeņa augšdaļu, lai pleci nesanāk extra plati, gluži kā vīrietim? blink.gif
*


Sāc no apakšas!

P.S. labāk sākumā taisi gurnus īpaši platus, vēlāk piešausies tai lietai. laugh.gif
Kyoushu
Kaajas un roku pirksti....
Kikumi
QUOTE(DarkRockslizer @ Jan 5 2005, 19:00)
QUOTE(Kikumi @ Jan 4 2005, 13:09)
Vai kāds man nevar ieteikt, kā lai proporcionāli uzzīmē sievietes ķermeņa augšdaļu, lai pleci nesanāk extra plati, gluži kā vīrietim? blink.gif
*


Sāc no apakšas!

P.S. labāk sākumā taisi gurnus īpaši platus, vēlāk piešausies tai lietai. laugh.gif
*



Hm, neesmu agrāk domājusi zīmēt resnas sievietes! *hahaha* laugh.gif
Kyoushu
nawa jau resnas.. wienkaarshi =))) formiigas XD
baseboalbatboy
Āāā... un vēl nevaru pats izdomāt jaunu čaru sad.gif sad.gif
Kyoushu
Saraksti lozes ar wairaakiem rakstura un apgjeerbs tipiem un welc. Kas pagadaas to meegjini ziimeet un tad pielabo kaaa labaak patiik... =/
Kikumi
Nez, es parasti samiksēju no visiem redzētajiem chariem. Šad un tad rezultāts ir diezgan labs... happy.gif
Kyoushu
=0 interesanti.....waidzeetu pameegjinaat..
Ghoul
QUOTE(Kikumi @ Jan 27 2005, 13:16)
Nez, es parasti samiksēju no visiem redzētajiem chariem. Šad un tad rezultāts ir diezgan labs... happy.gif
*


Jaa es ar taa daru bet dazreiz aizraada ka es pats itkaa noko nedomaaju...... sad.gif
Kyoushu
nedomaashana ir tad ja panjem kaut kaadu papiira gabalu ar wisiem zinaatajiem chariem skalji pasaka "mati" un ar aizweertaam aciim uzliek pirkstu uz wiena chara. Tad taadus matus uzziimee uz citas lapas un to pashu atkaarto ar citaam daljaam =)....
Kikumi
Nu dariet ko gribat, es nejaukšos... dry.gif
baseboalbatboy
...hmmm tišām jāpamēģina.
Kyoushu
Tikai neaizmirsti te wisu iebaazt iekshaa wink.gif Man piem baigi patiik skatiities citu ziimeejumus.. jo pats nemaaku paaraak labi zimeet.... =/

EDIT

Baac es kaut kaa domaaju...gribaas iepostot sawus beerniibas komiksus... winji baigi slikti... bet toreiz baigi zimeeju. turklaat balstaas uz maniem beerniibas faniem.. =) piem..pokemoni, digimoni, slizer (lego suudi), twisted metal =*| kauns kauns..nezinu naw skeneris ja tiktu klaat warbuut ieliktu paareejiem ko pareeekt.. waru nofocheet bet ta tizli sanaak ja fochee...
baseboalbatboy
Sabāstu visu kas man ir ...bet sad.gif sad.gif nav skenera sad.gif sad.gif
dmonster
Mangi=komiksi(Bet NE visi). Grūtākais ir izdomāt sižetu, kas būtu pietiekami interesants, lai lasītājs vienkārši nenopustu nav slikti, bet ne, bet, lai grib lasīt vēl.Bet tomēr man visgrūtāk pareizus lielumus izdomāt. smile.gif
X_Kamui
Yap... ar sižetu man vienmer ir grutibas.... sad.gif bet

smile.gif Tagad saku zimet jaunu mangu, nu tadu sižetu sataisiju ohmy.gif
1 chapters kad rakstiju sižetu aizņema 2 A-4 lapas no abam pusem.... rolleyes.gif
dmonster
Tas ir baigi, arī, ja man nav nekāda daļa kā tu zīmē, cik lielus tu taisīji atēlus???
X_Kamui
smile.gif Kad ka, tas atkarigs no situacijas....
dažreiz sanak uz visu lapu...., bet ta 1/4 lapas..... wink.gif
dmonster
Labi es nepareici izteicos, bet vienalga es šā vai tā saprotu (cerams). smile.gif

QUOTE(Kikumi @ Jan 4 2005, 13:09)
Vai kāds man nevar ieteikt, kā lai proporcionāli uzzīmē sievietes ķermeņa augšdaļu, lai pleci nesanāk extra plati, gluži kā vīrietim? blink.gif
*


Pamēģini aiziet piem. internetā un sameklē kādas bildes kur tieši ir meitenes no prikšpuses vai arī aizej pie spoguļa. Es iemācijus skatoties internetā.
Brendon 2.
Man shiet seja ar apgerbu man nesagada grutibas tikai ar seju un matiem
not_alone
ziimeet viiriessus/uzziimeet vienu un to passu seju vairaakas reizes unsure.gif
anishuara
Man gan liekas ka visgruutakais ir ziimeet acis.. Jo acis ir dvesele un tas man shkiet loti gruts... blink.gif
Tsukino
QUOTE(anishuara @ Apr 8 2005, 21:24)
Man gan liekas ka visgruutakais ir ziimeet acis.. Jo acis ir dvesele un tas man shkiet loti gruts... blink.gif
*


anishuara jau tev gruutiibas sagaadaa acis vai tu man nevareetu pateikt kaa ziimeejas rokas? huh.gif huh.gif huh.gif
anishuara
ka zimet rokas? mdaaa... paskaties uz savam spoguli un gan jau sanaks... vismaz es ta macijos... biggrin.gif ar laiku gan jau sanaks.... smile.gif
xikes
UUUh.. rokas, preciizaak, plaukstas.. Taas shkiet ir sarezgiitaakaas, ziimeejamaas cilveeka sastaavdalas..
rebel
hrumzz,man jaw shkjiet,ka wisgruutaakais ir iespeet wisu to patieshaam uzziimeet,nju,pabejgt..un otrs gruutaaakais - iesaakt biggrin.gif
no kjermenja daljaaam - plauxtas (it iipashi diiwajnaas pozaas,kkaaa saliektas waj taa,ka dalju newar redzeet..), peedas,man dazhrejz gruutiibas sagaadaa sejas proporcijas - ka ziimeet saak,itkaa wiss ok,bet peectam saak izskatiities,ka acis neparejzaa wietaa waj deguns par mazu utt. ...
aa un weel kas,tas gan nau iipashi sajstiic ar shito - waj ir normaali,ka ziimeejot skrien pie spogulja,laj apstiitos kaa izskataas iisteniibaa,waj arii wajadzeetu wisu maaceet,nju,wismaz meegjinaat ziimeet taapataas,no galwas/atminjas?
xikes
Heh, tas gan jau ir normaali. smile.gif
Kad es tasiiju pirmo animaaciju, kur attelota ejosha meitene, man vajadzeeja paris reizes aizstaigaat no viena istabas stuura liidz otarm, uzmaniigi veerojot kaajas, jo es patiesi nezinaaju, kaa vinas darbjas laugh.gif
Tsukino
Es centos skatiities uz saveejaam, skatiities kaa ziimee citi bet joprojaam nesanaak gana gliiti sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif sad.gif
FnTm
Nu jaa,Man visgruutaakais liekaas paduses(nekaadi nevaru iisti saprast kur paduses saakaas)un kaajas,bet tikia pats saakums(tipa viduklis,paarejais ir viegli.

aaa veel man gruuti ir mati,bik nesanaak parasti.(kopeeju no citaam animeeme) biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Janus
Vis grutak ir uzimet man roku locitavas, un biski pieklibo kermena proporcijas.

Bet jo vairak zimesi jo vairak uzlabosies prasmes. smile.gif Es meginu visulaiku pec iespejas vairak zimet. biggrin.gif
Michiru
proporcijas
X_Kamui
ph34r.gif Mde tas proporcijas dažreiz besii..... wink.gif
rebel
hehe..man dazhrejz sanaak taadi diiwaini widuklji cilweekiem... agraak bii par iisu un tagad i probleema,ka meedz gadiities pamatiigi par garu.. citplaneetieshu inwaazija.. biggrin.gif laugh.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.