IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Kaigan needs YOU
Tador
post Jul 13 2005, 05:09
Post #1


Hakushaku
******

Group: Kaigan Valde
Posts: 699
Joined: 20-October 04




taatd... principaa man vajag visu juusu aktiivo anime projekta daliibnieku paliidziiba.
radusies ir tejuvai grandioza ideja kuru buutu greeks neizmeegjinaat.
pirmaam kaartaam man vajag lai piesakaas PILNIIGI visi kas var kaut ko anime projekta labad izdariit un lai nosauc PILNIIGI visu kas ir vinju speekos, bo papiira grieshanas liidz elljas ziimeejumiem. UN man vajadzeetu zinaat vai kaadam ir kaadi noteikti "gali" kaut kur letinju animeetaaju sabiedriibaa. plus visam dereetu kaadi 1337 cilveeki kas vareetu warezot vajadziigaas lietas.
Ljoti gaidu atsauksmes, atbildes utt.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
4 Pages V  1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
Replies(1 - 14)
Saki Hanajima
post Jul 13 2005, 08:40
Post #2


Jinushi
**

Group: Kaigan Valde
Posts: 67
Joined: 11-July 05




piesakos palīdzēt. ko varu, gan grūti nodefinēt, jo nezinu, ko vajag.
papīra griešana, noteikti, zīmēšana ar krāsāk, arī varētu nebūt zemē metama... kaut kādu tērpu uzmeistarošana. mhmmm... wink.gif
gan jau, ka alt ar pieteiksies un tad mēs pa divām, kalnus locīsim

bet tu varētu pastāstīt vairāk blink.gif


--------------------
Did you know in many ways the flow of electrical ways through our bodies can be compared to the flow of water? Over 60% of the human body is made up of water. In other words, if you were to round up, people are water. Many people fail to realize this considering the body's solid appearance, but nonetheless, on the inside, we are essentially a liquid. Water is continually flowing through us. It streams through our viens, it sustains all parts of our body - the heart, the stomach, the kidneys, the bladder -
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dcrow
post Jul 13 2005, 08:51
Post #3


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 221
Joined: 28-June 04




a kas par ideju?


--------------------
(personal work) my clan page Tak 6to ja , kas es veel druscinj ar web dizainu nodarbojos...:)

image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tador
post Jul 13 2005, 08:56
Post #4


Hakushaku
******

Group: Kaigan Valde
Posts: 699
Joined: 20-October 04




laap... pastaastiishu arii tagad.
zinaat visi par soljojosho melnbalto meiteni... kaut kur tepat forumaa bija
kad pielika bkuru ect sanaaca visnotalj labi.
ideja ir taaadaa stilaa uztaisiit Lāčplēsi (saiisinaatu druscijn).
man ir dazhi gali Japaanas veestnieciibaa un ja shitais tiks uzmeistarots, varbuut var sanaakt iedot kaa daavanu japaanas veestniekam. ja no vinja puses paraadiisies interese peec kaada laika Japaanaa par to jau zinaas un taalaak mums priekšā ir interesants ceļš.
vaardu sakot gaidu pilniigi jebkaadu paliidziibu.
kaa jau teicu varu nodroshinaat kvalitatiivu skanju ierakstu ect.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Rudoru-san
post Jul 13 2005, 09:04
Post #5


Tidus
****

Group: Chuunin
Posts: 159
Joined: 1-July 05




Wo, man ir sakari animatoru sabiedrībā! tongue.gif
Mamma strādā animācijas studijā "Rija"! Tie ir tie paši, kas taisījuši "Kirikū & burve" kā arī to multeni par Bellevilu... biggrin.gif Jā, un pašlaik top Kirikū otrā daļa! (Secret Information ph34r.gif )
Nu labi, es varu palīdzēt arī ar skicēm...


--------------------
IPB Image
Thank u
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tador
post Jul 13 2005, 09:07
Post #6


Hakushaku
******

Group: Kaigan Valde
Posts: 699
Joined: 20-October 04




QUOTE(Rudoru-san @ Jul 13 2005, 08:04)
Wo, man ir sakari animatoru sabiedrībā!  tongue.gif
Mamma strādā animācijas studijā "Rija"! Tie ir tie paši, kas taisījuši "Kirikū & burve" kā arī to multeni par Bellevilu...  biggrin.gif  Jā, un pašlaik top Kirikū otrā daļa! (Secret Information  ph34r.gif )
Nu labi, es varu palīdzēt arī ar skicēm...
*


SUPER zelta cilveeks esi adradies un cereesim ka ne pirmais!
shaada paziishanaas ir ljoooti veertiiga, jo varam expus smelt no turienes! un plus visam mosh arii izdomaat kaadu barteri un ar hard/soft probleemaam tiksim galaa!
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
jurc
post Jul 13 2005, 09:49
Post #7


Tennou
*********

Group: Jounin
Posts: 1993
Joined: 21-October 04
From: Liepāja




šķiet ka te var piedalīties tikai rīdzinieki ne?


--------------------
IPB Image
I have anime to thank for my life now,my attitude,my friends,i have learned lifes greatest lessons through simple anime.They are my sanctuary.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yanka_ronin
post Jul 13 2005, 10:16
Post #8


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 345
Joined: 9-October 04
From: Liepāja




QUOTE(JurCHiX @ Jul 13 2005, 09:49)
šķiet ka te var piedalīties tikai rīdzinieki ne?
*



Visdrīzāk...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
dcrow
post Jul 13 2005, 11:12
Post #9


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 221
Joined: 28-June 04




Pag. pag...es palaidu garām to momentu par to soļojošo melbalto meiteni? kas tas bija? paskaidroeiet?


--------------------
(personal work) my clan page Tak 6to ja , kas es veel druscinj ar web dizainu nodarbojos...:)

image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
not_alone
post Jul 13 2005, 15:32
Post #10


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 460
Joined: 3-December 04
From: Nenoteikta atrašanās vieta




taa...pirmkart,kiriku ir man loti mila multene smile.gif otrkart,me iz gooood at arts biggrin.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Sērfijs
post Jul 13 2005, 22:09
Post #11


Shishaku
*****

Group: ALK
Posts: 453
Joined: 30-May 05




Es, protams, ar ģitāriņu niekojos, bet vēl varu dabūt pāris džekus, kas ar tetovēšanu nodarbojas un līdz ar to zīmēt prot, un viņiem arī interesē anime un manga.


--------------------
I am an expert on anime and I become very angry when people give uneducated opinion on anime. Anime is very serious exact science and not a stupid way to kill time, it is very important to know about this subject. If you are not knowledgeable about anime then you are a moron.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tador
post Jul 13 2005, 23:00
Post #12


Hakushaku
******

Group: Kaigan Valde
Posts: 699
Joined: 20-October 04




laapi...
principaa ir arii opoziicija (yume un kas tur veel) kas saka ka nevareesim neko izdariit... principaa darbs ir gruuts un tiks cieniita JEBKAADA paliidziiba no JEBKURIENES (internets tachu ir, ventspilieshi ect)
pamataa mums vajadzees DAUDZ ziimeejumu... kaut kur ap 7200 BET daudzi var arii atkaartoties - mums saakumam nav nekaadaa zinjaa vajadziiga profesionaala eetika un citas muljkjiibas, kas apgruutina dziivi.
par tetoveetaajiem dzirdeet MILZIIGS prieks - melnbalti ziimeejum un specifiska noskanja - domaaju ka tas ir vinju laucinjsh.
nobeigumaa saku - buusim stipri un pa sho gadu paveiksim neiespeejamo un kljuusim cik necik bet tomeer slaveni!
"Viva la rezistance!!!":)
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
xikes
post Jul 14 2005, 07:16
Post #13


Koushaku
*******

Group: Chuunin
Posts: 949
Joined: 15-February 04




Nu jaa sizets vispaar jau arii ir viens cits saakts raxtiit.. Es lasiiju ar diezgan lielu aizrautiibu smile.gif Nav nemaz tik slikts..
Tas ar Laachpleesi.. tur vajadzeetu kaut ko pamatiigi dzilaaku, lai neiznaak kaut kaads low-fi action gabals..

Bet vispaar.. varu ziimeet, plaanot sceenas, veidot animaacijas, kraasot (ar PC) .. hmm.. skaneet,montet gatavaas animaacijas ko veel? smile.gif
Negribas tikai keepaaties ar skanu effektu radiishanu un muuzikas komponeeshanu..

Vispaar gribas saakumaa radiit kaut ko pasham (iem), neatkariigi no ne viena.. LAi jau buutu kaut kaads maz(bez)budzeta projekts, bet who cares, galvenais, tas buus muusu, tad zinaasim, ko mees iisti speejam un vai ir veerts turpinaat..
Mans priekshlikums, nevirziit sho projektu (vismaz saakumaa) uz komerciaalo pusi..



--------------------
The Universe doesn't care what You believe in.
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Tador
post Jul 14 2005, 19:23
Post #14


Hakushaku
******

Group: Kaigan Valde
Posts: 699
Joined: 20-October 04




QUOTE(xikes @ Jul 14 2005, 06:16)
Nu jaa sizets vispaar jau arii ir viens cits saakts raxtiit.. Es lasiiju ar diezgan lielu aizrautiibu smile.gif Nav nemaz tik slikts..
Tas ar Laachpleesi.. tur vajadzeetu kaut ko pamatiigi dzilaaku, lai neiznaak kaut kaads low-fi action gabals..

Bet vispaar.. varu ziimeet, plaanot sceenas, veidot animaacijas, kraasot (ar PC) .. hmm.. skaneet,montet gatavaas animaacijas ko veel? smile.gif
Negribas tikai keepaaties ar skanu effektu radiishanu un muuzikas komponeeshanu..

Vispaar gribas saakumaa radiit kaut ko pasham (iem), neatkariigi no ne viena.. LAi jau buutu kaut kaads maz(bez)budzeta projekts, bet who cares, galvenais, tas buus muusu, tad zinaasim, ko mees iisti speejam un vai ir veerts turpinaat..
Mans priekshlikums, nevirziit sho projektu (vismaz saakumaa) uz komerciaalo pusi..
*


ok
atbalstu nevirziit
taisam kaut ko ar ideju kaa she and her cat
apmeeram
tb 5 min un tur idejas sabaazt biggrin.gif biggrin.gif
labi
ir idejas, rakstiet, un vecaas visas arii te samest lai cilveeki redz.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Maija
post Jul 29 2005, 23:17
Post #15


Jinushi
**

Group: Chuunin
Posts: 73
Joined: 20-May 05
From: Riga




Nu es arī varu wink.gif.....spēju uzzimēt un uzgleznot pilnīgi visu...ja daru, daru kārtīgi....

image


image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

4 Pages V  1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 7 June 2024 - 05:04