![]() |
Cienījamie, pirms aizsākat jaunu tēmu par kādu seriālu vai filmu, pārbaudiet, vai tāds pavediens jau nav izveidots. To var izdarīt vai nu šeit vai arī izmantojot meklēšanu.
![]() |
Tigra2 |
![]() ![]()
Post
#1
|
![]() kawaii tora ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Group: Chuunin Posts: 2359 Joined: 19-August 05 ![]() |
![]() Meklēju un brīnījos, kāpēc gan šitais te nav. Lai vai kā - tiem, kam patīk garie gabali arī šis iespējams ļoti patiks. Par anime viss smuki un skaidri uzrakstīts aniDB Pirmās 20 sērijas bija nu..tādas, bet pēc tam vairs mani nevarēja atlīmēt no monitora. :3 Apraksts un koncepcija liekas tāda nedaudz šizīga, tomēr anime ir pārsteidzoši sakarīga un man dikti patīk. Pagaidām iznākušas 178 sērijas, kuras iespējams noskatīties on-line www.animeseason.com, spriežot pēc mangas garuma (kuru es cenšos nelasīt, lai gan niez nagi D:) tik drīz vis anime nebeigsies. Cerams, ka neatkārtosies Inu-yasha variants un anime tiks pabeigta. :3 Ā, jā, mans reitings 8/10 -------------------- |
![]() ![]() |
ETM |
![]()
Post
#2
|
![]() Very Old Fart ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Group: 40K Posts: 1177 Joined: 20-January 05 From: Man pajāt ![]() |
Kas jums nemaz nav ko darīt? Ja vajag, es atradīšu nodarbi, kas nesīs labumu cilvēcei (vai vismaz man) un neprasīs daudz smadzeņu piepūles.
Paliek normāls pēc 20 sērijas? Cik ļoti jābūt garlaicīgai dzīvei, lai skatītos 20 sērijas (7 stundas), cerībā, ka paliks interesantāk? -------------------- Because i can!
|
![]() ![]() |
Lo-Fi Version | Time is now: 15 June 2025 - 11:57 |