IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Fotošopiņš, =D
Zanjux
post Nov 20 2010, 20:43
Post #1


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 7
Joined: 20-November 10




biggrin.gif Sveiki. biggrin.gif
ph34r.gif ~~Šeit salikšu pāris nesen zīmētos darbus ar photoshop~~ ph34r.gif


IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image


This post has been edited by Zanjux: Nov 21 2010, 00:38
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topic
Replies
Nothinga
post Nov 21 2010, 00:26
Post #2


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 226
Joined: 22-May 07
From: sapņa beigas. punkts.




Nemaz jau ar tik lielas, lai nevarētu likt [img] tagos tās ar nav ^^ Ir redzētas lielākas.

Tā kā katra bilde jāskatās atsevišķi, man mazliet grūtāk radīt konkrētu priekštatu, bet tur vainot varētu arī to, ka pagaidām redzamas tikai šīs bildes ^^

Darbi neslikti. Man patīk krāsojums. Ir dažos dažas anatomiskas detaļas kas liek mazliet saraukt pieri, bet tas nav nekas tāds, ko nevarētu ar laiku izlabot ^^ Patīkami, ka visi gluži nav statiski stāvoši (lai arī tādi ir 4/5 šeit redzamajiem, bet ir vismaz viens aktīvākā pozā - interesantāks ^^).
Kādēļ visi pa vienam?
Mazliet pietrūkst grupu mēģinājumi un foni (detalizētāk istrādāti/realistiskāki).

Man patīk attēlotās būtnes ^^ Labprāt vērošu vēl kādu darbu.


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Zanjux
post Nov 21 2010, 00:34
Post #3


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 7
Joined: 20-November 10




QUOTE(Nothinga @ Nov 20 2010, 23:26) *

Nemaz jau ar tik lielas, lai nevarētu likt [img] tagos tās ar nav ^^ Ir redzētas lielākas.

Tā kā katra bilde jāskatās atsevišķi, man mazliet grūtāk radīt konkrētu priekštatu, bet tur vainot varētu arī to, ka pagaidām redzamas tikai šīs bildes ^^

Darbi neslikti. Man patīk krāsojums. Ir dažos dažas anatomiskas detaļas kas liek mazliet saraukt pieri, bet tas nav nekas tāds, ko nevarētu ar laiku izlabot ^^ Patīkami, ka visi gluži nav statiski stāvoši (lai arī tādi ir 4/5 šeit redzamajiem, bet ir vismaz viens aktīvākā pozā - interesantāks ^^).
Kādēļ visi pa vienam?
Mazliet pietrūkst grupu mēģinājumi un foni (detalizētāk istrādāti/realistiskāki).

Man patīk attēlotās būtnes ^^ Labprāt vērošu vēl kādu darbu.

Mjā es pie tā piestrādāšu.
Visi izņemot pirmo ir requests no cita foruma, tāpēc arī ir pa vienam, jo katrs vnk gribēja lai uzzīmēju viņu characteru. Gan jau drīz sanāks arī zīmēt pa pāriem un grupās un arī ar foniem, bet pagaidām vēl pieturēšos pie šī paša stila. smile.gif

Un vēl- man patīk kritika. biggrin.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29 May 2024 - 20:28