IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Arts 'n Junks
teaon
post Mar 6 2012, 20:48
Post #1


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 5
Joined: 4-March 12




es nemāku izdomāt nosaukumus.

tātad,izlēmu arī pievienoties un ielikt savus darbus. 8DD

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image



--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topic
Replies
sunder
post Mar 7 2012, 13:14
Post #2


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 97
Joined: 27-October 07




1) Chibi liekas labi nostrādāts
2) Lai arī kāds anime fanāts es nebūtu, tomēr nevaru ciest tās mazās meitenītes, kas ir lielākajā daļā anime. Uz nerviem vien viņas krīt. Kā zīmējums kautkas nešķiet īsti kārtībā. Kājas itkā aršķirās no pārējā ķermeņā, un viduklis liekas jokains, bet tas iespējams tikai apgērba dēļ.
3) Seja jokaina liekas. sejas forma un žoklis izskatās tā itkā seja tiktu skatīta no diezgan slīpa leņķa, bet pati seja tomēr ir no ne tik slīpa leņķa.
4) Šis patīk. Iespējams, ka dēļ tā, ka visa bilde ir izkrāsota. Viņai kreisās rokas pirksti jocīgi. Izskatās ka īkšķis sākas tur pat kur pārējie pierksti, nevis tur kur tam ir jābūt.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
teaon
post Mar 9 2012, 09:14
Post #3


Heimin
*

Group: Chuunin
Posts: 5
Joined: 4-March 12




@sunder


Paldies~
Tātad,par otro darbu. Esmu pārliecināta,ja kādam kaut kas nepatīk,viņš noteikti atradīs visas sliktās iemaņas/pazīmes utt. BET NU,paldies par tavu kritiku.Zīmējums bija eksperimentāls,jo vēlējos uzzīmēt kaut ko tieši tajā child/semi-chibi stilā. 8DD
Par trešo..eeh. ar to seju bija vislielākais čakars haha. Priecājos,ka kāds pamanīja,ka tā nav perfekta,jo cilvēki pārsvarā izsaka tikai pozitīvus komentārus.
Ceturtais darbs ir pavecs,zīmēju to kaut kad novembrī.Jā,zinu,ka pirksti ir jocīgi,bet es vēl mācos,un pirkstus es visvairāk neciešu zīmēt. ;DD


--------------------
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 24 May 2024 - 22:46