IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Uzmanību!

Foruma sadaļā "Offtopic" posti netiek skaitīti.

> Cik daudz tevi ietekmeeja kaads cits
lastguru
post Mar 24 2006, 07:38
Post #1


The one who knows
********

Group: Jounin
Posts: 1174
Joined: 23-May 05
From: Kaigan (Riga, LV)




Shodien domaaju par draudziibu... taa sanaaca... deelj viena cilveeka... bet ne par to ir staasts...

but anyway, jautaajums ir taads, cik daudz tevi un tavu dziivi ir ietekmeejis kaads cilveeks kuru paziisti? vai izsviitrojot kaada ietekmi, tev daudz paliktu no tavas dziives? un nejau domaats laiks kuru ar to cilveeku pavadi, bet piemeeram, shaadi te: aigarius mani iepaziistinaaja ar vienu cilveeku, kas man deva iespeeju pareizajaa laikaa iemaaciities un izmeegjinaat praksee computer networking stuff, lai ar shaadiem skilliem man buutu iespeeja dabuut darbu tur, kur es tagad straadaaju... un taa taalaak... man sanaak ka visa mana dziive liidz peedeejam siikumam peedeejo 4 gadu laikaa pazustu, ja vinja ietekmi tagad kaads panjemtu un izsviitrotu biggrin.gif

Discuss.


--------------------
Choice is an illusion created between those with power and those without. - The Merovingian

The Tao of posting:
Don't argue with idiots - they will drag you to their level and beat you with experience.
And never underestimate the power of stupid people in large groups...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Reply to this topicStart new topic
Replies
Church
post Mar 24 2006, 07:52
Post #2


sewer rat
*********

Group: Jounin
Posts: 1775
Joined: 17-February 04
From: latvia / riga




nedziivojam pasaulee vieni. cilveeks ir sabiedrisks dziivnieks. _visiem_ personiiba/dziive ir veidojusies saskarsmee ar citiem (iznjeemumus, eg. "Tarzaana"/aarpus sabiedriibas uzaugshanas variantus neapskatiishu .. jo visdriizaak shaadeejaadi izveidojusies personiiba diezvai ir saucama par cilveeku klasiskajaa izpratnee).
vai jautaajums bija - vai arii citiem threada respondentiem gadiijies skaidri personificeejama ar konkreetu personiibu dziivee buutiska notikumu kjeede? statistiski - noteikti daudziem. noteikti ir arii taadi, kam "no visiem/pa druskai".
jeb jautaajums - aprakstiit liidziigus gadiijumus no savas dziives pieredzes (ja liidziigs piedziivots/noveerots?). tad imho tas aizpluudiis daudzos gadiijumos uz intiimaam lietaam dziivee, kas diezvai parasti tiek celts publiskai apskatei.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
zenofex
post Mar 24 2006, 11:37
Post #3


Nausicaa fanboy
*******

Group: Jounin
Posts: 1019
Joined: 12-February 04
From: Nav




Vai ir vērts vispār domāt par to, kas notiktu/būtu bijis ja...?

Katram no mums nepārtraukti ietekmē tie, ar kuriem satiekamies, dzīvojam draudzējamies un mīlam. To nevar izmainīt.

Ir interesants eksperiments, kuru var izmēģināt, ja savācās ap 10 vai vairāk cilvēku. Visi nostājs haotiski laukumā, un savā prātā izvēlas divus citus cilvēkus tajā grupā. Kopā ar šiem izvēlētajiem cilvēkiem (neatklājot nevienam kuri tie ir) ir jāizveido vienādmalu trīsstūris.

Redzēsiet, kā viens otru ietekmējiet un viens skaties ne tā, vai kāda kustība liek kādam citam pārkārtoties, kas savukārt lavīnveidīgi atsaucās uz citiem cilvēkiem utt.

Nu labi, ja tieši par mani, tad manā dzīvē mani visvairāk ir ietekmējuši vecāki, pēc tam tikai nāk citi tuvi ļauži. Sāksim jau ar pašsaprotamo faktu - nebūtu vecāku - nebūtu manis. Un arī pēc tam, kad tomēr piedzimu - manās pavisam svaigajās smadzenēs slānis pēc slāņa krājās pirmie iespaidi un atziņas. Lielākā daļa no tām - no vecākiem.


--------------------
- "Amen, hallelujah and peanut butter!"
© Dutch, Black Lagoon
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post

Posts in this topic
lastguru   Cik daudz tevi ietekmeeja kaads cits   Mar 24 2006, 07:38
Ayumi   Tātad - manu dzīvi pilnībā izmainīja cilvēki, kuru...   Mar 24 2006, 07:47
Church   nedziivojam pasaulee vieni. cilveeks ir sabiedrisk...   Mar 24 2006, 07:52
zenofex   Vai ir vērts vispār domāt par to, kas notiktu/būtu...   Mar 24 2006, 11:37
Ladykiller   Saubos, ka ta bus. Visi te esosie kults biedri a...   Mar 24 2006, 11:25
sipps   ir cilvēki kuriem ir paveicies but īstajā vieta ...   Mar 24 2006, 12:07
ShinChan   Kāda cilvēka iespaidu uz savu dzīvi, profesionālo ...   Mar 24 2006, 12:42
Natsuki   Jāpadomā. Es zinu, ka mani krietni ietekmē tā sabi...   Mar 24 2006, 14:12
+Hachi+   Ietekmee gan. Es buutu diezgan pateetiska, peleeka...   Mar 24 2006, 18:53
Church   ja nebuutu sippa, tu buutu garaaka? ;>   Mar 24 2006, 19:26
edg   ja nebuutu sippa, tu buutu garaaka? ;> [snapba...   Mar 24 2006, 22:38
Tigra2   Ja nebuutu shai pasaulee lastguru, tad es nekad ne...   Mar 25 2006, 01:08
Kikyou   Tādi cilvēki ir pārāk daudz, lai nosauktu. Jāa, v...   Mar 25 2006, 01:17
Tsukama   pats galvenais šajā brīdī - Sushi.. LOL.. Iespējam...   Mar 25 2006, 11:31
Seila   Jāpadomā. Manu dzīvi ir pamatīgi ietekmējuši visi ...   Mar 25 2006, 12:39
harpy   Nju kaa jau ShinChan teica, paaraak duadz to cilve...   Mar 25 2006, 14:31
gone away   Domāju, ka mēs visi daļēji ietekmējamies no tās vi...   Mar 25 2006, 18:46
Janus   Katram ir cits cilveks kas vinu ietekme savu es n...   Apr 12 2006, 00:09


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 16 June 2025 - 21:46