![]() |
![]() |
Seila |
![]()
Post
#1
|
![]() Shishaku ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Group: Chuunin Posts: 406 Joined: 6-March 05 From: Rīga ![]() |
Šis ir vairāk nekā pirms diviem gadiem iesākts fars, kurš sākumā tika izdomāts kā kosmiska sāga, bet ar laiku pārvērtās par Alkoholisku murgu.
![]() Prologs Kaut kur tālu, tālu, tur kur nekad nav staigājušas zemes cilvēka kājas... -Alonso Bedrov, Jānoso Strod jūs tiekat apsūdzēti Aldoras iznīcināšanā un tiekat izsūtīti uz septīto alafagammas sistēmas planētu! Bez tiesībām uz apžēlošanu...! Tiesas sēde ir beigusies! Aizvest apsūdzētos. Abi jaunie vīrieši piecēlās no mēbeles, kas stipri vien līdzinājās krēslam tomēr tam bija viena atšķirība- tas bija viscaur no gaismas. -Varēja būt daudz sliktāk, Janoso. Drūmi pajokoja viens no viņiem. -Njā, mūs varēja aizsūtīt uz kādu vispār nepazīstamu vietu... - Bet mūs aizsūtīja tikai uz miskastes planētu. Viņš gribēja vēl kaut ko piebilst, bet tajā brīdī sajuta kā mugurā ieduras elektroštokeris. -Žiglāk, Žiglāk! Te jums nav nekāda atpūtas vieta...slepkavas! No mugurpuses atskanēja apsarga balss un abiem draugiem gribot, negribot nācās doties tālāk uz priekšu. Pēc neilga brīža viņi jau iznāca ārā brīvā dabā- cik nu to vispār bija iespējams nosaukt par brīvu dabu. Visapkārt slējās debesskrāpjiem līdzīgas mājas, kuru jumti pazuda mākoņos. Visa planēta šķita sastāvam no vieniem vienīgiem šādiem debesskrāpjiem. Viņi izgāja ārā uz platformas, kur jau gaidīja gaisa kuģis, kuram vajadzēja abus draugus nogādāt uz alfagammas sistēmas septīto planētu. Iekāpšana kuģī aizņēma dažas minūtes un jau pēc brīža kuģis pacēlās gaisā. Viņi abi stāvēja pie loga un nolūkojās uz dzimto planētu uz kuras bija pavadījuši gandrīz visu dzīvi, un kuru viņiem tagad vajadzēja pamest. -Ardievu mājas... Alonso balss bija stingra un tajā nebija dzirdama neviena nožēlas vai skumju nots. Viņa sejas izteiksme bija stingra un noteikta. Nekāda uztraukuma- nekādu rūpju. šķita, ka viņu šajā dzīvē nekas neuztrauc. Janoso savukārt izskatījās daudz nemierīgāks, kaut gan ļoti centās izlikties, ka viņu nekas neuztrauc...tomēr viņa klusais čuksts bija skumju pilns. -Es neatvados...Mēs vēl tiksimies...mājas... This post has been edited by Seila: Oct 10 2006, 15:02 -------------------- The ice cream mafia is taking over the world, so don't f*** with the ice cream man!!!
|
![]() ![]() |
Seila |
![]()
Post
#2
|
![]() Shishaku ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Group: Chuunin Posts: 406 Joined: 6-March 05 From: Rīga ![]() |
***
Viņi visi pameta māju. Nevarētu teikt, ka kāds no visas kompānijas būtu bijis kaut kripatiņu skaidrā, jo lielākā daļa to cilvēku kuri nolēma doties uz mežu tomēr bija diezgan daudz iedzēruši. Antra kā cilvēks, kurš laikam viss labāk zināja ceļu un viss mazāk bija dzēris-gāja pa priekšu. Viņai bariņā viens pie otra neturēdamies sekoja visi pārējie. Jaunieši iznāca uz ceļa un apstājās. Tālumā vīdēja mežs. Patiesībā jau viņš nebija nemaz tik tāu vienkārši alkohola aizmiglotās acis rādīja to par ko viņi domāja neviss to, kas bija patiesībā. Vēl pēc kādas pusstundas gājiena pa ceķu Viktorija sāka činkstēt: -Varbūt, ka griežamies apkārt? Man sāp kājas. Mājās bija omulīgāk. Un vispār. kāpēcmums nakts vidū ir jāvelkas tik tālu. Nu ko mēs tajā mežā visi esam aizmirsuši? galu galā. Tā pat ir skaidrs, ka Alvim ir rādījies kārtējais muļķīgais, alkoholiskais sapnis... -Euč, es tajā brīdī biju izdzēris tikai vienu aliņu! Alvis apvainotie iebļāvās no mugurpuses... -Klusējis jau nu būtu vienmēr pozitīvais cilvēks... Viktorija nepalika atbildi parādā, jusdamās diezgan nokaitināta par to, ka neviens viņu neuztver nopietni... -Kuš...man šķiet, ka esam klāt, ja pareizi sapratu Alvja stāstīto. Samanta ieminējās cenzdamās nogludināt situāciju, kura sāka izskatīties pēc strīda. -Nu vismaz man tā teica, tas dīvainais rēgs un cik noprotu pēc apkārtes tad šī patiešām varētu būt īstā vieta. -Cik ir pulkstens -Trīs un piecas minūtes -Tavi citplenētieši kavējas Mareks pavilka uz zoba Alvi. -Tie nav mani citplanētieši... -Nu ja, tie mazie pelēkie cilvēciņi, kuri mūs grib nolaupīt noteikti nav tavi, jo viņi cilvēkiem murgos nerādās. Sarunā iejaucās Kārlis. -Kušs...-Tā bija Viktorija...-Vai jums tas neliekas dīvaini? Viņa pacēla roku pret debesīm un norādīja uz debesīm, kurās mirguļoja četras ļoti spožas gaismas. Tās varētu noturēt par lidmašīnasugunīm, ja vien tās strauji netuvotos pļaviņai... This post has been edited by Seila: Oct 16 2006, 16:44 -------------------- The ice cream mafia is taking over the world, so don't f*** with the ice cream man!!!
|
![]() ![]() |
Lo-Fi Version | Time is now: 16 June 2025 - 14:41 |