IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Iesakiet!!!, Iesakiet kaadu anime...
TheBadEdd
post Jul 27 2004, 00:06
Post #1


The One
****

Group: Chuunin
Posts: 254
Joined: 13-March 04
From: Latvia




Iesakiet luudzu kaadu anime kas rosinaatu uz dziljaam paardomaam... rolleyes.gif Iznjemot Animatrix! tongue.gif


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Jul 27 2004, 03:11
Post #2


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




Neon Genesis Evengelion
Kousetsu Hyaku Monogatari (Hundred Stories)
FLCL
Fullmetal Alchemist
Haibane Renmei
Alien 9

Katraa no shiem, manupraat, ir par ko padomaat, lai gan tas ir individuaali - dazhiem nepatiik, dazhiem tas ir "brainfuck", dazhi dievina smile.gif
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
kaarleens
post Jul 27 2004, 07:14
Post #3


Hentai
********

Group: Jounin
Posts: 1150
Joined: 13-February 04
From: Jelgava




saikano
ja nebaidies mosh pat paraudaat
http://otaku.lv/index.php?showtopic=40


--------------------
PERVERTS HELPING PERVERTS
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Jul 27 2004, 10:45
Post #4


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




jau mineetais NGE, pie nosaciijuma, ka skataas visas 26 seerijas + End of Evangelion (peedeejaas divas seerijas aizskalos peedeejaas sapraata paliekas wink.gif )

Grave of Fireflies. Vecs Ghibli studijas veidojums, manupraat, viena no dramatiskaakajaam filmaam pasaulee (ne tikai anime laucinjaa). Neko taamliidziigu no Disneja vai kaada cita multenju razjosjas kantora aarpus Aazijas mees nesagaidiisim.

Tokyo Godfathers (piekjer klaat arii sjiis sezonas labaako anime seriaalu IMO "Paranoia agent") Satoshi Kon'a meistardarbi (saaku iemiiljot sjo rezjisoru). Laba detalizeeta animaacija, samozglots sizjets ar interesantu atrisinaajumu, koloriiti galvenie varonji un smaga ironjas deva apr japaanaa valdosjajaam sociaalajaam paraadiibaam un cilveeku raksturiem, drosji vien sjo to liidziigu varees saskatiit arii ar LAtvijas sabiedriibu.

vari noskatiities arii jau daudzreiz piesaukto Metropoli (atsauksmes neviennoiimiigas). Ja iipasji nepiekasaas vecmodiigajai cilveeku animaacijai, tad sjii tik tiesjaam ir viena no labaakajaam animaacijas filmaam, ko man ir naacies redzeet.

Ja gribi nodoties paardomaam par to cik taalu var sacjakareet labu un daljeeji origijnaalu ideju, tad noskaties GantZ pirmo sezonu. Ar savaam paardomaam par sjo bullshit'u es vareetu pierakstiit 10 A4 formaata lapas.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
TheBadEdd
post Jul 27 2004, 22:35
Post #5


The One
****

Group: Chuunin
Posts: 254
Joined: 13-March 04
From: Latvia




Iisteniibaa dazs-labs mani paarprata... ph34r.gif Es gribeeju redzeet kaut ko taadu kas rosinaatu uz paardomaam par cilveeces naakotni vai ko citu aktuaalu, nevis kaada slima rezisora gara darbu ku njefiga nevar saprast! Pienjemsim man ljoti aktuaals liekas temat par cilveeces attieciibaam ar robotiem naakotnee... unsure.gif Luudzu rekomendejiet!


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
deBUGa
post Jul 27 2004, 22:42
Post #6


Shishaku
*****

Group: Chuunin
Posts: 374
Joined: 25-May 04




hmm... varbuut "PlanetES", "Ghost in the Shell", " Serial Experiments Lain"?..
unsure.gif


--------------------
viss augstāk uzrakstītais nepretendē uz absolūto patiesību un ir tikai mans subjektīvais viedoklis...
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Yume
post Jul 27 2004, 23:34
Post #7


challenger
**********

Group: Jounin
Posts: 3875
Joined: 4-March 04




Njaa.. vis ir atkariigs no taa k, ko tu uzskati par slimu un ko par paardomas rosinoshu.


--------------------
IPB Image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
volzha
post Jul 28 2004, 00:15
Post #8


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 256
Joined: 13-February 04
From: Latvia, Riga




Chobits - is this the future (slaves for all of us) wub.gif
Kimi Ga Nozomu Eien - shit happens unsure.gif
Great Teacher Onizuka - noderīgi padomi dzīvei
Golden boy - noskatoties 6 sērijas visu laiku gribas domāt par to : kad būs nākamās.


--------------------
IPB Image
Lai ko ar teiktu, bet paliekot vecākam, daudzi tīņu vecuma hobiji un intereses nemainās.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Roze
post Jul 28 2004, 00:32
Post #9


Hakushaku
******

Group: Kage
Posts: 687
Joined: 12-February 04




QUOTE
Iisteniibaa dazs-labs mani paarprata...  Es gribeeju redzeet kaut ko taadu kas rosinaatu uz paardomaam par cilveeces naakotni vai ko citu aktuaalu, nevis kaada slima rezisora gara darbu ku njefiga nevar saprast!


Kaa jau teicu tas tomeer ir individuaali - proti, kas tevii rosina paardomas.

Ja zvaigznju karu dzjedaju gaismas zobenu vicinaashana rosina izteeli vai tieshaam peec paardesmit gadiem celju policijas patrulja striipainaa steka vietaa izmantos ko taadu, es nevaru protams neko paarmest, bet tad arii luugt attieciigi animes par "mecha" (big robots sexy girls) teemu.

"slims rezhisors" ganjauka bija attiecinaats uz NGE, bet ne velti saka, ka no gjeenija liidz idiotam ir viens solis.

Bet es nevaru nosaukt nevienu animi kaa NGE vai Lain, kuras buutu likushas paardomaat tik daudz lietu un meegjinaat rast atbildi uz jautaajumiem.
Protams nekas nav uzlikts uz paplaates un reizeem izskataas diezgan baisi un nesaprotami, nekaadi secinaajumi izdariiti netiek, nekaadas pamaaciibas dotas netiek (kaa Trigun "This land is made of love and peace"), bet tas arii ir pats saistoshaakais - preteeji par ko tad domaat? Nolemt vai taa ir vai taa nav? Vai es tam piekriitu vai nee? Un viss?

Preciizaak, piemeeram, NGE ideja Absolute Terror Field. Kas saakotneeji izskataas tikai kaut kaads tehnisks unitu shields, bet patiesiibaa ir robezha, telpa starp cilveekiem. Lauks, kuraa nevar iekljuut neviens cits, kursh muus aizsargaa, kursh atdala muusu individualitaates (sheit arii eksistenciaals jautaajums par to kas tad muus cilveekus atskjir). Kas notiktu (kas arii animee tiek paraadiits) ja tas izustu? Ja cilveece kljuutu par vienu veselumu (tu buutu visi un visi buutu tu)? Vai taa buutu labaak?
Var daudz aizdomaaties par pashapzinju. Par kas galu galaa tu esi. NGE ir paraadiits, ka eksistee ljoti daudzas tavas versijas - taa kura tavaa apzinjaa, taas kuras citu cilveeku. Kaada ir saikne starp taam, starp cilveekiem?

Shaadi (un daudzi citi) jautaajumi nav tikai NGE vien, tikai ne tik izteikti. Piem tajaa pashaa aktuaalajaa FMA ir fraaze "Where did I come from, and where am I going?"

p.s. animatrixaa lielaakajaa daljaa epizozhu nemaz tik dzilju paardomu nav - vairaak gan cilveeka detsruktiivas dabas atteelojums un taas apokaliptiskaas sekas
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
volzha
post Jul 28 2004, 00:36
Post #10


Danshaku
****

Group: Chuunin
Posts: 256
Joined: 13-February 04
From: Latvia, Riga




Roze varētu grāmatu par NGE sarakstīt, lab ja ne grāmatu ta vien gar gar rakstu smile.gif


--------------------
IPB Image
Lai ko ar teiktu, bet paliekot vecākam, daudzi tīņu vecuma hobiji un intereses nemainās.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
ShinChan
post Jul 28 2004, 02:03
Post #11


ultrafilozofs
*********

Group: Chuunin
Posts: 1808
Joined: 18-February 04
From: durdom




QUOTE (TheBadEdd @ Jul 26 2004, 11:06 PM)
Iesakiet luudzu kaadu anime kas rosinaatu uz dziljaam paardomaam... rolleyes.gif  Iznjemot Animatrix!  tongue.gif

Kas te ko paarprast? Viss ko piedaavaaju atbilst prasiitajam. Bet taa jau ir, "nepateiciiba ir pasaules alga". Kas attiecas uz
QUOTE
kaada slima rezisora gara darbu ku njefiga nevar saprast!
tad Roze NGE kontekstaa visu jau ir pateicis. Ja biji domaajis GantZ, tad daljeeji varu piekrist, taa tiesjaam ir ne paaraak izdevusies labas mangas (nezinu, pats neesmu lasiijis, bet ljauzji runaa) anime.
QUOTE
Pienjemsim man ljoti aktuaals liekas temat par cilveeces attieciibaam ar robotiem naakotnee...
Neko dziljaaku un uz paardomaam rosinosjaaku kaa jau mineetajaa animatrix, metropolis un Spiilberga filmaa Ai diez vai izdosies atrast, jo teema jau liidz nelabumam apzeleeta visaados sci-fi uzleejumos.


--------------------
Es esmu, kas es esmu
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
Batou
post Jul 28 2004, 12:53
Post #12


S9 unit
*****

Group: Jounin
Posts: 587
Joined: 12-February 04
From: PS 9




nu es vienmeer esmu domaajis ka NGE ir "mecha" huh.gif, katraa zinjaa man daudz lielaakas paardomas izraisiija Laputa. (ja vispaar izraisiija kaadas) biedri, mees sheit saakam aizskart jaunu teemu: anime un filozofija. es laikam tieshaam maz nopietnas anime skatos, ja jau taa iisti filozofisku (iznjemot GitS) neesmu redzeejis.


--------------------
image
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
standby
post Jul 28 2004, 13:35
Post #13


Samurai
***

Group: Chuunin
Posts: 108
Joined: 2-March 04




Pamegjini Voices of Distant Stars (ja nemaldos) - cilveku attiecibas netaali taalaa naakotnee smile.gif

Cilveeku un robotu attieciibas... hmm. tas gan laikam nebuus anime bet vai esi redzeejis blade runner?

QUOTE
katraa zinjaa man daudz lielaakas paardomas izraisiija Laputa
sleep.gif jaa .. robots gaisa daarzaa bija viena no aizkustinoshaakajaam un neparastaakajaam epizodem ko atceros redzejusi anime vispaar.
User is offlineProfile CardPM
Go to the top of the page
+Quote Post
bbad
post Jul 28 2004, 14:46
Post #14


Unregistered









Earth Girl Arjuna (par pasaules piesaanjoshanu)

Akira

Memories (rezhisors tas pats kas Akira)
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 



Lo-Fi Version Time is now: 29 May 2024 - 05:13